Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm to spełnienie naszych wieloletnich dążeń i pragnień.

Z wielką pasją stworzyliśmy miejsce, z którego możemy być dumni i szczęśliwi. A to wszystko dzięki możliwości dostarczenia naszym Klientom najwyższej jakości usług, których podstawą jest rzetelna wiedza, wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Etyka zawodu lekarza jest podstawą naszego działania, a bezpieczeństwo i dobro naszych Pacjentów jest dla nas wartością nadrzędną.

W naszej klinice dysponujemy tylko najnowocześniejszym, najwyższej jakości, certyfikowanym sprzętem oraz najlepszymi produktami do zabiegów.

Nasza praca to dla nas ogromna radość, a zadowolenie i uśmiech naszych Klientów jest największą zapłatą za naszą wiedzę i zaangażowanie.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (63)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Radosław Kowalewski konsultacja chirurga naczyniowego

  Pan Docent jest niesamowitym fachowcem. Posiada ogromną wiedzę w swej specjalizacji. Jest niesamowicie skuteczny z diagnoza i doborem leczenia. Po raz kolejny przekonałam się, iż warto poczekać na wizytę i dostać obszerne wyjaśnienia. Dziękuję Panie Docencie, że po raz kolejny ratuje Pan moją rodzinę z tarapatów. Życzę samych sukcesów.

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Ciemerych Inny

  Czekałem na wystawienie opinii dość długo. Po nieudanym zabiegu plastyki napletka w Szpitalu Wojewódzkim (nie mogłem zsunąć napletka, za ciasno było zszyte i miałem silny ból przy tej czynności), udałem się do Kliniki Arte Derm. Po pierwszym zabiegu Pana doktora nie byłem do końca zadowolony. Przyjechałem później na poprawkę, lecz nie było to, czego się spodziewałem. Pan doktor powiedział, że trzeba trochę czasu i to "dojdzie do siebie". I faktycznie, jest bardzo dobrze, tak jak chciałem. Dziękuję :)

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Ciemerych konsultacja urologiczna

  Jestem zadowolony z przeprowadzonego leczenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i badania na wysokim poziomie. Dobry kontakt. Dziękuję za leczenie i szczerze polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Ciemerych Inny

  Pan Doktor to niezwykle profesjonalny i empatyczny specjalista. Dokładna diagnostyka oraz wdrożone leczenie zaowocowało w szybkie rezultaty.
  Każda wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. Pan Mariusz szczegółowo wyjaśnił cały proces leczenia proponując indywidualną terapię skupiającą się na głównym problemie.
  Serdecznie polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksandra Ciemerych Badanie skóry

  Jestem zachwycona efektem zabiegów a miałam poważne defekty urody, pani dr Ciemerych świetnie dobrała odpowiednie zabiegi dzięki którym moje problemy skórne niemalże zniknęły za co bardzo dziękuję


  Ł
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Ciemerych Inny

  Szczerze polecam. Zabieg przebiegł bez najmniejszych problemów. Na pierwszej wizycie Pan doktor wszystko wyjaśnił jak będzie wyglądać zabieg i sposób rekowalenscencji. Podejście do pacjenta bardzo empatyczne.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Pitucha Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

  Polecam zabiegi u pana Marka. Jestem w trakcie terapii usuwania przebarwień. Walczę z nimi od kilku lat. Byłam w różnych miejscach i korzystałam z różnych zabiegów, bez większych rezultatów. Wreszcie trafiłam do dr Pituchy. To był strzał w dziesiątkę. Przebarwień już prawie nie widać, a skóra wygląda dużo lepiej. Krótko mówiąc: profesjonalizm, zaangażowanie i dobry kontakt z pacjentem. Warto.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Ciemerych konsultacja urologiczna

  Pacjent profesjonalnie zaopiekowany i ustalona ścieżka leczenia. Bardzo dobry kontakt z lekarzem i szczgółowe wyjaśnienie.


  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Mariusz Ciemerych konsultacja urologiczna

  Profesjonalna porada z dalszym planem leczenia. Lekarz potrafi rozmawiać z pacjentem, a szczególnie wyjaśnić szczegóły procedur medycznych w przystępny sposób.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Ciemerych laparoskopowe i klasyczne leczenie łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (TURP, adenomektomia)

  Lekarz, który oprócz kompetencji, okazuje w stosunku do chorego ogromną umiejętność współodczuwania z nim emocji. I za to bardzo dziękuję, bo dla chorego po operacji było to, Panie Doktorze, najlepszym lekarstwem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Marszałka Józefa Piłsudskiego 38a,k. Warszawa,, 05-410 Józefów (powiat otwocki) Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania