lek.

Piotr Słupski

Urolog

49 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
579 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista urolog, FEBU. Pracuje w Oddziale Urologii Laparoskopowej, Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Biziela w Bydgoszczy, z którym związany jest od początku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet prywatny - Urologiczne Centrum Diagnostyki i TerapiiUsługa: konsultacje urologiczne

  Pan dr. Słupski to profesjonalista w swoim fachu. Jako jedyny z pośród urologów u których byłem dobrał mi odpowiednie leki które mi pomogły. Jest bardzo rzeczowy i fachowo odpowiada na wszystkie pytania, przy tym jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Tak więc serdecznie polecam !!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Eskulap

  U dr Słupskiego leczę się już kilka lat i nie wyobrażam sobie być pod opieką innego lekarza. Zarówno podczas prywatnych wizyt jak i tych na NFZ cierpliwie słucha, wyjaśnia i szczegółowo informuje o dalszym leczeniu. W trudniejszych momentach potrafi podnieść na duchu i pozytywnie nastawić pacjenta do dalszych działań na drodze do zdrowia. Serdecznie dziękuje i polecam

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet prywatny - Urologiczne Centrum Diagnostyki i TerapiiUsługa: konsultacja urologiczna, badanie USG

  Pan doktor w czasie wizyty był bardzo miły i sympatyczny. Wykazał zaangażowanie. Wszystko tłumaczył spokojnie i zrozumiale w ramach odpowiedzi na moje pytania. Bardzo polecam Pana doktora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital EskulapUsługa: konsultacje urologiczne

  Fachowiec i entuzjasta a jednocześnie ciepły i serdeczny człowiek. Cierpliwie wysłucha i odpowie na wszystkie pytania. Ma w sobie dużą dozę empatii, można mu w pełni zaufać. Pozytywnie rozwiązał moje problemy urologiczne. Szczerze polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet prywatny - Urologiczne Centrum Diagnostyki i TerapiiUsługa: Konsultacja urologiczna + badanie USG

  Pan Doktor bardzo uprzejmy, ciepły, odpowiada szczegółowo na zadane pytanie, czułam się zaopiekowana .Mam nadzieję, że wdrożone leczenie przyniesie poprawę .Polecam wizytę u Pana Doktora.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital EskulapUsługa: kamica nerkowa, ból nerki

  Jest to profesjonalny, miły, rzeczowy lekarz, który od lat stawia trafną diagnozę. Leczenie przez niego przynosi skuteczne rezultaty. Z całą odpowiedzialnością polecam tak znakomitego urologa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet prywatny - Urologiczne Centrum Diagnostyki i TerapiiUsługa: konsultacja urologiczna, badanie USG

  To była moja pierwsza wizyta. Pan Piotr Słupski okazał się bardzo miłym i rzeczowym lekarzem. Cierpliwie i w sposób zrozumiały dla laika wytłumaczył mi mój problem i sposób leczenia. Bardzo polecam Pana doktora wszystkim, którzy mają problemy urologiczne.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet prywatny - Urologiczne Centrum Diagnostyki i TerapiiUsługa: kontrola urologiczna, badanie

  To moja pierwsza wizyta u tego lekarza.Pan doktor okazał się człowiekiem bardzo miłym, potrafiącym cierpliwie słuchać pacjenta. Po badaniu bardzo dokładnie wytłumaczył problem z którym przyszedłem.
  Będę musiał jeszcze wykonać dodatkowe badania ale po tej wizycie obdarzyłem Pana doktora pełnym zaufaniem. Polecam tego lekarza.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo miły lekarz,dokładnie wszystko tłumaczy,odpowiada na każde pytania,tłumaczy,jest profesjonalny w swoim zawodzie.Serdecznie polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital EskulapUsługa: konsultacja urologiczna, badanie USG

  Sympatyczny, konkretny i potrafiący słuchać; fachowo podchodzi do problemu, nie stwarza dystansu, czy uczucia skrępowania. Mimo braku postawionej diagnozy, ze względu na dość nietypową dolegliwość mogę śmiało polecić Pana Piotra.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista urolog, FEBU. Pracuje w Oddziale Urologii Laparoskopowej, Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Biziela w Bydgoszczy, z którym związany jest od początku swojej kariery zawodowej. Staże odbywał w ośrodkach krajowych i zagranicznych (m.in. w Wiedniu, Hamburgu i Kairze). W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty urologa oraz Fellow of European Board of Urology. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
  Zainteresowania medyczne: operacje laparoskopowe i endoskopowe w urologii; leczenie nowotworów prostaty, nerki i pęcherza moczowego; leczenie BPH i nietrzymania moczu

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy (2004)