AL DENTE STOMATOLOGIA

(44 opinie)

Klinika stomatologiczna Al Dente funkcjonuje w Szczecinie od 2004 roku.W 2011 roku został otwarty nowy kompleks stomatologiczny w samym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie pl. Grunwaldzkieg... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

AL DENTE STOMATOLOGIA

Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30/1

70-461 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika stomatologiczna Al Dente funkcjonuje w Szczecinie od 2004 roku.W 2011 roku został otwarty nowy kompleks stomatologiczny w samym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie pl. Grunwaldzkiego.

Moim zamiarem było stworzenie kliniki stomatologicznej, gdzie w odpowiednich warunkach można będzie skorzystać z wysokospecjalistycznego leczenia z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszego sprzętu medycznego.

W mojej klinice przywiązuję ogromną wagę do samopoczucia moich pacjentów, dlatego też wraz ze starannie dobranym zespołem staramy się tworzyć wyjątkowo miłą i swobodną atmosferę, dzięki czemu leczenie staje się zupełnie bezstresowe i bezbolesne. Sprawdźcie Państwo sami, serdecznie zapraszam!

Małgorzata Bieschke

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Makowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: AL DENTE STOMATOLOGIAUsługa: ból zęba

   Serdeczne polecam, odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu :) jestem bardzo zadowolona, jeszcze nie raz tu wrócę :)

  • M
   Lokalizacja: AL DENTE STOMATOLOGIAUsługa: ból zęba

   Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienia i przedstawiony plan leczenia. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Katarzyna Lewandowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Szczerze polecam. Sympatyczna, rzeczowa i co najważniejsze profesjonalna Pani stomatolog. Wizyta była bardzo przyjemna. Pani Kasi cierpliwie wytłumaczyła mi krok po kroku na czym polega moja dolegliwość oraz jak zostanie przeprowadzone leczenie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno gdy w przyszłości wystąpi konieczność konsultacji stomatologicznej zgłoszę się do Pani Kasi.

  • A

   Szczerze polecam. Jestem typem pacjenta specjalnej troski, który boi się nawet gdy ktoś inny zagląda mu w zęby. Pani Kasia umiała się mną zająć i uspokoić. Była bardzo delikatna i miła. Wyjaśniała co robi. Cała wizyta przebiegła w bardzo fajnej atmosferze, a co najważniejsze wyrwanie nic nie bolało ( podawanie znieczulenia też ! )

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania