Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Bonus Medicus

Rydzowa 8

43-302 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Mieszczak-Woszczyna

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dorota Mieszczak WoszczynaUsługa: Refluks żołądkowy

   Genialny Lekarz! 2 lata jeździłem po gastrologach, robili gastroskopie, faszerowali mnie lekami które tylko łagodziły złe samopoczucie. Pani Doktor sprawdza dokładnie przyczyny, biorąc pod uwagę całe ciało. Po pierwszej wizycie otrzymałem zalecenia odnośnie kuracji, po kuracji (odciążającej moją wątrobę) wszystko przeszło. Minęło już kilka lat i jest idealnie! Czuje się świetnie, intensywnie mogę uprawiać dyscypliny sportowe a to wszystko dzięki najwspanialszej Pani Doktor jaką kiedykolwiek spotkałem. Jeśli ktoś nie chce tłumić przyczyny złego stanu zdrowia tylko ją zwalczyć to Gorąco Polecam!!! :))

  • Lokalizacja: Bonus MedicusUsługa: złe samopoczucie

   Gorąco polecam Panią Doktor ! Wreszcie lekarz leczący holistycznie całego człowieka ! Długo szukałam takiego lekarza. Solidna, kompetentna, miła i serdeczna. Potrafi leczyć nie tylko antybiotykami ale także ziołami (św. Hildegardy). Terapie niestety drogie, ale skuteczne bez skutków ubocznych.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Mirosław Szlawski

  Kardiolog, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDICOR - Centrum MedyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG

   Doktor ma przyjazne podejście do chorego, poświęcił dużo czasu na badanie . W konkluzji zaordynował z dokładnym uzasadnieniem leki i zakładał poprawę zdrowia (znał problem – takie było moje wrażenie)._____

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDICOR - Centrum MedyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG

   Pierwsza wizyta zakończona bardzo pozytywnie. Pan Doktor przeanalizował wypis ze szpitala po czym szczegółowo go ze mną omówił oraz dokładnie wyjaśnił na czym polega mój przypadek jakim było zapalenie mięśnia sercowego a także wyznaczył następne kroki w dalszym leczeniu. Lekarz, który przede wszystkim słucha i wysuwa odpowiednie wnioski. Zdecydowanie polecam dr. Mirosława Szlawskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Cezary Zalewski

  Ginekolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Miałam przyjemność kilkukrotnie korzystać z pomocy Pana doktora przez telemedycnę. Zawsze bardzo uważny i pomocny, zlecił konieczne badania, które okazały się kluczowe w moim przypadku. Widać, że lekarz ma duże doświadczenie i wyczucie. Bardzo polecam!

  • I

   Byłam niedawno u tego lekarza na pierwszym badaniu USG ciąży i niestety zawiodłam się niesamowicie. Badanie trwało góra 10 minut, przy czym nawet na chwilę nie zobaczyłam obrazu na monitorze, bicie serduszka słychać było może przez 5 sekund. Zero komentarza, tylko niezrozumiałe dla laika informacje dla pielęgniarki. No i tekst na samym początku, że "wakacje się skończyły", bo pan doktor miał akurat same młode pacjentki w ciąży na USG. Sugestie, że jest to wakacyjna wpadka są całkowicie nie na miejscu! Żałuję, że byłam tak zdenerwowana samym faktem pierwszego USG, że nie odezwałam się à propos takiego traktowania pacjentek. Rozumiem, że dla lekarza jest to kolejna "taka sama" ciąża, ale dla kobiety takie przeżycia są ważne i jedyne w swoim rodzaju, więc liczyłam na więcej empatii.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Aneta Praska-Jaros

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Bonus MedicusUsługa: Inny

   Profesjonalizm 100%.
   Miła atmosfera. Pani Dr. z dużą wiedzą medyczną, zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy.

   Polecam

  • P

   Polecam serdecznie, wspaniały lekarz! Uprzejma, kompetentna, bardzo dokładna. Po kilku wizytach u Pani doktor, przestałem kojarzyć gabinet dentystyczny z miejscem z koszmarów a stomatologa z inkwizytorem. Zabiegi przebiegają w miłej atmosferze, są przeprowadzane bezboleśnie. Spokojnie i rzeczowo Pani doktor tłumaczy swoje poczynania, co w moim przypadku daje poczucie bezpieczeństwa i nie mam obawy przed kolejnymi wizytami.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Słowińska

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Łódź - ManufakturaUsługa: Inny

   Najgorszy lekarz u którego kiedykolwiek bylam. Pani Doktor zupełnie nie wysłuchała problemu, ponieważ byliśmy już w tej samej sprawie u innego lekarza. Zdecydowanie nie polecam! Całkowicie ignorancka postawa. Lekarz sugerował żebym zapłaciła za badania, które mam w pakiecie za który płacę co miesiąc w prywatnej klinice (w której właśnie dr Slowinska nas przyjęła). Niemiła i arogancka.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Łódź - Manufaktura

   Najgorszy lekarz u jakiego byłam z dzieckiem. Pani doktor w ogóle nie słucha tego co zgłasza rodzic, uważa, że wszystko wie lepiej o dziecku, nawet gdy widzi je pierwszy raz! Przy kolejnych wizytach jest tylko gorzej. Przy narastającej w dłuższym czasie infekcji nie chce zlecać badań, twierdząc, że nie widzi takiej konieczności, nie widzi takze potrzeby aby modyfikować leczenie, które już od wielu dni nie przynosi efektów... Gdy udaliśmy się do innego lekarza, natychmiast zlecił badania krwi w tym CRP i włączył leczenie, które przyniosło poprawę już po 2 dniach!
   Bardzo nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania