Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Centrum Medicover - Poznań

  Abpa. A. Baraniaka 88, Nowe Miasto

  61-131, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

 • Centrum Medicover - Poznań

  Plac Andersa 5, Stare Miasto

  61-894, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Rauhut-Klaban

  Alergolog, Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • A

   Oceniam wizyty pani dr jako lekarza alergologa. Na chwilę obecną jest to jedyny alergolog dziecięcy dostępny w Medicoverze, a chętnie skorzystalibyśmy z opinii innego alergologa. Po 3 wizytach lekarz nie wzbudziła u nas zaufania. Wychodziliśmy z gabinetu, a pytania zostawały. Nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Wykonywaliśmy u dziecka testy skórne, które nic nie wykryły, a kaszel i inne objawy pozostały. Nie było wskazania do wykonania np rozszerzonych testów z krwi lub też pokierowania do innego specjalisty (np. laryngologa czy pulmonologa). Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko wykryć przyczynę, ale też oczekujemy od lekarza, że pokieruje, podpowie, zaradzi. A tak na prawdę doszliśmy do wszystkiego sami. Gdybyśmy mieli zapłacić za wizytę, to bylibyśmy bardzo rozczarowani. W Medicover wizyty są w ramach abonamentu, więc pól biedy, ale szkoda, że nie ma żadnej innej alternatywy.

  • Rzadko na swojej drodze po lekarzach można trafić na taki wyjątek jak pani Doktor! U Pani Magdaleny byłam z problemami alergicznymi. Jest po prostu przesympatyczną osobą, pełną zaangażowania i chęci do pomocy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż uzyskałam porady i pomoc w schorzeniach, z którymi w sumie do Pani Doktor nie przyszłam. Jak chodzi o leczenie to oczywiście też nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń, również otrzymałam skierowanie na wszelkie badania pod kątem czynnika , który mnie uczula. Z przyjemnością przychodzi się na wizyty do Pani Doktor, gdyż wiem, iż jestem w naprawdę dobrych rękach!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Anna Grętkiewicz-Tomczyk

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • P

   Niestety nie mogę wypowiedzieć się o Pani doktor w samych superlatywach jak moi poprzednicy.Podczas pierwszej wizyty kontroli ciąży Pani doktor była bardzo miła.Na wstępie powiedziała,że nie wykonuje usg które wykrywa wady genetyczne,oraz nie wykonuje także w późniejszym etapie ciąży ktg bo nie ma na to tyle czasu i warunków,także napisała mi dwa numery do swoich "kolegów"-oczywiście prywatnie.Trochę mnie to zirytowało.Zaleciła jeszcze branie tabletek Pregna+,dała ich próbkę i zaznaczyła że w drugim trymestrze trzeba jeszcze dokupować do tego jakieś kwasy DHA-koniecznie tej samej marki.Naskrobała również jakie badanie mam wykonać,ale tak jak mówię,bez żadnego przekazu.Podsumowując:zostawiłam 130 zł,nie otrzymując żadnych skierowań,jedynie numery telefonu do innych prywatnie przyjmujących lekarzy do których mam się udać i zostawić kolejne pieniądze....Jak dla mnie to trochę nie halo...

  • A

   Polecam panią dr. Juz na pierwszej wizycie wykryła tyłozgięcie macicy a przez 8 lat inni ginekolodzy tego nie potrafili. Dokładna.profesjonalna.wszystko dokladnie wytłumaczy.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jakub Kucharski

  Ortopeda, lek.

  • Bardzo dobry lekarz, analityczny umysł całościowe podejście do zdrowia i ludzkiego oragnizmu, niezwykle życzliwy człowiek. Polecam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Fachowy ,rzetelny ,bardzo sympatyczny Dr. wyjaśnił mi ze szczegółami problem i zakres zabiegu.Gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aleksandra Rybczyńska

  Hematolog, Pediatra, lek.

  • Do Pani Doktor Rybczyńskiej mam ogromne zaufanie jako do pediatry ale zwłaszcza hematologa. Nadzorowała leczenie mojego dziecka w szpitalu na oddziale onkologicznym a potem w poradni onkologicznej. Oprócz wiedzy i doświadczenia zawsze miała dobrą intuicję. W trakcie przerw w chemioterapii kiedy byliśmy z synem w domu, zawsze służyła radą i niejednokrotnie konsultowałam telefonicznie zalecenia pediatry w trakcie infekcji bo miałam do Pani Doktor zaufanie. Była szczera i rzeczowa. Nie mam wątpliwości co do tego, że Jej trafne decyzje, duże doświadczenie, zaangażowanie, przyczyniły się do sprawnego przebiegu leczenia. Polecam Doktor Rybczyńską jako bardzo dobrego specjalistę, oddaną dzieciom.

  • Nie polecam! U Pani dr byliśmy raz i na pewno już do niej nie wrócimy. Od samego wejścia bardzo nieprzyjemna, dziecko zbadała w minutę. Wizyta bardzo krótka. Szkoda było naszego czasu! ODRADZAM!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Tatiana Fijałkowska

  Laryngolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Med-PoloniaUsługa: Czyrak nosa/ zapalenie sitowe

   Z tej Pani inni lekarze powinni brać przykład! Jako lekarz, osoba na właściwym miejscu od razu można dostrzec powołanie u Pani doktor a przy tym jest bardzo miła i uprzejma, wszystko jasno i dokładnie objaśnia i tłumaczy oraz skutecznie leczy. Jestem jej ogromnie wdzięczna za tak szybką i trafna diagnozę, która przerosła innych lekarzy w Poznaniu- niestety Pani Fijałkowska była trzecim lekarzem do którego sie zgłosiłam, niestety bo straciłam 2 dni na błędnych diagnozach i pogorszeniu stanu zdrowia.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Miejski im. F. RaszeiUsługa: Inny

   Jestem zadowolony z przebiegu wizyty. Bardzo konkretna lekarka, a przede wszystkim uprzejma. Można spokojnie porozmawiać co dolega. Przepisała skierowanie na dalsze badanie.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Lidia Tomczak

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: USG ginekologiczne

   Pani doktor będzie prowadziła moją pierwszą ciążę. Jestem zadowolona z wizyty. Bardzo rzeczowo, konkretnie, poleciła mi ważne badania, o których nie wspomniała moja wcześniejsza lekarka. Wszystko wyjaśniła dokładnie. Szczerze polecam panią doktor.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo sympatyczna i miłą osobą. Wszystko dokładnie tłumaczy. Podczas badania czułam się komfortowo i byłam informowana co będzie robione.
   Polecam Panią doktor i na pewno jeszcze do niej wrócę! :)

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marcin Ducki

  Okulista, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział PoznańUsługa: badania okresowe

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam tego lekarza. Pan doktor ma dużą wiedzę (również odnośnie okularów, soczewek, kropli do oczu) i rzeczowo odpowiada na pytania pacjenta. Przed badaniem zebrał dokładny wywiad, czego nie robi każdy okulista. Badanie kontrolne wzroku przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie informacje i zalecenia otrzymałam wydrukowane na kartce, co jest dodatkową zaletą.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Od początku widać, że doktor zna się na tym co robi. Profesjonalne podejście do pacjenta. Potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie dotyczące oczu (wady).

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Magdalena Paech

  Okulista, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Plac Margaretek 1 Tarnowo Podgórne

   Rewelacyjna Pani doktor. Bardzo profesjonalna i rzeczowa. Odpowiada na wszystkie pytania. Podejście do młodzieży bezcenne. Szczerze polecam

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Plac Margaretek 1 Tarnowo Podgórne

   Miła, kompetentna i punktualna pani doktor wykonała profesjonalne badania, oraz zaleciła dodatkowe badanie na specjalistycznym sprzęcie w innej placówce ( podała 3 adresy). Dokładnie omówiła wyniki przeprowadzonych przez siebie badań, oraz przedstawiła "co dalej". Polecam wszystkim ewentualnym pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Agnieszka Malec-Marczyńska

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

   Profesjonalna obsługa, Pani Doktor jest bardzo miła osoba, wszystko zostało mi wyjaśnione i wytłumaczone. Polecam

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: USG ginekologiczne

   Lekarka przebadała dokladnie, pod każdym kątem, wyjaśniła wszystko jasno i dokładnie. Bardzo rzetelny specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Olga Suseł

  Okulista,

  • Dobrze dobiera okulary, wada wzroku się nie pogarsza. Pani doktor jest też kontaktowa i wiele wyjaśnia. Minusem są trochę wygórowane ceny.