Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Arka
Mylna 3, 08-110 Siedlce
Arka logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mirosław Adrianek konsultacja psychiatryczna

  Już na początku wizyty doktor wzbudził we mnie pozytywne wrażenie. Dokładnie zapoznał się z całą dokumentacją medyczną i historią choroby. Zarysował mi moje problemy, zastanowiliśmy się także nad ich możliwymi przyczynami. Pan doktor opisał mi moją osobowość. Leczenie zostało wybrane rozważnie, tak żeby nie "przedobrzyć". Ponadto, Pan doktor jest miły, empatyczny i wzbudza zaufanie. Polecam każdemu.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mirosław Adrianek konsultacja psychiatryczna

  Zdecydowanie polecam. Przede wszystkim doktor wzbudza zaufanie. Słucha, rozmawia. Leki są trafione.

  J
  Profil zweryfikowany
  Marzena Michałek Inny

  Fantastyczny pani doktor. Konkretna, rzeczowa, a przy tym bardzo ciepła i empatyczna. Pacjent czuje się wysłuchany i zaopiekowany.

  A
  Profil zweryfikowany
  Arka Inny

  Do Pani Ani chodziłam w czasie studiów w okresie 2009-2015. Pomoc Pani Ani okazała się niezbędna w zrozumieniu siebie i swoich emocji, relacji i ogólnie w procesie zdobywania wyższego wykształcenia. Pani Ania pomogła mi też w ogromnym kryzysie. Była ze mną na dobre i na złe. Starała się nie oceniać, a jedynie pokazywać swój punkt widzenia. Zawsze uśmiechnięta, ciepła, ale też stanowcza i bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Chciałabym podziękować tej Pani za wszystko i przeprosić za to, co było złe z mojej strony

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mirosław Adrianek depresja

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze! Nie zajmuje się tylko przepisywaniem leków, ale też rozmawia i dodaje otuchy! Polecam wszystkim, w każdym wieku!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mirosław Adrianek

  Pan dr jest wybitnm specjalista,posiada wszystkie cechy ktore powinien miec dobry psychiatra,mianowicie dokladnie slucha co pacjent ma do powiedzenia,spokojnie tlumaczy a przede wszystkim stawia trafne diagnozy i przepisuje adekwatne leki do choroby.Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania