O nas

Enel-Med stomatologia jest polskim liderem w dziedzinie stomatologii, wyróżniają nas: 30 letnie doświadczenie, wysoce wykwalifikowany personel medyczny, dbałość o najwyższe standardy oraz inwestycje w najnowocześniejsze wyposażenie, od 1993 r. oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie pacjentom indywidualnym i abonamentowym.

Nasza oferta: kompleksowa oferta stomatologiczna: stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci, stomatologia specjalistyczna (implantologia, protetyka, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, stomatologia estetyczna, leczenie dysfunkcji narządu żucia), higiena jamy ustnej, zniżki na leczenie stomatologiczne dla każdego pacjenta abonamentowego, zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu miejscowym, certyfikowane materiały najwyższej jakości, atestowany sprzęt, prace protetyczne i ortodontyczne oparte na najnowocześniejszych technologiach.

Centrum medyczne enel-med oddział Warsaw Spire mieści się przy Placu Europejskim 2, na Woli (nieopodal Ronda Daszyńskiego). Oddział zlokalizowany jest na parterze. Do oddziału można wejść od strony ulicy Towarowej. Oddział powstał w 2022 roku i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
W oddziale Spire mamy do dyspozycji dla pacjnetów: 4 gabinety stomatologiczne, w których przyjmują: higienistka stomatologiczna, stomatolog zachowawczy, chirurg stomatolog, implantolog, periodontolog, stomatolog estetyczny, gdzie wykonujemy: pantomogram, RTG stomatologiczne, RTG wewnątrzustne, telerentgenogram oraz tomografię stożkową (CBCT).
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Mikroskop stomatologiczny
 • Tomograf CBCT
 • Pantomogram
 • RTG stomatologiczne
 • T-scan
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Artur Rycharski Inny

  Wspaniały chirurg! Odkładałam wyrwanie ósemek latami bojąc się tego okrutnie. U doktora Rycharskiego nie zdążyłam się zestresować, bo ósemka już wyrwana! Dzisiaj, jak doktor coś tam pukał w zęba, dosłownie zapytałam czy znieczulenie się już rozeszło - a doktor na to „ale Pani już zęba nie ma” :D 20 sekund i po sprawie. Polecam mocno!

  lek. dent. Artur Rycharski

  Dziękuję:)

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Renata Myszkowska-Skórka Inny

  Pani doktor jest osobą profesjonalną, miłą, wytłumaczyła mi co potrzeba zrobić i to zrobiła. Cieszę się z wizyty

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Soroko higienizacja

  Profesjonalistka, precyzyjna i zaangażowana w swoją pracę, a dodatkowo życzliwy człowiek o dobrym sercu. Polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paula Sztejna Konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor niezwykle delikatna, bardzo szczegółowo opowiadała o procesie leczenia. Z niezwykłą starannością i zaangażowaniem wykonała leczenie. Całość oparta na diagnostyce obrazowej. Super, czułam się zaopiekowana.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Soroko higienizacja

  Pełen profesjonalizm, empatia, humor, zaangażowanie, każda wizyta to przyjemność. Polecam z pełnym przekonaniem.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Grzegorz Wiktorowski Konsultacja stomatologiczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta, wysokie kompetencje, zaangażowanie, uprzejmość. Najlepszy stomatolog.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania