Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

18 lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, bogata oferta badań diagnostycznych i laboratoryjnych, drobne zabiegi ambulatoryjne. Posiadamy nowoczesny sprzęt. Leczymy z pasją i zaangażowaniem.
Informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych:
Honorujemy ubezpieczenia: PZU, Generali, Medicover, Allianz,Saltus Zdrowie, Enel-med, POLMED.
Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela)
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5, 05-500 Piaseczno
Trimed Przychodnia Lekarska logo
Ubezpieczenia
Medicover, Allianz, GENERALI, enel-med, POLMED, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (284)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Sadownik USG stawów kolanowych

  Bardzo dziękuję doktorowi że w trakcie badania USG stawu skokowego widząc że mam opuchniętą łydkę przejechał ultrasonografem wyżej w kierunku uda i biodra dzięki czemu rozpoznał zakrzepicę. Nie musiał tego robić ale dzięki swojej wiedzy i spostrzegawczości uratował mi zdrowie ( a może i życie) kierując mnie do szpitala. Dziękuję doktorze, jest Pan Wielki.

  I
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Sadownik USG stawów kolanowych

  W końcu znalazłam lekarza któremu w pełni zaufałam. Pan Doktor jest konkretny, kulturalny, spokojny, a najważniejsze...rzeczowy! Badanie przebiega w atmosferze pełnego szacunku dla pacjenta. Moje dzieci także polubiły badanie usg

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Gackowski Konsultacja chirurgiczna

  Świetny chirurg, prawdziwy fach w ręku. Profesjonalne podejście. Bardzo sympatyczny. Operował mnie szpitalu w Grójcu. Gorąco polecam!!!

  Z
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Sadownik USG sutka

  Podczas USG piersi lekarz milczał a że jestem po wycięciu guza, to zapytałam czy coś jest w piersi, usłyszałam suche "jest". Dalsze badanie badanie przebiegło bez słów. Lekarz dyktował pielęgniarce opis i zapytałam o wielkość zmiany, odparł że nie rozumie więc powtórzyłam pytanie i usłyszałam "siedem" doprecyzowałam sama że chodzi o milimetry i wyproszono mnie z gabinetu żebym na opis czekała pod drzwiami. Pierwszy raz miałam USG piersi bez rozmowy, chociażby zapytania o bliznę, brak jakiejkolwiek komunikacji i zniecierpliwienie lekarza moimi prostymi pytaniami sprawiły że czułam się jak obiekt do zbadania i wyrzucenia za drzwi. Nie wiem czy ten lekarz jest dobrym diagnosta ale nie potrafi rozmawiać ani traktować pacjenta z kulturą.

  Andrzej Sadownik

  W trakcie wykonywania badanie(w tym przypadku badania usg) lekarz skupia się na swojej pracy a nie na prowadzeniu rozmowy z pacjentką co może go rozpraszać , utrudniać właściwą ocenę .
  Badanie usg piersi należy do najtrudniejszym badań wykonywanych tą metoda , dlatego wymaga szczególnych warunków pracy.
  Na pewno rozmowa w trakcie badania nie sprzyja skupieniu, rozprasza , wprowadza niepotrzebne przekierowanie uwagi badającego na inne mniej istotne w danej chwili sprawy.
  Pacjent powinien być zainteresowany aby badanie było wykonywano w optymalnych warunkach- w tym przede wszystkim w ciszy, skupieniu.
  Przypomnę tą prostą prawdę chodzi zawsze o zdrowie pacjenta.
  Napisanie wyniku to również czas skupienia aby opis był precyzyjny zgodny ze stanem faktycznym który lekarz stwierdził.
  Przypomnę że na wyniki różnych badań obrazowych (usg , tomografii komputerowej , rezonansu, scyntygrafii) pacjenci czekają wielokrotnie po kilka, kilkanaście dni, tu pacjentka otrzymuje wynik badania tuż po jego wykonaniu.
  Lekarz musi się skupić na podyktowaniu precyzyjnego opisu a ocena lekarza, jego pracy po tym że nie odpowiada na różne pytania nurtujące pacjenta w danej chwili jest nieporozumieniem i nierozumienie istoty sprawy, lekceważeniem pracy innego człowieka.
  Niestety pacjentka sama wystawia sobie ocenę.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Izabela Głowicka-Krupa

  Wizyta z dzieckiem. Problemem było zatkane ucho przez woskowinę. Pani doktor sprawnie przeprowadziła płukanie uszu. Widać profesjonalizm w wykonywaniu zawodu. Lekarz wart swej ceny. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Małczyński konsultacja urologiczna

  Chodzę regularnie na wizyty do Pana Doktora i z czystym sumieniem mogę go polecić! Jest znakomitym fachowcem, o wysokiej kulturze osobistej. Polecam serdecznie!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Szalecki konsultacja ginekologiczna

  Pełna kultura i profesjonalizm! Pacjentka czuje się w gabinecie swobodnie i przede wszystkim może uzyskać pomoc. Pan Doktor jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Wizyty to czysta przyjemność. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Izabela Głowicka-Krupa

  Bardzo miła i profesjonalną lekarka, która sprawnie rozpoznała mój problem i szybko znalazła skuteczne rozwiązanie.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Izabela Głowicka-Krupa

  Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, będę korzystać z pomocy pani Doktor w przyszłości. Polecam !
  Pacjentka

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Izabela Głowicka-Krupa

  Wspaniała Pani doktor, kompetentna ,miła. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wszystko jasno i rzeczowo tłumaczy. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania