Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MED-AZ

Bogusza Stęczyńskiego 6

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zając Inny

  Generalnie lekarz do przyjemnych nie należy (chyba ma taki styl bycia), jednakże zna się na rzeczy i pomógł mi jako jedyny z pośród 5 lekarzy. Pod względem wiedzy i umiejętności polecam.

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zając Inny

  Lekarz bez empatii, całkowity brak komunikacji z pacjentem. Mimo kilku wizyt nadal nie wiem, jak będzie wyglądało moje dalsze leczenie. "Siada", "zostawi to", "tu się położy" - tak zwraca się do pacjentów.
  "Nie polecam" - to zbyt mało.
  Omijajcie z daleka jego gabinet.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zuzanna Zając badania diagnostyczne

  Nie polecam. Pani Dr nie słucha co się do niej mówi. Wręcz mi wmówiła, że dziecko, które nie chorowało nigdy choruje przewlekle... wmawiała alergie "to poprostu widać". A na sam koniec do płaczącego prawie 2latka (mojego syna), który był znudzony bo pani dr wypełniala dokumenty innych pacjentów na naszej wizycie powiedziala "zamknij się"..... kobieta bardzo arogancka. Nie słucha rodzica. Bada pp omacku o ile to badaniem można nazwać. Wmawia. Wmawia. Wmawia. Chwilami miałam wrażenie, że wypowiada się z pogarda. Mówiła jakieś rzeczy jakby nie o moim dziecku.... na pewno tam nie wrócę. Zmarnowałam skierowanie na nfz.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zając

  Po zapoznaniem się z opinią o doktorze miałem złe nastawienie. Ku mojemu zdziwieniu lekarz okazał się być bardzo pomocny. Zapropomował mi zupełnie nieznane mi leczenie, po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie. Zakwestionował wysunięte przeze mnie przyczyny dolegliwości, a gdy zapytałem jak się rzeczy mają, objaśnił. Moim zdaniem doktor to skryty ale ciepły intelektualista, który nie lubi gadek o niczym ale gotowy jest odpowiedzieć na konkretne pytanie.

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kłodowski

  Przyjmuje również jako proktolog, natychmistowa pomoc, bardzo dokładne i obrazkowe wytłumaczenie tematu, badanie, leczenie i problem zniknął. Jestem bardzo zadowolony, potrafi super zdystansować pacjenta to problemu proktologicznego. Polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz