Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MED-AZ

Bogusza Stęczyńskiego 6

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zając Inny

  Zgodzę się ze wszystkimi negatywnymi opiniami napisanymi o tym lekarzu przez innych. Mocno odradzam. Podsumuję to w kilku punktach: 1/ Brak empatii. 2/ Zero komunikacji. 3/ Traktuje pacjenta jak przedmiot. 4/ Na zadane pytania nie odpowiada. 5/ Pogania Cię, bo ma jeszcze innych pacjentów, a nie ważne że sam odstałeś w poczekalni i słono za wizytę zapłaciłeś. 6/ Płacisz u Niego. 7/ Jeżeli masz wizytę na fundusz i tak zrobi wszystko, żeby wpadła kolejna jako prywatna. 8/ Mając wyniki nie powie Ci co Ci dolega, bo wpiszę Cię na kolejne badania, które można było zlecić przy pierwszej wizycie. 9/Po zabraniu wyników z swojej przychodni (zabrakło mi jednych/płatnych, bo przychodnia nie zrobiła na czas) więc stwierdził, że nie chciało Ci się płacić za wyniki. I nie słucha Twojego wytłumaczenia- Jego zdanie jest ważniejsze). 10/ A jeżeli jedziesz z starszą osobą, która nie ma sił się poruszać to stwierdzi, że pacjent przyjechał z "adwokatem". 11/. W recepcji zgłosiłam o o fatalnej usłudze lekarza. Piszę to, bo z osobą, którą przyjechałam już nie żyje.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zając Inny

  Generalnie lekarz do przyjemnych nie należy (chyba ma taki styl bycia), jednakże zna się na rzeczy i pomógł mi jako jedyny z pośród 5 lekarzy. Pod względem wiedzy i umiejętności polecam.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zając Inny

  Lekarz bez empatii, całkowity brak komunikacji z pacjentem. Mimo kilku wizyt nadal nie wiem, jak będzie wyglądało moje dalsze leczenie. "Siada", "zostawi to", "tu się położy" - tak zwraca się do pacjentów.
  "Nie polecam" - to zbyt mało.
  Omijajcie z daleka jego gabinet.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zuzanna Zając badania diagnostyczne

  Nie polecam. Pani Dr nie słucha co się do niej mówi. Wręcz mi wmówiła, że dziecko, które nie chorowało nigdy choruje przewlekle... wmawiała alergie "to poprostu widać". A na sam koniec do płaczącego prawie 2latka (mojego syna), który był znudzony bo pani dr wypełniala dokumenty innych pacjentów na naszej wizycie powiedziala "zamknij się"..... kobieta bardzo arogancka. Nie słucha rodzica. Bada pp omacku o ile to badaniem można nazwać. Wmawia. Wmawia. Wmawia. Chwilami miałam wrażenie, że wypowiada się z pogarda. Mówiła jakieś rzeczy jakby nie o moim dziecku.... na pewno tam nie wrócę. Zmarnowałam skierowanie na nfz.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zając

  Po zapoznaniem się z opinią o doktorze miałem złe nastawienie. Ku mojemu zdziwieniu lekarz okazał się być bardzo pomocny. Zapropomował mi zupełnie nieznane mi leczenie, po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie. Zakwestionował wysunięte przeze mnie przyczyny dolegliwości, a gdy zapytałem jak się rzeczy mają, objaśnił. Moim zdaniem doktor to skryty ale ciepły intelektualista, który nie lubi gadek o niczym ale gotowy jest odpowiedzieć na konkretne pytanie.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kłodowski

  Przyjmuje również jako proktolog, natychmistowa pomoc, bardzo dokładne i obrazkowe wytłumaczenie tematu, badanie, leczenie i problem zniknął. Jestem bardzo zadowolony, potrafi super zdystansować pacjenta to problemu proktologicznego. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania