Acer - Gabinet Rehabilitacji i Masażu

(64 opinie)

ACER - Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie w Rybniku Boguszowicach to nowoczesna przychodnia świadcząca usługi medyczne o wysokim standardzie. ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Acer - Gabinet Rehabilitacji i Masażu

Nowomiejska 6

Rybnik , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

ACER - Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie w Rybniku Boguszowicach
to nowoczesna przychodnia świadcząca usługi medyczne o wysokim standardzie.

ACER Gabinet Rehabilitacji i Masażu oferuje leczenie rehabilitacyjne w wielu schorzeniach oraz pełen zakres masaży leczniczych i relaksacyjnych. Prowadzimy rehabilitację: neurologiczną, ortopedyczną, kardiologiczną oraz pooperacyjną.

Podczas pracy z pacjentem korzystamy z nowoczesnych metod terapeutycznych uznawanych na całym świecie, m. in.: Terapia funkcjonalna PNF, Medycyna Ortopedyczna wg CYRIAX'a, Metoda McKENZIEGO, Terapia Manualna, Fizykoterapia, masaże lecznicze oraz Nordic Walking.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych przez nas usług na naszej stronie internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.
Chętnie doradzimy i odpowiemy na stawiane pytania.

Zabiegi

 • Masaż klasyczny - leczniczy
 • Masaż relaksacyjny
 • Masaż antycellulitowy
 • Magnetoterapia
 • Laseroterapia
 • Elektroterapia
więcej

Choroby

 • bóle i dysfunkcje kręgosłupa
 • bóle i dysfunkcje obręczy barkowej i kończyn górnych
 • bóle i dysfunkcje obręczy miednicznej i kończyn dolnych
 • wady postawy
 • udary mózgu
 • urazy rdzenia kręgowego
 • stwardnienie rozsiane (SM) i polineuropatie
 • rwa kulszowa
 • skolioza, dyskopatia
 • artroskopia (kolana, barku)
 • endoprotezy (biodra, kolana, barku)
 • rekonstrukcja więzadeł i ścięgien
 • amputacje
 • porażenie nerwu twarzowego
 • przepuklina oponowo-rdzeniowa
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Stroka Inny

  Wspaniały , empatyczny Człowiek! W całym moim długim już życiu nie spotkałam takiego lekarza z taką empatią i pozytywnym nastawieniem do pacjenta! Przyjmuje swoich chorych do nocy! Potrafi nawet o tej porze wykrzesać z siebie uśmiech i tchnąć nadzieję . Takich lekarzy już nie ma poza Panem doktorem! Poza tym co powinnam wymienić na 1 miejscu ogromna wiedza , kompetencja i jeszcze raz powtórzę bezcenna empatia ! A co najważniejsze misja wspierania chorego!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Stroka Inny

  Najlepszy lekarz ortopeda w Rybniku. W ciągu sekundy postawił trafną diagnozę, ustawił leczenie i ...bol znikł. Do tego jeszcze świetny kontakt, rzetelny, dokładny i...dowcipny. Lekarz z powołania!!!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Stroka Inny

  Świetny człowiek i specjalista, w zasadzie Pan Doktor to anioł, a nie człowiek ;) Bardzo cierpliwy, ludzki i rzeczowy, potrafi słuchać pacjenta aby rzeczowo zrozumieć problem, z niesamowitym poczuciem humoru. Od razu da się zauważyć że pacjent jest dla Niego najważniejszy. Specyficzne u Pana Doktora jest jego podejście do człowieka, byłem u na prawdę wielu lekarzy, ale nigdy nie dane mi było spotkać kogoś takiego jak dr. Stroka.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Kochanowski

  Każda wizyta u pana doktora przebiega w przyjaznej atmosferze. Pan doktor podczas wizyty wykazuje pełen profesjonalizm, ogromną życzliwość i wspaniałe podejście do pacjenta. Jednocześnie rzeczowo, cierpliwie i bez pośpiechu wyjaśnił mi wszystkie zagadnienia natury medycznej, z którymi przyszedłem Dzięki takiemu lekarzowi mam jeszcze wiare w leczenie na NFZ. Dziękuje bardzo panie doktorze !


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Kochanowski silny ból barku od 5 miesięcy

  Od 5 miesięcy leczyłem się w Jastrzębiu u dwóch ortopedów na bark z powodu silnych bólów ruchowych. Nikt nie umiał mi pomóc.Żaden z lekarzy nie umiał znaleźć przyczyn bólu, mówiąc że to minie. Nie mogłem z bólu barku spać w nocy, ani normalnie pracować na dole w kopalni. Po pierwszej wizycie Doktor znalazł przyczynę bólu, w tym samym dniu podał mi zastrzyk w bark. Po dwóch dniach bark przestał całkowicie boleć. Jednym słowem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję Panie Doktorze że przywrócił mnie Pan do zdrowia w tak krótkim czasie. Polecam tego lekarza w 100%. Pozdrawiam serdecznie Kamil P.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Kochanowski punkcja torbieli

  Fantastyczny człowiek. Bardzo dobry lekarz. Rzetelny, punktualny, kompetentny, przejawiający wysoką kulturę osobistą. Lekarz wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Zleca niezbędne badania. Ciesze się, że trafiłam na takiego specjalistę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Kochanowski

  Normalność, przystępność, nie tworzenie zbędnego dystansu, rzetelność, kompetencje, zwykła życzliwość, otwartość - to kilka cech Doktora. Budzi zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa i wie co robi


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Stroka

  Świetny lekarz. Usuwał mi haluksa. Cierpliwy, rzetelny, odpowiada wyczerpująco i prosto na wszystkie pytania. Rysuje, tłumaczy, rozwiewa wszystkie wątpliwości pacjenta. Zafascynowany swoją pracą. Wciąż aktualizuje swoją wiedzę, uczy się nowych metod. Do tego jest taki ludzki, z poczuciem humoru.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Stroka

  jestem pod wrażeniem pana doktora bardzo dobrze wytłumaczy i poswieca swoj czas naprawde dla pacjenta


  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Kochanowski

  Bardzo nie sympatyczny nie zapisuje wywiadu z pacjętem co wizytę się pyta o to samo opiszę mój przypadek. Mam 28l i boli mnie lewe kolano skierował mnie na prześwietlenie kolana prawego ale ja powiedziałam że lewe jet do prześwietlenia z zdjęcia nic nie stwierdził wysłał mnie na rezonanz prosiłam go aby mi zrobił najpierw usg bo trzeba długo czekać a kolano bardzo boli w tedy odpowiedział że nie ma usg w jastrzębiu na nfz odparłam ile kosztuje w tedy on że te usg nic nie wykaże bo mam uszkodzenia chrzęstne chociaż nie miałam nigdy urazu w to kolano zrobiłam prywatnie rezonanz 400zł wykazał że mam torbiel pod kolanem na 6 cm narośl kostną i śladowe ilości płynu zalecono prześwietlenie poszłam na kolejną wizytę pan Kochanowski stwierdził że nic się w tym kolanie nie dzieje i że nie wie dlaczego boli oczywiście kolana ponownie mi nie prześwietlił wtedy odparłam może uciska ta 6cm torbiel o on co torbiel? a faktycznie ale ona niema 6 cm bo pisze 60mm zalecił zastrzyk chomopatyczny i usg nagle się okazało że jest w jastrzębiu usg na nfz i postanowiłam zmienić lekarza


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania