Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o.

Placówka rozpoczęła działalność na rynku usług medycznych w styczniu 1998 roku pod nazwą Centrum Medyczne PetroLek Sp. z o.o. W 2000 r. nazwę zmieniono na ORLEN Medica Sp. z o.o.
Od 9 maja 2014 roku w wyniku zmian właścicielskich spółka nazywa się Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. Grupa PZU.

Misją Centrum Medycznego Medica jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb zdrowotnych pacjentów. Jakość leczenia i obsługi naszych pacjentów jest dla nas najważniejsza.

Świadczymy usługi:

medyczne dla pracowników firm, którym pracodawca wykupił pakiet usług, zawierający badania profilaktyczne i specjalistyczne,
dla osób objętych powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym oraz oferujemy szeroki zakres świadczeń zdrowotnych w lecznictwie otwartym z szerokim zapleczem diagnostycznym oraz rehabilitacją leczniczą,
realizujemy szereg programów w zakresie promocji zdrowia i szerzenia oświaty zdrowotnej,
dbamy o wysoką jakość opieki nad pacjentami, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (37)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Alicja Jagielska Inny

  Pani doktor jest profesjonalna, zaangażowana i przesympatyczna.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Nabil El Khatib Inny

  Byłam u Pana doktora pierwszy raz. Bylam sceptycznie nastawiona po tych wszystkich opiniach ale moje nastawienie sie zmienilo .Bardzo miły Pan doktor ,wszystko wytłumaczył, odpowiedzial na każde pytania .

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Alicja Rączkowska Inny

  Pani dr to cudowna kobieta! Bardzo wyrozumiała, ciepła i sympatyczna, a do tego kompetentna. Przeprowadzony bardzo dokładny wywiad. Duże zaangażowanie i wiedza. Powinno być więcej takich lekarzy. Człowiek czuje się zaopiekowany i nie zostawiony sam ze swoim z problemem zdrowotnym.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Eugeniusz Kocur Inny

  Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ma bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta, ogromną wiedzę. Pan Doktor zawsze bardzo uważnie wysłuchuje pacjenta podczas wizyt, po czym zawsze skrupulatnie i rzeczowo zajmuje się tematem dolegliwości. Zlecona przez Pana Doktora terapia była zawsze trafna i skuteczna przy moich problemach zdrowotnych. Lekarza z takim sercem do pacjentów i fachową wiedzą życzę wszystkim pacjentom. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora!


  P
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. Inny

  Pani Doktor bardzo nie przyjemna, jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką arogancją i butą jakby pracowała za karę.Dramat nie polecam!!!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Mikołajczyk-Goleniewska Inny

  Pojawiłem się w gabinecie p. Doktor z bólami kręgosłupa. W rezonansie wyszły przepukliny i kregozmyk. Pani Doktor skierowała mnie do neurochirurga który zalecił rehabilitację. Wróciłem więc do p. Doktor która zasugerowała prywatną rehabilitację lub ćwiczenia z internetem - nieotrzymalem skierowania na rehabilitacje pomimo iz lekarz z ktorym pani Doktor sie konsultowala zalecił ja. Na pytanie kiedy mam się pojawić na kontrolę m.in. kregozmyku dostałem odpowiedź że jak zacznie boleć. Nie polecam p. Doktor.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Helena Florczak Inny

  Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i ostatnia u tego lekarza. Pani Doktor niedelikatna, brak podejścia do pacjenta. Badanie trwało 2 minuty, bardzo bolesne. Nie dowiedziałam się nic o stanie mojego zdrowia, na moje odpowiedzi czułam prześmieczy ton lekarki. Odradzam i nie polecam wizyty u tego lekarza, już nigdy tam nie wróce.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Zbigniew Suwała gastroskopia

  Super lekarz. Bardzo mi pomógł wyjaśniając co robię nie tak. Rady Pana doktora są skuteczne.


  K
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. Inny

  Mimo złych wyników badań
  Lekarz bagatelizuje poważne problemy zdrowotne
  Radzę omijać szerokim łukiem


  P
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. Inny

  5 gwiazdek za szybką i trafną diagnozę. Minus 4 gwiazdki za półgodzinne spóźnienie, a byłem pierwszym pacjentem. Brak poszanowania czasu swojego i pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Chemików 7, 09-411 Płock Pokaż w Google Maps
Generała Tadeusza Kutrzeby 11, Płock Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania