Bella Estetica Klinika Wójcicki

(100 opinii)

Dolina cudów – tak określono Polanicę Zdrój w jednym z programów dokumentalnych TVP1 i tak jest w rzeczywistości. Potwierdzają to doświadczenie i osiągnięcia naszych lekarzy, zarówno naukowe, jak i te... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Bella Estetica Klinika Wójcicki

ul. Kukuczki 5/4

50-570 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Bella Estetica Klinika Wójcicki

ul. Wojska Polskiego 23b,

57-320 , Polanica Zdrój , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dolina cudów – tak określono Polanicę Zdrój w jednym z programów dokumentalnych TVP1 i tak jest w rzeczywistości. Potwierdzają to doświadczenie i osiągnięcia naszych lekarzy, zarówno naukowe, jak i te z sal operacyjnych, na których perfekcyjnie łączą medycynę i wartości estetyczne.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Pan profesor przemiły, konkretnie przeprowadzona konsultacja w pełni wyczerpująca. Odpowiedzi i doradztwo na 100.

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Ewelino
  Bardzo dziękuję za taką opinię. Myślę, że Każdy pacjent oczekuje rzeczowej i konkretnej konsultacji .
  Serdecznie pozdrawiam
  Prof.P.Wójcicki


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki Korekcja nosa

  W czerwcu 2018 roku miałam operację plastyczną nosa wykonaną przez Pana Profesora. Nadszedł czas by wyrazić moją opinię :) Przyjechałam do Polanicy Zdroju z Rzeszowa pełna obaw, jednak Pan Profesor jest cudownym i ciepłym człowiekiem, a Panie pielęgniarki które zatrudnia to prawdziwe anioły. Po operacji Pani pielęgniarka czuwała przy mnie całą noc i była przesympatyczną i empatyczną osobą. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Pamiętam jak w czasie konsultacji Pan Doktor powiedział, że korekta mojego nosa będzie wykonana w taki sposób, że wszyscy zauważą że ładniej wyglądam, ale nie zorientują się od razu co się w mojej twarzy zmieniło i faktycznie tak było. Pozbyłam się znienawidzonej przeze mnie "kulki" na czubku nosa, jednak w taki sposób że nos wygląda naturalnie, a nie jest jakby "plastikowy i sztuczny" jak czasem ogląda się na zdjęciach po operacjach plastycznych "gwiazd". Mogę powiedzieć śmiało, że nie wstydzę się już mojego nosa i najpiękniejsze po tym czasie jest to, że o nim nie myślę kiedy poznaję kogoś nowego lub kiedy wchodzę do pomieszczenia jako ostatnia i wszyscy na mnie patrzą...co było dla mnie okropne przed operacją...myślę że ktoś kto ma, bądź miał takie kompleksy to wie o czym mówię. Jedyne czego żałuję to tego, że nie zdecydowałam się przyjechać do Pana Profesora wcześniej bo dopiero teraz żyję pełnią życia, bez kompleksów. Jeszcze raz z całego serca dziękuję i szczerze polecam. Panie Profesorze "chapeau bas" za Pana pracę. Pozdrawiam serdecznie

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Barbaro
  Bardzo się cieszę , że operacja się udała i tyle dobrego zmieniło się w Pani życiu . Dziękuję za rekomendację i za te wszystkie miłe słowa pod adresem moim i mojego zespołu. Są one dla nas tym cenniejsze, że minęło już 3 lata od operacji.
  Z wyrazami szacunku
  Prof.P.Wójcicki


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki Korekcje porozszczepowe

  Chciałam wyrazić pozytywną opinię i zadowolenie,po tak wyjątkowej operacji jaką Pan Panie Profesorze przeprowadził na moich ustach po rozszczepie.Mając chorobę Parkinsona,nie było to łatwe!Pana profesjonalizm,dobre podejście oraz wsparcie jest nieocenione.Otacza Pan pacjentów fachową opieką,życzliwością i zrozumieniem.Wykazał się Pan Panie Profesorze nie tylko profesjonalizmem,ale też nadzwyczajną cierpliwością wobec takiej upartej pacjentki jaką ja jestem. Życzę samych sukcesów w życiu zawodowym,wszelkiego dobra,pomyślności oraz zrealizowania swoich celów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Z poważaniem Ewa.

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Ewo
  Upór jest zaletą pozwalająca na osiąganie celów. W Pani przypadku towarzyszyła mu konkretna wizją i pragnienie poprawy wylądu. Ciszę się, że jest Pani usatysfakcjonowana z wyniku operacji. Podczas naszych spotkań miałem okazję odbyć wiele intersujących rozmów. Dziękuję za rekomendację.
  Z poważaniem
  prof.P.Wójcicki


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Jak ja to mówię "człowiek-konkret";)
  Mam porównanie względem kilku innych lekarzy, u których byłam na konsultacji i to u dra Wójcickiego poddam się zabiegowi.
  Może niektórzy mają wrażenie,że wizyta jest za krótka, przeszło mi to przez myśl ,ale doskonale to rozumiem-ta wizyta trwa tyle ile powinna nie bez powodu.
  Bardzo rzeczowy lekarz, bez zbędnego gderania ,że tak powiem.
  Wszystko pięknie wytłumaczone , dokładnie i cierpliwie.
  Poza tym bardzo ciepły, miły człowiek z poczuciem humoru.
  Na razie na podstawie poziomu konsultacji -polecam z czystym sumieniem.
  Następna opinię wydam po zabiegu.

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Doroto
  Dziękuję za te komplementy. W kontaktach z innymi chciałbym mieć do czynienia z ludźmi, a pacjentami w szczególności, rzeczowymi i konkretnymi. Moim celem jest precyzyjnie i szczegółowo wyjaśnić wszystkie kwestie związane z operacją. Jeśli pozostaje przestrzeń na żart, to miło. Do zobaczenia .Pozdrawiam
  Prof.P.Wójcicki


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki operacja plastyczna uszu

  Dzięki Profesorowi moje uszy wyglądają wspaniale :) W końcu nie muszę zakrywać ich w momencie, kiedy wiatr wieje i śmiało mogę je związać w "cokolwiek" - dziękuję!!! Lekarz bardzo miły, kulturalny, w szczegółowy sposób mi wszystko wytłumaczył. No i fachowo zoperował mi uszy :) Polecam z całego serca :)

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Natalio
  Dziękuję za rekomendacje. Bardzo jestem usatysfakcjonowany, że kształt małżowin usznych sprawia Pani radość.
  Pozdrawiam
  prof. P. Wójcicki


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Wizyta trawająca 5 min za 200 zł.
  Nie przecze zdolnosciom i kompetencji doktgora. W moim przypadku nie mozna bylo wykonac zabiegu, co doktor wyjasnil i wytlumaczyl dlaczego- tu w porządku wszystko.
  Tylko za 5 minut rozmowy branie od klienta 200 zł nie jest przyjemne. Pomimo iz cennik jest wiadomy, za takie wizyty powinno brać się mniej od pacjenta.
  Pozdrawiam

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Jeśli w Pani przypadku nie można było wykonać zabiegu i to zostało wyjaśnione to znaczy, że konsultacja miała sens a jej przebieg był prawidłowy.
  Pozdrawiam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki operacja plastyczna nosa

  Pan Profesor to wspaniały  bardzo cierpliwy człowiek , wysłuchiwał moich obaw z dużą wyrozumiałością  tłumaczył uspokajał .Mialam kilka zabiegów u Pana Profesora teraz jestem dwa miesiące po operacij nosa mimo moich obaw opuchlizna pieknie schodzi nosek nabiera takiego ksztaltu o jakim cale  życie marzyłam, mam ogromne szczęście ze trafilam w tak wspaniałe ręce cudownego chirurga plastyka z tak dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą  moja wdzięczności jest ogromna   .Panie Profesorze bardzo dziękuję

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Mario
  Było mi bardzo miło poznać Panią. Cieszę się , że przy okazji kolejnych spotkań możemy także porozmawiać i pożartować. Pani zadowolenie z wyniku operacji jest dla mnie powodem do wielkiej satysfakcji. Dziękuję za uznanie i rekomendacje.
  Serdecznie pozdrawiam
  Prof.P.Wójcicki


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki Odstające małżowiny uszne

  Pan Dr robił zabieg mojej córeczce jak miała 6 lat, miała korektę odstających uszu. Ogromnie jestem wdzięczna, iż trafiłam na Pana Dr. Córka ma teraz 9 lat a uszka wyglądają pięknie. Z całego serca mogę polecić Dr Wójcickiego. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Renato
  Bardzo się cieszę, że jest Pani usatysfakcjonowana z wyniku operacji przeprowadzonej u Córki. Dziękuję za rekomendacje.
  Życzę zdrowia
  Pozdrawiam
  prof. P. Wójcicki


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki Korekcja nosa

  Polecam z całego serca! Miałam operacje nosa, zaproponowano mi operacje bez łamania (samo spiłowanie garbka wraz z poprawą części chrzestnej + przegroda) pomimo tego, ze mój nos był całkiem spory to Pan Profesor dał mi wybór do mniej inwazyjnej operacji za co jestem bardzo wdzięczna. Jest jeszcze za wcześnie aby oceniać efekt końcowy, ponieważ jestem świeżo po ściągnięciu gipsu - ale jestem przeszczęśliwa! Nosek już się prezentuje bardzo bardzo ładnie (nie mogę się na niego napatrzeć), tak jak chciałam, a co dopiero gdy zejdzie opuchlizna.
  Pan Profesor bardzo sympatyczny i przez cały czas kluczowo i cierpliwie odpowiadał na moje pytania - a było ich na prawdę bardzo dużo. W dzień operacji uspokajał i rozśmieszał aby nieco ukoić stres, a po wspierał i się opiekował. Nie wiem czy jest coś czego można chcieć więcej od lekarza.
  Czekam na efekt końcowy, ale już mogę z ręką na sercu polecić.

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Martyno
  Jest mi bardzo miło, że jest Pani zadowolona z wyniku operacji. Do zabiegu przystąpiła Pani zdeterminowana i z jasnymi oczekiwaniami dotyczącymi wyniku operacji. Dlatego nasze ustalenia były w pełni konstruktywne. Kiedy już stres ustąpił przyjemnie było wspólnie żartować, a po zdjęciu gipsu cieszyć się z wyglądu nowego nosa. " Czy można chcieć czegoś więcej od pacjenta ?" . Nie - dziękuję i pozdrawiam
  Życzę dobrej rekonwalescencji


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki Korekcja nosa

  Witam wszystkich . Jestem po wielu zabiegach u profesora Wójcickiego.Mam lewostronny rozszczep wargi i podniebienia. Więc nie jestem łatwym przypadkiem w porównaniu do innych Mam 44 lat .Do Polanicy jeżdżę od urodzenia 180 km w jedną stronę. Za każdym razem do kliniki Pana profesora Wójcickiego.I wiem że nie zamienię tego miejsca na żadne inne. Gdyż nikt inny jak pan Piotr zawsze wysłucha wytłumaczy i zrozumie. Ze swej strony bardzo dziękuję za wszystkie spotkania i zabiegi .Za to że zawsze mogę na Pana liczyć .A było tego trochę. I wiem że jeśli będę potrzebowała pomocy na pewno odwiedzę. Dziękuję całej ekipie za dobrą opiekę. Gorąco polecam klinikę Piotra Wójcickiego.Wszystkim wszystkiego dobrego
  życzę w nowym roku.I

  prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

  Pani Joanno
  Jestem dumny , że przez te wszystkie lata zdobyłem sobie Pani zaufania . W przypadku korekcji porozszczepowych leczenia musi mieć bardzo zindywidualizowany charakter, dostosowany do wieku, nasilenia rozszczepu i oczekiwań pacjentki. Właśnie tak staraliśmy się ustalać cele i zakres zabiegów. Cieszę się, że jest Pani usatysfakcjonowania z wyników. Oczywiście pozostaje do dyspozycji . Dziękuję za życzenia i serdecznie pozdrawiam
  Prof.P.Wójcicki


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania