Arcus-Med Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczno-Lekarskie

Chirurgia, Gastrologia, Interna, Neurochirurgia, Okulistyka, Onkologia, Ortopedia, Radiologia, Stomatologia, Chirurgia szczękowa więcej

(50 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Arcus-Med Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczno-Lekarskie

  Św. Rocha 17

  42-200, Częstochowa, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Zoła-Lizak

  Stomatolog, lek. dent.

  • I

   Pełen profesjonalizm. leczymy się całą trójeczką już kilka lat. Córka wcale się nie boi.
   Pozdrawiamy

  • G

   Bardzo fachowa kobieta!!! Leczy się u niej cała moja czteroosobowa rodzina i potrafi zdziałać cuda i ratować zęby, które wydają się już nie do odratowania... Jest bardzo dokładna. Nie pozwala sobie na żadną fuszerkę. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga dokładne leczenie. Konkretna, miła, zważająca na reakcje pacjenta. Mimo, że leczy wyłącznie prywatnie (nie współpracuje z NFZ)i trzeba zapłacić z własnej kieszeni to uważam, że warto bo zęby ma się tylko jedne. Polecam wszystkim z pełnym przekonaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Adam Paweł Lizak

  Onkolog, Radiolog,

  • Doskonały fachowiec i specjalista. Lekarz profesjonalny w swojej dziedzinie. Człowiek konkretny i rzetelny, obowiązkowy i z dużym wyczuciem traktuje pacjentów, o wysokiej kulturze osobistej, posiadający ogromną wiedzę w dziedzinie medycyny. Ratuje zdrowie i życie z niezwykłym poświęceniem. Wspierający nieuleczalnie chorych i umierających lekarz i człowiek. Jest bohaterem dla mnie i moich bliskich na tym i na tamtym "świecie"!!!!!!
   Wdzięczne córki pacjentki Janiny Dominika i Patrycja


 • Przemysław Jasnowski

  Chirurg, Onkolog, Internista, lek.

  • P

   Mnie doktor kroił dwa razy i szykuje się kolejny raz... Jestem bardzo zadowolona z doktora i nie zamienilabym go na żadnego innego lekarza :-D bardzo ludzki, bezpośredni i konkretny :-) nic dziwnego że pacjentki walą drzwiami i oknami do doktorka :-)

  • A

   Jestem wdzięczna roktorowi Jasnowskiemu za opiekę nad moją mama.Biedną wystraszoną uspokoił,dał nadzieję i zoperował,a potem przekazał do dalszego leczena do też profesjonalnego lekarza.Bardzo serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Aleksandra Prajs

  Stomatolog, lek. dent.

  • Z
   Lokalizacja: Oldent Prywatna Praktyka Stomatologiczna

   Super lekarz, ma poczucie humoru i fajne podejście. Do tego dużo empatii i całkiem niezłe ceny. Polecam mega

  • A

   Polecam Panią Doktor, wspaniale leczy zęby, na dodatek delikatna, miła, po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu....gdyby wszyscy lekarze tacy byli świat byłby lepszy!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Barbara Huras

  Onkolog, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały lekarz, dzięki takim Ludziom jak Pani Doktor miałam siłę do walki. Profesjonalizm, fachowość, a przy tym empatia do pacjenta. Wielki szacunek Pani Doktor.

  • Pani Doktor jest doskonałym specjalistą, lekarzem profesjonalnym w swojej dziedzinie. To kobieta konkretna i rzetelna, obowiązkowa i z dużym wyczuciem traktuje pacjentów, o wysokiej kulturze osobistej, posiadająca ogromną wiedzę w dziedzinie medycyny, onkologii. Lekarz z pasją i powołaniem. Ratuje zdrowie i życie z niezwykłym poświęceniem i oddaniem. Wspiera nieuleczalnie chorych i umierających. Jest niezwykle ciepła i przy tym szczera wobec pacjentów. Ma niesamowicie pozytywny wpływ na swoich podopiecznych często nieuleczalnie chorych. Jest bohaterem dla mnie i moich bliskich na tym i na tamtym "świecie"!!!!!!
   Dozgonnie wdzięczne córki Dominika i Patrycja

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Tomasz Rynkiewicz

  Neurochirurg, dr n. med.

  • D

   Ma złote serce ♥ i ręce które leczą. Byłam tydzień temu i dzisiaj. Jestem szczęśliwa i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze . Człowiek który mówi szczerą prawdę, ma coś w sobie szczególne - skromność, uśmiech ☺ Polecam wszystkim, że mamy wspaniałego neurochirurga.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor to prawdziwy anioł. Z dnia na dzień dostałam diagnozę- guz w kanale kręgowym na poziomie C7 i Th1 w przestrzeni podtwardówkowej z krytycznym uciskiem rdzenia kręgowego (charakter oponiaka). Brak czucia w nogach i zaburzona praca zwieraczy. Pan Doktor pomimo ogromnego ryzyka dał mi szansę i podjął się operacji, która trwała 6 godzin. Nic tak nie cieszy jak odzyskanie tego co się utraciło. Jestem 16 dni po operacji, wróciło mi czucie, ból ustępuje, powoli ćwiczę i będę się rehabilitować. Dla mnie jest to najlepszy neurochirurg i każdemu serdecznie go polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu