Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Diagnostyka

M. Skłodowskiej - Curie 24a, Piaski

15-276, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Sulik

  Reumatolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10

   Pani Doktor wnikliwie przeprowadziła wywiad i zaleciła badania, wyjaśniając niezrozumiałe kwestie. Atmosfera podczas wizyty miła, a badanie konkretne i rzetelne. Dziękuję

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10Usługa: konsultacja reumatologiczna

   Polecam dr Sulik. Bardzo kompetentna osoba. Wizyta w miłej atmosferze, myślę że dobrze trafiłam. Jeszcze raz polecam.


 • Monika Zbucka - Krętowska

  Ginekolog, Endokrynolog, dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7

   Pani Doktor profesjonalna, bardzo fajna, sympatyczna i co bardzo ważne z rewelacyjnym podejściem do małych dzieci:) Gorąco polecam:)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7

   Wizyta w celu diagnozy .Pani doktor bardzo z profesjonalnym podejściem do dziecka przeprowadziła badanie i rozwiala moje wątpliwości bardz polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Justyna Fryc

  Reumatolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultac

   Pani Doktor była szczegółowa i bogata w detale dotyczące wizyty,mega sympatyczna osoba.Od dłuższego czasu jeżdzę do lekarzy tu i tam ,wizyty zazwyczaj byle szybko i następny ale nie u tej Pani Doktor .Poświęca tyle czasu dla pacjenta ile to wymaga.Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza .Naprawdę kto ma problemy ze zdrowiem polecam naprawdę polecam.
   Małgorzata

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: podejrzenie choroby immuno logicznej, dolegliwości rąk, nóg, kręgosłupa

   Niezwykle profesjonalna porada. Wizyta była długa i bardzo dokładna , ze szczegółowym badaniem pacjenta. Godna całkowitego zaufania Pani doktor, z empatia do pacjenta, poświęciła swój czas na wysłuchanie moich pytań i obaw. Serdeczne podziękowania.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Eugeniusz Malczyk

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7Usługa: USG jąder

   Pan doktor bardzo fajny. Miałem stres byłem pierwszy raz ale było ok. Widać że dobry z niego człowiek

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7Usługa: USG układu moczowego

   odbyte usg układu moczowego i konsultację oceniam pozytywnie . lekarz konkretny i rzeczowy, przekazał dalsze zalecenia

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Ewa Proniewska - Skrętek

  Okulista, lek.

  • Pani Doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Poszłam do niej aby monitorować swoją wadę wzroku, ponieważ chciałam się poddać korekcji laserowej, na razie wada nie jest stabilna, więc czekam. Pani doktor wykonała mi wszystkie badania, przedstawiła mi wszystkie za i przeciw tłumacząc na czym zabieg polega i rozwiewając wszelkie wątpliwości - nawet najgłupsze :). Naprowadziła też na najlepszych specjalistów, do których mam się udać, co potwierdzały opinie zadowolonych w Internecie. Poza tym usunęła mi nieodpłatnie kaszaczki z powieki dolnej (co sama zaproponowała, cyt. "denerwują mnie" :)) jeżeli pojawię się w odpowiednich godzinach w PSK. Naprawdę, lekarz z powołania.


 • Maciej Dołżyński

  Ortopeda, dr n. med.

  • B

   Witam
   Gdy miałam 16 lat zostałam potrącona przez samochód, a konkretnie samochód wjechał na chodnik i przejechał po mnie a zwłaszcza po kolanie. Gdy trafiłam do szpitala na moje wielkie szczęście w nieszczęściu dyżur miał właśnie dr.Dołżyński. Pierwsza diagnoza AMPUTACJA NOGI , ale nie Pan Doktor się nie poddał i zaryzykował złożenie jej praktycznie z niczego, no i UDAŁO SIĘ dziś mam 33 lata i dalej chodzę o własnych siłach.Doktor Maciej jest niesamowitym fachowcem pełnym zrozumienia, wyczucia i delikatności.Do końca życia będę wdzięczna Doktorowi za uratowanie mi życia DZIĘKUJĘ


 • Jan Murawski

  Ortopeda, dr n. med.

  • G

   To wspaniały lekarz. Mój syn Michał uległ wypadkowi.Miał otwarte złamania obu rzepek kolanowych.Tak naprawdę dzięki niemu chodzi.Operował go i opiekował w czasie choroby. Jest doskonałym specjalistą , okazał mu dużo wyrozumiałości, zawsze miał dla niego czas.Jest cudownym, niezwykle ciepłym człowiekiem. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ .

  • B

   Wspaniały fachowiec a przy tym wyrozumiały i miły człowiek. Pacjent jest u dr Murawskiego najważniejszy. Zawsze ma dla niego czas i wykazuje wiele spokoju. Spotkałam dr w Bielsku a teraz korzystam z jego opieki w Białymstoku . Jestem po operacji haluksów. Serdecznie polecam.


 • Bogdan Zonenberg

  Ortopeda, lek.

  • Wybitny weterynarz. Widzi przez spodnie, nie żałując jednocześnie uzdrawiających promieni X. Ponadto wie jak żyć i chętnie dzieli się tą wiedzą.

  • Do dr Zonenberga trafiłam rok temu prosto z "ulicy". Pan dr zainteresował się profesjonalnie moją chorą nogą. Wpisał na listę (kolejkę) do operacji. Czekałam rok. W tym roku w lipcu, w wyznaczonym dniu przyjęto mnie do szpitala. Pan doktor Zonenberg operował mnie osobiście, bardzo zaangażowany, opiekuńczy. Odwiedzał mnie parę razy dziennie, pytając jak się czuję, czy czegoś potrzebuję.
   Pan Dr Zonenberg Bogdan to Człowiek Wielkiego Formatu, przemiły, dowcipny z Olbrzymią wiedzą medyczną.
   Panie Doktorze BARDZO DZIĘKUJĘ za uratowanie mi nogi.
   Oby Wszyscy pacjenci mieli szczęście do Pana trafić.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


  • K

   Doktor Tomasiak-Łozowska profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu, posiada szeroką wiedzę w zakresie swoich specjalności. Zawsze uśmiechnięta, otwarta, dbająca o dobry kontakt z pacjentem. Dokładnie wysłucha, zleca szereg badań i szczegółowo wszystko wytłumaczy. Naprawdę godna polecenia lekarz. Oby jak najwięcej takich specjalistów !


 • Rafał Skowroński

  Ortopeda, lek.

  • może dobry specjalista ale niestety jechałem 700 km na konsultację do doktora ze skierowaniem do szpitala na operację doktor zmienił status operacji na inny zabieg każąc wysłać dodatkowe wyniki na e-maila czekam już ponad miesiąc bez odpowiedzi ,bez mojego skierowania i co dalej zemną muszę zaczynać wszystko od nowa nie jest to takie proste w naszym kraju

  • A

   Precyzyjna diagnoza lekarska.Wspanialy kontakt lekarz - pacjent.Wreszcie ktos mi wyleczyl lokiec.polecam pacjentka Agata

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu