Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Aldemed Centrum Medyczne
aleja Niepodległości 1, 65-048 Zielona Góra
Aldemed Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (168)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Zdzisław Jóżwiak Inny

  Lekarz arogancki, nieuprzejmy, lekceważący stosunek do pacjenta, interesuje się wykonywanym zawodem i wykształceniem pacjenta zamiast problemem. Młodym kobietą radzę omijać szerokim łukiem jego gabinet. Odmawia skierowania na najprostsze badania.

  U
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Sidoruk Inny

  Osobiście nie spotkałam się ze złym traktowaniem ze strony pani lekarz, ale widzę, że znajomi mają różne doświadczenia co do wizyty. Stwierdzam, że lekarka może być uprzedzona do kogoś pod względem wyglądu i nastrój zależy wtedy od wrażenia, które wywarło się na tej pani.

  Profil zweryfikowany
  Janusz Paskal Inny

  Pan Doktor nieuprzejmy, arogancki. Iść na Prywatną wizytę i się dowiedzieć, że lepiej zrobić badania na NFZ. Nie można nic powiedzieć, bo od razu podniesiony głos. Nie polecam i szczerze odradzam.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Teresa Gertig Konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo sympatyczna i uprzejma Pani Doktor. Dawno nie spotkałam tak miłego lekarza. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie zbadała, zrobiła USG (w Zielonej Górze). Jestem bardzo zadowolona.

  B
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Sidoruk Inny

  Świetna, empatyczna. Czułem się jak bym rozmawiał z własną babcią, a to była tylko wizyta u lekarza medycyny pracy zlecona przez uczelnię :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Romuald Nosek Inny

  Nastawienie lekarza - odbębnić swoje , po co skierowanie na badania reumatologie skoro nie są potrzebne , jak boli to boli bo przecież taki wiek. odesłanie pacjenta z kwitkiem. bardzo nie polecam tego lekarza !

  Z
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Sidoruk Inny

  Naczytałam się złych opinii, więc na wizytę poszłam zestresowana. Pani okazała się być bardzo sympatyczna i pomocna. Nie usłyszałam żadnego zbędnego komentarza na mój temat, wręcz przeprowadziłyśmy miłą rozmowę.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Zofia Leś-Zaczyńska Inny

  Pani Doktor od razu po przyjściu upomniała się o przybycie na wizytę z odpowiednim wyprzedzenie czasowym, bardzo się spieszyła. Lekceważące podejście i nie danie wypowiedzenia ani słowa pacjentowi to chyba u pani doktor norma. Brak jakiegokolwiek zainteresowania poprzednim leczeniem pacjenta oraz narzucanie przyjęcia ####### bez dogłębnej analizy problemu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Roman Spiller Inny

  Zlamanie kostki bocznej stawu skokowego prawego-noga w gipsie.
  Pan doktor zapytał się w czym może mi pomóc powiedziałam że przyszłam po l4 ,receptę i na kontrolę. Pan wystawił l4, miał lekki problem z zalogowaniem się do systemu. Po czym stwierdził, że to już koniec wizyty! Ledwo co udało mi się go przekonać, żeby wystawił mi receptę (na inne leki). Następnie strasznie się zdziwił jak domagałam się kontroli, bo jak twierdził nie ma takiej potrzeby. Nie chciał mi wystawic skierowania na prześwietlenie !!

  Cytaty z rozmowy:
  " Trzeba było nie chlać" - jego odpowiedź po dowiedzeniu się, że skończyły mi się leki 5 dni temu i naciągnęłam mięsień od chodzenia na kulach, co spowodowało, że płakałam z bólu mimo brania ibupromu, 2 dni nie mogłam chodzić na zdrowej nodze
  " mało jest aptek w Zielonej Górze? " - jego odpowiedź na moje pytanie czy wypisze mi receptę na tabletki
  " Pani nie potrzebuje prześwietlenia. Czemu? Bo nie"
  " Pani ma skręcona kostkę" - mam złamana ...

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Barycki USG układu moczowego

  Polecam. Pan Daniel jest zaangażowany, merytoryczny i kompetentny. Prawidłowo przeprowadza zabiegi, odpowiada na pytania, informuje o dalszych krokach leczenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania