Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Wierzymy, że piękny uśmiech jest w stanie otworzyć przed Tobą każde drzwi. Napędza nas zmiana jakości życia naszych Pacjentów ich radość i zwiększona pewność siebie. Wykonujemy nawet najtrudniejsze zabiegi, bo w naszym zespole pracują eksperci i pionierzy w dziedzinie stomatologii.

Stawiamy na najwyższą jakość, nie satysfakcjonuje nas przeciętność. Nad Twoim nowym, idealnym uśmiechem będzie pracować cały sztab specjalistów. Nasza filozofia opiera się na holistycznym podejściu do Pacjenta, połączeniu szwajcarskiej precyzji z włoskim podejściem do piękna. Stale się rozwijamy, uczymy, by sprostać nawet największym wyzwaniom. Każda przeprowadzona rekonstrukcja zgryzu/zębów/uśmiechu to złożony proces, o który to my zadbamy za Ciebie. Wystarczy, że powiesz nam cel a my znajdziemy drogę, by go osiągnąć. Leczenie, które oferujemy wykrywa przyczyny zgrzytania zębami, zaciskania zębów, bóli stawów a także migrenowe bóle głowy, które często wynikają z wad zgryzu czy postawy. Usuwamy źródło problemów tak, abyś mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Na sukces składa się wiele elementów m.in.:
Rozbudowana diagnostyka obejmująca szereg badań wraz z indywidualnym planem leczenia;
Wizualizacja uśmiechu z możliwością “przymierzenia” modelu Twoich docelowych zębów;
Współpraca ze specjalistą projektowania zgryzu w jednej, spójnej koncepcji;
Ustawienie zębów (ortodoncja);
Rekonstrukcja zgryzu;
Konsultacja ze specjalistami m.in. osteopatii czy dietetyki, żeby wyeliminować przyczyny problemu.

Tak, nasze podejście jest inne od tego, które możesz znać ze zwykłych gabinetów stomatologicznych. Nam zależy na Twoim zadowoleniu, efekcie końcowym, ale i komforcie. Dbamy o to, by cały proces przebiegał dla Ciebie niemal bezboleśnie i bezstresowo. Wiemy, jak ważną rolę odgrywają emocje w procesie zmiany, dlatego kompleksowo się Tobą zaopiekujemy. Przekonaj się już podczas pierwszej konsultacji z dr Łukaszem Bańczykiem

Bańczyk Stomatologia to więcej niż firma rodzinna. To centrum zdrowego, pięknego uśmiechu, gdzie wraz z żoną Anną i grupą zaufanych ekspertów dzielimy przekonanie o możliwości zapewnienia najwyższych standardów w każdej dziedzinie stomatologii. Bez kompromisów, bez półśrodków. W pełnym szacunku do Twojej wymarzonej wizji idealnego uśmiechu.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Bańczyk Stomatologia
Jana Kilińskiego 166, 42-218 Częstochowa
Bańczyk Stomatologia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Justyna Musiał pakiet higienizacyjny

  Profesjonalnie i komfortowo. Usługa na najwyższym poziomie. Polecam!

  O
  Profil zweryfikowany
  Justyna Musiał Wybielanie zębów

  Profesjonalna higienizacja połączona z wybielaniem. Jasny instruktarz, holistyczna opieka, przyjazna atmosfera. Polecam

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Łukasz Bańczyk konsultacja implantologiczna

  Pierwsza wizyta i bardzo pozytywne wrażenie. Pan dr super. Dokładnie wyjaśnia i tłumaczy proces leczenia. Widać zainteresowanie pacjentem. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Bańczyk konsultacja implantologiczna

  Profesjonalnie , sprawnie , bardzo miły i uprzejmy personel

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Łukasz Bańczyk Operacyjne usunięcie zęba

  Bardzo miała atmosfera, krótko zwięźle i na temat, bez zbędnych ceregieli szybko i bez boleśnie polecam i to bardzo

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Witold Pędich Inny

  Serdecznie polecam usługi dr Witolda Pędicha, poza profesjonalizmem i szczegółowymi objaśnieniami ogromną zaletą doktora jest empatia. Mam traumatyczne doświadczenia z przed lat. Podejście doktora jest fenomenalne, czuję się bardzo komfortowo na fotelu dentystycznym, bez wstydu i zażenowania. Jestem po zabiegach implantacji i odbudowie górnego łuku i jestem bardzo zadowolona z efektów, dlatego jeszcze raz z całego serca polecam usługi Pana Witolda

  lek. dent. Witold Pędich

  Dziękuję Pani Justyno za tak miłą opinię :-) pozdrawiam serdecznie.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Witold Pędich Inny

  Witam, serdecznie polecam dr Witolda Pendicha, bo mówiąc krótko to MEGA: profesjonalny, sympatyczny i kontaktowy specjalista. Widać, że kocha to co robi, a robi to z pełnym zaangażowaniem z użyciem profesjonalnego sprzętu stomatologicznego i jak trzeba to z konsultacjami naukowo- medycznymi, co skutkuje sukcesem w leczeniu i ogólną satysfakcją obu stron. Polecam, bo warto - dziękuję Panie Doktorze

  lek. dent. Witold Pędich

  Dziękuję Pani Olu za miłe słowa, każdemu życzę takiej pacjentki. Pozdrawiam serdecznie.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Jerzy Szyrocki konsultacja protetyczna

  Profesjonalista w każdym calu, ze świetnym, bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta. Wizyty stały się dla mnie wręcz sympatycznymi spotkaniami. Pan doktor budzi ogromne zaufanie. Efekt jego pracy doskonały. Bardzo dziękuję. Polecam wszystkim!!!

  N
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Jadczyk Konsultacja stomatologiczna

  Polecam z całego serca Panią Ole ! Niezwykła staranność, wiedza, doświadczenie jak i delikatność (zęby leczone bez znieczulenia w trakcie ciąży). Pani Ola wraz ze swoją asystentką Panią Nadią budują wspaniała atmosferę a czas na fotelu mija niesamowicie szybko. Będzie mi niezmiernie miło wracać na kontrole oraz na pierwsze wizyty z naszą córeczką. Gdyby każdy stomatolog chociaż w połowie miał takie podejście do pacjenta jak Pani Ola, to ludzie nie baliby się dentystów.

  Aleksandra Jadczyk

  Pani Natalio w imieniu swoim oraz asystentki Nadii bardzo dziękuję, nie ukrywam wzruszenia czytając Pani słowa, dzięki temu upewniam się jeszcze bardziej, że to co robię ma sens i daję coś dobrego innym, moim pacjentom, a dla mnie to najważniejsze, serdecznie zapraszamy i z przyjemnością zajmiemy się opieką stomatologiczną od pierwszego ząbka Pani córeczki :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Jadczyk leczenie zachowawcze

  Polecam Doktor Aleksandrę. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Ustalony został plan leczenia, wizyty bez stresu i bólu.

  Aleksandra Jadczyk

  Serdecznie dziękuję za rzeczową i konkretną opinię. To prawda atmosfera, brak bólu, stresu oraz przejrzysty plan leczenia to fundament komfortowej wizyty w gabinecie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania