105 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żarach

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

105 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żarach

Domańskiego 2

68-200 , Żary , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Zieliński Inny

  Z czystym sumieniem, szczerze mogę polecić Pana Doktora Piotra Zielińskiego.Trafiłem do szpitala po wypadku samochodowym z pogruchotaną ręką, otwartym złamaniem kości łokciowej. Dzięki dr Zielińskiemu który mnie operował, dziś mogę ruszać ręką po tak skomplikowanym urazie. Super podejście do pacjenta.Pan doktor wytłumaczył mi przebieg zabiegu, odpowiedział również na wszystkie nurtujące mnie pytania po operacji, bardzo dokładnie i z dużym zaangażowaniem, pełen profesjonalizm. Nie często spotyka się takich lekarzy.Jeszcze raz dziękuję!

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Zieliński Inny

  Trafiłem do szpitala 105 w Żarach z poważną ranną przedramienia, przecięta tętnica, sześć ścięgien, nerwy. Po ponad trzy godzinnej operacji udało się uratować moją rękę. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Doktorowi Zielińskiemu za wspaniałą pracę, którą wykonał. Pełen profesjonalizm i poświęcenie oraz ogromna wiedzą godna podziwu. Operacyja została przeprowadzona w nocy a więc dodatkowo ciężko i wyczerpująco. Podziwiam i dziękuję. Polecam z całego serca.

 • J
  Lekarz: lek. Piotr Zieliński Inny

  Pragnę serdecznie podziękować doktorowi Piotrowi Zielińskiemu za przeprowadzoną operację wszczepienia endoprotezy w dniu 9.08.2019r, jak również za przeprowadzoną rozmowę ze mną, która bardzo mnie podbudowała psychicznie. Pan doktor Zieliński to wspaniały lekarz, wzbudza zaufanie, opiekuje się pacjentem od początku do zakończenia leczenia. Bardzo polecam tego lekarza ortopedę wszystkim pacjentom. To lekarz z pasją i zaangażowaniem, z pewnością robi to co lubi, takich lekarzy potrzebuje służba zdrowia.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Zieliński zabieg

  Dzisiaj miałam zabieg przeprowadzony przez doktora. Człowiek miły, kompetentny pełen profesjonalizm. Serdecznie dziękuję bo mogę nadal robić swoje rękodzieła. Mój gangolin został usunięty i zero bólu i strachu.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Zieliński konsultacja ortopedyczna (kolejna wizyta)

  Zlamalam kość ramienna z przemieszczeniem główki. Trafilam na oddział ortopedii w Żarach gdzie operowal mnie właśnie dr Zieliński, który zastosował druty kirschnera, w efekcie okazało się to jedynym słusznym rozwiązaniem. Przy odpowiedniej rehabilitacji moja ręka jest w pełni sprawna, a ja jestem wdzięczna za fachowe "poskladanie" mojej ręki:)) Wspaniały lekarz, przed operacją dokładnie wyjaśnił mi co będę miała robione, więc nie miałam żadnych obaw :)

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Zieliński operacja kolana

  Bardzo dobry ortopeda , człowiek dusza, specjalista wysokiej klasy, od operacji do końca leczenia jest ze swoim pacjentem !!!
  Bóg zapłać Panie doktorze - Drozdek Władysław Trzebów.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Janusz Górecki operacja przegrody nosowej

  Pan Doktor to niesamowity specjalista. Mój zabieg odbył się 7 maja. Przed operacja wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Sam zabieg wręcz nie do opisania, wspaniały specjalista. Kiedy zacząłem odpływać to Pan Doktor od razu zaczął zagadywać i wykazywał wielką troskę.

  Pozdrawiam i dziękuję,
  Jakub Matczak

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Kopociński Uraz oka

  W styczniu 2018 r. doznałam urazu prawego oka. Udałam się do szpitala w Żarach, gdzie przyjmował dr Kopociński. Stwierdził, że z okiem nic się nie dzieje i przypisał krople. Po ok. 2 tygodniach było coraz gorzej i udałam się na ponowną wizytę. Dr stwierdził, że wszystko jest ok i ponownie przypisał te same krople co na pierwszej wizycie. Z każdym dniem było coraz gorzej. Wczoraj w trybie pilnym udałam się do dr ponownie-widzę potrójnie, obraz zamglony, problemy z pełnym otwarciem oka. Dr stwierdził, że wszystko jest ok. Postawiłam pojechać na wizytę do Wrocławia. Tam okulista stwierdził bardzo mocne uszkodzenie rogówki i zaawansowany stan zapalny, który spowodował narośl na uszkodzeniu rogówki. Konieczna jest szybka operacja. Nie polecam dr Kopocińskiego!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Cezary Ruchniewicz

  Poszłam do doktora z bolącą piętą i z jakąś gulką z boku pięty. Pan zerknął i powiedział, że to torbiel galaretowata, i że jak urośnie to mam sobie ją mocno nacisnąć i pęknie. Jeśli nie dam rady jej ścisnąć to mogę przywalić grzbietem grubej książki, albo docisnąć stolnicą....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Kopociński

  Leczę sie u p.Doktora 1,5 roku,nie ma żadnej poprawy,coraz gorzej widze,na kazdej kontrolnej wizycie mam zapisywane te same krople,które nic nie pomagają,szczegółów o swojej chorobie i sposobie leczenia dowiedziałem sie z internetu,jestem juz po operacji ,którą wykonał inny okulista stwierdzając,że to był ostatni moment na jej przeprowadzenie,nie polecam ,tego lekarza J.D.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania