Centrum Medyczne Medart jest nową placówką skupiającą doświadczonych specjalistów różnych dziedzin. Centrum mieści się na parterze nowopowstałego apartamentowca przy ul. Opieszyn 2 we Wrześni. Zatr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medart Sp. z o.o.

Opieszyn 2

62-300 , Września , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Medart jest nową placówką skupiającą doświadczonych specjalistów różnych dziedzin. Centrum mieści się na parterze nowopowstałego apartamentowca przy ul. Opieszyn 2 we Wrześni.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów posiadających wieloletni staż zawodowy oraz cieszących się zaufaniem pacjentów.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, a nowoczesne pomieszczenia zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami medycznymi oraz dbałością o walory estetyczne.

W centrum poza zasięgnięciem specjalistycznej porady lekarskiej, przeprowadzeniem konsultacji i wykonaniem zabiegów chirurgicznych, ortopedycznych, urologicznych oraz dermatologicznych w trybie ambulatoryjnym, istnieje możliwość wykonania diagnostyki ultrasonograficznej narządu ruchu, badań neurofizjologicznych, USG urologicznego, punkcji pod kontrolą USG, dermatoskopii oraz blokad przykręgosłupowych. Wykonujemy także zabiegi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel pielęgniarski.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Martyna Borowczyk

  Endokrynolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Serdecznie polecam Panią doktor! Przemiła osoba .Szczegółowo wyjaśniła wszystko co mi dolega. Jestem bardzo zadowolona.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   To była moja pierwsza konsultacja u Pani Doktor Martyny, ale już mogę powiedzieć, że jest bardzo przemiłą osobą, ale co najważniejsze w pełni oddaną pacjentowi podczas wizyty. Wszystko dokładnie wyjaśniła i rozwiała wszelkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marcin Chabecki

  Chirurg, Onkolog, Proktolog, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Bardzo konkretna i rzeczowa pomoc, wszystko zrozumiale wytłumaczone, wypunktowane dodatkowo w wiadomości. Szczerze polecam!

  • P
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Lekarz z powołania. Wyróżnia się bardzo dużym zaangażowaniem - jest bardzo pomocny i podpowiada możliwie najlepsze rozwiązanie problemu. Konsultacja online na najwyższym poziomie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania