Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medyk

Jagiellońska 30

35-025 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Medyk

Rejtana 53

35-326 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Futyma

  Urolog, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESS-Med" Usługa: konsultacja urologiczna

   Od czterech lat jestem pacjentem dr Łukasza Futymy. Jest to lekarz bardzo miły, solidny, sumienny, życzliwy i zawsze usmiechniety. Wizyta u doktora jest sprawna. Wysluchuje pacjenta i dokladnie tłumaczy sposob wykonania operacji lub zabiegu. Fachowiec o bardzo duzej wiedzy i doświadczeniu. Polecam otwartego na problemy urologiczne swietnego fachowca.

  • K
   Lokalizacja: Medyk, Al. T. Rejtana 53, RzeszówUsługa: USG jąder

   Minusy:
   - Lekarz się śpieszy , wizyta trwała około 7 minut z usg
   - Lekarz kiedy się dowiedział , że byłem u innego lekarza zaczął być nie miły i nic nie mówił , nic nie tłumaczył
   - Lekarz stwierdził, że nic nie widzi nie dobrego z jądrem kiedy mu powiedziałem , że każdemu lekarzowi zajmuje chwile aby znaleźć nieprawidłowość podał ręcznik i kazał się wytrzeć, przy okazji zadając przy tym niestosowne pytanie w stylu czy to ja czy on jest lekarzem.

   Plusy:
   -Lekarz kiedy zwrócono mu uwagę stał się milszy.
   - Cena, chociaż cena nie grała roli
   Niestety nie mogę polecić Lekarza Futymy - etyka lekarska znajduje się w programie nauczania lekarza - uważam ,że wszyscy powinni się do niej stosować całe życie będąc lekarzem, choć nie mogę powiedzieć, że było aż tak źle dlatego oceniam wizytę na 3 gwiazdki. Jakby lekarz mniej się śpieszył i poświęcał więcej uwagi pacjentowi i był milszy byłoby 5 gwiazdek.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Elżbieta Małgorzata Drachal

  Endokrynolog, Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła i potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć. Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor. Super lekarz.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Była to wizyta w celu konsultacji wyników badań, Pani doktor bardzo konkretna, wszystko dobrze wyjaśniła. Oprócz tego bardzo sympatyczna osoba.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Bartosz Dębski

  Ortopeda, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Jeśli bym miała powtórzyć wizytę, to tylko u Tego pana doktora . Dokładnie wszystko wyjaśnia , miło i sympatycznie. Serdecznie polecam.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Super lekarz bardzo miły ,uprzejmy, od pierwszej wizyty chce pomóc. Szczegółowo robi wywiad i z zaangażowaniem wykonuje badania. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Joanna Sztembis

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Poradnia specjalistyczna BociekUsługa: Inny

   Pani doktor to wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy i prawdziwy fachowiec. Taki lekarz nie potrzebuje polecenia, ponieważ pacjenci zawsze go znajdą. Postanowiłam napisać opinię z poczucia ogromnej wdzięczności i szacunku do Pani doktor. Jednym słowem najlepszy endokrynolog pod słońcem !!!

  • A
   Lokalizacja: Poradnia specjalistyczna BociekUsługa: Inny

   Pani Dr jest aniołem, leczyłam się u wielu lekarzy którzy źle trafiali z diagnozą, wkońcu trafiłam na Panią doktor i problem rozwiązał się sam . Szybko rozpoznała insulinoopornosc, jasno i konkretnie odpowiadała na pytania, i na moje wątpliwości. Lekarz godny polecenia ,takich ludzi powinno nosić się na rękach, cudowny lekarz który robi swoją robotę z powołania i pasji . Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Anna Drozdzowska

  Ginekolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FortitudoUsługa: USG płodu

   Bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie, wszystko zostało dobrze wyjaśnione, a wątpliwości rozwiane.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Z Panią doktor spotkałam się pierwszy raz w szpitalu kiedy po operacji wyjmowała mi dren, Pani doktor jest przemiła osoba,bardzo delikatna :) dziekuje

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Bartosz Romańczuk

  Gastrolog Dziecięcy, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Bartosz RomańczukUsługa: konsultacja gastrologiczna dzieci

   Bardzo dobre podejście lekarza do dziecka, dużo pozytywnej energii, wiedzą i kultura osobista. Polecam

  • A
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Bartosz RomańczukUsługa: konsultacja gastrologiczna dzieci

   Lekarz, którego można polecić wszystkim. Przeprowadzony wywiad z rodzicem na najwyższym poziomie, badanie dziecka bardzo dokładne. Jest to lekarz do którego mam pełne zaufanie, gdyż Pan doktor jest zaangażowany, ma dużą wiedzę w swojej dziedzinie i nie tylko. Cieszę się, że miałam okazje trafić na Pana Doktora. Pełen profesjonalizm ;)

  Zobacz wszystkie opinie (445) o tym lekarzu


 • Jolanta Mazur

  Kardiolog, lek.

  • K

   dr Jolanta Mazur postawiła złą diagnozę naszemu synkowi. Na plus jest tylko to, że ma dojścia i w ciągu kilku dni można zweryfikować jej błędną opinie. Z naszego synka zrobiła cięzko chorego, wymagającego natychmiastowej operacji kardiologicznej bez której nie będzie mógł żyć. Przeżyliśmy horror, żeby się po 3 dniach okazało, że dziecko ma serduszko całkowicie zdrowe. nie polecam nikomu!

  • 8

   cóż, moja opinia nie do końca jest pochlebna. mam 28 lat, od 3 lat chodziłam na badania kontrolne do dr.mazura po operacji ASD II, sygnalizowałam częstoskurcze, ale pan doktor twierdził że to normalne i że jestem zdrową osobą (mogę zajsć spokojnie w ciążę, załozyc rodzine i robić to wszystko, co robią zdrowi ludzie). jak widać nie do końca,częstoskurcze są częste, 3 miesiace temu miałam kolejny atak trwający 10 godzin, trafiłam do szpitala i teraz czekam na zabieg - ablacje, bo okazało się że jednak z takimi częstoskurczami nie mozna normalnie żyć tzn. nie moge uprawiać sportów, tak jak dotychczas, zajście w ciążę jest dużym ryzykiem.Podziwiam pana doktora za tak duzy optymizm przy postawieniu diagnozy(którym mnie jednak nie zaraził), a jednocześnie przestrzegam przed jego skutkami. w moim przypadku zapis EKG nie był prawidłowy i to powinno być sygnałem do postawienia diagnozy i podjęcia właściwych działań.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grzegorz Weigensperg

  Okulista, lek.

  • N

   Ten "doktor" dobierał mojemu chłopakowi soczewki, oczywiście dobrał złe, wadę, jak się okazało ma o wiele większą. Powiększyła mu się przez noszenie złych soczewek wada oczu,musi teraz zmieniać okulary i wydawać niepotrzebnie pieniądze na leczenie prywatnie. Poza tym zrobiły mu się gradówki na oczach. Szkoda gadać, zanim pójdziecie do tego lekarza 10 razy się zastanówcie, bo naprawdę SZKODA ZDROWIA!!!!!

  • K

   Nie polecam. Lekarz nieuprzejmy, burkliwy, na dodatek niekompetentny. Byłam u niego trzy razy, po raz pierwszy żeby dobrał mi soczewki. Kiedy miałam problemy (pierwszy raz!) z zakładaniem i zdejmowaniem, wręcz krzyczał i sugerował, że nic z tego nie będzie, bo nie umiem od razu wsadzić sobie palca do oka. Za drugim razem poszłam z problemem nadmiernego łzawienia lub pieczenia w oczach, jedyną diagnozą było- nie patrzeć na słońce. Tak jakbym dotychczas patrzyła... Oczywiście nic nie przepisał, a oczy jak bolały, tak bolały.
   Po raz trzeci byłam po 6 latach, żeby zmienił mi soczewki, bo wzrok się pogorszył. Zapisał mi nowe - w tym jedną o wartości niższej niż poprzednio i dziwił się, jaki to lekarz mógł mi poprzednio zapisać aż taką wartość... (nie powiedziałam mu, że to był on, bo nie byłam pewna, ale potem porównałam starą dokumentację...).
   Nie wspomnę, że kiedy założyłam soczewki o wartości przez niego sugerowanej dostałam oczopląsu, bo okazało się, że jest za duża różnica pomiędzy jedną a drugą.

   Reasumując, nie rozumiem dlaczego byłam u tego prana - prywatnie - aż 3 razy. Chyba dlatego, że byłam za mało świadoma tego, czego powinnam wymagać od lekarza, który inkasuje 100 zł za głupią poradę.
   Dzisiaj poszłam już do kogoś innego. Do niego więcej nie pójdę.


 • Antoni Bereś

  Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • G

   szkoda czasu. Lekarz nie leczy pacjentów , którzy są już leczeni przez innego lekarza? To nadaje sie do zgłoszenia do NFZ!!!!

  • A

   Doktor Bereś ma dobre podejście do pacjentów, zawsze miłe słowo się usłyszy. Przyjmuje gdy nie ma już numerków, a człowiek w potrzebie. Po wykupieniu i zażyciu przepisanych lekarstw zawsze przechodzi mi choroba. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Sebastian Norwicz

  Nefrolog, Internista, lek.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Niesamowity lekarz, opiekował się moim ojcem w jego jak się później okazało ostatnich dniach życia. Niesamowite podejście do pacjentów, empatyczny i mega kontaktowy jeśli chodzi o rozmowy z rodziną. Wszystko rzetelnie wytłumaczone, wyjaśnione, zawsze czas dla "petentów" niezależnie od pory dnia czy nocy. Służy pomocą niejednokrotnie wydawałoby się wykraczająca poza jego kompetencje.
   Mówią, ze "szpital z Leśnej Góry" to fikcja, moim zdaniem Pan Sebastian jest tego totalnym zaprzeczeniem. Oby takich lekarzy więcej. Polecam w 100%.

  • N

   Lekarz jakich mało!, bardzo dobry specjalista a co najważniejsze ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Lekarz który rozumie niepokój rodziny o zdrowie pacjęta, Dr Norwicz nigdy nie zbywał zawsze odpowiadał na każde pytania. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania