Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.

Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Badania EMG
 • USG
 • EKG
 • EEG
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8
ul. Tischnera 8, 30-421 Kraków
Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (250)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Świstak wkładka domaciczna

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, lekarz wyjaśnił dokładnie, co i kiedy będzie robione i zadbał o mój komfort. Sam zabieg przebiegł szybko i niemal bezboleśnie, polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Meus konsultacja ginekologiczna

  Bystry, młody umysł.
  Kiedyś uważałam, że lepiej iść do starszego doktora/pani dr, a już najlepiej do dr nauk med. Zmieniam całkowicie zdanie.
  Pan dr Meus ma bardzo dużą wiedzę. Szybko odpowiada na wszystkie zadane pytania. Badanie prowadzi bardzo delikatnie i bezboleśnie. Nie boi się wypisywać skierowań na badania. Sam je proponuje, aby np. upewnić się, że wystąpiła owulacja.

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Gędłek konsultacja ortopedyczna

  Bardzo przyjazna wizyta, przebiegła szybko i skutecznie

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Gędłek USG nadgarstka

  Lekarz godny polecenia.
  Wizyta przebiegła sprawnie, pan doktor zapytał o przyczynę i dopytywał o szczegóły. W trakcie badanie opisywał co widzi i obrazował w jakim ruchu bierze udział dana tkanka.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Lucjan Kuczkowski konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalny lekarz; przyjazny, spokojny, wyrozumiały.To takie dobre cechy ludzkie. Jako lekarz; bardzo staranny i wnikliwy. Proponuje dobre rozwiązania i liczy się ze zdaniem pacjenta.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Janusz Abrowski konsultacja ortopedyczna

  wizyta odbyla sie 3 lata temu. lekarz zlecil rtg i na tym koniec, na rtg bylo widac ze jest cos nie tak, ale zostala zlecona fizjoterapia. mimo iz z problemem botykam sie od 10 lat. po wizycie u neurologa i mri okazalo sie ze fizjoterapia nie wystarcza, a problem jest bardziej zlozony. wystarczylo zlecic badanie, moze problem zostalby rozwiazany wczesniej niz kolejne 3 lata bolu.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Cygan prowadzenie ciąży

  I highly recommend the doctor. She took care of my first pregnancy, and it was wonderful. Her attentive approach and care were felt at every visit. After each visit, I left in a good, happy mood, which was important for me as someone who tends to worry. I'm glad I chose her, and my pregnancy went smoothly.
  It's a pity that she only sees patients one day a week at Luxmed, but for regular pregnancy check-ups, that was more than enough

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Gędłek konsultacja ortopedyczna

  Zdecydowanie polecam - lekarz jest zaangażowany dociekliwy i czuć, że chce znaleźć źródło problemu i go rozwiązać, nawet w momencie gdy objawy zaczynają ustępować. Dodatkowo świetny kontakt - zarówno wyniki badań jak i kolejne kroki wytłumaczone prosto i przystępnie!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Artur Świstak wkładka domaciczna

  Wizyty u ginekologa są dla mnie zawsze stresujące, ale Pan Artur wprowadza tak przyjazną atmosferę, że zawsze do niego wracam :)

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Przemysław Wawok biopsja cienkoigłowa tarczycy

  Biopsja przebiegła bardzo sprawnie i praktycznie bezboleśnie. Pan doktor wyjaśnił wszystko co będzie robił i dostałam zalecenia co robić po biopsji. Pełna kultura na wizycie .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania