Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

enel-med + 4 więcej


22 451.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam ponad 30-letnią praktyka kliniczną i ambulatoryjną. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizację z położnictwa i ginekologii uzys...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Medyczna w Warszawie

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna

150 zł


Ludowa 5, Piaseczno

150 zł

Trimed Przychodnia Lekarska

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Trimed Przychodnia Lekarska antykoncepcja

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Szaleckiego. Lekarz bezboleśnie mnie zbadał, czułam się komfortowo, odpowiedział na wszystkie pytania, które zadałam. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Napewno tam wrócę!????


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Trimed Przychodnia Lekarska konsultacja ginekologiczna

Chodzę do pana Doktora już kilka lat. Słucha pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad i stara się pomoc w jak najlepszy sposób!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Trimed Przychodnia Lekarska ciąża

Pan dr jest osoba sympatyczna z profesjonalnym podejściem do pacjentki. Gdyby nie to, ze mieszkam na stale w innym mieście napewno kontynuowalabym wizyty i prowadzenie ciąży. Polecam z czystym sumieniem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Trimed Przychodnia Lekarska konsultacja ginekologiczna

Wszystko bardzo sprawnie. Lekarz szczegółowo opisał możliwe przyczyny problemu. Bardzo cierpliwy i delikatny.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Trimed Przychodnia Lekarska konsultacja ginekologiczna, USG

Wszystko ok - jak za każdym razem. Badania, rozmowa na spokojnie, lekarz cierpliwie odpowiada na pytania


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz ! polecam każdej kobiecie! przede wszystkim wie, co robi i jak ma to robić, żeby kobieta nie czuła sie skrępowana i żeby nic ją nie bolało :) byłam u innych lekarzy i wychodziłam od nich z płaczem bo albo mnie bolało albo czułam się upokorzona głupimi, wulgarnymi komentarzami na mój temat. U pana Dr. Szaleckiego nie ma o tym mowy! :) jest spokojny, uprzejmy i bardzo miły. Odpowiada na wszystkie pytania i sam też zadaje ich nie mało. Jak przyszłam na rozpoznanie ciąży, cieszył się razem ze mną, ze wreszcie mi się udało. Wyszłam z uśmiechem na twarzy i zadowoleniem, że wszystko jest w porządku :) Polecam z całego serca ! <3


P
Użytkownik zweryfikowany

Sympatyczny i spokojny. Nie stwarza krępującej atmosfery. Wypisując recepty liczy się z portfelem pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany

Powtórzę za jedną przedmówczynią:
Wspaniały, kompetentny, ciepły, delikatny, kulturalny, nie wprowadzający niepotrzebnie stresu LEKARZ CZŁOWIEK.
Miałam zawsze milion pytań, na które cierpliwie odpowiadał. Polecam każej kobiecie, wiem, że jest bardzo ceniony w środowisku lekarskim i dużo pacjentek wybiera go do prowadzenia ciązy. Słyszałam wręcz, że szpitale sobie go podkupują.
Dr Szalecki prowadził moją pierwszą ciążę od drugiej połowy. Pierwszą połowę prowadził lekarz z Lux-Medu, który oprócz tego, że wypisywał mnóstwo badań (to było super), to bardzo lekceważąco podchodził na niektóre pytania w ogole nie odpowiadajac tylko glupio sie usmiechajac:(


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u doktora Szaleckiego aby potwierdzić, że jestem w ciąży. Test wyszedł pozytywnie, miesiączka się spóźniała, to pierwsza ciąża i oczywiście bardzo chciałam z mężem potwierdzić nasze szczęście . Doktor zrobił mi badanie i stwierdził ,, że nic nie widzi". Kazał zrobić badanie krwi i przyjść następnego dnia. Po otrzymaniu wyników krwi następnego dnia udałam się do doktora, który stwierdził, że według badań krwi jestem w ciąży i to jest 4-5 tydzień. Pan doktor poinformował mnie, że skoro na badaniu USG on nic nie zobaczył to może to oznaczać, że jestem w ciąży pozamacicznej. Mam poczekać tydzień i zgłosić się do niego ponownie- jeżeli nadal nic nie będzie widoczne, tzn. nie będzie zarodka w macicy to z miejsca zostanę skierowana do szpitala- bo jestem w ciąży pozamacicznej i trzeba ją usunąć. Wychodząc od lekarza całą drogę do domu przepłakałam. Nie mogłam sobie poradzić z tym oczekiwaniem i nie byłam w stanie iść do pracy. Następnego dnia udałam się do internisty aby otrzymać zwolnienie bo nie byłam w stanie normalnie funkcjonować przez ten tydzień. Trafiłam na wspaniałych lekarzy dr Bakalarskiego, który od razu zadzwonił do dr ginekolog Moniki Szymańskiej aby przyjęła mnie poza kolejką bo ,, sprawa jest pilna". Pani dr Monika Szymańska, kazała zrobić wcześniej badania krwi i na wizycie podczas badania USG pokazała mi i mojemu mężowi nasze maleństwo, które znajdowało się w macicy. Dziś jestem w 26 tygodniu ciąży, wszystko przebiega prawidłowo :) Dr Szalecki w moim odczuciu nie jest profesjonalistą, nie potrafi rozmawiać z pacjentką i ogólnie nie polecam go żadnej kobiecie. Nawet jeżeli w moim przypadku zarodek jeszcze nie pojawił się w macicy bo było te dni niepewności n za wcześnie to dr Szalecki mógł poczekać ze stwierdzeniem, że jestem w ciąży pozamacicznej. To co przeżyliśmy przez te dni niepewności nie życzę żadnej przyszłej mamie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały, kompetentny, ciepły ,delikatny, kulturalny, nie wprowadzający niepotrzebnie stresu LEKARZ CZŁOWIEK. Miałam różne problemy zdrowotne i pod koniec ciąży jak i parę lat po ciąży. Wszystko rewelacyjnie wyprowadzone. Rodziłam na Inflanckie u p. doktora i leżałam tam na patologii ciąży i często słyszałam jak personel czekał na konsultację z dr Szaleckim i to nie tylko u jego pacjentek, czyli inni bardzo liczyli się z tym co on powie. Poleciłam doktora kilkunastu koleżankom i wszystkie są jego pacjentkami do dzisiaj. Polecam każej kobiecie. Wiem, że trudno czasem się do niego dostać tak z dnia na dzień ale to też o czymś świadczy.W szpitalu w Piasecznie też doktor jest wychwalany przez pacjentki i personel. Dziękuję panie doktorze za wszystko.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam ponad 30-letnią praktyka kliniczną i ambulatoryjną. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizację z położnictwa i ginekologii uzys...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Medyczna w Warszawie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Staże

  • Oddział ginekologiczno-położniczy Szpitala Św. Anny w Piasecznie.

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski