Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Piłsudskiego 31

Piłsudskiego 31

35-074 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe +48 17 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Beata Adler-Ławińśka Inny

  Witam wszystkich
  Kilkanaście Dni temu , moja mama pojawiła się na wizycie u Pani Stomatolog Beaty Adler .Pani doktor założyła plombę , mama wyczuwając iż jest ona chropowata i zbyt odstaje , poprosiła by coś z tym zrobić .Lekarka odparła, że jak na wizytę na NFZ ,to nic więcej nie da się z tym zrobić .
  Dodam iż mama posiada kilka swoich zębów i dwuczęściowa protezę zębową .
  Po powrocie do domu podczas jedzenia proteza zaczęła się chwiać ,a nawet doszlo do ukruszenia zęba .Powodem tego było to iż Pani doktor nie sprawdziła po wykonaniu plomby ,jak osiadła proteza .A osiadła ona zamiast na szczęce, to na plombie i spowodowała właśnie dodatkowe ukruszenie naprawianego zęba.
  Oczywiście odbyła się kolejna wizyta naprawcza , powiedziałem Pani Adler o co chodzi i że trzeba podpiłować , by proteza osiadła na swoim miejscu , doktor bardzo się oburzyła , stwierdziła że skończyła studia Stomatologiczne i nie będę ją pouczał .
  Moje tłumaczenia trwały z 10 min , bo doktor cały czas nie widziała problemu ,do tego była bardzo niemiła słownie oraz zamiast wziąć i spiłować plombę dociskała na siłę protezę sprawiając Mamie ból .Ja starałem się tylko żeby moje ciśnienie nie skoczyło na 200 !!! I udało mi się.
  Pani doktor także w końcu się udało podpiłować plombę , po tym jak podszedłem do fotela dentystycznego na którym siedziała Mama i pokazałem Pani doktor palcem w którym miejscu trzeba to zrobić.
  Dodam że ukończone wykształcenie w cale nie świadczy o tym ,czy ktoś wykonuje swoją pracę profesjonalne czy tez nie , są tysiące tego przykładów.
  Widać Pani doktor , nie lubi jak jej się zwraca uwagę ,ale innej drogi nie było, wiec powinna zrozumieć.
  Nie dość że za drugim razem musiałem wziąć wolne i poprosiłem serdecznie , by poprawić te plombę , to w zamian spotkaliśmy się z mamą z totalnym i brakiem kultury i profesjonalizmu !
  Stanowczo odradzam Panią Doktor !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania