Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1532)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Lubiński konsultacja ginekologiczna

  Wspaniały, empatyczny lekarz!
  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, jednocześnie była merytoryczna. Pan doktor bardzo szczegółowo odpowiada na pytania i wykazuje się dużym zainteresowaniem sytuacją pacjenta, co daje poczucie zaopiekowania.
  Serdecznie polecam i sama zapisuję nazwisko Pana doktora, aby kontynuować u niego wizyty :)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Moczydłowski konsultacja ortopedyczna

  Jeden z najbardziej profesjonalnych lekarzy u jakiego byłam w swoim życiu. Wszystko spokojnie i merytorycznie wyjaśnił, zalecił badania , zrobił wywiad. Jestem pod ogromnym wrażeniem . Życzę sobie więcej takich lekarzy na swojej drodze !

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Maliński Inny

  Miałam bardzo nieprzyjemną wizytę związaną ze zdjęciem szwów po operacji. Od wejścia do gabinetu słyszałam: "to chyba nie do mnie, po co pani tu przyszła itp.". Do lekarza zapisałam się przez centralę LuxMed, gdzie mam pakiet zawierający zabieg zdjęcia szwów. Poinformowano mnie, że wystarczy pokazać wypis ze szpitala (co zrobiłam).
  Wróćmy do wizyty. Lekarz był zirytowany, gburowaty i niechętny. Przez cały zabieg narzekał, że niewiele widzi, że szwy mam nie takie, że są trudne do zdjęcia, miał do mnie pretensję, kiedy raz syknęłam z bólu i powtarzał, cytuję: "dlaczego ja mam zdejmować szwy po ortopedach, niech sobie sami zdejmują". Przy zabiegu była pielęgniarka, która wtórowała lekarzowi w tym samym tonie, pytając mnie z pretensją, dlaczego nie pojechałam gdzieś indziej.
  Na moje pytanie o opatrunek i higienę po zabiegu lekarz wzruszył ramionami i wychodząc z gabinetu rzucił, że mogę go sobie za kilka dni zmienić.
  Brak profesjonalizmu i podstawowego szacunku do pacjenta.


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Remigiusz Pęcak konsultacja kardiologiczna

  Zero komunikacji, wyjaśnień co i jak co dalej . Nie wrócę tam na pewno.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Maj prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz. Najlepszy w luxmedzie. Jestem bardzo zadowolona, ze zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u Dr Maja. Dr jest empatyczny, tłumaczy wszystkie wątpliwości, jest dokładny i wzbudza zaufanie


  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Szymczak konsultacja ginekologiczna

  Miałam bardzo dużego mięśniaka, który wymagał leczenia operacyjnego. Mieśniak był większy niż sama macica. Byłam odsyłana od lekarza do lekarza. Po wielu wędrówkach po lekarzach trafiłam na Pana doktora, który jest wspaniałym lekarzem, pełnym empatii i ciepła w stosunku do pacjentów. Wreszcie dostałam skierowanie na operację.
  Jestem rok po operacji, wszystko przebiegło dobrze. Dziś wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Dr Szymczak to 1 lekarz, który zainteresował się moim problemem i wszystko wyjaśnił, nie próbując niczego lukrować. Polecam z całego serca. Dr Szymczak uratował moją macicę.
  Bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Augustyniak USG jamy brzusznej

  Dr Augustyniak performed ultrasound examinations on me, and I really enjoyed dealing with her. She is wonderful. She is very attentive and explains and comments on her observations in detail. She goes beyond the average and explores in real detail. She helped me understand better the problem I was having and gave me very detailed instructions on what I should do next. Her explanations and notes are very thorough. She is very invested in the process and communicates in a very clear and enthusiastic way. A very special person. She did her absolute best explaining everything to me in English, and I was so impressed with how she wasn't afraid of the language barrier. She just doesn't give up. On one ocassion, when I needed an urgent ultrasound, she took me as an extra patient and stayed with me beyond her working hours on a Sunday and was most kind and graceful. She has a special presence, and you can tell she's just marvelous!


  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Janusz Proksa Inny

  Przyszłam z urazem stawu skokowego ( dokładnie skręcenie). Lekarz pozwalał sobie na złośliwe komentarze na temat plaskostopia-" kto panią przyjął do tej pracy?" ( no przepracowałam z tym plaskostopiem 34 lata)
  Nawet nie zapytał, czy potrzebuję zwolnienia ...mimo, iż napisał w zaleceniu, że mam oszczędzać nogę. Na moje pytanie czy mogę chodzić 12 godzin w pracy, zapytał zdziwiony;" to chce pani zwolnienie?". To ja mam wiedzieć czy lekarz?
  Badanie skręconej kostki - masakra.
  Pytając o objawy , powiedziałam, że nie mogę chodzić. Komentarz : " no ,ale przyszła pani". Komentarz nie na miejscu.
  Nie wiedziałam też, że jest nowy obowiązek w Luxmed, że to pacjent wzywa do gabinetu kolejnego pacjenta.
  Przepisał lek ...dawno wycofany z użytku. Farmaceuta mocno zdziwiony.
  Z urazem kostki kazał przyjść na kontrolę...za tydzień. Mimo, że skręcenie to conajmniej miesiąc do 6 tygodni.Mam odpoczywać z nogą uniesiona, ale mam do niego przyjść za tydzień.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Elżbieta Oziębło konsultacja laryngologiczna

  Pani lekarka jest bardzo przyjemna, odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy i nie było uczucia że Pani chce zrobić jak najszybciej żeby pozbyć się pacjenta


  J
  Profil zweryfikowany
  Łukasz Ślesicki dobór wartości korekcji u dorosłych

  świetny specjalista, dokładne badanie i porady. Dziękuję


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa Pokaż w Google Maps
LUX MED

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania