Arka

(4 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Arka

Mylna 3

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Michałek Inny

  Fantastyczny pani doktor. Konkretna, rzeczowa, a przy tym bardzo ciepła i empatyczna. Pacjent czuje się wysłuchany i zaopiekowany.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Jastrzębska Inny

  Do Pani Ani chodziłam w czasie studiów w okresie 2009-2015. Pomoc Pani Ani okazała się niezbędna w zrozumieniu siebie i swoich emocji, relacji i ogólnie w procesie zdobywania wyższego wykształcenia. Pani Ania pomogła mi też w ogromnym kryzysie. Była ze mną na dobre i na złe. Starała się nie oceniać, a jedynie pokazywać swój punkt widzenia. Zawsze uśmiechnięta, ciepła, ale też stanowcza i bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Chciałabym podziękować tej Pani za wszystko i przeprosić za to, co było złe z mojej strony

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  depresja

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze! Nie zajmuje się tylko przepisywaniem leków, ale też rozmawia i dodaje otuchy! Polecam wszystkim, w każdym wieku!

  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Pan dr jest wybitnm specjalista,posiada wszystkie cechy ktore powinien miec dobry psychiatra,mianowicie dokladnie slucha co pacjent ma do powiedzenia,spokojnie tlumaczy a przede wszystkim stawia trafne diagnozy i przepisuje adekwatne leki do choroby.Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania