Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Blisko pacjentów i w życzliwej atmosferze - to dewiza, którą kierują się przychodnie sieci CMP, firmy rodzinnej i profesjonalnej.
Działające w wielu dzielnicach Warszawy i w miejscowościach podwarszawskich, placówki oferują usługi całym rodzinom i pracownikom. Placówki CMP znajdują się w dogodnej lokalizacji, blisko węzłów komunikacyjnych.
Centrum Medyczne CMP, to marka obecna na rynku usług medycznych od 2002 roku. To przede wszystkim rodzinna tradycja i profesjonalizm usług.
Misją Centrum Medycznego CMP jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, w poszanowaniu praw pacjenta. Misję realizujemy poprzez ciągły rozwój kompetencji, rozbudowę sieci oddziałów, współpracę między prywatnym i publicznym sektorem opieki zdrowotnej, jak również poprzez upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej.
Dla wygody pacjentów CMP świadczy również usługi online w ramach modułów: umawianie wizyt, dostępu do zaleceń po wizycie, zamawiania recept, samodzielnej rejestracji w oddziałach, a także odbioru wyników badań laboratoryjnych.

Obecnie Centrum Medyczne CMP to wieloprofilowa sieć oddziałów medycznych – 14 oddziałów własnych na terenie Warszawy i okolic. CMP współpracuje z 533 lekarzami. Świadczy usługi z zakresu alergologii, chirurgii, dermatologii, diabetologii, dietetyki, endokrynologii, fizykoterapii, gastroenterologii, ginekologii, interny, kardiologii, laryngologii, logopedii, medycyny pracy, neurologii, okulistyki, pediatrii, psychologii i psychiatrii, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii. CMP jako wiodąca przychodnia na terenie powiatu piaseczyńskiego oferuje również zabiegi z zakresu: operacje zaćmy, zabiegi endoskopowe, kolonoskopię, skleroterapię żylaków odbytu (bezbolesna metoda leczenia hemoroidów).
W Centrum Medycznym CMP świadczymy usługi w ramach opieki abonamentowej dla osób indywidualnych, w ramach wykupionych ubezpieczeń w Towarzystwach Ubezpieczeniowych, w ramach pakietów medycznych wykupionych przez pracodawców, a także w ramach bezpłatnej podstawowej opieki medycznej (NFZ).
Oddziały CMP:

Gmina Piaseczno:
• CMP Józefosław, Ogrodowa 20c, 05-500 Piaseczno,
• CMP Piaseczno, Pawia 7, 05-500 Piaseczno
• CMP Piaseczno, Puławska 49, 05-500 Piaseczno
Gmina Łomianki:
• CMP Łomianki, ul. Warszawska 55, 05-092 Warszawa

Warszawa:

• CMP Warszawa – Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa
• CMP Warszawa – Żoliborz, Elbląska 14, 01-737 Warszawa
• CMP Warszawa – Białołęka, Berensona 11, 03-287 Warszawa
• CMP Warszawa – Wola, Jana Kazimierza 64, 01-248 Warszawa
• CMP Warszawa – Wola, Jana Kazimierza 28, 01-248 Warszawa
• CMP Warszawa – Centrum, Mariańska 1, 00-123 Warszawa
• CMP Warszawa – Ursynów, Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa
• CMP Warszawa – Ochota, Grójecka 132, 02-390 Warszawa
• CMP Warszawa – Centrum, Chmielna 14, 00-020 Warszawa
• CMP Warszawa – Gocław, Nagórskiego 1, 03-982 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do wszystkich naszych placówek! Wszelkie informacje na temat naszych usług można uzyskać: pod numerem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 7373 50 50 oraz na stronie internetowej https://cmp.med.pl/
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49, 05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Piaseczno logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Andrzej Szawłowski Konsultacja chirurgiczna

  Byłam z mamą na usunięciu szwów pooperacyjnych. Lekarz nie zainteresował się dokumentacją medyczną, nie odpowiedział na zadane pytania. Skierował mamę do p.pielegniarki ( bardzo miłej) aby usunęła szwy, sam natomiast nie wykazał zainteresowania pacjentką. Wizyta była płatna i krótka.


  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Andrzej Szawłowski Konsultacja chirurgiczna

  Byłem u Pana dr w celu kontroli po wycięciu wyrostka.Zostałem posadzony po drugiej stronie gabinetu jakies 3m od stolika zdziwiło mnie to troche ale rozumiem ,że covid mógł na każdego inaczej wpłynąć (obostrzeń już żadnych nie bylo).Jednak kiedy dr nie potrzedł do mnie żeby wykonać jakieś dokładne badanie a nawet zerknąć jak sie goją szwy tylko od razu wysłał do gabinetu pielegniarek żeby mi je wyciągnęły byłem bardzo zaskoczony bo wizyta nie była tania a trwała 5min juz nie wspominajac że nie bylo żadnego badania.Na szczęście Panie pielęgniarki były na tyle rozsądne i nie chciały same oceniać czy szwy nadają się do zdjęcia więc dopiero po ich interwncji lekarz pofatygował się i z 1m stwierdził że wszystko jest ok.‍

  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Chwyczko ECHO serca

  Można odczuć że pacjent jest ważny. Fachowy kardiolog. Dokładne badanie i rozmowa. Po wizycie podjęte stosowne kroki w dalszym leczeniu

  K
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Andrzej Szawłowski Konsultacja chirurgiczna

  Niestety, zabieg nacięcia ropnia, przeprowadzany przez Pana profesora, okazał się bardzo bolesny, a miałem już kilka razy tego typu zabieg i nigdy wcześniej, nie było aż tak źle. Dodatkowo, kosztowało mnie to prawie 500 zł, dzięki korzystaniu z usług Centrum Medycznego Piaseczno... Nie polecam!

  T
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Andrzej Szawłowski Konsultacja chirurgiczna

  Pan Doktor to prawdziwy fachowiec, doświadczenie i klasa, pomógł mi skutecznie pozbyć się nawracającego problemu. Atmosfera w gabinecie była życzliwa i niekrępująca.

  K
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Juszczak-Piwowarczyk konsultacja radiologiczna

  Polecam. Bezbolesne USG, miła atmosfera. Pani Doktor jest profesjonalna i bardzo uprzejma. Wszystko dokładnie opisała i wyjaśniła.

  K
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Andrzej Szawłowski Konsultacja chirurgiczna

  Polecam. Fachowa pomoc od razu po wizycie. Bardzo polecam dalej i dziękuję za pomoc.
  Warto korzystać z ponocy

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. i n. o zdr. Aleksandra Saletra-Bielińska Inny

  Wchodząc do gabinetu Pani Aleksandry od razu zostałam przyjęta z uśmiechem na twarzy mimo, iż przyjęła mnie jako dodatkowego pacjenta. Odpowiedziała na wszystkie zadane przeze mnie pytania, rozwiała moje wątpliwości a nawet udało się chwilę pożartować. Bardzo przyjemna wizyta. Badania wykonywane są delikatnie i profesjonalnie. Bardzo polecam Panią Doktor!

  dr n. med. i n. o zdr. Aleksandra Saletra-Bielińska

  Bardzo dziekuje :)

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. i n. o zdr. Aleksandra Saletra-Bielińska Inny

  Byłam u Pani doktor na USG przez powłoki brzuszne, wyszłam zachwycona. Bardzo życzliwa, miła osoba. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie, wszystko zostało mi wyjaśnione. Zapisałam się na kolejną wizytę, nie mogę się już doczekać ;)

  dr n. med. i n. o zdr. Aleksandra Saletra-Bielińska

  Dziekuje i do zobaczenia :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania