ArtDental Piaseczno Centrum Rehabilitacji stomatologicznej ogólnej i zgryzu

(2 opinie)

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

ArtDental Piaseczno Centrum Rehabilitacji stomatologicznej ogólnej i zgryzu

Łabędzia 37 lok. 2

Piaseczno , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Q
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Wójtowicz Inny

  Mój syn nosił ok dwóch lat aparat góra - dół. Koszt - kilkanaście tys. Po zdjęciu okazało się że ma zgryz krzyżowy. Udaliśmy się do kolejnego ortodonty ze specjalizacją w tej dziedzinie, story leczył Syna przez kolejne 1,5 roku. Kolejne tysiące wydane… szkoda słów. Nie polecam usług dr Iwony Wójtowicz.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Wójtowicz Inny

  Pani Iwona zwraca uwagę nie tylko na zęby ale też inne rzeczy jak bóle kręgosłupa czy strzykanie w żuchwie, przez co jest w stanie zapewnić szerszą opiekę i zlecić więcej badań aby stan pacjenta się polepszył. Mnie kręgosłup bolał już jakiś czas, pogorszyło się po porodzie, dźwiganie dziecka robi swoje. Nikt nie zwracał na to uwagi. Dopiero Pani Iwona i jej wielka empatia i troska sprawiły, że w trakcie badania okazało się że jestem pokrzywiona a żuchwa i zęby starte. Zaczynam też zaraz rehabilitację. Jestem jej za tą poświęconą uwagę bardzo wdzięczna. Mam nadzieję, że wszystko się uda. Na razie mogę się pochwalić ze sklejona u niej skruszona jedynka 10 lat temu trzyma się nadal, inne zęby leczę na bieżącą i jestem bardzo zadowolona. Pani Iwona jest bardzo delikatna i stara się robić bez znieczulenia, ale zawsze pyta czy jednak dać. Bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania