Informacje o placówce

Gabinety

Arenamed - Rehabilitacja Medyczna

Pileckiego 122

02-781 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Guzek

  Osteopata, Diagnostyk, mgr

  • E
   Lokalizacja: Arenamed - Rehabilitacja Medyczna

   Zanim poznałam Pana Michała straciłam już wiarę, że ktokolwiek będzie w stanie pomóc mojemu dziecku. W ciągu 4 lat byliśmy u 10 fizjoterapeutów i osteopaty. Jedni stosowali tylko terapię manualną, która starczała na kilka dni, inni bali się rehabilitować odcinek szyjny i skupiali się np. na lędźwiowym, jeszcze inni oklejali szyję taśmami. Gdy mój syn trafił do Pana Michała był w stanie krytycznym. Poprawa nastąpiła już po pierwszych wizytach a cel został osiągnięty po 3 miesiacach. Mój syn odzyskał radość życia. Pan Michał jest dla niego wielkim autorytetem. Moje dziecko ufa mu bezgranicznie.

  • L
   Lokalizacja: Arenamed - Rehabilitacja Medyczna

   Od czterech lat mialam kłopoty z biodrem i nikt nie mógł mi pomóc. Pan Michał postawił od razu diagnozę i uczciwie ostrzegł że jeśli nie uda mu się pomóc podczas 5 wizyt będę musiała pójść do ortopedy po zastrzyki. Ku mojemu zdziwieniu udało mu się pomóc już po 3 wizytach.
   Życzę Panu Michałowi z całego serca niewyczerpanej energii i wytrwałości.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jakub Przychodzeń

  Fizjoterapeuta, mgr

  • L
   Lokalizacja: Arenamed - Rehabilitacja MedycznaUsługa: ćwiczenia korekcyjne

   Wspaniały człowiek. Nie tylko rehabilituje ale również niewiarygodnie wspiera pod względem psychicznym i motywuje do ćwiczeń. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, emanuje spokojem. Jest bo bólu dokładny i precyzyjny. Każde ćwiczenie jest dopracowywane jak trybiki w szwajcarskim zegarku. Nieprawidłowo wykonane ćwiczenie może przenieść więcej szkody niż pożytku. Polecam z czystym sumieniem.

  • R
   Lokalizacja: Arenamed - Rehabilitacja MedycznaUsługa: rehabilitacja pourazowa

   Profesjonalne podejscie do pacjenta. Bardzo szybka i konkretna pomoc. Bardzo szybka poprawa, brak bólu, szybki powrót do zdrowia


 • Małgorzata Gierczak

  Fizjoterapeuta, mgr

  • D
   Lokalizacja: Arenamed - Rehabilitacja MedycznaUsługa: badanie układu ruchu

   Z porad Pani Małgorzaty korzystam już po raz kolejny. Pełen profesjonalizm. Szybka diagnoza, rzeczowa wizyta, zalecenia do domu, które przynoszą zamierzone rezultaty. Gorąco polecam

  • W
   Lokalizacja: Arenamed - Rehabilitacja MedycznaUsługa: terapia manualna

   Pani Małgosia, dokładnie wysłuchuje o moich dolegliwościach, a potem swoimi rekami sprawia cuda!!! To nie jest masaż w obiegowym znaczeniu, to olbrzymia wiedza o zależnościach w ludzkim ciele, dzięki temu możemy zrezygnować z bardzo obciążających tabletek. Oczywiście musi być praca, to zadane ćwiczenia, które należy regularnie wykonywać. Szczerze polecam Panią Małgosie, Jej profesjonalizm przynosi nam ulgę i poprawia stan naszego zdrowia!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania