Arcus-Med Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczno-Lekarskie

Arcus-Med Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczno-Lekarskie

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przychodnia ARCUS-MED to przychodnia nieopodal Jasnej Góry, zlokalizowana w centrum Częstochowy przy ul. Św. Rocha 17. Dla naszych pacjentów dostępny jest prywatny, bezpłatny parking zlokalizowany na posesji.

Wnętrze naszej przychodni zostało stworzone z myślą o komforcie naszych pacjentów: klimatyzowane gabinety, poczekalnia, toaleta. Przychodnia przyjazna jest osobom niepełnosprawnym: brak barier architektonicznych, wejście do przychodni bez stopni – z poziomu 0 oraz toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Dowiedz się więcej

Adres

Arcus-Med Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczno-Lekarskie
Św. Rocha 17, 42-200 Częstochowa
Arcus-Med Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczno-Lekarskie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Rynkiewicz konsultacja neurochirurgiczna

  Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Z góry przedstawia plan leczenia, szczegółowo wyjaśnia każdy punkt działania. Przeprowadzone operacje (dwie) usunięcie guzów oraz stabiacja odcinka lędźwiowego na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie działania, kompleksowe podejście do pacjenta. Wyliczać można długo. Dziękuję za powrót do życia bez bólu.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Monika Zoła-Lizak Inny

  Bardzo polecam dla ludzi, którzy nie mają czasu na lekarzy. Leczenie skuteczne - tam się nie wraca, bo nie ma powodu. Leczę się u pani doktor wiele lat i zawsze byłem usatysfakcjonowany!

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Rynkiewicz ból kręgosłupa

  Takiego lekarza ze świecą szukać. Miły, uprzejmy i bardzo życzliwy. Traktuje pacjenta jak równego sobie. A do tego doskonały specjalista w swoim fachu. Jestem mu mega wdzięczna...

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania