Informacje o placówce

Gabinety

Aldemed Centrum Medyczne

aleja Niepodległości 1

65-048 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Staniul Inny

  Wizyta trwała max 5 minut. Do "badania" wzroku nawet nie musiałem zdjąć soczewek kontaktowych. Gdy powiedziałem, że na prawe oko widzę trochę niewyraźnie to kazała mi samemu trochę zwiększyć moc i przetestować czy będzie lepiej :))))) Zdecydowanie odradzam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Leś-Zaczyńska Inny

  Nie polecam. Pani doktor nie wysłuchuje co się do niej mówi. Patrzy na sprawę bardzo wąsko i nie obchodzi jej wcześniejsze leczenie. Bardzo narzeka co nie wpływa na atmosferę w gabinecie pozytywnie. Za każdym razem mam ochotę wyjść z gabinetu.
  To był mój ostatni raz.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Staniul Inny

  Nie polecam, szczerze. Miałam dziś wizyte u Pani Dr.
  Zostałam wyśmiana, nie otrzymałam żadnej rzeczowej odpowiedzi na moje pytania.
  Doktor zrobiła badanie, poczym stwierdziła że nie mam wady wzroku mimo że od lat szkolnych noszę okulary. Stwierdziła że mam wytrzeszcz oczu oraz pewnie coś z tarczycą....
  Wyszłam z gabinetu niezadowolona oraz nieco zaniepokojona. Odrazu udałam s do optometrysty w celu sprawdzenia tego co mi napisała Pani Doktor.
  Optometrysta wykonał mi wszystkie badania. Trwaly one o wiele wiele dłużej niz u Doktor. Wszystko mi wytłumaczył i jednak mam wadę, tak jak myślałam.
  U Pani Doktor bylam pierwszy i ostatni raz. Pieniądze i czas wyrzucone w błoto.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Teresa Gertig Inny

  Przyszłam do Pani doktor po pomoc, z niezbyt dobrymi wynikami. Zamiast diagnozy usłyszałam jedynie, że jestem za gruba i dlatego wyniki są złe!!! Co za bzdura... Na tarczycę zaczęłam chorować w wieku 14 lat. Zdiagnozowano wtedy niedoczynność. Wtedy byłam "chuda". Brałam leki i objawy ustąpiły, a wyniki były idealne więc je odstawiłam. Robię kontrolne badania, co dwa lata. Obecne wyniki mnie zaniepokoiły, co skłoniło mnie u wizyty u lekarza. I usłyszałam, że wszystko wina niewielkiej nadwagi!! Więc czemu kiedyś również wyniki były złe? Bo byłam za chuda??!! Zdziwił mnie również fakt, że nie zapytała czy nie występują inne przewlekłe choroby, ani jakie są przyjmowane w związku z tym leki. Nie padło również o predyspozycje genetyczne, czy ktoś w rodzinie choruje na tarczycę, a wiele lat chorowała moja mama!! Z takim podejściem spotkałam się pierwszy raz. Jedyny plus to że wykonała USG jednak żadnego zdjęcia ani opisu nie otrzymałam. Pieniądze wyrzucone w błoto, będę musiała poszukać innego lekarza, który podejdzie do sprawy kompetentnie.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Kubiak Inny

  Pani doktor rozmawia jak człowiek z człowiekiem, a nie "przypadkiem". Jest bardzo konkretna, tłumaczy po ludzku i rozumie pacjenta. Nie chce na siłę truć antybiotykami, szuka rozwiązań dostosowanych pod konkretny przypadek. Bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty. Bardzo polecam!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Bartkiewicz Inny

  Leczę się u dr Bartkiewicza 8 lat i uwielbiam człowieka. Bywa szorstki ale ja to akurat lubię, bo jest konkretny i rzeczowy. Zawsze czuję, że zajął się mną najlepiej jak potrafił. Jest zasadniczy, i chamstwa nie zniesie- jak nie lubić takiego człowieka! dziękuję doktorze, za opiekę i proszę się nigdy nie zmieniać!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Teresa Gertig Inny

  Wizyta u dr. Giertig trwała 5 min. Rozmowa była szorstka, brak żadnych konkretów. Była to wizyta prywatna, za którą zapłaciłem, a wyszedłem z gabinetu tylko z komentarzem od Pani doktor :"Jak schudnie Pan 20 kg to problemu nie będzie"


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Staniul Inny

  Ja się nie zgodzę z przedmówcami. Moja pierwsza wizyta u Pani doktor przebiegła bez zarzutów. Wszystko wyjaśniłem i pokazałem a Pani doktor pouczyła co robić w danej sytuacji oraz wykonała szybkie i proste badania. Nie kwestionuje ich skuteczności i zasadności, bo to nie ja jestem lekarzem, ale nie mam na co narzekać. Przepisane zostały leki oraz wyjaśnione dalsze postępowanie. Wizyta była może nieco krótka, ale może tak miało być?


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Romuald Nosek Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowo i w prosty sposób wyjaśnia pacjentowi jego stan.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Stachowiak Inny

  Serdecznie polecam dr Przemysława Stachowiaka. Indywidualne podejście, rzeczowe informacje o leczeniu. Zaangażowany specjalista :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania