Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MED-AZ

Bogusza Stęczyńskiego 6

58-100, Świdnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Krefft

  Chirurg, Bariatra, Flebolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krefft ClinicUsługa: konsultacja bariatryczna

   Cieszę się, że na swojej drodze spotkałam dr Michała Kreffta.
   Pan doktor charakteryzuje się wysokimi kompetencjami , empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta. Na pierwszej wizycie został szczegółowo wyjaśniony przebieg operacji, i jej możliwe opcje. Kolejna wizyta były to już badania w szpitalu . Podczas wizyty a także w okresie przedoperacyjnym doktor udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania również te wysyłane drogą mailową. Dr Michał wspierał mnie na każdym etapie leczenia - przed operacją, w trakcie pobytu w szpitalu jak również po operacji, nadal jesteśmy w stałym kontakcie. Gdy tylko mam jakieś wątpliwości Pan doktor nigdy nie pozostawia mnie samej sobie. Jestem 3 miesiące po operacji, zastosowana metoda leczenia przyniosła 100% efekty.
   Kontakt do doktora Michała znalazłam przypadkiem w Internecie i dziękuję każdego dnia temu zrządzeniu losu, gdyż dzięki Panu doktorowi odmieniło się moje życie po tylu latach cierpień i upokorzeń.
   Polecam, każdej kobiecie , mężczyźnie, którzy jeszcze się wahają nad podjęciem decyzji o leczeniu otyłości, nie ma na co czekać, dzwońcie i umawiajcie się na wizytę !!! Wspaniały doktor ! Wspaniały człowiek ! Dziękuję raz jeszcze.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z PrzychodniąUsługa: konsultacja bariatryczna

   Pan Michał bardzo rzeczowo podchodzi do pacjenta. Duża wiedza przekazywana w sposób konkretny lecz niewyniosly. W dodatku to ciepły i uprzejmy człowiek. Polecam każdemu :)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Tomasz Pytrus

  Gastrolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacja gastrologiczna + USG

   Polecam z całego serca, uzyskałam odpowiedź na kazde pytanie. Zostalam wysłuchania do końca i Wszystko wyjasnione szczegółowo.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacja gastrologiczna + USG

   Jeszcze z tak dobrym lekarzem się nie spotkałam bardzo przyjazny i konkretny i oczywiście ma podejście do dzieci

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Krzysztof Szecówka

  Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: multiMedicaUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty, sympatyczna atmosfera i fachowość .Pan Doktor wszystko rzetelnie wyjaśnił. Polecam.

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: multiMedicaUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Polecam dr.miły wysłuchuje chorego dokładnie przekaże wszystko o chorobie dokładny na pewno jeszcze wrócę

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Mirosław Wojtowicz

  Anestezjolog,

  • E

   Nie jestem fachowcem,więc trudno mi ocenić profesjonalizm pana Wojtowicza,natomiast po kontakcie osobistym zarówno w gabinecie jak i na sali zabiegowej przed i po operacji,nie ulega wątpliwości,że jest miłym i kontaktowym człowiekiem.


 • Jarosław Wierzbicki

  Gastrolog, Chirurg, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: kontrolna kolonoskopia w ramachprogramu

   Kolonoskopia miała miejsce w kwietniu 2017r od razu po przebudzeniu lekarz powiedział że jest to rak złośliwy przyszłam w ostatnim momencie -wynik histopat. potwierdził diagnozę lekarza.Ale doktor Wierzbicki podczas tej feralnej kolonoskopii usunął z możliwym marginesem wszystko! Wówczas jeszcze tego nie wiedziałam.Jestem Panu dr Wierzbickiemu bardzo bardzo wdzięczna zrobił wspaniałą robotę.Jak mówią onkolodzy w ten sposób usunięty rak uratował mi życie. Polecam pana doktora gorąco

  • G

   średnia wizyta u Pana Doktora trwa 5 minut zmierzyłem ze stoperem w ręku. Mnie ostatnio przyjął na 3 minuty gdyż kolejne 2 minuty uzupełniał notatkę po poprzednim pacjencie. Nic się nie dowiedziałem na temat swojej choroby, kazał brać lek który i tak zlecił mi wcześniej lekarz rodzinny. Gastroskopia u Pana doktora również trwała 5 minut, poczułem się jak zwierze. Drugi raz już go nie odwiedzę gdyż obawiam się że ręce odmówią mi posłuszeństwa. Mam nadzieje ze NFZ wie o standardzie przyjmowania Pana doktora i zastanowi się nad stawką za wizytę pacjentów. Oczekiwałem po Panu Doktorze czegoś więcej. Nigdy w życiu z taką ignorancją się nie spotkałem u żadnego innego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Andrzej Zając

  Internista, Gastrolog,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MED-AZ

   Po zapoznaniem się z opinią o doktorze miałem złe nastawienie. Ku mojemu zdziwieniu lekarz okazał się być bardzo pomocny. Zapropomował mi zupełnie nieznane mi leczenie, po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie. Zakwestionował wysunięte przeze mnie przyczyny dolegliwości, a gdy zapytałem jak się rzeczy mają, objaśnił. Moim zdaniem doktor to skryty ale ciepły intelektualista, który nie lubi gadek o niczym ale gotowy jest odpowiedzieć na konkretne pytanie.

  • Dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzenie badania gastroskopii , było to mistrzostwo, zwłaszcza, że bałam się niesamowicie a to tylko przez głupich ludzi, którzy nie wiadomo czego oczekują
   od lekarzy. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę zdrowia. Bogumiła Nicgorska

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Zuzanna Zając

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MED-AZUsługa: badania diagnostyczne

   Nie polecam. Pani Dr nie słucha co się do niej mówi. Wręcz mi wmówiła, że dziecko, które nie chorowało nigdy choruje przewlekle... wmawiała alergie "to poprostu widać". A na sam koniec do płaczącego prawie 2latka (mojego syna), który był znudzony bo pani dr wypełniala dokumenty innych pacjentów na naszej wizycie powiedziala "zamknij się"..... kobieta bardzo arogancka. Nie słucha rodzica. Bada pp omacku o ile to badaniem można nazwać. Wmawia. Wmawia. Wmawia. Chwilami miałam wrażenie, że wypowiada się z pogarda. Mówiła jakieś rzeczy jakby nie o moim dziecku.... na pewno tam nie wrócę. Zmarnowałam skierowanie na nfz.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przewlekły katar i kaszel

   Pani Doktor jest bardzo dobrym, profesjonalnym lekarzem.. Uważnie słucha pacjenta. Super dobrane leki szybko pozwoliły na ulgę w mojej przewlekłej chorobie.
   Wyrazy szacunku i uznania. Wdzięczna pacjentka Genowefa

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kłodowski

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Inny

   Pan Doktor to wspaniały człowiek i lekarz! Atmosfera podczas badania była bardzo przyjazna. Doktor zainteresował się problemem i postawił konkretną diagnozę i trafne leczenie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. W 100% polecam!

  • W
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: usuwanie hemoroidów

   Polecam Doktora, bardzo miły i doświadczony lekarz - na spokojnie wszystko mi wytłumaczył, zadawałam wiele pytań i na każde cierpliwie mi odpowiedział. Wizyta wcale nie była krępująca, Doktor rozładował atmosferę, dzięki czemu badanie było niebolesne. Najważniejsze, otrzymałam pomoc na moje schorzenie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania