Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Poznań

Abpa. A. Baraniaka 88, Nowe Miasto

61-131, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medicover - Poznań

Plac Andersa 5, Stare Miasto

61-894, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Zofia Strzyżewska-Różewicz

  Diagnostyk, Radiolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: USG ramienia

   Przesympatyczna, a zarazem bardzo konkretna Pani Doktor. Ogromna wiedza i doświadczenie. Wnikliwie podeszła do mojego przypadku, jakim były powikłania urazie ręki. To nie moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i na pewno nie ostatnia :)


 • Aleksandra Rybczyńska

  Hematolog, Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - PoznańUsługa: konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

   Wspaniały, mądry i bardzo doświadczony lekarz. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, poradziła jak postępować dalej i co ważne- bardzo mnie uspokoiła.Córeczka była spokojna podczas badania, a to się bardzo rzadko zdarza. Na prawdę gorąco polecam!Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

  • Do Pani Doktor Rybczyńskiej mam ogromne zaufanie jako do pediatry ale zwłaszcza hematologa. Nadzorowała leczenie mojego dziecka w szpitalu na oddziale onkologicznym a potem w poradni onkologicznej. Oprócz wiedzy i doświadczenia zawsze miała dobrą intuicję. W trakcie przerw w chemioterapii kiedy byliśmy z synem w domu, zawsze służyła radą i niejednokrotnie konsultowałam telefonicznie zalecenia pediatry w trakcie infekcji bo miałam do Pani Doktor zaufanie. Była szczera i rzeczowa. Nie mam wątpliwości co do tego, że Jej trafne decyzje, duże doświadczenie, zaangażowanie, przyczyniły się do sprawnego przebiegu leczenia. Polecam Doktor Rybczyńską jako bardzo dobrego specjalistę, oddaną dzieciom.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Magdalena Rauhut-Klaban

  Alergolog, Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział Poznań

   Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor jest niezwykle sympatycznym i fachowym lekarzem! Szczegółowo bada pacjenta, zleca badania laboratoryjne celem szybkiej i trafnej diagnozy! Z całego serca gorąco polecam!

  • A

   Oceniam wizyty pani dr jako lekarza alergologa. Na chwilę obecną jest to jedyny alergolog dziecięcy dostępny w Medicoverze, a chętnie skorzystalibyśmy z opinii innego alergologa. Po 3 wizytach lekarz nie wzbudziła u nas zaufania. Wychodziliśmy z gabinetu, a pytania zostawały. Nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Wykonywaliśmy u dziecka testy skórne, które nic nie wykryły, a kaszel i inne objawy pozostały. Nie było wskazania do wykonania np rozszerzonych testów z krwi lub też pokierowania do innego specjalisty (np. laryngologa czy pulmonologa). Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko wykryć przyczynę, ale też oczekujemy od lekarza, że pokieruje, podpowie, zaradzi. A tak na prawdę doszliśmy do wszystkiego sami. Gdybyśmy mieli zapłacić za wizytę, to bylibyśmy bardzo rozczarowani. W Medicover wizyty są w ramach abonamentu, więc pól biedy, ale szkoda, że nie ma żadnej innej alternatywy.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Agnieszka Purol

  Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - PoznańUsługa: Inny

   Bardzo wnikliwe i dokładne badania, zawsze bada kompleksowo całego pacjenta, a nie na przykład tylko to co boli. Szczegółowe wyjaśnienia dla rodziców, super podejście do dzieci (delikatność przede wszystkim). Nasza ulubiona pediatra :)

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacja pediatryczna

   Dociekliwość, skrupulatne badanie oraz wskazanie drogi dalszej diagnostyki i leczenia urotowalo życie naszego syna. Dziękujemy Pani Doktor

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Szulczyńska-Gabor

  Dermatolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pełna profesjonalna diagnoza poprzedzona badaniem. Pełna informacja o sposobie leczenia, możliwych reakcjach . różne warianty dalszego postępowania w leczeniu

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley Poznań

   Zgłosiłam się do Pani Doktor z 10msc córką z brzydkim zapaleniem pieluszkowym. Sprawę konsultowałam z pediatrą, który postawił diagnozę i zalecił maść, jednak zasugerował konsultacje dermatologiczną. Od wejścia Pani Doktor wydawała się zirytowana i znudzona sprawą, po informacji z czym się zgłosiłyśmy jej pierwsze pytanie to: co na to pediatra? Dodam, że na stronie centrum medycznego wyszczególnione jest, że Pani Doktor zajmuje się pieluszkowym zapaleniami - z tego powodu wybrałam tą placówkę. Pani Doktor ledwo wychyliła się zza biurka, żeby obejrzeć pupę mojego dziecka i stwierdziła, że lekarz rodzinny postawił dobra diagnozę. Wszystko nie trwało 5 minut. Sama jestem lekarzem i wiem jak powinien wyglądać wywiad i kontakt z pacjentem. Wizyta była odpłatna i nawet pomijając kwestie etyczne i traktując wizytę czysto usługowo, za 150zł należy się coś więcej niż rzut okiem. Ciężko mi ocenić kompetencje zawodowe Pani Doktor, być może jest bardzo dobrym specjalistą, jednak podejście do pacjenta to równie ważna sprawa.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Michałek

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: MedicomplexUsługa: Inny

   Najlepszy wybór lekarza w naszym życiu!!! Wspaniały człowiek i specjalista. Kiedy inni się wahali, doktor od razu wprowadził odważnie lekarstwa, które przyniosły natychmiastowy, pozytywny efekt bez skutków ubocznych. Lekarz, przy którym czujesz się bezpiecznie. Lekarz, który ma szerokie horyzonty i idzie z postępem nauki. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze! Wdzięczni rodzice

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WILDA Specjalistyczne gabinety lekarskieUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Konkretny człowiek na odpowiednim miejscu, to tyle w skrócie.
   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i dostałam dalsze wytyczne.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (98) o tym lekarzu


 • Maciej Micker

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Pan Doktor bardzo sympatyczny, świetne podejście do pacjenta. Nie traktuje pacjentów z góry, jak to się niestety zdarza w tej „branży”. Wizyta szybka i konkretna, zabieg skleroterapii wykonany prawie bezboleśnie. Zdecydowanie polecam!!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy . Szybko i skutecznie zdiagnozował przyczynę dolegliwości . Polecam jak najbardziej !

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Anna Grętkiewicz-Tomczyk

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEKARZEUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Wizyta przebiegła bez zastrzeżeń w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz zaangażowanie. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią dr. Anne Grętkiewicz-Tomczyk.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEKARZEUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor bardzo miła, rzeczowa, wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy. USG przeprowadzone bardzo dokładnie ze szczegółowym opisem obrazu. Serdecznie polecam i z pewnością wrócę do Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (105) o tym lekarzu


 • Michał Walczak

  Ortopeda, lek.

  • I
   Lokalizacja: NeuroTeamUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

   Bardzo sympatyczny, kompetentny i rzeczowy specjalista ortopedii. Pełny profesjonalizm. Gorąco polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Doktor wysłuchał mnie uważne, zapoznał się z wynikami badań, wszystko dokładnie wyjaśnił i zaproponował możliwe metody leczenia, była to moja pierwsza wizyta .

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marcin Ducki

  Okulista, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział PoznańUsługa: konsultacja okulistyczna

   Bardzo polecam!
   Pan Doktor bardzo uprzejmy, konkretny. Badanie przebiegło w miłej atmosferze. Punktualność co do minuty.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział PoznańUsługa: konsultacja okulistyczna

   Bardzo miły,kulturalny,kompetentny lekarz.,objaśnia wszystko w zrozumiały sposób dla normalnego śmiertelnika

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania