Centrum Medyczne „NASZE ZDROWIE” to zespół nowoczesnych, wyspecjalizowanych gabinetów lekarskich. Świadczymy prywatne usługi medyczne w zakresie ginekologii, położnictwa, endokrynologii, laryngologii,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne "NASZE ZDROWIE"

Armii Krajowej 34 lokal 4

09-410 , Płock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne „NASZE ZDROWIE” to zespół nowoczesnych, wyspecjalizowanych gabinetów lekarskich. Świadczymy prywatne usługi medyczne w zakresie ginekologii, położnictwa, endokrynologii, laryngologii, dermatologii, ortopedii, chirurgii, ultrasonografii, psychologii i seksuologii i medycyny ogólnej.

Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt ultrasonograficzny oraz nowoczesne systemy informatyczne. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów oraz współpracujemy z wybitnymi ekspertami w dziedzinie ultrasonografii, leczenia niepłodności oraz ginekologii i położnictwa.

W zakresie ginekologii oferujemy:
Wykonywane badania:
USG ECHO serca płodu w zakresie podstawowym
USG w ciąży 11-14tyg, 18-22tyg, 28-32tyg
USG prenatalne z oceną ryzyka wad genetycznych
USG 3D i 4D
USG Doppler
Diagnostyka wad wrodzonych
Ultrasonograficzna diagnostyka porodu przedwczesnego
Badania KTG z oceną komputerową dobrostanu płodu
USG ginekologiczne - ocena macicy, jajników, wczesna diagnostyka guzów jajnika
Diagnostyka niepłodności – monitorowanie owulacji (badania USG oraz hormonalne)
KOLPOSKOPIA - ocena szyjki macicy w dużym powiększeniu umożliwiająca wykrywanie stanów przednowotworowych szyjki macicy i raka szyjki
Badania cytologiczne szyjki macicy, ocena rozmazów pochwowych, posiewy z pochwy, badania wirusologiczne(HPV)

Wykonywane zabiegi:
zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych (w tym MIRENA)
ultrasonograficzne badanie drożności jajowodów SIS
kolposkopia z weryfikacją histopatologiczną (wycinki). Zabieg ambulatoryjny bez potrzeby pobytu w oddziale ginekologicznym
biopsja endometrium w diagnostyce nieprawidłowych krwawień i obrazów USG macicy. Diagnostyka ambulatoryjna bez potrzeby pobytu w oddziale ginekologicznym
leczenie ektopii i nadżerek tarczy szyjki macicy (krio i LEEP)

Leczone choroby:
diagnostyka i leczenie niepłodności
prowadzenie ciąży w tym ciąży wysokiego ryzyka
antykoncepcja
nietrzymanie moczu i obniżenie narządu rodnego
leczenie zachowawcze i operacyjne w ginekologii

Ponadto w specjalistycznych gabinetach NASZE ZDROWIE można wykonac m.in.:
Badanie USG jamy brzusznej (zakres badania: wątroba, pęcherzyk żółciowy i drogi żółciowe, trzustka, śledziona, nerki, nadnercza, aorta brzuszna i przestrzeń zaotrzewnowa, węzły chłonne, powłoki jamy brzusznej)
Badanie USG miednicy mniejszej (zakres badania pęcherz moczowy i gruczoł krokowy z oceną ewentualnego zalegania, narząd płciowy kobiet)
Badanie USG szyi (zakres badania: tarczyca i przytarczyce, ślinianki, węzły chłonne szyi)
Badanie USG Doppler (żył kończyn dolnych, żył kończyn górnych, tętnic kończyn dolnych, tętnic kończyn górnych, aorty brzusznej, tętnic szyjnych)
Badanie USG piersi i dołów pachowych
Badanie USG tkanek miękkich
Badanie USG ortopedyczne (kolan, stawów, barków, bioderek niemowląt, itd...)
Ostrzykiwanie żylaków (wielkość do 4mm)

Oferujemy również konsultacje ze specjalistami:
Lek. med. Piotr Branczewski – specjalista ortopedii i traumatologii
Lek med. Renata Dylewska - specjalista laryngologii
Dr n. med.Romuald Juchnowicz-Bierbasz – specjalista ginekologii i położnictwa
Lek. med. Mariusz Kocik – specjalista ginekologii i położnictwa
Lek. med. Joanna Sobaszek-Pietruszka – specjalista dermatologii i wenerologii
Lek. med. Paweł Sobieski – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej
Lek med. Bogusława Świecka-Frydrysiak - specjalista edokrynologii i pediatrii
Lek. med. Marek Woroniecki – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Mgr Anna Zawadzka - psycholog i seksuolog
Lek med. Dorota Żaczek - specjalista edokrynologii i ginekologii

Rejestracja w godzinach otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 10.00-20.00
sobota: 8.00-14.00

Nasz sprzęt

 • Voluson E8 z obrazowaniem 3D i 4D
 • LOGIQ P5
 • Kolposkop VC 202 HD

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Branczewski

  Ortopeda, lek.

  • Bogdan Bieńkowski ( 09.10.2015)
   Lekarz specjalista z tzw. "najwyższej półki" - uratował mnie przed operacją uszkodzonego " ścięgna Achillesa" nowatorską metodą ostrzykiwania komórkami odwirowanymi z krwi, żonę moją po wyjściu za szpitala o dwóch kulach i z nogą w gipsie po zastosowanym leczenia na drugi dzień zaczęła normalnie
   funkcjonować, obecnie ponieważ mam kłopot ze stawem biodrowym po kilku wizytach u dr. Branczewskiego znacznie ustąpił ból, oddaliła się perspektywa operacji zacząłem w miarę normalnie funkcjonować. Wspaniały specjalista i człowiek - polecam wszystkim

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Świetny lekarz , bardzo konkretny i pomocny. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Serdecznie Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Marek Woroniecki

  Ortopeda,

  • J

   Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Zna się na swoim fachu i bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta.

  • B

   Zgadzam się z opisanymi opiniami.Dr.jest bardzo miły i ze spokojem podchodzi do pacjenta.Byłam z córka aby cos poradził bo jest leżąca w ortezie po zerwanych wiazadlach i rzece.Nawet nie wziął za wizytę tylko na to konto kazał zrobić natychmiast prywatnie rezonans.Zlecił i podszedł inaczej niżeli ortopedzi z Winiar.Tam była córka 6 razy i odsyłano ja z kwitkiem.Nikt nie położył jej aby z operować.Dr.Woroniecki powiedział i pokazał córce jak będzie przebiegała operacja i jest szybko potrzebna.Czekamy na wynik rezonansu i dalszy przebieg.Podziele się jak przebiegnie dalsze leczenie.Każdy pacjent wymaga aby wiedział jak wygląda jego choroba.Dr.potrafi to przekazac.Pole am.Mama Magdy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Sobaszek-Pietruszka

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "NASZE ZDROWIE"

   Bardzo miła,uprzejma,kompetentna i rzeczowa Pani Doktor.Zostałem,moim zdaniem bardzo dokładnie wypytany i zbadany,Otrzymałem obszerną informację o możliwych przyczynach mojego problemu.Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone.Leczenie okazało się skuteczne.Gorąco polecam.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "NASZE ZDROWIE"

   Sugerując się opiniami wybrałam Panią Doktór szukając pomocy. Od kilku miesięcy powiększały się zmiany na mojej twarzy - najpierw mała plamka na brodzie a ostatnio płonący trójkąt nos-broda z grudkami, nic nie pomagało, więc musiałam udać się prywatnie. Było naprawdę źle, Pani Doktor też to potwierdziła, choć z dość znacznej odległości. Ale nie czepiam się odległości :) nie każdy ma wadę wzroku. Pani Doktor była b. zmęczona, ale naprawdę bardzo miła. Szybko postawiła diagnozę /błędną/, stwierdziła,że leczenie będzie trudne i bardzo długie, wypisała antybiotyk, maść. Po kilku dniach walki z bólem głowy i brzucha poddałam się, znów było gorzej, musiałam odstawić leki . Zaczęłam robić to, czego zawsze unikałam, czyli diagnozować się sama. Szukając po omacku w internecie znalazłam wreszcie - nużeniec.Znalazłam laboratorium, pojechałam, zrobiłam badanie...moje podejrzenie się potwierdziło. Badanie mikroskopowe wykazało obecność nużeńca ludzkiego na całej powierzchni zmian skórnych. Na szczęście leki z internetowej apteki przyszły szybko i już jes ttrochę lepiej. Można było zlecić to badanie wcześniej. Piszę to też ku przestrodze wszystkich szukających odpowiedzi na pytanie, czy to trądzik różowaty, odwrócony, czy inny. Badanie na nużeńca /demodex/ można zrobić w laboratorium / jest tanie, bezbolesne a wynik po 15 minutach, warto więc od tego zacząć :) Pozdrawiam


 • Krzysztof Szaflik

  Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: PrzychodniaUsługa: Inny

   W 21 tygodniu ciąży u Naszej córeczki została wykryta wada - okazało się, że ma guza w okolicy kości krzyżowej około 1,5 cm, w Poznaniu nikt Nam nie chciał pomoc, nikt nie chciał z tym nic robic. Chcieli czekać do 37 tyg i wtedy rozwiązywać ciążę poprzez cesarskie ciecie. Trafiłam do Profesora okazało się, że jest to potworniak. Profesor wykonał u mnie dwa zabiegi koagulacji guza, każde zakończone powodzeniem. Dzięki niemu ciąża została donoszona do 38 tyg ( gdzie często jest to niemożliwe). Dzięki Profesorowi Nasza córeczka ma dzisiaj 2 miesiące, jest zdrowa! Nie ma takich słów by wyrazić swoją wdzięczność za życie Naszej córki!!!

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wspaniały człowiek i lekarz o wielkim doświadczeniu i wiedzy. Spotkałam go w ICZMP w Łodzi. Trafiłam na jego oddział na konsultację, ponieważ podejrzewano u mnie ciążę w bliźnie po cc. On rozwiał diagnozę kilku innych lekarzy. Dzięki jego pomocy jestem w 6 mc. Jest ciepłym i spokojnym człowiekiem, wszystko przedstawia tak żeby było jasne dla pacjentki. Wielki szacunek Panie Profesorze i wielkie podziękowania dla Pana!

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Romuald Juchnowicz-Bierbasz

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "NASZE ZDROWIE"Usługa: Badanie USG genetyczne

   Polecam Pana dr z całego serca. Lekarz z powołania, spokojne podejście do pacjenta. Wszystko jasno wytłumaczone. Serdecznie dziękuję.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "NASZE ZDROWIE"Usługa: Badanie USG genetyczne

   Pan Doktor jest świetnym lekarzem z powołania i wspaniałym człowiekiem. Cierpliwy i spokojny. Konkretny i rzeczowy. Dmucha na zimne. Prowadziłam u Pana Doktora dwie ciąże i bardzo polecam Go innym osobom szukającym dobrego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (76) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania