Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia – Warszawa Al. Stanów Zjednoczonych 72

(66 opinii)

„Abonament stomatologiczny PROFEMED to nowoczesne rozwiązanie, które zapewni Tobie i Twojemu dziecku dostęp do wielu bezpłatnych usług stomatologicznych, rabat na pozostałe świadczenia stomatologiczne... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia – Warszawa Al. Stanów Zjednoczonych 72

al. Stanów Zjednoczonych 72

04-036 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

„Abonament stomatologiczny PROFEMED to nowoczesne rozwiązanie, które zapewni Tobie i Twojemu dziecku dostęp do wielu bezpłatnych usług stomatologicznych, rabat na pozostałe świadczenia stomatologiczne, a także gwarancję szybkich terminów wizyt, opiekę doświadczonych stomatologów, koordynację opieki stomatologicznej – przypomnienia o wizycie, pomoc w umawianiu kolejnych wizyt”.

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Kamila Thomas konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor bardzo dokładnie zdobiła przegląd, przekazała w detalach plan leczenia i wyjaśniła mi wszelkie wątpliwości. Pierwszy raz na wizycie u stomatologa czułam się na prawdę zaopiekowana i poświecono mi dużo czasu. Pani doktor sprawdziła tez, czy moja płytka retencyjna po wykonanym wypełnieniu odpowiednio pasuje za co jestem bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i do zobaczenia! :)


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Maria Prylutskaya leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Najlepsza Pani Doktor , do której kiedykolwiek trafiłem .
  Pani Doktor jest bardzo dokładna i precyzyjna. Ząb który był zakwalifikowany do usunięcia w ciągu dwu wizyt został wyleczony i będzie mi wciąż służył. Jestem ogromnie wdzięczny i pełen podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania .
  Naprawdę polecam !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ilona Kasprzak konsultacja stomatologiczna

  Najlepsza! Empatia, zaangażowanie, rzetelność, zegarmistrzowska precyzja, pewność i skuteczna walka o zęba tam, gdzie inni proponowali jedynie leczenie kanałowe. Wizyta trwa tyle ile trzeba, bez zbędnego pośpiechu, pacjent czuję się bezpiecznie. Super delikatne i sprawne działanie. Szczegółowy opis leczenia i plan działania. Zalecenia i wskazówki pielęgnacji. Turbo kontakt z pacjentem. Powierzam swoje i dziecka uzębienie w przyszłości Pani Doktor z pełnym przekonaniem.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Michał Stachowiak konsultacja stomatologiczna

  Do doktora dostałam się z polecenia od sióstr które leczą sie u doktora id lat, jedna zostala wyleczona z poważnego zapalenia. W moim przypadku Pan doktor zrobił zdjęcie i postawił diagnozę w mniej niż 24 godziny. Bardzo sprawna i szybka komunikacja. Super doświadczyć takiego zaangażowania od lekarza. Dziękuje Panu doktorowi za pomoc.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Iwona Magierska konsultacja stomatologiczna

  U Pani doktor byłam 3 razy. Zdecydowałam się na leczenie dwóch zębów obok siebie. więc stwierdziłam, że lepiej aby robił to ten sam lekarz. Na wszystkie wizyty komercyjne jakie miałam w swoimi życiu, tą uważam za najgorszą. Pani doktor więcej rozmawiała z pomocą stomatologiczną niż ze mną na temat zębów czy wywiadu. Podczas leczenia Pani doktor skaleczyła mi dziąsło i potem mnie bolało o cenie za usługę dowiedziałam się dopiero przy wyjściu cena mnie zszokowała. Nie czułam się zaopiekowania. Oceniłam pracę pani doktor w placówce wyrażając moje niezadowolenie i brak profesjonalizmu. Po kilku tygodniach miałam problem z dziąsłami i potrzebowałam pilnej pomocny stomatologicznej. Niestety nie było wolnego terminu do innego lekarza w tej lokalizacji. Byłam zmuszona udać się do pani doktor ponieważ miałam ból i stan zapalny. Pani doktor na dzień dobry nakrzyczała na mnie, że nie będzie mnie leczyć, bo napisałam na nią negatywną opinię. Popłakałam się podczas monologu pani doktor z powodu bólu i emocji. Była to wizyta z nie w ramach funduszu i sądziłam, że każdemu trzeba pomóc i okazać empatię jeśli ktoś przychodzi z bólem. Na opis z wizyty czekałam na korytarzu. Dosłownie Pani Doktor wyprowadziła mnie z gabinetu. W opisie Pani doktor napisała co chciała z którymi się nie zgadzam. Wnioskowała, aby zmieniła i wyprostowała kwestę z którymi się nie zgadzam i odbiegają od rzeczywistości. Pani doktor odmówiła. Serdecznie nie polecam.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Iwona Magierska Inny

  Bardzo sprawnie, szybko i bez bólu. Pani Doktor jest bardzo delikatna, opowiada co będzie robić, co chwila pyta czy nic nie boli. Bardzo szybka wizyta - polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ilona Kasprzak Inny

  Bardzo polecam! Profesjonalność i zaangażowanie z górnej półki. Jest dokładna, delikatna (tak wiem, mowa o dentyście) i tłumaczy leczenie/zabiegi.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Anna Szczechowicz-Furtak konsultacja stomatologiczna

  Bardzo wrażliwy i uważny lekarz. Dziekuje za niezawodnosc i dobry nastroj. Wszystko bylo bardzo przyemno.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Kamila Thomas konsultacja stomatologiczna

  Great doctor, highly recommend. I had couple of sessions with her. Speaks good English, explains everything and shows great care for the patient. Also her treatment was painless and efficient.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Zawitowska leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Pani doktor jest bardzo kompetentną, sympatyczną i miłą osobą. Skuteczność leczenia mogę potwierdzić na swoim przykładzie - leczenie kanałowe szóstki pod mikroskopem. To był mój pierwszy zabieg tego typu w związku z czym trochę obawiałem się wizyty. Okazało się, że moje obawy były niepotrzebne. Wizyta przebiegła bezboleśnie, profesjonalnie w miłej atmosferze. Szczerze polecam Panią doktor Paulinę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania