Informacje o placówce

Gabinety

Arenamed - Rehabilitacja Medyczna

Pileckiego 122

02-781 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Guzek leczenie bólu

  bardzo mi pomógł w sytuacji bólowej. jak jest źle to przyjmuje bardzo szybko. patrzy na chorobę holistycznie. stawia bardzo szeroka diagnozę. polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Guzek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan Michał ma dużą wiedzę i całościowe spojrzenie na problem. Stosowane przez niego zabiegi fizjoterapeutyczne pomagają :).


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gierczak badanie układu ruchu

  Z porad Pani Małgorzaty korzystam już po raz kolejny. Pełen profesjonalizm. Szybka diagnoza, rzeczowa wizyta, zalecenia do domu, które przynoszą zamierzone rezultaty. Gorąco polecam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gierczak terapia manualna

  Pani Małgosia, dokładnie wysłuchuje o moich dolegliwościach, a potem swoimi rekami sprawia cuda!!! To nie jest masaż w obiegowym znaczeniu, to olbrzymia wiedza o zależnościach w ludzkim ciele, dzięki temu możemy zrezygnować z bardzo obciążających tabletek. Oczywiście musi być praca, to zadane ćwiczenia, które należy regularnie wykonywać. Szczerze polecam Panią Małgosie, Jej profesjonalizm przynosi nam ulgę i poprawia stan naszego zdrowia!!!!


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gierczak konsultacja fizjoterapeutyczna

  Serdecznie polecam. Uraz zdiagnozowany podczas pierwszej wizyty. Szczegółowe omówienie stanu faktycznego, przyczyn oraz sposobów leczenia. Podczas wizyty zostały pokazane ćwiczenia, które mają pomóc w walce z bólem kolana. Wszystko w bardzo miłej i profesjonalne atmosferze.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gierczak rehabilitacja

  Z porad pani Małgorzaty korzystam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Fizjoterapeutka słucha uważnie pacjenta, wykonuje testy diagnozujące, cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia gdzie jest problem. Proponuje ćwiczenia, które naprawdę mi pomagają, za co jestem bardzo wdzięczny.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gierczak rehabilitacja

  Wysokie kompetencje, uśmiech, spokój i te magiczne/cudowne ręce :-). Polecam gorąco, już po pierwszej wizycie odczułam dużą poprawę. Dzìękuję :-)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gierczak fizjoterapia

  Do Arenamed trafiłam z powodu ... problemów ze zgryzem. Podczas pierwszego wywiadu okazało się jednak, że problem może być bardziej złożony i tak trafiłam w ręce Pani Małgosi. Pomaga mi w wyleczeniu dretwiejacej ręki, przez która nie mogłam w nocy spać, a w ciągu dnia normalnie funkcjonować. Pierwsze efekty terapeutyczne zauważyłam już po pierwszym tygodniu - po masażu i regularnych ćwiczeniach odrętwienie zaczęło się zmniejszać, moja postawa i samopoczucie zaczęły się poprawiać. Pani Małgorzata bardzo rzetelnie i w zrozumiały sposób wyjaśnia w czym leży źródło problemu, prowadzi zabiegi super przyjaźnie dla pacjenta, przedstawia plan leczenia, a co dla mnie jest równie ważne - buduje sympatyczną, opartą na zaufaniu więź z pacjentem.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Jakub Przychodzeń ćwiczenia korekcyjne

  Wspaniały człowiek. Nie tylko rehabilituje ale również niewiarygodnie wspiera pod względem psychicznym i motywuje do ćwiczeń. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, emanuje spokojem. Jest bo bólu dokładny i precyzyjny. Każde ćwiczenie jest dopracowywane jak trybiki w szwajcarskim zegarku. Nieprawidłowo wykonane ćwiczenie może przenieść więcej szkody niż pożytku. Polecam z czystym sumieniem.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Jakub Przychodzeń rehabilitacja pourazowa

  Profesjonalne podejscie do pacjenta. Bardzo szybka i konkretna pomoc. Bardzo szybka poprawa, brak bólu, szybki powrót do zdrowia


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania