Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

  • Przychodnia

Gabinety

  • Trimed Przychodnia Lekarska

    Ludowa 5

    05-500, Piaseczno, mazowieckie

    Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • Małgorzata Czuraj

    Dermatolog, lek.

    • A

      Po błędnej diagnozie innego dermatologa, w końcu trafiłam do doktor Czuraj. Miałam duży stan zapalny, objawiający się ogromna ilością ropnych, swędzących pryszczyków na szyi,plecach i twarzy, błagałam ją o pomoc gdyż za 2 dni miałam wesele. Mimo bardzo krótkiego czasu który mi pozostał, doktor od razu postawiła właściwą diagnozę, zapalenie mieszków włosowych, przepisała mi GENTAMYCJAN w ampułkach i maść TRIDERM. Po 2 dniach wszystko mi zeszło. Pełny profesjonalizm - POLECAM

    • R

      Długo szukałam dobrego dermatologa na moje problemy z trądzikiem. Po przeczytaniu opinii i rekomendacji mojej koleżanki myślałam, że trafiłam w dobre ręce. Po pierwsze wizycie zostały mi przepisane maści, kremy z antybiotykiem. Po 5. tygodniowej kuracji już widziałam pewne efekty i byłam zadowolona. Może nie pozbyłam się całkowicie trądziku, ale zostało tylko część małych krosteczek. Na wizycie kontrolnej dostałam kolejną porcję smarowideł i antybiotyk Metronidazol. Niestety, ale to chyba była najgorsza decyzja Pani doktor. Wystąpiły u mnie wszystkie możliwe skutki uboczne po tym antybiotyku. Moja odporność, która była bardzo dobra spadła do ZERA. Po kolei wystąpiła u mnie wysypka, gorączka, zapalenie gardła, zapalenie grzybicze jamy ustnej, grypa żołądkowa....Naprawdę więcej nie skorzystam z usług Pani doktor, ponieważ jej metody leczenia wycięły mi kilka tygodni z życiorysu....

    Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


  • Anna Bujwan

    Kardiolog, Internista, lek.

    • K
      Lokalizacja: Centrum Medyczne CMP

      Wesola, mila i rzetelna kobieta. Bardzo dobry zarowno lekarz jak i czlowiek. U tej Pani bylam na badaniu echo i konsultacji. Bylam wowczas chora na zaburzenia lekowe i depresje i na etapie szukania fizycznej przyczyny swoich dolegliwosci. Nie zostalam potraktowana jak swiruska czy intruz a poczulam ogromne wsparcie i chec udzielenia mi pomocy.

    • K
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

      Najlepsza w tej specjalności, jaką znam! Profesjonalistka w każdym calu, patrząca na pacjenta jak na całość, a nie tylko przypadek chorobowy. Ciepła, cierpliwa, działa uspokajająco . Dobrze dobiera leki. Cała moja rodzina korzysta z jej usług i ma się dobrze. Polecam !!!

    Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


  • Andrzej Sadownik

    Internista, Radiolog,

    • P
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Reumatika - Centrum ReumatologiiUsługa: badanie profilaktyczne

      Bardzo rzeczowy i uprzejmy specjalista z zakresu radiologii. Badanie jest przeprowadzane bardzo dokładnie i lekarz wszystko tlumaczy w razie potrzeby. Korzystałem już kilka razy i polecam wszystkim.

    • K
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

      Lekarz z powołaniem , bardzo przyjemny w kontakcie, dokładnie przeprowadza badanie i zrozumiale informuje o wyniku badania.

    Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


  • Andrzej Małczyński

    Chirurg, Urolog, dr n. med.

    • E
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

      Pan Doktor bardzo uważnie mnie wysłuchał, przejrzał całą aktualną dokumentację, a dla pewności diagnozy wykonał badanie USG. Tłumaczył wszystko cierpliwie i jasno, odpowiedział na wszystkie moje pytania - nie czułam presji czasu. Pan dr. Małczyński to kompetentny lekarz o wysokiej kulturze. Gorąco polecam tego specjalistę.

    • D
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

      Pan Doktor bardzo poważnie i kompetentnie zajął się moim problemem. Otrzymałam wyczerpujące informacje na wszystkie pytania i zalecenia na przyszłość.
      Bardzo polecam skorzystanie z pomocy Doktora.
      D. Sz

    Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


  • Janusz Jaworski

    Internista, Reumatolog, dr n. med.

    • D
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Reumatika - Centrum ReumatologiiUsługa: konsultacja reumatologiczna pierwszorazowa

      P. Doktor jest osobą bardzo kompetentna i wnikliwa. Dzisiaj byłam na wizycie po raz pierwszy i jestem zadowolona z przebiegu wizyty.

    • R
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Reumatika - Centrum ReumatologiiUsługa: konsultacja reumatologiczna

      Doskonały diagnosta, dociekliwy. Nie koncentruje się tylko na dolegliwościach ze swojej specjalności, ale stara się uzyskać całościowy obraz. Doskonały kontakt z pacjentem

    Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


  • Magdalena Grajewska-Ferens

    Pediatra, Endokrynolog, dr n. med.

    • W
      Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29

      Pani Doktor Grajewska-Ferens jest świetnym specjalistą i prawdziwym lekarzem z powołania. O razu widać, że lubi swoją pracę i swoich pacjentów. Podczas wizyty pacjent, czuje się ważny, bo Pani Doktor: patrzy na niego (to nie zawsze mi się się zdarza podczas wizyty lekarskiej); wszystko tłumaczy, spokojnie znosi dodatkowe pytania, gdy się czegoś nie zrozumie i powtarza; zapisuje zalecenia na kartce; nie narzuca sposobu leczenia, tylko wszystko wyjaśnia, przedstawiając różne możliwości, za i przeciw, i czekając na decyzję pacjenta. Tak więc, podczas wizyty córki u Pani Doktor, czułam że jest potraktowana z szacunkiem i zaopiekowana. Na następną wizytę przychodzimy po wakacjach.

    • E
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29Usługa: Konsultacja endokrynologiczna dzieci

      Pani doktor jest bardzo drobiazgowa i bardzo dobrze tłumaczy chorobe. Przeprowadza bardzo szczegółowe badania i rozmowia z pacjetem następnie na tej podstawie stawia diagnozę i dalsze leczenie. Jestem bardzo zadowlona z wizyty . Polecam.

    Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


  • Elżbieta Bonder

    Internista, lek.

    • K
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Gedeon MedicaUsługa: konsultacje internistyczne

      Bardzo dobry i dokładny wywiad, mam nadzieję że leki się sprawdzą. Profesjonalne badanie i informacja na temat dalszego przebiegu choroby. Polecam! :)

    • B
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Gedeon MedicaUsługa: powikłania pogrypowe

      Postawa lekarza miła , odpowiedzialna i bardzo wnikliwa.
      Diagnoza trafna. Proces leczenia zakończył się szczęśliwie i pomyślnie.
      Dziękuję serdecznie.

    Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


  • Krzysztof Czajkowski

    Laryngolog, lek.

    • G
      Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

      Pan doktor jest nadzwyczaj życzliwy, kulturalny, pełen zrozumienia, cierpliwości, no i oczywiście kompetentny. Pacjentką była moja 93 letnia mama i obie odniosłyśmy wrażenie, że rzeczywiście panu doktorowi zależy na ulżeniu chorej i poprawieniu jej jakości życia.

    • F
      Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - PuławskaUsługa: zapalenie ucha Piotrusia

      Bardzo dobry lekarz. Polecam z czystym sumieniem bo dr ma świetne podejście do dzieci. Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam a byłam u wielu bo trójka moich dzieci często boryka się z chorobami uszu. Byłam u niego z najmlodszym synem ( 12 mcy) już kilkakrotnie i zawsze wychodziłem z gabinetu zadowolona. Jego diagnozy i leczenie są trafne. Nie zamienię dr na żadnego innego.

    Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu


  • Irena Wesołowska-Szalecka

    Okulista,

    • K

      Bardzo dobry okulista. Gdy inny okulista stwierdził u mnie po objawach, że mam jedynie podrażnione lekko oczy od pracy przy komputerze zalecając jedynie krople nawilżające, udałam się na konsultację do Pani doktor i od razu zdiagnozowała zapalenie rogówki i przepisała stosowne leki, po uprzednim bardzo dokładnym (ok. 30-40 minut) badaniu. Dodatkowo Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma, delikatna i rozmowna, z dużą empatią, wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, pytana o zabieg laserowy bez problemu opowiedziała o swojej uwczesnej pracy w szpitalu i przeprowadzanych operacjach/zabiegach, powiedziała co warto, czego nie i gdzie (nie wiem czy obecnie nadal pracuje w szpitalu, ale to nieistotne dla mnie, ważne że posiada praktyczne doświadczenie). dwa dni temu zapisałam do Pani doktor również swojego tatę, którego bolało bardzo oko i dzisiaj był na wizycie - wykonała szereg szczegółowych badań, zaleciła następne specjalistyczne do wykonania po podleczeniu obecnych objawów, przepisała leki, powiedziała dlaczego z jego oczami dzieje się tak, a nie inaczej (okazało się np. ze na stan oka mają wpływ m.in. leki, które bierze na astmę/pohp), badanie trwało ok. 1h. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor jako kompetentnego, doświadczonego okulistę z powołaniem do zawodu. Będąc na wizycie u Pani doktor widać, że Pani doktor żyje swoją pracą, że jest to jej pasja, powołanie.


  • Janusz Firek

    Internista, lek.

    • P

      Bardzo dobry, rzeczowy i konkretny. Nie spieszy się podczas wizyty, cierpliwie odpowiada na pytania pacjentów i bada bardzo dokładnie. Kiedy potrzeba dodatkowych badań bez wachania je zleca a wyniki szczegółowo i w sposób zrozumiały dla pacjenta omawia . Niektórzy mogą mieć obiekcje co do wieku doktora ale moim zdaniem jest lepszy od młodych kolegów, bo ma zdecydowanie większe doświadczenie a i z nowinkami jest na bieżąco.

    • K

      Dr Janusz Firek to lekarz z powołania, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którego ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach. Do dr trafiłam 1szy raz przypadkiem... i od tej pory stałam się stałą pacjentką. Dr Firek to 1-szy lekarz, który nie zbagatelizował moich nawracających problemów z zatokami i układem oddechowym zwalając, jak niestety robili wszyscy poprzedni lekarze, do których zgłaszałam się z problemem, że to na pewno na tle alergicznym i nic nie poradzimy, nic się nie dzieje etc. Dr widząc co się dzieje sam przymusowo wysłał mnie na dokładne badania do laryngologa (w celu wykonania tomografii), zrobił mi kompleksowe badania krwi, rtg... dzięki doktorowi moje zatoki po 2 latach męczarni z wiecznym utrudnieniem z oddychaniem dochodzą do siebie i jestem pod specjalistyczną opieką (okazało się, że mam bakterię, potrzeby był wymaz i antybiogram zalecony przez dr Firka; bakteria ta przez lata siała spustoszenie w moim organizmie i powodowała nawracające co miesiąc infekcje, w tym zapalenie oskrzeli). To lekarz, który dosłownie po zapachu potrafi rozpoznać anginę jak tylko się wejdzie do gabinetu, co oczywiście potwierdza badaniem - tak było w moim przypadku. Bez problemu rozpoznał u mnie zapalenie oskrzeli, które dla innego lekarza dzień wcześniej było tylko grypą mimo, że ja czułam jak mi wszystko rzęzi i miałam problem z normalnym oddychaniem - do innego poszłam, bo bardzo gorączkowałam i cierpiałam, a do dr Firka nie było już miejsc, żeby się zapisać i na drugi dzień poszłam do lekarza ponownie, tym razem do dr Firka - przepisał odpowiednie leki, nauczył jak należy oddychać, jak usuwać wydzielinę z oskrzeli bez kaszlu, który bardzo obciąża układ oddechowy i krążenia i jestem zdrowa. Naprawdę polecam dr Janusza Firka jako specjalistę internistę, specjalistę chorób wewnętrznych i zakaźnych (dr ma wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalu zakaźnym, dlatego zapewne tak bezbłędnie rozpoznaje wszelkie choroby układu oddechowego i nie tylko). Mam nadzieję, że dr Firek będzie przyjmował pacjentów w przychodni w Piasecznie (chyba tylko w Trimedzie, na ul. Ludowej w Piasecznie obecnie przyjmuje, bynajmniej ja tam chodzę, nie wiem czy gdzieś jeszcze), bo nie wyobrażam sobie, że musiałabym zacząć chodzić do innego lekarza.