Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

Aleje Jerozolimskie 65/79, Śródmieście

00-697, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Gizińska-Dziadkowiec

  Internista, Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Pracy,

  • P

   Miła, konkretna i profesjonalna! Bardzo polecam wizytę u tej pani doktor! Stara się wyciągnąć jak najwięcej od pacjenta. Byłam u niej po orzeczenie do pracy, ale przy okazji poradziła mi jak mam się zająć swoim problemem zdrowotnym. Super!

  • G

   Pani doktor jest najlepszą lekarką, bardzo dokładnie robi wywiad i w ostateczności dopiero sięga po antybiotyki. Jest bardzo miła i cierpliwa i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Troszczy się o każdego swojego pacjenta i poświęca każdego bardzo dużo uwagi. Szczerze polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Teresa Jakubowska- Stefańska

  Internista, lek.

  • P

   Bardzo słaby lekarz. Przepisał mi antybiotyk, który jak się później okazało nie był mi w ogóle potrzebny. Z badania Pani Jakubowskiej wynikało, że nie mam powiększonej śledziony podczas gdy mam ją powiększoną przewlekle. Bardzo słaby, niekompetentny, arogancki lekarz. Nie polecam!

  • J

   Ja również mam jedynie bardzo dobre wrażenia z wizyty u pani doktor. Na każdej z wizyt była bardzo miła i rzeczowa. Nie miałam również problemów z uzyskaniem skierowania na badania. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Anna Sosnowska

  Internista, Nefrolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • O

   Byłam u Pani doktor w placówce Enel-Med. Bardzo profesjonalna i życzliwa osoba. Przepisała mi dobrze działający lek (problemy z zatokami), do tego zasugerowała dodatkowe leki, które mogą pomóc. Wizyta poszła bardzo sprawnie. Może mało ważna uwaga, ale na mnie zrobiło to wrażenie, że Pani doktor bardzo szybko pisała na klawiaturze. Zdecydowanie polecam!

  • I

   Pani Doktor leczy mnie z problemów nefrologicznych. Jest to dużej klasy fachowiec, lekarz bardzo dokładny, zlecający dużo badań, które następnie są skrupulatnie analizowane i na ich podstawie prowadzone jest leczenie. Pani Doktor zawsze bardzo ciepło i troskliwie podchodzi do pacjenta, a podczas każdej wizyty znajduje też czas, aby zainteresować się kompleksowo moim zdrowiem, nie tylko od strony nefrologicznej, (np. zawsze mam mierzone ciśnienie). Leczę się u Pani Doktor już od blisko 2 lat, więc wystawiam swoją opinię na podstawie wielu wizyt (w Lux Medzie). To naprawdę lekarz godny zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Janusz Szopiński

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: zapalenie płuc

   Pan Doktor Janusz Szopiński jest wspaniałym specjalistą pomógł mi w ciężkiej infekcji.
   Pan Doktor jest bardzo zaangażowanym , empatycznym o wysokiej kulturze osobistej lekarzem. Mogłam przyjść jako dodatkowa osoba w każdym momencie, ponadto Pan doktor kontaktował się ze mną by monitorować postępy.
   Jestem bardzo wdzięczna za wyleczenie i wsparcie.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: przewlekłe choroby

   Pierwszy raz w życiu poszłam do lekarza, który był przygotowany na moją wizytę - znał wyniki moich badań i z miejsca zapytał o te, których wyników nie mógł widzieć, mimo że to dopiero druga wizyta! Bardzo polecam Pana Doktora, wszystko dokładnie wyjaśnił, zlecił potrzebne badania, konkretny, ale jednocześnie pacjent czuje, że może o wszystko zapytać, a nie jest tylko "kolejną" osobą. Gdyby każdy lekarz był taki, to życie byłoby piękniejsze.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Irena Markiewicz - Bendkowska

  Alergolog, Pulmonolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: testy alergiczne

   Odradzam kontakt z tą Panią. Podczas wizyty zapewniała mnie, że po wyjściu z gabinetu mogę od razu zapisać się na testy alergiczne, skoro nic mi nie dolega. Tak też zrobiłem, podszedłem do recepcji (4 metry obok). Chciałem odbyć badanie 30 minut później (była taka możliwość). Na recepcji dostałem informacje, że nie odbyłem kwalifikacji i muszę ponownie zapisać się na za 2 tygodnie do tej samej Pani na to samo... Poszedłem z recepcjonistką do Pani doktor, a Pani powiedziała, że już nie pracuje dzisiaj i nic nie wypisze dodatkowo, trzeba umawiać się ponownie na wizytę. To jest skandal, najpierw wprowadziła mnie w błąd, a później odmówiła podpisania kartki, zmuszając mnie do ponownej wizyty (a specjalnie zwalniałem się z pracy, żeby odbyć wizytę). Rezygnuję z abonamentu w luxmedzie, a tą Panią będę omijał szerokim łukiem. Pomija już fakt, że do przejścia 4 metrów do gabinetu musiałem namawiać recepcjonistkę, która najpierw 2x dzwoniła do gabinetu obok, ale widać dużo mówi to o Pani doktor.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Świetna lekarka. Zainteresowana moim przypadkiem, serdeczna, z dużą wiedza wykraczającą poza standardy LuxMed. Badanie wzroku wykonała bardzo starannie a cała wizyta trwała dobrze ponad 20 min. Długo mi tłumaczyła dlaczego przepisuje mi właśnie takie a nie inne leki oraz udzieliła dodatkowych wskazówek jak wydłużyć ważność otwartego leku. Zastosowane leczenie przyniosło oczekiwane efekty.
   Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Marta Liwińska-Burska

  Kardiolog, Internista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacje kardiologiczne

   Pani doktor bardzo sumiennie przeprowadziła wywiad, po czym zleciła dodatkowe badania, które dopiero będę robić. Do tej pory pozytywnie ????


 • Anna Markowska

  Internista,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: Choroba

   Polecam Panią Doktor. Rzetelna i rzeczowa. Szczegółowo pprzeprowadzony wywiad. Badania wykonane z dbałością o detale, odpowiednio dobrane leki. Język fachowy był dostosowany do mojego poziomu wiedzy. Po wizycie wyszedłem z pełną wiedzą na temat stanu zdrowia. Zaangażowanna. Gdyby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta to służba zdrowia byłaby idealna.


 • Ewa Opalińska-Ciszek

  Kardiolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: konsultacja kardiologiczna, ECHO serca

   Bardzo polecam Panią doktor. Byłam na badaniu echo serca. Pani Ewa podeszła do niego bardzo indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Zostało wykonane ze starannością, bez pośpiechu i z wnikliwa analiza. Polecam!:)

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: badania diagnostyczne

   Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem lekarz, który wykona i zinterpretuje badanie USG serca to na prawdę szczerze polecam. Trafiłam do Pani doktor tylko dlatego, że ktoś tego samego dnia odwołał wizytę i to było dla mnie jak najbardziej korzystne. Pani doktor, miła , kontaktowa, a przy tym rzeczowa i kompetentna. Na początku zebrała krótki wywiad, a później wykonała dokładne badanie. Po badaniu zinterpretowała wynik i dała krótkie zalecenia. Na prawdę szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Urszula Agnieszka Rud

  Internista,

  • B
   Lokalizacja: Klinika Chorób Wewnętrznych i Reumatologii - Wojskowy Instytut MedycznyUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Jestem zafascynowana kulturą, profesjonalizmem i empatią Pani doktor. Wizyta bardzo rzeczowa. Pytania, których nikt mi nie zadał a trafiały w sedno. Miałam wrażenie, że jestem u wróżki. Przemiła osoba o wysokiej kulturze i wprost nie do uwierzenia - empatyczny człowiek! Miałabym ochotę wysłać niektórych lekarzy z Podkarpacia na konsultacje do Pani doktor jak powinny wyglądać rozmowy z pacjentem. Jestem zauroczona. Aż nie mogę uwierzyć, że są jeszcze tacy lekarze. Dziękuję.


 • Dorota Szafarowska

  Dietetyk,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Cudowna kobieta. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Polecam każdemu. Ja jestem bardzo zadowolona


Powiązane wyszukiwania