Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Poznań

Abpa. A. Baraniaka 88

61-131 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medicover - Poznań

Plac Andersa 5

61-894 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Malec-Marczyńska Inny

  Niestety nie polecam tego ginekologa. Z rozmowy na kilku moich wizytach wynika, że Pani jest zwolennikiem prawa antyaborcyjnego. Na pierwszej rozmowie Pani pytała, czy chcę ją w przyszłości dzieci. Jeżeli tak, to muszę odstawić lek antykoncepcyjny, który biorę że względów zdrowotnych. Przeczytałam potem o tym mnóstwo artykułów oraz porozmawiałam z innymi lekarzami: mój lek nie ma żadnego wpływu na możliwość zajścia w ciążę w przyszłości. Był to pierwszy ginekolog w moim życiu, który nie wypisał mi receptę na lek antykoncepcyjny, bo "niech Pani idzie do neurologa, bo nie można z bólem głowy pić te leki". No jakoś przez 1/3 życia piłam i żaden ginekolog nic mi nie mówił. Na spokojnie otrzymałam receptę w innym miejscu. Rok później poprosiłam o tabletkę po stosunku, bo ani ja, ani mąż nie chcemy dzieci. Akurat przestałam pić lek antykoncepcyjny i chciałam, żeby taka tabletka gdzieś była, chociaż oczywiście stosujemy środki antykoncepcyjne "klasyczne". Niestety po raz kolejny Pani mi odmówiła. Zrobiono było to z sarkazmem i nieprzyjemnie. Nieoczekiwanie od lekarza Medicover. Nie pójdę do tej lekarki więcej. Lekarz nie powinien propagować swoich osobistych poglądów na temat prokreacji swoim pacjentom.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Elżbieta Ficek-Roszyk Inny

  Jestem wieloletnim pacjentem Pani Doktor Roszyk. Z każdą wizytą byłem pod wrażeniem jej kompetencji, profesjonalizmu, okazywanej empatii, a także poziomem komunikacji z pacjentem. Do tego to przemiły i przyjazny człowiek. To właśnie Pani Doktor stwierdziła u mnie zaćmę i skierowała na operację. Chciałbym dodać, że kilka tygodni wcześniej tej dysfunkcji nie wykrył inny lekarz okulista. Od tej chwili jestem cały czas pod opieką Pani Doktor Anety Ficek - Roszyk i nie wyobrażam sobie sytuacji, aby ten stan mógłby się zmienić. Polecam serdecznie wszystkim, to doskonały lekarz i wspaniały człowiek bardzo bliski ideałom które przyświecały "ojcom założycielom nowoczesnej medycyny".

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Stanisław Skrobański Inny

  Lekarz wyjaśnił wszystko szczegółowo, nawet pokazywał na ekranie podczas USG. Odpowiedział na wszystkie pytania.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Paweł Musiałkiewicz Inny

  Wizyta dotyczyła dziecka 3 latka z objawami przeziębienia, mocnego kaszlu itd. Pan doktor traktuje z góry, niekontaktowy. Zupełny brak empatii jako pediatra. Zamiast zainteresować dziecko, chociaż minimalny uśmiech (zero usmiechu i grobowa atmosfera) to na płaczące dziecko, które się nie chce rozebrać do badań, patrzył z politowaniem aż rodzic doprowadzi sytuację o ładu. Doktor siedział 3 metry dalej noga na nogę i czekał, czekał w ciszy. Pytania o stan zdrowia traktowane jak niepotrzebne, np. pytanie o powikłania covidowe u dzieci (to się zbiegło, więc pytanie zasadne) zbył: Jakby dziecko się lało przez ręce z gorączką to chyba nie do mnie by rodzic przyjechał tylko na izbe przyjęć, prawda? czy tutaj mamy taki stan? To nie ma tematu.
  No właśnie - nie ma tematu. Jeżeli Medicover kiedyś jeszcze zakwalifikuje mnie do tego lekarza, od razu podziękuję.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Pawlak Inny

  Byłam u pani Pawlak na wizycie w centrum Medicover w Poznaniu. Zostałam przyjęta o czasie, wywiad był konkretny i szczegółowy (chociaz to raczej jest standardem w przypadku badań medycyny pracy), a lekarka była dla w stosunku do mnie miła i przyjazna.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Stanisław Skrobański Inny

  Moja endokrynolog, która niestety nie robi usg tarczycy zaleciła wykonanie tego badania, najlepiej u tego właśnie lekarza. Pan doktor przyjął mnie niewiarygodnie oschle. W mojej rodzinie pojawiały się różne choroby tarczycy więc podczas badania zapytałam czy wszystko w porządku? Usłyszałam jedynie "proszę mi nie przeszkadzać." Lekarz badanie robił w kompletnej ciszy - pomyślałam więc, że widocznie musi się skupić i wyjaśni mi wszystko po badaniu. Nic bardziej mylnego. Gdy już po badaniu, ponowne zapytałam, czy jest się czym martwić usłyszałam jedynie "wy baby to się nawet rozdwajaniem włosów martwicie". Dostalam badania do ręki i wyszłam kompletnie zmieszana, dopiero na korytarzu przeczytałam opis, że są zmiany. Wszyscy jesteśmy ludźmi, być może pan lekarz miał zły dzień? Po roku znów wizyta u tego samego lekarza - dokładnie ten sam ton, te same odzywki. Na żadnej z wizyt nie uzyskałam odpowiedzi co to za zmiany, czy jest lepiej czy gorzej czy co z tym zrobić.
  Jedyne co na plus - obie wizyty odbyły się bardzo punktualnie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Ducki Inny

  Rzeczowo i profesjonalnie. Wizyta przebiegła sprawnie wraz z zaplanowaniem dlaszych etapów leczenia z którymi nie mogło sobie poradzić czterech innych okulistów na których miałem pecha trafić. Polecam, bardzo dobry lekarz.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Krynicki Inny

  Polecam! Pan doktor był drugim lekarzem, do którego zwróciłam się z ganglionem na nadgarstku, który dokuczał mi od kilku lat. Bardzo szybko i niemal bezboleśnie się go pozbył, podając steryd.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Przemysław Bułach Inny

  Pan doktor wydaje się kompetentny, ale małomówny. O wiele rzeczy trzeba dopytać. Trafnie postawił diagnozę, ale przepisał dużo niepotrzebnych leków.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Gugała Inny

  Niby miła, uśmiechnięta kobieta, jednak lekarz, którego zdecydowanie odradzam. Zero zaangażowana w leczenie pacjentki. Wizyta trwała dosłownie 5 minut. Zero zaangażowania w leczenie, zero jakichkolwiek wskazań do poprawy stanu zdrowia. Przypisywanie tylko kolejnych leków, które jak się okazało po konsultacji z innym lekarzem i tak by nie pomogły. Odradzam stanowczo...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania