dr n. med.

Piotr Ossowski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

- absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie - asystent naukowo – dydaktyczny w Klinice Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagi... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • - absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
  - asystent naukowo – dydaktyczny w Klinice Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
  - na co dzień pracuje w Oddziale Patologii Ciąży i Bloku Porodowym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, ul. Kopernika 23.
  - współpracuje ze Szpitalem Na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 1.
  - prowadzi również zajęcia w Uniwersyteckiej Szkole Rodzenia przy ul. Kopernika 23.
  - jego zainteresowania skupiają się na zagadnieniach związanych z przebiegiem ciąży fizjologicznej, patologii ciąży jak również ze schorzeniami narządu rodnego kobiety.
  - stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą.
  - kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty kursów USG płodu i w ginekologii.
  - współautor kilkunastu publikacji badawczych z dziedziny położnictwa i ginekologii.

Ocena pacjentów:

13 opinii

 • Najlepszy lekarz na świecie !! kompetenty, cierpliwy, fachowiec w swojej dziedzinie ! Dwaj ginekolodzy stwierdzili u mnie zespół policystycznych jajników i straszyli bezpłodnością. Trafiłam do lekarza Ossowskiego i po pół roku leczenia zaszłam w ciążę. POLECAM

 • Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy lekarz. Obdarzony olbrzymią wiedzą a przy tym człowiek sympatyczny o wysokiej kulturze osobistej Polecam!

 • Lekarz z powołania. Z ogromną wiedzą, konkretny, sluchajacy, wiarygodny - a przy tym czlowiek sympatyczny o wysokiej kulturze osobistej. W razie wątpliwości możliwy kontakt telefoniczny.
  Szczerze polecam.

 • Polecam Pana Doktora Ossowskiego jako znakomitego specjalistę w swojej dziedzinie. Jeden z najlepszych ginekologów u których byłam. Genialne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, wizyta na najwyższym poziomie. Doktor prowadził moją pierwszą ciążę od początku aż do szczęśliwego zakończenia;). Dokonując wyboru lekarza sugerowałam się opiniami umieszczonymi na tym portalu i nie żałuję, to był bardzo trafny wybór.Już po pierwszej wizycie byłam pewna że to będzie lekarz, który poprowadzi moją ciążę. Doktor Ossowski to lekarz z powołania, o wielkim sercu, empatii, indywidualnym podejściu do pacjenta. Podczas wizyty czułam że jestem otoczona wspaniałą , fachową opieką. zawsze miły, serdeczny, ale przede wszystkim konkretny i rzeczowy. Dokładnie tłumaczył i chętnie odpowiadał na zdawane pytania. Będąc w gabinecie czułam się komfortowo, pewnie i bezpiecznie. Dzięki Panu Doktorowi będę miło wspominać okres ciąży i jednocześnie cieszyć się zdrową już 3 miesięczną córeczką. Z całego serca polecam Doktora Ossowskiego wszystkim niezdecydowanym kobietom, które mają problem z wyborem dobrego lekarza.
  Dziękuję Doktorze za wspaniałą opiekę i przede wszystkim za obecność w dniu porodu. Jest Doktor najlepszy z najlepszych;)

 • Doktor godny polecenia w 100% ! Moja ciąża była zagrożona, a lekarz opiekował się nami jak swoją rodziną - kontrolował, zlecał badania, interweniował, reagował, absolutnie nie bagatelizował i nie olewał. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje (czasem pewnie durne) pytania. Będąc w szpitalu na patologii ciąży, za każdym razem, na bieżąco był poinformowany o naszym stanie zdrowia. "Sąsiadki" z łóżek obok zazdrościły mi tak opiekuńczego lekarza - mówiły, że będą polecać go swoim znajomym. Naprawdę nie wyobrażam sobie mieć innego lekarza prowadzącego.
  Dodam jeszcze, że były u nas naprawdę duże perturbacje - gł. z zachwianym ktg - w szpitalu, którego nazwy nie wymienię (NIE jest to szpital, w którym pracuje Dr Ossowski) powiedziano, że wszystko ok, że nie ma powodów do niepokoju, że tak się zdarza, po czym mój Dr powtarzał cyklicznie ktg mimo wczesnej ciąży, po jakimś czasie dostałam skierowanie do szpitala. Na drugi dzień poród - wywoływany, ale udało się naturalnie. Szczęście od Boga, że dyżur miał akurat mój lekarz, dzięki czemu byłam spokojniejsza i poród przebiegł naprawdę znakomicie. Wiem, że to zabrzmi absurdalnie, ale ja wspominam swój (póki co pierwszy) poród naprawdę dobrze i powtarzam wszystkim, że był przewspaniały -> właśnie dzięki opiece Doktora oraz położnej, która akurat była na dyżurze.
  Dzięki odpowiednim działaniom Doktora, trzymam teraz na rękach moją przecudną, zdrową latorośl :)
  I zgadzam się z jedną ze swoich przedmówczyń, że jest to lekarz z powołania, do którego można chodzić podczas ciąży, połogu i ogólnie na wizyty kontrolne.
  Z ręką na sercu polecam Dr Ossowskiego ! :)

 • Bardzo dobry o rzeczowy lekarz przemiły konkretny a do tego przesympatyczny miałam z nim do czynienia nie będąc jego pacjentką tylko na zastępstwie i żałuję, bo naprawdę super podejście super fachowiec POLECAM!!!

 • Polecam z czystym sercem.! Trafilam do Pana dr w ciązy z poronieniem zagrażającym, miałam krwiaka. Ciąża została poprowadzona bardzo dobrze, córka urodziła się zdrowa siłami natury. Pan dr bardzo rzetelny, wizyta trwa tyle ile potrzebuje dana pacjentka przez co często są opóźnienia ale to nie przeszkadza bo wizyta jest tego warta. Pan dr odpowiada na kazde pytanie rzetelnie, pełna wypowiedź nigdy zdawkowo. Jest delikatny jeśli można to tak nazwać podczas badania, nie czuć skrępowania. Lekarz z powołania.

 • Miałam przejścia z kilkoma ginekologami, ale TEN pozytywnie mnie zaskoczył. Dr. Ossowski to świetny lekarz, obdarzony dużą wiedzą. Bardzo miły, cierpliwie odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Jestem wdzięczna za prowadzenie ciąży i szczęśliwy poród przez cesarskie cięcie. Szczerze polecam tego lekarza.

 • Naprawdę ludzki lekarz. Ma cierpliwość i wiedzę pozwalającą przyszłej mamie wszystko wyjaśnić i rozwiać wątpliwości. Poród przez cesarskie cięcie odbył się bez najmniejszych komplikacji. Warto zaufać dr Ossowskiemu i oddać się w jego opiekę! Polecam z całego serca.

 • Najlepszy lekarz! Spotkałam się z wieloma ginekologami którzy się przelewali przez moją przychodnię,i dzięki Niemu uwierzyłam że istnieją lekarze z powołania! Jest prawdziwym fachowcem z bardzo dużą wiedzą z życzliwością do pacjenta i z wiecznym uśmiechem! Dzięki Niemu szczęśliwie urodziłam dziecko(przez cesarkę). Wszyscy chcieli czekać,jak się okazało gdybyśmy czekali dzień dłużej mogło się to źle skończyć! Po cesarce przychodził i pytał jak się czuje,jak maluszek itd. Nie znam lepszego lekarza jako człowieka i jako fachowca! Polecam każdej kobiecie która się zastanawia komu powierzyć swoje 9miesięcy życia + okres połogowy + resztę wizyt ginekologicznych. Bo gdy pójdzie się do do Pana Dr. Ossowskiego raz będzie już się chodzić zawsze. JEST PAN NAJLEPSZY PANIE DOKTORZE!!!! :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online