105 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żarach

(68 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

105 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żarach

Domańskiego 2

68-200, Żary, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Zielke

  Psychiatra,

  • G

   Rentosis vulgaris multiplex. To najczęstsze rozpoznanie. Naprawdę pomaga do utrzymania się przy życiu - i o to chodzi.
   Praktyczny pacjent.


 • Arkadiusz Galas

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Cudowny człowiek o wielkim sercu.Potrafi wysłuchać pacjenta i swietnie wszystko tłumaczy.
   Mi osobiście dużo pomógł jako lekarz rodzinny choć chodziłam do specjalistów.
   Dzięki niemu stanełam na nogi bo dobrze mnie pokierował.Zwykły facet ale za to jakie ma wielkie serce i podejście do pacjenta:-)

  • T

   Świetny profesjonalista, wspaniały człowiek. Potrafi słuchać. Zawsze uprzejmy i kulturalny. W trakcie stawiania diagnozy wyczerpująco i przystępnie tłumaczy każdy problem oraz cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Prezentuje nieschematyczne podejście do pacjenta. Naprawdę polecam tego lekarza! Oby było więcej takich lekarzy rodzinnych w 105 Szpitalu.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Femlak

  Internista, Diabetolog,

  • Z

   Lekarz przyjmuje pacjentów przy otwartych drzwiach . 20 pacjentów w godzinę ! Pielęgniarka obrażona jest jak pacjent zamyka drzwi i otwiera je natychmiast . Lekarz nie reaguje . Co z ochroną danych osobowych . O etyce nie wspomnę .
   To nie wojsko ! Skandal ! Zmieniłam oczywiście lekarza


 • Jacek Gryczyński

  Internista, Reumatolog, lek.

  • miałem bardzo powazy problem ze stawami, z bolem. myslalem ze już nie ma ratunku dla mnie. wizyta u tego lekarza pozwolila mi w krótkim czasie wrocic do pelnej sprawności, ustaly bole, zeszla opuchlizna a i zaordynowane leki nie były drogie. jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia.


 • Elwira Metner

  Internista, Kardiolog,

  • A

   Pani doktor to wspaniały, ciepły człowiek, a przede wszystkim świetny profesjonalista, rzeczowy i konkretny fachowiec. Takich specjalistów należy chwalić i wspierać, bo to człowiek, dzięki któremu moja córeczka urodziła się bez jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nadal jestem pod opieką Pani doktor i fakt, że jest zawsze do dyspozycji, służy poradą, chwilą rozmowy, jest dla mnie, jako pacjenta najważniejszy.

  • D

   nie jestem zadowolona z pracy pani doktor nauk medycznych. Nie wykazała najmniejszej inicjatywy , aby pomóc mojemu mężowi. Po konsultacji i ocenie stanu zdrowia, gdzie był bardzo obciążony chorobami kardiologicznymi, tj. kardiomiopatia, blok lewej komory, migotanie przedsionków, zaopatrzony w kardiowerter- defibrylator, a w chwili konsultacji , od dwóch dni wstrzymanie moczu, obrzęk twarzy, skierowała na oddział wewnętrzny. Niestety zmarł po tygodniu na nagłe zatrzymanie krążenia !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Waldemar Sobański

  Neurolog, dr n. med.

  • A

   Wspaniały lekarz, rzeczowy, konkretny. Wyjaśni wszystko, nie obiecuje , mówi jak jest. Bardzo mi pomógł jestem po ciężkim wypadku komunikacyjnym, nikt mi nie chciał pomóc , a dr Sobański zbadał, wysłuchał niczego nie obiecywał, tylko powiedział że leczenie potrwa , jakie będą efekty zobaczymy. Nikt nie jest cudotwórcą, bo jeżeli coś jest bardzo uszkodzone a szczególnie w narządach to trudno to wymienić.Trzeba również samemu bardzo chcieć. Ja jestem bardzo wdzięczna Panu dr Sobańskiemu za postawienie mnie na nogi, funkcjonuję już normalnie jak przed wypadkiem. Polecam dr Sobańskiego bo jest super lekarzem, podoba mi się że jest rzeczowy i konkretny.


 • Sławomir Sztandera

  Laryngolog, lek.

  • Lokalizacja: 105 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w ŻarachUsługa: Inny

   Jestem właśnie po zabiegu u Pana Doktora i musze przyznać ze dawno nie spotkałam z tak miłym i kompetentnym lekarzem, wszystko tłumaczy krok po kroku . Jak coś robi to rzetelnie, dokładnie wkłada w to serce i swo im podejście do pacjenta sprawia że człowiek odrazu czuje się mniej spiety? Także super lekarz

  • brdzo dobry lekarz mily,sympatyczny i rzeczowy. bardzo dobrze zna sie w swoim zawodzie dlugo namawialem swoja mame na wizyte do doktora az wrescie sie zgodzila ma86 lat

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kopociński

  Okulista,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Uraz oka

   W styczniu 2018 r. doznałam urazu prawego oka. Udałam się do szpitala w Żarach, gdzie przyjmował dr Kopociński. Stwierdził, że z okiem nic się nie dzieje i przypisał krople. Po ok. 2 tygodniach było coraz gorzej i udałam się na ponowną wizytę. Dr stwierdził, że wszystko jest ok i ponownie przypisał te same krople co na pierwszej wizycie. Z każdym dniem było coraz gorzej. Wczoraj w trybie pilnym udałam się do dr ponownie-widzę potrójnie, obraz zamglony, problemy z pełnym otwarciem oka. Dr stwierdził, że wszystko jest ok. Postawiłam pojechać na wizytę do Wrocławia. Tam okulista stwierdził bardzo mocne uszkodzenie rogówki i zaawansowany stan zapalny, który spowodował narośl na uszkodzeniu rogówki. Konieczna jest szybka operacja. Nie polecam dr Kopocińskiego!

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Leczę sie u p.Doktora 1,5 roku,nie ma żadnej poprawy,coraz gorzej widze,na kazdej kontrolnej wizycie mam zapisywane te same krople,które nic nie pomagają,szczegółów o swojej chorobie i sposobie leczenia dowiedziałem sie z internetu,jestem juz po operacji ,którą wykonał inny okulista stwierdzając,że to był ostatni moment na jej przeprowadzenie,nie polecam ,tego lekarza J.D.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Pruszynski

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Eskulap Janusz StankiewiczUsługa: ból kolana

   Nie wiem skąd tyle negatywnych opini .Doktor konkretny bardzo dobry specjalista.Mojemu mężowi zrobił rekonstrukcje węzadeł stawu skokowego .Fachowiec i przemiły Pan Doktor szczegółowy widac lekarz z powołania.Każdemu polecam Doktora.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Eskulap Janusz StankiewiczUsługa: Peknieta lekotka

   Z Panem doktorem spotkałam się na wizycie prywatnie za którą zapłaciłam 200 zł. Wizyta trwała bardzo krótko, nie została postawiona diagnoza. Pan doktor zrobił wykład o budowie kolana posługując się atrapa kolana. Nie obejrzał nawet badań, które dostarczyłam. Drugim razem spotkałam Pana doktora na konsultacji w 105 szpitalu, siedział wygodnie, gdy zobaczył czarno na białym wyniki badań i skierowanie do szpitala na operację, powiedział rok 2012,przez dwa lata brać leki przeciwbólowe i leczyć się w poradni. Pytam jak żyć, jak iść do pracy bo nie funkcjonuje.... Pan doktor bardzo szybko się mnie pozbył. Odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Iwona Rola

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   polecam, Pani doktor poświęca dużo uwagi, ze spokojem wyjaśnia wyniki i leczenie. Zdiagnozowała moją dolegliwość, której zwykły lekarz nie poświęcił w ogóle uwagi.


Powiązane wyszukiwania