Informacje o placówce

Gabinety

 • Centrum Medicover - Poznań

  Abpa. A. Baraniaka 88, Nowe Miasto

  61-131, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Centrum Medicover - Poznań

  Plac Andersa 5, Stare Miasto

  61-894, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Rauhut-Klaban

  Alergolog, Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • A

   Oceniam wizyty pani dr jako lekarza alergologa. Na chwilę obecną jest to jedyny alergolog dziecięcy dostępny w Medicoverze, a chętnie skorzystalibyśmy z opinii innego alergologa. Po 3 wizytach lekarz nie wzbudziła u nas zaufania. Wychodziliśmy z gabinetu, a pytania zostawały. Nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Wykonywaliśmy u dziecka testy skórne, które nic nie wykryły, a kaszel i inne objawy pozostały. Nie było wskazania do wykonania np rozszerzonych testów z krwi lub też pokierowania do innego specjalisty (np. laryngologa czy pulmonologa). Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko wykryć przyczynę, ale też oczekujemy od lekarza, że pokieruje, podpowie, zaradzi. A tak na prawdę doszliśmy do wszystkiego sami. Gdybyśmy mieli zapłacić za wizytę, to bylibyśmy bardzo rozczarowani. W Medicover wizyty są w ramach abonamentu, więc pól biedy, ale szkoda, że nie ma żadnej innej alternatywy.

  • N

   Rzadko na swojej drodze po lekarzach można trafić na taki wyjątek jak pani Doktor! U Pani Magdaleny byłam z problemami alergicznymi. Jest po prostu przesympatyczną osobą, pełną zaangażowania i chęci do pomocy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż uzyskałam porady i pomoc w schorzeniach, z którymi w sumie do Pani Doktor nie przyszłam. Jak chodzi o leczenie to oczywiście też nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń, również otrzymałam skierowanie na wszelkie badania pod kątem czynnika , który mnie uczula. Z przyjemnością przychodzi się na wizyty do Pani Doktor, gdyż wiem, iż jestem w naprawdę dobrych rękach!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Aleksandra Rybczyńska

  Hematolog, Pediatra, lek.

  • Do Pani Doktor Rybczyńskiej mam ogromne zaufanie jako do pediatry ale zwłaszcza hematologa. Nadzorowała leczenie mojego dziecka w szpitalu na oddziale onkologicznym a potem w poradni onkologicznej. Oprócz wiedzy i doświadczenia zawsze miała dobrą intuicję. W trakcie przerw w chemioterapii kiedy byliśmy z synem w domu, zawsze służyła radą i niejednokrotnie konsultowałam telefonicznie zalecenia pediatry w trakcie infekcji bo miałam do Pani Doktor zaufanie. Była szczera i rzeczowa. Nie mam wątpliwości co do tego, że Jej trafne decyzje, duże doświadczenie, zaangażowanie, przyczyniły się do sprawnego przebiegu leczenia. Polecam Doktor Rybczyńską jako bardzo dobrego specjalistę, oddaną dzieciom.

  • J

   Nie polecam! U Pani dr byliśmy raz i na pewno już do niej nie wrócimy. Od samego wejścia bardzo nieprzyjemna, dziecko zbadała w minutę. Wizyta bardzo krótka. Szkoda było naszego czasu! ODRADZAM!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Krynicki

  Ortopeda, lek.

  • Był czwartym ortopedą który mnie diagnozował i pierwszym który zrobił to dobrze. Dzięki Niemu nie mam już przyparcia bocznego rzepki. Trzej poprzedni jak jeden mąż diagnozowali chondromalację . Polecam z czystym sumieniem i zdrowym kolanem.

  • K

   Bardzo dobry lekarz. Wykonywał mi altroskopie barku i z pełnym przekonaniem mogę napisać ze to fachowiec w swej dziedzinie. Ból zniknął szybciej niż sie spodziewalismy i teraz już mój bark nie tworzy żadnych ograniczeń. Dziekuję, polecam i pozdrawiam. Karol M.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Małgorzata Zofia Strzyżewska-Różewicz

  Diagnostyk, Radiolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: USG ramienia

   Przesympatyczna, a zarazem bardzo konkretna Pani Doktor. Ogromna wiedza i doświadczenie. Wnikliwie podeszła do mojego przypadku, jakim były powikłania urazie ręki. To nie moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i na pewno nie ostatnia :)


 • Krzysztof Michałek

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WILDA Specjalistyczne gabinety lekarskie

   Bardzo jestem zadowolona z wizyty u pana doktora,dokładnie wszystko mi wytłumaczył i poświęcił czas.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   To była pierwsza wizyta u tego u lekarza. W kulturalny sposób tłumaczył pewne sprawy ale nie rozwiał wszystkich moich wątpliwości. Odniosłam wrażenie, że mimo ogromnej wiedzy jaką posiada, nie potrafi tak przekonująco, w prosty sposób udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Zrobił usg, obejrzał wyniki i nie stwierdził niedoczynności tarczycy( a takie było podejrzenie u innego endokrynologa). Nie dowiedziałam się jednak z czego wynikają nieprawidłowości w wynikach labolatoryjnych i obrazie usg. Tego mi zabrakło na tej wizycie.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marcin Ducki

  Okulista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział PoznańUsługa: konsultacja okulistyczna

   Doktor jest rzeczowy, skrupulatny. Doskonale zna się na tym co robi i nie zadaje zbędnych pytań, przez co wizyty nie przedłużają się. Pozdrawiam serdecznie!

  • Lekarz w sposób dokładny dokonuje badania, przy okazji patrzy na inne potencjalnie mogące wystąpić schorzenia oczu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Maciej Micker

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Dr Micker jest życzliwie i otwarcie nastawionym, świetnym specjalistą. Prowadzi wywiad i rozmowę w sposób, który uspokaja i wyjaśnia. Jest jednym z profesjonalistów, którzy traktują pacjenta z empatią. Zdecydowanie polecam.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: badanie doplerowskie kończyn dolnych

   Wyśmienity lekarz , bardzo dobry specjalista , polecam wszystkim ,bardzo dokładne badanie z pełnym wyjaśnieniem i zaleceniami .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Malec-Marczyńska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży ( z USG)

   Rzetelny, profesjonalny lekarz, który dodatkowo wzbudza zaufanie i roztacza dobrą aurę - pacjent czuje się swobodnie i pod dobrą opieką.
   Nie było problemu żadnego aby rodzina uczestniczyła w badaniu. Mąż i córka zostali zaproszeni do gabinetu do obejrzenia nowego członka rodziny na monitorze w trakcie badania USG :)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży ( z USG)

   Najlepsza Pani Doktor u jakiej byłam, rzeczowa, cierpliwa i spokojnie wszystko tłumaczy. Jak dla mnie najlepsza!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Anna Grętkiewicz-Tomczyk

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacja położnicza ( z USG)

   To moja pierwsza wizyta u pani doktor. I nie ostatnia. Jestem bardzo zadowolona, dokładne badanie, wszystkie moje wątpliwości rozwiane., wróciłam spokojna do domu.
   Chciałabym, żeby to Pani Anna prowadziła moją ciąże do końca.

  • I
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Bardzo sympatyczna i rzeczowa osoba. Była to już moja druga wizyta. Fachowo, ale bardzo zrozumiale wytłumaczyła powód dolegliwości, skutecznie dobrała leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Olga Suseł

  Okulista,

  • A

   Dobrze dobiera okulary, wada wzroku się nie pogarsza. Pani doktor jest też kontaktowa i wiele wyjaśnia. Minusem są trochę wygórowane ceny.