Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne MED-AZ
Bogusza Stęczyńskiego 6, 58-100 Świdnica
Centrum Medyczne MED-AZ logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Maciej Zając konsultacja laryngologiczna

  Pan doktor bardzo sprawnie zdiagnozował problem, jasno przedstawił proces i metody leczenia. Świetna komunikacja i klarowny przekaz. Zdecydowanie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne MED-AZ Inny

  Facet nie miły i nie uprzejmy, bardzo nie fajnie się czułem podczas wizyty
  Nie polecam!!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne MED-AZ Inny

  Bardzo sprawnie przeprowadzona rektoskopia.Ogromne doświadczenie oraz kompetencja.

  P
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne MED-AZ Inny

  Zgodzę się ze wszystkimi negatywnymi opiniami napisanymi o tym lekarzu przez innych. Mocno odradzam. Podsumuję to w kilku punktach: 1/ Brak empatii. 2/ Zero komunikacji. 3/ Traktuje pacjenta jak przedmiot. 4/ Na zadane pytania nie odpowiada. 5/ Pogania Cię, bo ma jeszcze innych pacjentów, a nie ważne że sam odstałeś w poczekalni i słono za wizytę zapłaciłeś. 6/ Płacisz u Niego. 7/ Jeżeli masz wizytę na fundusz i tak zrobi wszystko, żeby wpadła kolejna jako prywatna. 8/ Mając wyniki nie powie Ci co Ci dolega, bo wpiszę Cię na kolejne badania, które można było zlecić przy pierwszej wizycie. 9/Po zabraniu wyników z swojej przychodni (zabrakło mi jednych/płatnych, bo przychodnia nie zrobiła na czas) więc stwierdził, że nie chciało Ci się płacić za wyniki. I nie słucha Twojego wytłumaczenia- Jego zdanie jest ważniejsze). 10/ A jeżeli jedziesz z starszą osobą, która nie ma sił się poruszać to stwierdzi, że pacjent przyjechał z "adwokatem". 11/. W recepcji zgłosiłam o o fatalnej usłudze lekarza. Piszę to, bo z osobą, którą przyjechałam już nie żyje.

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne MED-AZ Inny

  Generalnie lekarz do przyjemnych nie należy (chyba ma taki styl bycia), jednakże zna się na rzeczy i pomógł mi jako jedyny z pośród 5 lekarzy. Pod względem wiedzy i umiejętności polecam.

  C
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne MED-AZ Inny

  Lekarz bez empatii, całkowity brak komunikacji z pacjentem. Mimo kilku wizyt nadal nie wiem, jak będzie wyglądało moje dalsze leczenie. "Siada", "zostawi to", "tu się położy" - tak zwraca się do pacjentów.
  "Nie polecam" - to zbyt mało.
  Omijajcie z daleka jego gabinet.

  A
  Profil zweryfikowany
  Zuzanna Zając badania diagnostyczne

  Nie polecam. Pani Dr nie słucha co się do niej mówi. Wręcz mi wmówiła, że dziecko, które nie chorowało nigdy choruje przewlekle... wmawiała alergie "to poprostu widać". A na sam koniec do płaczącego prawie 2latka (mojego syna), który był znudzony bo pani dr wypełniala dokumenty innych pacjentów na naszej wizycie powiedziala "zamknij się"..... kobieta bardzo arogancka. Nie słucha rodzica. Bada pp omacku o ile to badaniem można nazwać. Wmawia. Wmawia. Wmawia. Chwilami miałam wrażenie, że wypowiada się z pogarda. Mówiła jakieś rzeczy jakby nie o moim dziecku.... na pewno tam nie wrócę. Zmarnowałam skierowanie na nfz.

  B
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne MED-AZ

  Po zapoznaniem się z opinią o doktorze miałem złe nastawienie. Ku mojemu zdziwieniu lekarz okazał się być bardzo pomocny. Zapropomował mi zupełnie nieznane mi leczenie, po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie. Zakwestionował wysunięte przeze mnie przyczyny dolegliwości, a gdy zapytałem jak się rzeczy mają, objaśnił. Moim zdaniem doktor to skryty ale ciepły intelektualista, który nie lubi gadek o niczym ale gotowy jest odpowiedzieć na konkretne pytanie.

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Kłodowski

  Przyjmuje również jako proktolog, natychmistowa pomoc, bardzo dokładne i obrazkowe wytłumaczenie tematu, badanie, leczenie i problem zniknął. Jestem bardzo zadowolony, potrafi super zdystansować pacjenta to problemu proktologicznego. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania