Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Szczecin

Malczewskiego 26

71-612 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Ossowska-Kreft konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor to osoba, która nie tylko jest niezwykle kompetentna i merytoryczna, ale także taktowna. Potrafi zbudować wokół nawet najbardziej wstydliwych tematów atmosferę zrozumienia. Dzięki temu zachodzi też pewna zmiana dot. patrzenia na swoje ciało i - w tym wypadku - skórę jako na coś, o co należy się troszczyć. Chyba można ją nazwać piewczynią ruchu "skin positivity" :) Dzięki Pani Doktor pozbyłam się paskudnego, długotrwałego problemu, a sam proces był dla mnie jasny. To naprawdę świetna specjalistka, która w dodatku robi dużo dobrego dla samopoczucia pacjenta.

  lek. Natalia Ossowska-Kreft

  Bardzo dziękuję Pani Kingo, to naprawdę wspaniała opinia i było mi niezwykle miło ją przeczytać. Cieszę się, że mogłam Pani pomóc.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Julita Duda konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor bardzo sympatyczna. Szczegółowo dopytywała o dolegliwości, jasno przekazała plan leczenia. Bardzo polecam Panią doktor.

  lek. Julita Duda

  Dziękuję :) I zapraszam serdecznie :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Wegner-Małolepszy Inny

  Byłam na wizycie z synkiem, niemowlakiem, który miał nasiloną ciemieniuchę. Usłyszałam że aby przestał się drapać po główce, mam mu obciąć paznokcie. Pani doktor nie potrafiła wskazać prezeparatu na ciemieniuchę, mówiąc że mam się udać do pediatry.lub szukać sama preparatu i stosować go zgodnie z ulotką. Podkreślę, że była to wizyta w Medicover, gdzie lekarka przyjmowała jako dermatolog dla dzieci. Nie polecam, więcej z usług na pewno nie skorzystam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Wojciechowski Inny

  Bardzo sympatyczny lekarz, wszystko dokładnie mi wyjasnil. Zabieg usunięcia znamienia wykonany bardzo szybko i sprawnie, nic nie poczułam.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Krassowska Inny

  Wg mnie Pani doktor brakuje podejścia i empatii do małych dzieci. Byłam u Pani dr z 1,5 roczną córka, która z powodu choroby wyraźnie była rozdrażniona, ale Pani dr zamiast załagodzić sytuację to wprowadzała nerwową atmosferę, podnosiła głos na dziecko i nie potrafiła dokładnie jej zbadać. Wyraźnie też jej się spieszylo. Zamiast poczekać żeby się dziecko chwilkę uspokoiło to na siłę przeprowadziła badanie. Na koniec jeszcze stwierdziła że nie może się skupic bo mała krzyczy i rzuciła w nas naklejka od niechcenia. Nie wspominając o tym, że zwracała się do mnie per "Ty". Mi to nie przeszkadza, ale uważam że to mało profesjonalne. Naprawdę nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiesława Wojciechowska Inny

  Wybrałam się do tego lekarza około roku temu (w czerwcu o ile dobrze pamiętam) ze względu na duszności (które ustąpiły po usunięciu przerośniętej grasicy- wrzesień). Doktor Wojciechowska zdiagnozowała u mnie astmę oskrzelową, mimo poprawnych wyników spirometrii, ponoć w płucach również słyszała szmery, których do tej pory żaden inny lekarz nie słyszy. Na początku leczenia dostałam za mocne leki które wywoływały u mnie sporą ilość efektów ubocznych (które zgłaszałam), doktor nie zmieniła mi tych leków ani nie pozwoliła mi ich odstawić, przy czym zapewniała mnie że te leki nie mogą wywoływać przeze mnie wymienionych efektów ubocznych (mimo tego że występowały w liście efektów ubocznych na ulotce leku). Udałam się więc do neurologa, myśląc że problem leży w niezdiagnozowanej grasicy (myślałam że mam grasiczaka i występuje u mnie miastenia). Lekarz neurolog wypisał mi skierowanie na oddział neurologiczny, zapewniając że nie widzi nic niepokojącego, sugerując odstawienie leków przepisanych przez doktor Wojciechowską. Z oddziału neurologicznego zostałam odesłana, z zaleceniem odstawienia leków, po nie odbytej wizycie w szpitalu odstawiłam leki na astmę przepisane przez doktor Wojciechowską, objawy które dotąd mi doskwierały ustąpiły kilka dni po odstawieniu leków. Po wizycie w szpitalu (wrzesień- wycięcie grasicy w szpitalu) ponownie umówiłam się do doktor Wojciechowskiej, aby poinformować ją o ustąpieniu objawów zdiagnozowanej przez nią choroby. Pani Wojciechowska skierowała mnie na badania alergologiczne, sugerując że nadal mam astmę, tym razem wynikającą z alergii sezonowych.
  Testy alergologiczne wyszły negatywne, wszystkie wyniki mieściły się w przedziale zerowym.
  Doktor Wojciechowska po okazaniu wyników badań, doszła do wniosku że wszystkie zerowe wyniki się na siebie nakładają w efekcie czego jestem uczulona na wszystko na co byłam testowana. Zostałam zdiagnozowana z astmą i alergią, zostały mi przepisane kolejne leki na astmę oraz leki na alergie. Doktor Wojciechowska nigdy nie brała pod uwagę moich odczuć związanych z leczeniem, nie wierzyła w moje objawy które wielokrotnie zgłaszałam, nie słuchała tego jak ja się czuję (mimo tego że ja zapewniałam że czuję się dobrze i nie zgłaszałam żadnych duszności), wielokrotnie odmawiała wystawienia leków które sama mi zaleciła.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Fuczyło Inny

  Pani Katarzyna to wspaniały, zaangażowany w swoją pracę i potrafiący wysłuchać pacjenta, lekarz. Nie spieszy się podczas wizyty a pacjent czuje się już od progu dobrze zaopiekowany. Ponadto jest bardzo miłą i pełną empatii osobą.
  Polecam Wszystkim!

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Julita Duda Inny

  Mam problemy z tarczycą, insulinoopornosc. Pani Doktor bardzo szczegółowo przeanalizowała mój przypadek. Zadawała mnóstwo pytań. Rzeczowo powiedziała jaki jest plan leczenia, dała jasne, konkretne wskazówki co muszę zrobić aby wyjść na prostą. Dziękuję za tę wizytę. W końcu czuję, że będzie lepiej z moim zdrowiem.

  lek. Julita Duda

  Dziękuję :)
  Wierzę ,że w dobrej współpracy siła i uda Nam się poprawić samopoczucie:)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Ossowska-Kreft konsultacja dermatologiczna

  Niesamowite zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza!!! Dawno nie miałam do czynienia z takim lekarzem. Byłam odsyłana od lekarza do lekarza, po drodzę trafiłam na szczęście do Pani Doktor. Od początku podeszła do mnie z ogromnym zaangażowaniem, czułam, że trafiłam w dobre ręcę, bo zamiast mnie kierować dalej przystąpiła do wywiadu, badania i leczenia. Po miesiącu innych, wcześniejszych nieskutecznych terapii od innych lekarzy zalecenia Pani Doktor przyniosły skutek, dodatkowo zleciła badania, które były tylko formalnością dla potwierdzenia diagnozy i przyczyny moich problemów. Poczułam się niezwykle zaopiekowana, a co najważniejsze ulżyła moim cierpieniom, znalazła przyczyne i wyleczyła. Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam w ręce Pani Doktor.

  lek. Natalia Ossowska-Kreft

  Bardzo dziękuję za opinię i cieszę, się, że jest Pani zadowolona z leczenia.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Ossowska-Kreft konsultacja dermatologiczna

  Najlepszy lekarz u jakiego bylem. Pani doktor jest na biezaco z wszelkimi badaniami dot. skutecznych metod leczenia. Wszystko wytłumaczyla oraz odpowiedziala na pytania w sposob wyczerpujacy. Dodatkowo tryska pozytywna energia :)

  lek. Natalia Ossowska-Kreft

  Bardzo Panu dziękujuę :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania