Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Drzewieckiego 44/10, Fabryczna, Wrocław
Gabinet Ortopedyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
Kopernika 7, Milicz
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
18 opinii

Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Profesjonalne podejście do pacjenta, fachowe zaangażowanie i fachowa diagnostyka. Dobry fachowiec i znawca w tej dziedzinie. Kulturalny a co najważniejsze pomoże w różnych schorzeniach. Specjalista wysokiej klasy. Rutyna i diagnoza to cecha tego człowieka. Wizyta miała miejsce we Wrocławiu ul. Dobrzyńska. Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny

U tego lekarza pojawiłem się ze skręceniem stawu skokowego, naderwaniem stawów i wiązadeł oraz ze złamaniem kości strzałkowej (wizyta na NFZ). Lekarz poświęcił mi 2 minuty i skierował mnie na prześwietlenie RTG po czym krzyczał na mnie żebym szybko ubrał buta i poszedł do rejestracji i zarejestrował się na następny termin (za kilka tygodni) ponieważ dziś już nie ma możliwości obejrzenia owego zdjęcia.Zdjęcie było gotowe w ciągu kilku minut a on był dostępny przez najbliższe godziny...Był arogancki, nie miły, nie sympatyczny i nie zapoznał się z przyniesioną dokumentacją, nie chciał ze mną rozmawiać ani odpowiadać na pytania, a ja potrzebowałem leki między innymi zastrzyki przeciw zakrzepowe i środek przeciw bólowy.Niewyobrażalne jest że to lekarz tak potraktował mnie jako pacjenta.Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza.


J
Użytkownik zweryfikowany

Wizyty (może dlatego, że na NFZ) nabardziej błyskawiczne na jakich byłam w życiu. Zapytana co mi dolega zdążyłam powiedzieć może półtora zdania. Usłyszałam, że "tego nie ma na skierowaniu". No cóż. Nieważne co pacjentowi dokucza, ważne co ma w papierach. Czyli na piętę i na plecy trzeba przyjść osobno. Nawet jeżeli ból wynika z jednego schorzenia...


L
Użytkownik zweryfikowany

Do tego lekarza poszłam na wizytę w ramach NFZ, będąc po wypadku. Była to pierwsza wizyta i u niego i trwała zaledwie 4 minuty! Ograniczył się do wypisania skierowania na rezonans, na rehabilitację oraz recepty na lek, który kosztował prawie 200 zł, a jak się okazało, był zwykłym suplementem diety, które podobne można kupić w cenie ok. 20 zł, a jak dowiedziałam się u innych fachowców - najlepiej w ogóle darować sobie ich przyjmowanie, gdyż nie dają efektów, a szkoda wątroby.
Dr Rymer popatrzył na moje uszkodzone kolano i zdiagnozował tylko to, co przeczytał na wypisie ze oddziału ratunkowego, a mianowicie naderwanie wiązadła. Groźniejszego uszkodzenia - zerwania drugiego wiązadła - w ogóle nie diagnozował ani pod tym kątem nie badał (chociaż jest to typowy uraz po tego typu wypadkach).
Dodam, że pierwsza prywatna wizyta u innego ortopedy, do którego również poszłam, trwała 40 minut. Zapłaciłam za nią 70 zł, czyli wizyta u Rymera kosztowała mnie więcej (200 zł za niepotrzebny lek) niż wizyta prywatna!
Nie polecam dr Rymera, gdyż nie dość, że nie leczy, to nawet nie diagnozuje. Porażka!


P
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań. Byłam u kilku ortopedów i nikt nie "zbadał" mnie w tak krótkim czasie. Nie zbadał mi kolan, a dał 2 ulotki, abym sobie kupiła maść i tabletki na moją dolegliwość. Jeśli chodzi o biodra to były tylko dwa ruchy nogą i po badaniu... Stwierdził, że mogę chodzić na rehabilitację. Teoretycznie w przychodniu w której byłam. Dopytywałam się o ćwiczenia i czy mi to pomoże skoro 10 lat temu miałam operację na biodro. Odpowiadał zdawkowo. Raczej na pytania nie odpowiadał, mówił okrężnie. Nie miły.


E
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza. Mam obniżone biodro, noga krótsza o cm od drugiej. Poszłam na badanie, po pierwsze przyjął mnie prywatnie w godzinach pracy państwowej (w szpitalu na 1 maja), wizyta trwała kilka minut. Nie zalecił mi żadnej rehabilitacji, nawet noszenia wkładki ortopedycznej. Powiedział tylko, że jak będę w ciąży czy urodzę już dziecko to będzie mnie bolało. Powiedział, że jako inżynier pewnie wiem \"że maszyny uszkodzone szybciej się zepsują\"...To jest zachowanie godne lekarza?


A
Użytkownik zweryfikowany

byłam u Rymera w dniu dzisiejszym w przychodni na Dobrzyńskiej... nie mogę go polecić ... po pierwsze spóźnił sie ponad pół godziny, przez co było ogromne opóźnienie, ale do spraw typowo medycznych: czekałam kilka miesiecy na ta wizyte, bo wiadomo, jak teraz fundusz działa... lekarz nie powiedział mi nic, czego bym juz dotychczas nie wiedziała, na dodatkowe pytania nie odpowiadał zbyt chętnie, stwierdził, że mam skoliozę i inne wady postawy, jednak nie wyjaśnił ile stopni skoliozy, w którą strone idzie ... dało sie wyczuć jego arogancje i niechęć. Ogólnie wiec nie polecam

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


P
Użytkownik zweryfikowany

przeczytałam tutaj, że doktor Rymer zdaniem \\\"amk\\\" nie ma praktyki i nie operował, cóż mogę się tylko śmiać z takich głupot, ponieważ prawda jest zupełnie inna i ma on wiele udanych operacji za sobą. Leczyłam się u tego lekarza jak jeszcze pracował na 1maja i nadal do niego przychodzę i jestem bardzo zadowolona. Jest świetnym specjalistą i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby postawił złą diagnozę, albo czegoś nie sprawdził kiedy była taka potrzeba. Bardzo ciepły i uczciwy człowiek, a takich lekarzy teraz ze świecą szukać

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

Przemiły człowiek i bardzo dobry lekarz.Pan doktor leczył mojego synka który urodził się ze stopą końsko-szpotawą.Dzisiaj moje dziecko ma 10 lat -biega, ćwiczy noga jest w pełni sprawna .Pomimo długotrwałego leczenia (co tydzień zmiana gipsu) pan doktor zawsze był miły , nigdy nie był zniecierpliwiony ciągłymi naszymi pytaniami- zawsze rzeczowy.Poza tym bardzo mądry człowiek .Polecam gorąco Pana doktora


G

Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy, nie pitoli tylko szybko zalatwioa sprawe. Leczył mnie po złamaniu nogi i jeszcze ptem polecił rehabilitację. Dobry kontakt, fachowiec.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania