dr n. med.

Piotr Ossowski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

- absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii - pracownik naukowo – dydaktyczny w ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • - absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii
  - pracownik naukowo – dydaktyczny w Klinice Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
  - na co dzień kieruje Ambulatorium Położniczym w Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, ul. Kopernika 23.
  - współpracuje ze Szpitalem na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 1.
  - jego zainteresowania skupiają się na zagadnieniach związanych z diagnostyką i leczeniem powikłań ciąży oraz innych schorzeń narządu rodnego.
  - stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą.
  - kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty kursów USG płodu i w ginekologii.
  - współautor kilkunastu publikacji badawczych z dziedziny położnictwa i ginekologii.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan doktor jest bardzo dobrym specjalista, a przede wszystkim osoba o wysokiej kulturze osobistej.Podejscie do pacjenta, diagnoza i leczenie trafione w punkt.Wszystko dokladnie tlumaczy i jak trzeba to doda otuchy :) Bardzo polecam.

 • M
  Lokalizacja: Ośrodek Medycyny Matczyno - Płodowej Szpitala na Siemiradzkiego w Krakowie

  Dr Ossowski w mojej opinii jest bezkonkurencyjny :) Do Doktora trafiłam z polecenia w mojej pierwszej ciąży która zakończyła się CC miesiąc temu. Teraz jestem mamą wspaniałego i zdrowego dzidziusia :-) Dr. Ossowski to miły, uprzejmy a przede wszystkim profesjonalny lekarz z ogromną wiedzą, empatią i niespotykanym podejściem do pacjenta. Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety w którym pojawia się tysiąc różnych (nie raz dziwnych) pytań - dr. Ossowiski zawsze udziela pełnych i wyczerpujących odpowiedzi i zawsze można do niego zadzwonić z każdym pytaniem. Osobie która poleciła mi tego lekarza zawsze mówię, że będę jej wdzięczna za to do końca życia, a teraz z całego serca polecam innym:)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo polecam! Pan doktor robił moją drugą cesarkę i sama nie mogę uwierzyć w to jak szybko doszłam do siebie w porównaniu do pierwszej operacji. Blizna mnie nie ciągnie i bardzo ładnie się goi.

 • A
  Lokalizacja: IZDEBNIK Gabinety Lekarskie MidimedUsługa: Zwykła wizyta

  Najlepszy doktor na jakiego mogłam trafić !! rzeczowy, kompetentny,cierpliwy ! polecam serdecznie ! bardzo pomogł, wszystko wyjasnił i uspokoił ! W końcu po latach trafiłam na prawdziwego fachowca! uregulował hormony i dzięki temu zaszłam w ciążę ! dziękuję doktorze !

 • D

  Najlepszy lekarz na świecie !! kompetenty, cierpliwy, fachowiec w swojej dziedzinie ! Dwaj ginekolodzy stwierdzili u mnie zespół policystycznych jajników i straszyli bezpłodnością. Trafiłam do lekarza Ossowskiego i po pół roku leczenia zaszłam w ciążę. POLECAM

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy lekarz. Obdarzony olbrzymią wiedzą a przy tym człowiek sympatyczny o wysokiej kulturze osobistej Polecam!

 • J

  Lekarz z powołania. Z ogromną wiedzą, konkretny, sluchajacy, wiarygodny - a przy tym czlowiek sympatyczny o wysokiej kulturze osobistej. W razie wątpliwości możliwy kontakt telefoniczny.
  Szczerze polecam.

 • A

  Polecam Pana Doktora Ossowskiego jako znakomitego specjalistę w swojej dziedzinie. Jeden z najlepszych ginekologów u których byłam. Genialne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, wizyta na najwyższym poziomie. Doktor prowadził moją pierwszą ciążę od początku aż do szczęśliwego zakończenia;). Dokonując wyboru lekarza sugerowałam się opiniami umieszczonymi na tym portalu i nie żałuję, to był bardzo trafny wybór.Już po pierwszej wizycie byłam pewna że to będzie lekarz, który poprowadzi moją ciążę. Doktor Ossowski to lekarz z powołania, o wielkim sercu, empatii, indywidualnym podejściu do pacjenta. Podczas wizyty czułam że jestem otoczona wspaniałą , fachową opieką. zawsze miły, serdeczny, ale przede wszystkim konkretny i rzeczowy. Dokładnie tłumaczył i chętnie odpowiadał na zdawane pytania. Będąc w gabinecie czułam się komfortowo, pewnie i bezpiecznie. Dzięki Panu Doktorowi będę miło wspominać okres ciąży i jednocześnie cieszyć się zdrową już 3 miesięczną córeczką. Z całego serca polecam Doktora Ossowskiego wszystkim niezdecydowanym kobietom, które mają problem z wyborem dobrego lekarza.
  Dziękuję Doktorze za wspaniałą opiekę i przede wszystkim za obecność w dniu porodu. Jest Doktor najlepszy z najlepszych;)

 • K

  Doktor godny polecenia w 100% ! Moja ciąża była zagrożona, a lekarz opiekował się nami jak swoją rodziną - kontrolował, zlecał badania, interweniował, reagował, absolutnie nie bagatelizował i nie olewał. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje (czasem pewnie durne) pytania. Będąc w szpitalu na patologii ciąży, za każdym razem, na bieżąco był poinformowany o naszym stanie zdrowia. "Sąsiadki" z łóżek obok zazdrościły mi tak opiekuńczego lekarza - mówiły, że będą polecać go swoim znajomym. Naprawdę nie wyobrażam sobie mieć innego lekarza prowadzącego.
  Dodam jeszcze, że były u nas naprawdę duże perturbacje - gł. z zachwianym ktg - w szpitalu, którego nazwy nie wymienię (NIE jest to szpital, w którym pracuje Dr Ossowski) powiedziano, że wszystko ok, że nie ma powodów do niepokoju, że tak się zdarza, po czym mój Dr powtarzał cyklicznie ktg mimo wczesnej ciąży, po jakimś czasie dostałam skierowanie do szpitala. Na drugi dzień poród - wywoływany, ale udało się naturalnie. Szczęście od Boga, że dyżur miał akurat mój lekarz, dzięki czemu byłam spokojniejsza i poród przebiegł naprawdę znakomicie. Wiem, że to zabrzmi absurdalnie, ale ja wspominam swój (póki co pierwszy) poród naprawdę dobrze i powtarzam wszystkim, że był przewspaniały -> właśnie dzięki opiece Doktora oraz położnej, która akurat była na dyżurze.
  Dzięki odpowiednim działaniom Doktora, trzymam teraz na rękach moją przecudną, zdrową latorośl :)
  I zgadzam się z jedną ze swoich przedmówczyń, że jest to lekarz z powołania, do którego można chodzić podczas ciąży, połogu i ogólnie na wizyty kontrolne.
  Z ręką na sercu polecam Dr Ossowskiego ! :)

 • K

  Bardzo dobry o rzeczowy lekarz przemiły konkretny a do tego przesympatyczny miałam z nim do czynienia nie będąc jego pacjentką tylko na zastępstwie i żałuję, bo naprawdę super podejście super fachowiec POLECAM!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online