Centrum Medyczne enel - med - Oddział Kupiec Poznański - Rehabilitacja

Centrum Medyczne enel - med - Oddział Kupiec Poznański - Rehabilitacja

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Rehabilitacja to jeden z kluczowych aspektów powrotu do pełni zdrowia, współdecydująca o efektywności leczenia.

Centrum Medyczne enel – med – Oddział Kupiec Poznański zlokalizowane jest na placu Wiosny Ludów 2 w Poznaniu, w centrum handlowo – biurowym Kupiec Poznański. Rehabilitacja znajduje się w wydzielonej strefie na V piętrze. Na część rehabilitacyjną składają się: główna sala rehabilitacyjna z salą do ćwiczeń (materace, drabinki, akcesoria do ćwiczeń, piłki, taśmy, itp. oraz sprzęt typu: bieżnie, rowerki i orbiterki) oraz 4 gabinety zabiegowe do fizykoterapii gdzie realizowane są zabiegi z wykorzystaniem urządzeń, tj.: fala uderzeniowa, tecar, laser wysokoenergetyczny, ponadto realizowane są zabiegi, tj. krioterapia miejscowa, ultradźwięki, elektrostymulacja, fonoforeza, jonoforeza, pole magnetyczne i inne.

W enel – med prowadzimy rehabilitację w schorzeniach narządu ruchu, zarówno o charakterze przewlekłym i przeciążeniowym, jak i w stanach pooperacyjnych i pourazowych. Specjalizujemy się w terapii po operacjach kręgosłupa, stawów: kolanowego, biodrowego, skokowego i barkowego oraz ścięgna Achillesa. Leczymy pacjentów po złamaniach, skręceniach, urazach mięśni, w dyskopatiach oraz chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajmujemy się także leczeniem wad postawy u młodszych pacjentów. Ponadto w naszym oddziale realizowana jest rehabilitacja uroginekologiczna – wspierająca pacjentów zmagających się ze schorzeniami w obrębie narządów miednicy mniejszej oraz rehabilitacja stomatologiczna - zajmującą się układem czaszkowo-szyjno-żuchwowym, która jest stosowana w celu niwelowania skutków przewlekłych chorób jak i urazów w tym obszarze.

Nasi fizjoterapeuci prowadzą terapię w oparciu o najnowsze badania naukowe i stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach, konferencjach . Oprócz wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów, nasz oddział to także najnowocześniejsze dostępne na rynku urządzenia wspomagające rehabilitację, m.in. fala uderzeniowa, wysokiej klasy laser służący do biostymulacji wysokoenergetycznej.

Nasze usługi kierujemy zarówno w stronę dorosłych pacjentów, jak i dzieci oraz młodzieży.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne enel - med - Oddział Kupiec Poznański - Rehabilitacja
plac Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań
Centrum Medyczne enel - med - Oddział Kupiec Poznański - Rehabilitacja logo

Specjaliści

Najczęściej zadawane pytania