Informacje o placówce

Gabinety

Alamed

Kopernika 29a

95-010 , Stryków , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Głoskowska-Koptas

  Endokrynolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: biopsja tarczycy

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Biopsja wykonana sprawnie i bezstresowo.

  • D
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów OnlineUsługa: konsultacja online

   Wrażenie po pierwszej wizycie bardzo pozytywne : wszystko dokładnie wyjaśnione, ścisłe i zrozumiałe wskazówki co dalej. Spodobał mi się spokój pani doktor w trakcie wizyty , ani przez chwilę nie miałam wrażenia, że jestem marudna, że muszę się streszczać. Oczywiście wizyta dotyczy problemu medycznego, ale w rozmowie przebija nuta takie ogólnej sympatii do człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kulczycka-Długosz

  Ortodonta, Stomatolog,

  • P

   Pani Doktor Kulczycka to bardzo dobry specjalista, świetny lekarz, a przede wszystkim dobry człowiek. Zawsze ma czas i serce dla każdego swojego pacjenta. Po wielomiesięcznych wędrówkach po różnych gabinetach lekarskich w końcu trafiłam w dobre ręce. Trafne diagnozy i przede wszystkim ogromne doświadczenie w pomaganiu ludziom.


 • Krzysztof Ciesielski

  Chirurg, lek.

  • O
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alamed"

   Najlepszy chirurg jakiego w życiu poznałam. Niesamowita wiedza i doświadczenie. Z ręką na sercu mogę polecić dr. Ciesielskiego każdemu, ponieważ pomoże w każdej nawet fatalnej sprawie, a w dodatku do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i z ogromną troską. Serdecznie polecam.

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alamed"Usługa: wieloodlamowe zlamanie prawej zatoki szczekowej, chirurgiczne wycinanie pieprzyka

   Trafiłam pod opiekę Pana Doktora dwa razy i z czystym sercem mogę nazwać go prawdziwym specjalistą , doktor działa szybko i dokładnie , Nie bagatelizuje żadnego problemu, czułam, że jestem pod dobra opieka. W dodatku przesympatyczny czlowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Mirosław Kucharski

  Internista, Diabetolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: MediCenter Medical MC sp. z o. o.Usługa: badania diagnostyczne

   Bardzo pogardliwe podejście do pacjenta, wywiad słabiutki. Poza uszczypliwymi poradami i chęcią pozbycia się niestandardowego problemu, żadnej konkretnej porady. Precyzując pan doktor nie chciał słyszeć o innej chorobie niż cukrzyca, skoro jej nie mam to otyłości on nie leczy! Po stwierdzeniu insulinooporności dostałam tabelkę do poczytania... Po lekarzu jednak spodziewałabym się jakiegokolwiek zaangażowania, a tu "następny proszę"...

  • K

   Leczę się u pana doktora od wielu lat Jest bardzo dobrym specjalista zarówno jako kardiolog i cukrzyk , do tego ma świetny stosunek do pacjenta i dystans do siebie (mało który lekarz zniesie pacjenta narzucającego sposób leczenia i wytracającego się we wszystko ) naprawdę polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Droszkowski

  Stomatolog,

  • L
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alamed"Usługa: Inny

   Cel- wyrwanie 7.Odradzam, nie polecam.Znieczulenie nie działało,pan doktor nie zainteresował się,że ból który odczuwam może być wywołany stanem zapalnym,że należałoby wykonać zdjęcie bądź otworzyć zęba.Z wyrwania zrezygnowałam.Po wizycie u innego stomatologa obawy potwierdziły się: stan ropny.Otrzymałam fachową opiekę,kanały oczyszczone i po bólu.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chciałbym serdecznie podziękować Panu dr Krzysztofowi za podjęcie się skomplikowanych zabiegów i wyleczenie mnie.Lekarz z powołania,kompetentny , posiada dużą wiedzę ,miły , uprzejmy.Nigdy nie odmawia pomocy, nawet przez telefon udziela porad i wskazówek, wyraża zainteresowanie - nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim podejściem i tak można by wymieniać bez końca.Panie dr życzę dużo sukcesów i awansów w pracy,pozdrawiam i bardzo dziękuję. Mariusz

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Piechowiak

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Multi Clinic Centrum Medyczne Księży MłynUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo miła atmosfera, szczegółowy wywiad oraz wyczerpujące odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Bardzo miła odmiana po wizycie u innego kardiologa, który nie wykonał podstawowych badań (EKG czy nawet osłuchania!).

  • G

   Babcia leczy się u Pani Piechowiak
   Jest to bardzo dobry specjalista Polecam
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```