18 lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, bogata oferta badań diagnostycznych i laboratoryjnych, drobne zabiegi ambulatoryjne. Posiadamy nowoczesny sprzęt. Leczymy z pasją i zaangażowaniem... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Trimed Przychodnia Lekarska

Ludowa 5

05-500 , Piaseczno , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

18 lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, bogata oferta badań diagnostycznych i laboratoryjnych, drobne zabiegi ambulatoryjne. Posiadamy nowoczesny sprzęt. Leczymy z pasją i zaangażowaniem.
Informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych:
Honorujemy ubezpieczenia: PZU, Generali, Medicover, Allianz,Saltus Zdrowie, Enel-med, POLMED.
Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Zabiegi

 • Pod kontrolą USG wykonujemy biopsje cienkoigłowe takich narządów jak: sutki , tarczyca, węzły chłonne, guzy położone powierzchownie.
 • Blokady dostawowe
 • Drobne zabiegi chirurgiczne, ginekologiczne, laryngologiczne, okulistyczne
 • Krio - zabiegi wymrażania w zakresie chirurgii, dermatologii, ginekologii, laryngologii
 • Laseroterapia biostymulacyjna
 • Punkcje zatok obocznych nosa
więcej

Badania

 • Audiometria- badanie słuchu w kabinie ciszy
 • Badania endoskopowe nosa, gardła, krtani i uszu
 • USG zatok obocznych nosa (również dzieci i kobiety w ciąży)
 • Badania cytologiczne
 • Biopsje z badaniem histo-patologicznym biopsje (BACC) pod kontrolą USG – sutków, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych, guzków położonych powierzchownie
 • Spirometria – badanie wydolności układu oddechowego
 • USG narządów jamy brzusznej
 • USG małych narządów: tarczycy, sutków, ślinianek, węzłów chłonnych, jąder, gałek ocznych, gruczołu krokowego  również TRUS (badania prostaty sondą do odbytniczą, wczesne wykrywania raka stercza)
 • USG naczyń -z oceną układu żylnego i tętniczego kończyn; naczyń krwionośnych w obrębie jamy brzusznej w tym aorty brzusznej, tętnic nerkowych i naczyń krwionośnych wszystkich narządów miąższowych metodą dopplera (doppler pulsacyjny, kolorowy także w najnowszej opcji SMI)
 • USG tętnic szyjnych i kręgowych
 • USG ortopedyczne z oceną wszystkich stawów (w tym drobnych stawów rąk i stóp), ścięgien, więzadeł, mięśni w zakresie zmian pourazowych, zwyrodnieniowych, zapalnych.
 • USG umożliwia badanie nowatorską metodą elastografii fali poprzecznej, pozwalająca w wielu przypadkach na odstąpienie od wykonania biopsji np. guzów sutka.
 • Echo serca
 • Pełna diagnostyka laboratoryjna
 • Badania okulistyczne
 • Badania okulistyczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Gackowski Konsultacja chirurgiczna

  Świetny chirurg, prawdziwy fach w ręku. Profesjonalne podejście. Bardzo sympatyczny. Operował mnie szpitalu w Grójcu. Gorąco polecam!!!

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Sadownik USG sutka

  Podczas USG piersi lekarz milczał a że jestem po wycięciu guza, to zapytałam czy coś jest w piersi, usłyszałam suche "jest". Dalsze badanie badanie przebiegło bez słów. Lekarz dyktował pielęgniarce opis i zapytałam o wielkość zmiany, odparł że nie rozumie więc powtórzyłam pytanie i usłyszałam "siedem" doprecyzowałam sama że chodzi o milimetry i wyproszono mnie z gabinetu żebym na opis czekała pod drzwiami. Pierwszy raz miałam USG piersi bez rozmowy, chociażby zapytania o bliznę, brak jakiejkolwiek komunikacji i zniecierpliwienie lekarza moimi prostymi pytaniami sprawiły że czułam się jak obiekt do zbadania i wyrzucenia za drzwi. Nie wiem czy ten lekarz jest dobrym diagnosta ale nie potrafi rozmawiać ani traktować pacjenta z kulturą.

  Andrzej Sadownik

  W trakcie wykonywania badanie(w tym przypadku badania usg) lekarz skupia się na swojej pracy a nie na prowadzeniu rozmowy z pacjentką co może go rozpraszać , utrudniać właściwą ocenę .
  Badanie usg piersi należy do najtrudniejszym badań wykonywanych tą metoda , dlatego wymaga szczególnych warunków pracy.
  Na pewno rozmowa w trakcie badania nie sprzyja skupieniu, rozprasza , wprowadza niepotrzebne przekierowanie uwagi badającego na inne mniej istotne w danej chwili sprawy.
  Pacjent powinien być zainteresowany aby badanie było wykonywano w optymalnych warunkach- w tym przede wszystkim w ciszy, skupieniu.
  Przypomnę tą prostą prawdę chodzi zawsze o zdrowie pacjenta.
  Napisanie wyniku to również czas skupienia aby opis był precyzyjny zgodny ze stanem faktycznym który lekarz stwierdził.
  Przypomnę że na wyniki różnych badań obrazowych (usg , tomografii komputerowej , rezonansu, scyntygrafii) pacjenci czekają wielokrotnie po kilka, kilkanaście dni, tu pacjentka otrzymuje wynik badania tuż po jego wykonaniu.
  Lekarz musi się skupić na podyktowaniu precyzyjnego opisu a ocena lekarza, jego pracy po tym że nie odpowiada na różne pytania nurtujące pacjenta w danej chwili jest nieporozumieniem i nierozumienie istoty sprawy, lekceważeniem pracy innego człowieka.
  Niestety pacjentka sama wystawia sobie ocenę.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Głowicka-Krupa konsultacja laryngologiczna dzieci

  Wizyta z dzieckiem. Problemem było zatkane ucho przez woskowinę. Pani doktor sprawnie przeprowadziła płukanie uszu. Widać profesjonalizm w wykonywaniu zawodu. Lekarz wart swej ceny. Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Małczyński konsultacja urologiczna

  Chodzę regularnie na wizyty do Pana Doktora i z czystym sumieniem mogę go polecić! Jest znakomitym fachowcem, o wysokiej kulturze osobistej. Polecam serdecznie!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Szalecki konsultacja ginekologiczna

  Pełna kultura i profesjonalizm! Pacjentka czuje się w gabinecie swobodnie i przede wszystkim może uzyskać pomoc. Pan Doktor jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Wizyty to czysta przyjemność. Polecam!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Głowicka-Krupa konsultacja laryngologiczna

  Bardzo miła i profesjonalną lekarka, która sprawnie rozpoznała mój problem i szybko znalazła skuteczne rozwiązanie.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Głowicka-Krupa konsultacja laryngologiczna

  Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, będę korzystać z pomocy pani Doktor w przyszłości. Polecam !
  Pacjentka

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Głowicka-Krupa konsultacja laryngologiczna

  Wspaniała Pani doktor, kompetentna ,miła. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wszystko jasno i rzeczowo tłumaczy. Polecam.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Głowicka-Krupa konsultacja laryngologiczna

  Bardzo kompetentna Pani Doktor. Wchodzi w szczegóły oraz wszystko wspaniałe tłumacze, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania . Przyjazna atmosfera podczas wizyty

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Głowicka-Krupa konsultacja laryngologiczna

  Pani dokor bardzo miła. Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Wieleoletnie zapalenie zatok dzieki leczeniu minęło w tydzień. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania