Aquarius Implantologia i Stomatologia Estetyczna Michał Szczutkowski

Aquarius Implantologia i Stomatologia Estetyczna Michał Szczutkowski

Stomatologia , Chirurgia stomatologiczna , Protetyka

46 opinii Bełchatów, osiedle Dolnośląskie 113
Aquarius Implantologia i Stomatologia Estetyczna Michał Szczutkowski

Aquarius Implantologia i Stomatologia Estetyczna Michał Szczutkowski

O nas

Wizyty umawiane przez serwis ZnanyLekarz.pl będą potwierdzane telefoniczne przez rejestrację Aquarius w celu zapewnienia naszym Pacjentom rzetelnej opieki zdrowotnej.

Centrum Stomatologii Estetycznej Aquarius to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o wymagających Pacjentach.

W trosce o pełną satysfakcję z naszych usług oferujemy pełen zakres zabiegów począwszy od implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, leczenia kanałowego – endodoncji, chirurgii stomatologicznej, a skończywszy na leczeniu paradontozy. Jesteśmy wysoko wyspecjalizowanym zespołem, którego głównym celem jest przeprowadzenie kompleksowego leczenia estetycznego w połączeniu z uzupełnieniem braków zębów.

Specjalnie dla Państwa komfortu, gabinet został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i leczenia. Kompleksowe leczenie przywracające piękny uśmiech jest możliwe dzięki ciągłemu dążeniu do perfekcji i podnoszeniu przez nasz zespół kwalifikacji. Dziesiątki przebytych kursów i konferencji pod okiem największych światowych autorytetów z dziedziny implantologii i estetyki są gwarancją Państwa zadowolenia. Miły, pomocny i profesjonalny personel to atuty, które sprawiają, że nasze centrum stomatologii jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Współpracujemy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanymi pracowniami technicznymi o najwyżej jakości usług. Dbamy o jakość oraz indywidualne dostosowanie materiału do potrzeb Pacjenta (kształt, kolor). Zaufało nam już tysiące pacjentów z całego świata. Naszym celem jest przede wszystkim Państwa satysfakcja i zadowolenie.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (46)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adrian Gnatek chirurgia stomatologiczna

  Pan Doktor bardzo miły, wszystko spokojnie i dokładnie wyjaśnił zarówno przed jak i po zabiegu. Wykonał zabieg usunięcia dwóch ósemek i włókniaka profesjonalnie. Blizna malutka i gładka. Panie asystentki także bardzo miłe i empatyczne. Polecam Pana Doktora w 100%, jestem przekonana że każdy wyjdzie od niego zadowolony.

  dr n. med. Adrian Gnatek

  Pani Małgorzato, serdecznie dziękuję za słowa uznania a także czas poświęcony opinii. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam i do zobaczenia :)

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adrian Gnatek ekstrakcja zatrzymanych ósemek

  Ekstrakcja wszystkich zatrzymanych ósemek przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji czy bólu. Każda z czterech wizyt bardzo profesjonalna oraz w przyjaznej atmosferze. Doktor z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do pacjenta. Stres towarzyszył tylko przed pierwszą wizytą. Serdecznie polecam wizytę u Dr. A. Gnatek oraz klinikę stomatologiczną Aquarius.

  dr n. med. Adrian Gnatek

  Pani Patrycjo, serdecznie dziękuję za rekomendację. Cieszę się, że miło wspomina Pani przebieg wizyt i docenia pracę naszego zespołu. Pozdrawiam i do zobaczenia :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Porczyk Konsultacja stomatologiczna

  Trafiłem do Centrum Aquarius z polecenia rodziny. Ujął mnie profesjonalizm z jakim się spotkałem. Na pierwszym spotkaniu zostały wykonane odpowiednie zdjęcia oraz sprawdzenie w jakim stanie ówcześnie były moje zęby. Opiekował się mną Dr Porczyk. Ustaliliśmy dokładne leczenie z omówieniem wszystkich czynności które powinny zostać dokonane oraz ustaliliśmy terminy zabiegów. W trakcie leczenia wykonano wymiany mostów, wymiany koron, wyleczono zapalenie przyzębia. Ponadto wykonano również podniesienie dna zatoki oraz wszczepiono mi implanty.
  Dzisiaj mogę się cieszyć pięknym uśmiechem patrząc w lustro i na zdjęciach oraz co najważniejsze zdrowymi zębami.
  Serdecznie polecam każdemu Centrum Aquarius z uwagi na atmosferę oraz miłą obsługę, szczególne podziękowania należą się Panu Dr Porczykowi uważam go za wybitnego specjalistę, który podchodzi z pasją do swojej pracy, wykazuje się dużą wiedzą oraz zaangażowaniem.

  lek. dent. Paweł Porczyk

  Panie Marku, serdecznie dziękuję za poświęcony czas na tak wyczerpującą opinię. Czytanie takich rekomendacji jest dla mnie niezwykle miłe i motywuje do dalszej pracy. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z finalnego efektu. Życzę dużo uśmiechu i do zobaczenia wkrótce :)


  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Marcjanek Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo sympatyczna pani doktor Anna Marcjanek, świetne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie zawsze wytłumaczy. Atmosfera i podejście personelu super, w gabinecie czułem się bardzo komfortowo, jestem bardzo zadowolony polecam. W imieniu dziadka Marka Kęska.

  lek. dent. Anna Marcjanek

  W imieniu swoim a także całego zespołu, bardzo dziękuję za słowa uznania a także za opinię. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia :)


  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adrian Gnatek chirurgia stomatologiczna

  Rzetelne przekazanie informacji dotyczące przeprowadzenia zabiegu. Sprawnie i bezboleśnie. Pełen profesjonalizm organizacyjny. Serdecznie polecam

  dr n. med. Adrian Gnatek

  Dziękuję bardzo za słowa uznania. Pozdrawiam serdecznie :)


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Porczyk Konsultacja implantologiczna z planem leczenia

  Dr Paweł Porczyk to profesjonalista w każdym calu. Szczegółowy plan leczenia przedstawiony już na pierwszej wizycie, a w nim: usunięcie zębów, odbudowa kości, przeszczep tkanki łącznej, chirurgiczne wydłużanie koron, wszczepienie implantów i założenie koron. Do tego mnóstwo pracy przygotowawczej, a wszystko to zakończone pełnym sukcesem. Podczas każdej wizyty przyjazna i spokojna atmosfera. Szczerze polecam Pana Dr Porczyka, zespół oraz miejsce. Dziękuję i pozdrawiam

  lek. dent. Paweł Porczyk

  Pani Joanno bardzo dziękuję za słowa uznania. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z przebiegu leczenia a także podejścia do Pacjenta. Serdecznie dziękuję za opinię. Do zobaczenia wkrótce :) Pozdrawiam.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Porczyk stomatologia estetyczna

  Zaczęło się od fachowego doradztwa, a skończyło na rocznym zaplanowanym leczeniu. Wizyty higienizacyjne, wybielanie nakładkowe, leczenie kanałowe, wypełnianie kompozytowe, licówki ceramiczne i wiele innych zabiegów, które dały zaplanowany wcześniej efekt pod ciągłą opieką Pana Doktora Porczyka. Komunikatywność, precyzja i najwyższa znajomość tematu, pozwalają z pełną odpowiedzialność polecić i oddać się w ręce takiego specjalisty oraz osobiście podziękować.

  lek. dent. Paweł Porczyk

  Dziękuję za miłe słowa Panie Jarosławie a także czas poświęcony opinii. Cieszę się, że cały proces leczenia spełnił Pana oczekiwania. Przyjemność po mojej stronie :) do zobaczenia.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adrian Gnatek ekstrakcja ósemek

  Moje obawy przed ekstrakcją ósemek okazały się bezpodstawne, pełny profesjonalizm. Bardzo dziękuję za skuteczne rozwiązanie problemu. Polecam!;)

  dr n. med. Adrian Gnatek

  Pani Aleksandro, serdecznie dziękuję za miłą opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam i do zobaczenia :)


  S
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Marcjanek licówki

  Bardzo dobry specjalista, cierpliwy. W moim przypadku idealnie dobrana forma leczenia oraz kształtu zębów. Polecam z czystym sumieniem !

  lek. dent. Anna Marcjanek

  Panie Sylwestrze, bardzo dziękuję za miłe słowa i poświęcony czas na opinię. Ciszę się, że efekt leczenia Pana satysfakcjonuje. Pozdrawiam i do zobaczenia.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adrian Gnatek konsultacja chirurga stomatologicznego

  Bardzo kompetentny chirurg z kompleksowym podejściem do pacjenta. Przykłada ogromną uwagę do wykonanej przed wizytą diagnostyki i ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Sama wizyta w miłej atmosferze, wszystko wyczerpująco wyjaśnione. Dziękuję i szczerze polecam!

  dr n. med. Adrian Gnatek

  Pani Alicjo, bardzo dziękuję za miłe słowa i opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc. Do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania