Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (146)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Paskal Inny

  Synek trafił do doktora z zapaleniem ucha ( czego doktor nie zauważył ) po czym trafiliśmy wieczorem z 40 stopniowa gorączka właśnie dlatego, że był stan zapalny, dodatkowo okazało się, że u synka jest angina czego doktor tez nie zauważył.
  Doktor nie odpowiada na pytania, przyjmuje z wielka niechęcią do pacjenta. Prosiliśmy również o ocenę 3 migdałka również nic się nie dowiedziałam czy jest powiększony czy nie. Doktor ogólnie stwierdził, że ciężko będzie mu zbadać tak małe dziecko ( 2 lata ) nie wiedząc o tym czy potrafi współpracować. Z góry założył, że będzie ciężko, a nie było. Dosyc nie miłe było to jak doktor podniósł glos w momencie gdy syn napił się wody nie mieliśmy pojęcia jak badanie będzie przebiegać ( usłyszeliśmy tylko, że przed takim badaniem nie wolno spozywac napoi, a najlepsze jest to że badanie to było spogladniecie do buźki patyczkiem, polecam dawać wcześniejsze zalecenia jak to taki problem ) oczywscie upicie kilka łyków wody nie stanowiło żadnego problemu.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Roman Spiller Inny

  Nie polecam. Bardzo niemiły, nieuprzejmy i niesympatyczny. Wiele nie pomógł na wizycie a tylko nakrzyczał z dziecko jest nastawione przeciwko lekarzowi (3letnie dziecko które zaczelo płakać jak lekarz zaczął jej wykręcać rączki i szarpać za nóżki) nigdy więcej do tego lekarza nie pójdę ani sama ani tym bardziej z małym dzieckiem

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Grochocki Inny

  O ile sympatii doktorowi odmówić nie można, tak wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Cały zabieg czułam wszystkie wykonywane czynności mimo podania znieczulenia miejscowego, a na odpowiedź że czuję - nie stało się zupełnie nic w kierunku polepszenia komfortu zabiegu. Chwilę po zejściu ze stołu zeszło znieczulenie, natomiast fakt, że odczuwa się dosłownie każde pociągnięcie skalpela mocno wpływa na dyskomfort jako pacjenta. O wyglądzie szycia nawet nie będę wspominać, szwy zostawione tak długie, że można używać jako nici dentystycznej albo sznurówek.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Oleg Wełyczko Inny

  Moj kontakt z Doktorem pierwszy raz, w Nowej Soli, szybko sprawnie i na temat. Ustalenie kilku badań z zaleceniem wysłania wyników na email. Po zrobieniu badań i wysłaniu, na odp. Czekałam 8h. Doktor zalecił mi dalszą listę badań , jak zrobię miałam się zgłosić na kolejną wizytę. Przyszłam, sprawdził , powiedzial jaką operację musimy zrobić i dlaczego. Rozrysował na kartkach co z czym i dlaczego. Polecam z całego serca. Doktor na NFZ, przy nim zmienia znaczenie Musiałam skrócić opinię .

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Leś-Zaczyńska Inny

  Pani Doktor to bardzo miła i doświadczona lekarka, posiadająca dużą wiedzę. Pomogła mi, gdzie inni lekarze przepisywali leki, które nie skutkowały. Natomiast kiedy trafiłem do Pani doktor, to od razu postawiła prawidłową diagnozę i przepisała odpowiednie leki, po których problem zniknął. W czasie wizyty czułam się bardzo komfortowo. Pani dr. udzieliła mi szczegółowych i wyczerpujących informacji na każde pytanie, przez co czułam się w gabinecie bardzo swobodnie.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Leś-Zaczyńska Inny

  Kompletny brak udzielenia pomocy ze strony pani doktor.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Drzygała Inny

  3 wizyty z dzieckiem. Brak wdrożonego leczenie jedynie obserwacja. Przy 4 skierowanie na drenaż uszu i usunięcie migdałków - usunięcie bez sprawdzenia stanu narządu. Odradzam stanowczo!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Lilianna Janiszewska Inny

  Pani doktor była nieuprzejma, w ogóle nie odniosła się do problemu z którym się zgłosiłam! Prywatna wizyta, zero rezultatu. Nie polecam!!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Lilianna Janiszewska Inny

  Porażka! Po wejściu do gabinetu Pani doktor zapytała - a po co tu pani przyszła? Ok. Może tak ma, że pyta Powiedziałam, że mam guz na tarczycy ponad 1 cm średnicy, dołączyłam USG wykonane przez rodzinnego. Pytanie Pani doktor - po co rodzinny robił USG? Tłumaczę, że chciał się upewnić jak duży jest guz. Pani doktor na to- no i co ja mam z tym zrobić? Cycki mi opadły do ziemi... Mówię- to może jakieś badania, by sprawdzić co to za guz? A ona - a po co. To mały guz. Sugeruje po raz kolejny badania np. biopsje cienkoigłową. W końcu po próbach wypisała skierowanie... Nie polecam w ogóle tej Pani.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Cegielska Inny

  Nie polecam!!!
  Bardzo nie polecam tego lekarza, opóźnienie tej Pani spowodowało przesunięcie się wizyt o 2 godziny, po czym odmówiła mi ona wykonania badania, kiedy przyszła moja kolej. Po poproszeniu o wizytę, na którą czekałam 2 h ( po mnie były kolejne pacjentki umowione, również te w zaawansowanej ciąży) usłyszałam, że Pani doktor jest już zmęczona...oraz, że " ma dosyć tej głupiej gadaniny i zaraz zrobi mi krzywdę"
  Uważam, że tak nie powinien zachowywać się lekarz.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

aleja Niepodległości 1, 65-048 Zielona Góra Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania