Opinie o lekarzach z tej placówki (204)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Gajec Inny

  Nie polecam wizyty u tego lekarza szczególnie na dzieckiem. Brak podejścia do dzieci szczególnie tych młodszych i wrażliwych. Na nasze wątpliwości że dziecko zbyt często choruje usłyszeliśmy że przesadzamy. Zdecydowanie nie polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Ewelina Nowak konsultacja telefoniczna Immunologa

  Lekarz na medal!
  Pani doktor jest lekarzem, który angażuje się w leczenie i pomoc pacjentów. Podczas dzisiejszej wizyty wszystko mi wyjaśniła, wyniki zleconych badań przeanalizowała jeszcze przed wizyta, pamietała wszystko co zebrała w wywiadzie na pierwszej wizycie. Czułam się nie tylko zaopiekowana, ale także zostałam pokierowana szczegółowo do dalszej diagnostyki i leczenia.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Mogiła-Komorowski konsultacja ginekologiczna

  Lekarz miły i na tym plusy się kończą. Nie zauważył torbieli 2 cm mimo, że w poprzednich badaniach była oznaczona przez innych lekarzy, więc wiadomo było gdzie jej szukać. Po wizycie nie wydał żadnych druków z przeprowadzonego USG.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Przemysław Chmielewski konsultacja psychiatryczna

  Chodzę do Pana Przemysława już od prawie roku i na każdej wizycie wykazuje duże zaangażowanie i troskę. Wywiad przeprowadzony na pierwszej wizycie był bardzo rzetelny i dokładny, lekarz odpowiada na każde pytanie i wykazuje się dużą empatią. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i starannie dobiera leczenie. Zawsze wiem, że mogę liczyć na wsparcie i motywację do dalszej walki z trudnościami, jest to dla mnie bezcenne gdy sama już tracę wiarę. Dziękuję i polecam każdemu!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Kurek konsultacja dermatologiczna

  Nie polecam, dermatolożka nie przestrzega zasad podstawowej higieny. Dotyka różnych rzeczy, nie przejmując się zanieczyszczeniem krzyżowym. Gdy skończył się papierowy podkład na leżankę, lekarka powiedziała, żebym położyła się wprost na niezabezpieczonej powierzchni. Nie zrobiłam tego. Spytała mnie czy ja umiem zmienić rolkę. Maseczkę nosi opuszczoną poniżej nosa. Czułam się jak w kiepskiej komedii. Żeby było śmieszniej, gdy przyszłam na kolejną wizytę do tej placówki Luxmedu, poinformowano mnie na recepcji (nikt do mnie nie zadzwonił, żebym nie przyjeżdżała "całować klamki"), że dziś nie ma azotu, więc zabieg krioterapii, na który przyszłam, się nie odbędzie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania