Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Najgorzej wydane 200 zł za wizytę. Szczerze odradzam Dr Pruszyńskiego. To bardzo arogancki człowiek, który nie słucha pacjenta a wygłasza wykład kompletnie nie na temat i z góry zakłada ze pacjent uprawiając sport sam prosi się o kontuzję, że w przyszłości czeka mnie implant kolana(??)..
  Trafiłem do niego z kompletem badań zleconych przez innego ortopedę USG+rezonans z prośbą o konsultacje. Pan doktor jak ujrzał pieczątkę innego specjalisty to stwierdził że on mi nie pomoże, że powinienem trafić do niego a nie chodzić gdzies indziej. Trafiłem z uszkodzoną łąkotką a doktor kazał mi unieruchomić staw orteza od uda do kostki na 8 tyg. Pytałem dlaczego, przecież orteza osłab mięśnie no i zaniknie zgiecie potrzebne do artroskopii. Wtedy Dr powiedział ze się przez 4 tyg wyrehabilituję. Kiedy zapytałem co dalej to powiedział, że nie wie, to się zobaczy, że najszybciej artroskopie może wykonać za rok. Na pytanie kiedy mógłbym wrócić do pracy (biuro), bo kolano jest wygojone (bez wysiegu i bólu) otrzymałem odpowiedź ze po operacji czyli po ponad rocznym okresie "leczenia". Bo przeciez jakby mi wystawił zaświadczenie to później na pewno zakład podałby go do sądu.. po czym prawie wyprosił mnie oznajmiajac ze juz dosyć mi czasu poświęcił.. to było naprawdę upakarzające.
  Dzięki Bogu otrzymałem kontakt do specjalisty ze Świebodzina, gdzie wykonano mi po 2 tyg artroskopie i zszyto łąkotkę. Obecnie wracam do zdrowia i do uprawiania sportu.
  Panie dr musi pan zrewidować swoje podejście do pacjenta... to po prostu jest nie ludzkie!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Super. Mój wcześniej całkowicie oderwany obojczyk, sprawuję się znakomicie. Jeśli ktoś szuka lecenia ( nie cudów i skierowań na bezsensowne badania ) polecam.

 • Wizyta u tego specjalisty w Eskulapie jest stratą pieniędzy,doktor duuuużo mówi -mało robi.Nic nie może,ani dac skierowania na badania,a po stwierdzeniu że potrzebna jest artroskopia kazał załatwić sobie skierowanie na oddział,bo on nie może takiego wypisać.Pytanie co może?Odpowiedz tylko dużo gadać,a tak na marginesie ma opracowany schemat ,którego się trzyma i wszystkim pacjentom robi wykład prawie akademicki,chwaląc się szkoleniami za granicą-tylko co to ma za znaczenie dla pacjenta ,który szuka pomocy NIE POLECAM

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo droga wizyta w Eskulapie w Żarach - pan bierze 150 zł w zasadzie za nic,bo w przypadku urazów ani nie może na nic skierować przez nfz ani doradzić nic konkretnego - wiadomości,które przekazuje,można przeczytać równie dobrze w internecie- więc uważam pieniądze dla niego za wyrzucone dość bezsensownie,a cenę stanowczo za wysoką - no ale polecano go,więc poszłam licząc na cud,który się nie zdarzył-porównawczo lepiej jest jednak czekać na kolejkę przez nfz,gdzie dostałam przynajmniej skierowanie na darmowy rezonans i rehabilitację.

 • Wspaniały specjalista,swietny kompan w nie doli w bólu,zawsze jest tam gdzie potrzebują go pacjęci !proteza biodra którą Pan Ordynator mi zoperował spisuje sie swietnie moje samopoczucie jest wspaniałe !!! A przez lata żyłem w wiecznym bólu ! DZIEKUJE PANU JEST PAN PRAWDZIWYM DOKTOREM !!! LEKARZ ORKIESTRA !!!

 • Jestem 7 tygodni po rekonstrukcji ACL. Operację przeprowadził dr Pruszyński w Wojskowym Szpitalu w Żarach. Jestem bardzo zadowolona. Dr Pruszyński to wspaniały lekarz. Wyczerpujaco informuje o całym zabiegu, jak również o koniecznej rehabilitacji. Bardzo dziekuję Panie doktorze.

 • Jestem pacjentka doktora Pruszyńskiego od kilku lat,obecnie jestem 2 tygodnie po wykonaniu artroskopii barku lewego przez świetny zespół ortopedyczny w szpitalu 105 w Żarach z doktorem PRUSZYŃSKIM na czele .Mam bardzo dobre wspomnienia z pobytu na oddziale szpitalnym,super opieka i życzliwość płynąca od całego personelu pozwala zapominać czasami o bólu .Jednocześnie jestem przed operacja prawego barku i nie wyobrażam sobie artroskopii barku gdzie indziej.Polecam doktora za jego fachowość ,uprzejmość i zrozumienie
  Dziękuję PANIE DOKTORZE

 • Jestem trzy doby po artroskopii biodra prawego. Po operacji nie odczuwałam żadnego bólu. Zabieg został wykonany w szpitalu 105 w Żarach. Godne polecenia.Dr. Pruszyński to naprawdę świetny fachowiec.

 • DOKTOR PRUSZYŃSKI ROBIŁ MI ARTROSKOPIĘ BARKU. DWA DNI PO OPERACJI ODSTAWIŁEM LEKI PRZECIWBÓLOWE. WSZYSTKO GOI SIĘ BEZ PROBLEMU. JAK DLA MNIE MISTRZ ŚWIATA. GORĄCO POLECAM.

 • Świetny fachowiec i bardzo zdolny lekarz. Przeprowadził operację kolana mojem mamy, która od tej pory jest zadowolona z życia i świetnie się porusza mimo swojego wieku ( 76 LAT). Polecam Doktora!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

325

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.