Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Centrum Medicover - Poznań

  Abpa. A. Baraniaka 88, Nowe Miasto

  61-131, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Centrum Medicover - Poznań

  Plac Andersa 5, Stare Miasto

  61-894, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Micker

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • A

   Wielokrotnie miałam z dr do czynienia i bardzo dobrze wspominam każdy kontakt z doktorem Mickerem. Polecam wszystkim którzy szukają prawdziwego specjalisty z powołania.

  • P

   nie polecam - lekarz, ktory podszedl do zabiegu ratujacego zycie bardzo lekcewazaco. w obecnosci pana profesora przyjal poze nienaganna, natomiast kiedy pozostal juz sam i malo uwaznie operowal narzedziami doprowadzil do przeciecia nerwu twarzowego co skomentowal...."dobrze ze tego profesor nie widzial" i to przy przytomnym pacjencie (znieczulenie ze wzgledu na charakter zabiegu moglo byc tylko miejscowe)...po zabiegu unikal konfrontacji z pacjentem.
   przerost "lekarskiego" ego a tak naprawde to maly czlowiek - odradzam...


 • Magdalena Rauhut-Klaban

  Alergolog, Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • A

   Oceniam wizyty pani dr jako lekarza alergologa. Na chwilę obecną jest to jedyny alergolog dziecięcy dostępny w Medicoverze, a chętnie skorzystalibyśmy z opinii innego alergologa. Po 3 wizytach lekarz nie wzbudziła u nas zaufania. Wychodziliśmy z gabinetu, a pytania zostawały. Nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Wykonywaliśmy u dziecka testy skórne, które nic nie wykryły, a kaszel i inne objawy pozostały. Nie było wskazania do wykonania np rozszerzonych testów z krwi lub też pokierowania do innego specjalisty (np. laryngologa czy pulmonologa). Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko wykryć przyczynę, ale też oczekujemy od lekarza, że pokieruje, podpowie, zaradzi. A tak na prawdę doszliśmy do wszystkiego sami. Gdybyśmy mieli zapłacić za wizytę, to bylibyśmy bardzo rozczarowani. W Medicover wizyty są w ramach abonamentu, więc pól biedy, ale szkoda, że nie ma żadnej innej alternatywy.

  • N

   Rzadko na swojej drodze po lekarzach można trafić na taki wyjątek jak pani Doktor! U Pani Magdaleny byłam z problemami alergicznymi. Jest po prostu przesympatyczną osobą, pełną zaangażowania i chęci do pomocy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż uzyskałam porady i pomoc w schorzeniach, z którymi w sumie do Pani Doktor nie przyszłam. Jak chodzi o leczenie to oczywiście też nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń, również otrzymałam skierowanie na wszelkie badania pod kątem czynnika , który mnie uczula. Z przyjemnością przychodzi się na wizyty do Pani Doktor, gdyż wiem, iż jestem w naprawdę dobrych rękach!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Aleksandra Rybczyńska

  Hematolog, Pediatra, lek.

  • Do Pani Doktor Rybczyńskiej mam ogromne zaufanie jako do pediatry ale zwłaszcza hematologa. Nadzorowała leczenie mojego dziecka w szpitalu na oddziale onkologicznym a potem w poradni onkologicznej. Oprócz wiedzy i doświadczenia zawsze miała dobrą intuicję. W trakcie przerw w chemioterapii kiedy byliśmy z synem w domu, zawsze służyła radą i niejednokrotnie konsultowałam telefonicznie zalecenia pediatry w trakcie infekcji bo miałam do Pani Doktor zaufanie. Była szczera i rzeczowa. Nie mam wątpliwości co do tego, że Jej trafne decyzje, duże doświadczenie, zaangażowanie, przyczyniły się do sprawnego przebiegu leczenia. Polecam Doktor Rybczyńską jako bardzo dobrego specjalistę, oddaną dzieciom.

  • J

   Nie polecam! U Pani dr byliśmy raz i na pewno już do niej nie wrócimy. Od samego wejścia bardzo nieprzyjemna, dziecko zbadała w minutę. Wizyta bardzo krótka. Szkoda było naszego czasu! ODRADZAM!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marcin Ducki

  Okulista, lek.

  • Lekarz w sposób dokładny dokonuje badania, przy okazji patrzy na inne potencjalnie mogące wystąpić schorzenia oczu. Polecam.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział PoznańUsługa: badania okresowe

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam tego lekarza. Pan doktor ma dużą wiedzę (również odnośnie okularów, soczewek, kropli do oczu) i rzeczowo odpowiada na pytania pacjenta. Przed badaniem zebrał dokładny wywiad, czego nie robi każdy okulista. Badanie kontrolne wzroku przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie informacje i zalecenia otrzymałam wydrukowane na kartce, co jest dodatkową zaletą.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Małgorzata Zofia Strzyżewska-Różewicz

  Diagnostyk, Radiolog, lek.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: USG ramienia

   Przesympatyczna, a zarazem bardzo konkretna Pani Doktor. Ogromna wiedza i doświadczenie. Wnikliwie podeszła do mojego przypadku, jakim były powikłania urazie ręki. To nie moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i na pewno nie ostatnia :)


 • Agnieszka Malec-Marczyńska

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

   Wizyta w miłej atmosferze, Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania, nie spieszy się, zaleca odpowiednie postępowanie, polecam !

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży ( z USG)

   Pani Doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, interesuje się pacjentkami. Jeśli jest jakiś problem to zawsze odbierze telefon i uspokoi, żeby się nie stresować, szczególnie w czasie ciąży. A jeśli pacjentka jest zaniepokojona jakimiś niedobrymi objawami to przyjmie i zbada, nawet jeśli nie byłam umówiona. Bardzo polecam Panią Doktor :-)

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Krzysztof Michałek

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   To była pierwsza wizyta u tego u lekarza. W kulturalny sposób tłumaczył pewne sprawy ale nie rozwiał wszystkich moich wątpliwości. Odniosłam wrażenie, że mimo ogromnej wiedzy jaką posiada, nie potrafi tak przekonująco, w prosty sposób udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Zrobił usg, obejrzał wyniki i nie stwierdził niedoczynności tarczycy( a takie było podejrzenie u innego endokrynologa). Nie dowiedziałam się jednak z czego wynikają nieprawidłowości w wynikach labolatoryjnych i obrazie usg. Tego mi zabrakło na tej wizycie.

  • X
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WILDA Specjalistyczne gabinety lekarskie

   Moja pierwsza wizyta u pana doktora jestem bardzo zadowolona..Wyjaśnił mi wszystko .Pan doktor bardzo miły i godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Anna Grętkiewicz-Tomczyk

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciazy, kontrola

   Bardzo dobra Profesjonalistka! Pani Doktor prowadzila moja pierwsza ciaze, ktora nie byla najlatwiejsza. Zawsze trafne diagnozy, fachowa i szybka pomoc. Wszystko dokladnie tlumaczy i przy tym jest przesympatyczna. Polecam wszystkim!

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pacjentki, które trafią do Pani doktor mają prawdziwe szczęście. Ogromna wiedza, doświadczenie i prawdziwe, rzetelne zainteresowanie stanem zdrowia pacjentki. Samo badanie, szczegółowe, dokładne, wysoce specjalistyczne. Do tego wyjątkowa wrażliwość pozwalająca na doskonały kontakt z drugim (zwykle trochę wystraszonym :) ) człowiekiem. U Pani Doktor z pewnością jest się pod najlepszą opieką. Przyszłam z tragiczną i jak się okazało kompletnie błędną diagnozą.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Olga Suseł

  Okulista,

  • A

   Dobrze dobiera okulary, wada wzroku się nie pogarsza. Pani doktor jest też kontaktowa i wiele wyjaśnia. Minusem są trochę wygórowane ceny.


 • Krzysztof Waliszewski

  Okulista, lek.

  • W

   Kontaktowy, uprzejmy, zorientowany na dobro pacjenta, a nie tylko na zdjagnozowanie choroby. Mojej Mamie ( 76 lat, problemy kardiologiczne, przebyte udary) dwóch poprzednich okulistów, po rozpoznaniu zaćmy, zaleciło operację i wypisało skierowanie do szpitala, mimo że nie ma dużych problemów z widzeniem, chodziło raczej o poprawienie jego komfortu. Tak drastyczne postępowaniu przy stosunkowo niewielkim problemie, oczywiściw nie wzbudziło zaufania Mamy. Pan Doktor Waliszewski potwierdził diagnozę, dobrał właściwe soczewki, zalecił regularne kontrole wzroku, wyjaśnił specyfikę choroby. Mama widzi o wiele lepiej, a operacja w tej chwili nie jest konieczna!

  • M

   Pan Doktor, Krzysztof Waliszewski operował mojej żonie zaćmę prawego oka. Przygotowanie pacjenta- z kilkudziesięcioletnią wysoką krótkowzrocznością połączoną z astygmatyzmem- do operacji w wykonaniu Doktora, było wspaniałe. Żona od dzieciństwa cierpi na oczy, wieloletnie problemy, kompleksy i niepewność co do dalszego postępowania terapeutycznego powodują, że jest ona wyjątkowo wymagającą pacjentką. Pan dr Waliszewski spokojne, cierpliwe omawiał planowany przebieg operacji, jego takt łagodność i spokój dawały niezbędne zaufanie i komfort. Wizyta kontrolna po operacji była nacechowana kompetentnym i zwyczajnie ludzkim postępowaniem. Polecamy Tego okulistę wszystkim którzy mają skomplikowane problemy okulistyczne.