dr hab. n. med.

Piotr Myśliwiec

Chirurg, Bariatra, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
  Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, żylaków kończyn dolnych, tarczycy i przytarczyc. Jestem członkiem Zarządu Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich. Wielokrotnie wygłaszałem wykłady na temat chirurgii laparoskopowej. Jestem współautorem podręcznika: Kompendium Chirurgii Laparoskopowej oraz ponad 100 publikacji naukowych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rękawowa resekcja żołądka

  Po resekcji żołądka,którą przeprowadził dr Myśliwiec ponad miesiąc temu w szpitalu USK czuję się bardzo dobrze, nie miałam żadnych komplikacji. Pan Piotr jest bardzo sympatycznym i kompetentnym lekarzem,odpowiada na wszystkie pytania i szczegółowo, w przystępny sposób wyjaśnia. Lekarz godny polecenia!

 • Lokalizacja: Humana Medica Omeda

  Do dr Myśliwca zostałam skierowana na konsultacje chirurgiczną z powodu nowotworu nadnercza. Konieczny był zabieg usunięcia guza wraz z całym nadnerczem metodą laparoskopową. Już przy pierwszym kontakcie Doktor okazał się człowiekiem sympatycznym i rzeczowym. Wyczerpująco opisał przebieg zabiegu, jego konsekwencje i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Zabieg wykonany profesjonalnie, po którym szybko wróciłam do zdrowia. Po trzech miesiącach musiałam poddać sie usunięciu pęcherzyka żółciowego i bez wachania udałam sie do dr Myśliwca. Jak zwykle okazał się niezawodny. Nie tylko usunął pęcherzyk ale również zaproponował zoperowanie przepukliny pępkowej, która dokuczala mi od jakiegoś czasu.
  Jestem wdzięczna Doktorowi za nieocenioną pomoc w moim leczeniu. Za cierpliwość i opiekę w tak ciężkim czasie. Poziom wiedzy na najwyższym poziomie. Chirurgia to autentycznie pasja Doktora. Tytuł jak najbardziej zasłużony. Życzę dalszych sukcesów.
  Z wyrazami szacunku Kamila Grzybowska.

 • Lokalizacja: Qmedica

  Pełen profesjonalizm. Chociaż mam do docenta 600km to potwierdzam warto jeździć za dobrym lekarzem. Już po pierwszej wizycie wiedziałem ze trafiłem w fachowe ręce. Chyba pierwszy lekarz który rozmawiał ze mną a nie z komputerem. I to na każdy temat. Najpierw rozwiał wszystkie wątpliwości następnie doradził wybór operacji a następnie perfekcyjnie ją wykonał. Opieka zarówno przed jak i po na światowym poziomie. Bardzo wysoka kultura osobista i ogromna wiedzą z zakresu chirurgii. Pierwszy raz u lekarza poczułem że jestem pacjentem a nie numerem pesel do kolekcji. Rzadko pisze opinie w internecie lecz w tym przypadku nie omieszkam złamać swoje zasady. Jestem po zmniejszeniu żołądka metoda laparoskopową sleeve. W 2 miesiące po operacji juz 30 kg mniej. Rany i blizny pooperacyjne niewielkie. Żadnych powikłań. Dostałem szanse na drugie życie od wielkiego profesjonalisty i nie zamierzam jej zaprzepaścic. A że dzieli nas 600km - a co tam za takich lekarzem pojechał bym nawet do Chin...
  Pozdrawiam
  Jakub Mania z Wolsztyna

 • N
  Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: by-pass

  Operacje miałam przerowadzona 03.03.2017 r. Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi za to że dał mi szanse na nowe i lepsze życie przez 3 miesiące schudłam 24 kg . Cudowne uczucie. Doktor jest bardzo pomocny, motywujący i serdeczny polecam wszystkim bez zastanowienia się czy warto.

 • L
  Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: laparoskopowa operacja przepukliny

  Pan Docent Piotr Myśliwiec to lekarz z powołania, doskonały fachowiec i wspaniały człowiek. Bardzo życzliwy w stosunku do pacjentów. Operował mi przepuklinę. Operacja przebiegła bez żadnych powikłań. Bardzo Panu dziękuję Panie Docencie.

 • Lokalizacja: Humana Medica Omeda

  Witam.Jestem miesiąc po operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową. Czuję się świetnie. Podczas pierwszej wizyty Pan Doktor wytłumaczył mi konkretnie i zrozumiale jak będzie wyglądał zabieg.Był bardzo komunikatywny i uprzejmy co zmniejszyło mój stres (który był ogromny) przed zabiegiem.Ból po zabiegu nie był wcale taki straszny. Nie zażyłam nawet 1 tabletki przeciwbólowej:-). Blizny po zabiegu prawie niewidoczne. W przyszłości , w razie potrzeby będę kierować się tylko do Pana, Panie Doktorze i wszystkim będę polecać. Jest Pan świetnym chirurgiem i wspaniałym człowiekiem. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
  Pozdrawiam Agnieszka Drągowska

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Panie doktorze! Dziękuję bardzo za wszystko: kompetencję, wyjątkowe podejście do pacjenta, radość, spokój, cierpliwość, wyrozumiałość, a głównie niezwykłe wsparcie duchowe, które było mi tak istotne w sytuacji, która mnie bardzo załamała (podejrzenie nowotworu złośliwego tarczycy, a następnie potwierdzenie poprzez wynik badania histopatologicznego, w sumie 2 operacje w krótkim czasie). Nie spodziewałam się, że takie wsparcie mogę otrzymać od lekarza, nawet większe niż od rodziny. Jest pan wspaniałym lekarzem. Pana słowa ,,głowa do góry" , uśmiech i radość emanująca z pana oczu są najlepszym lekarstwem na strach i stres przed operacją. Przeżyłam 2 operacje tarczycy i dzięki panu wierzę, że będzie dobrze. Jeszcze raz ogromne wyrazy uznania.
  Eugenia z Bielska Podlaskiego

 • Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: laparoskopowa operacja przepukliny

  Na początku marca miałem przeprowadzoną operacje przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową przez dr hab. Piotra Myśliwca. Jest miesiąc po zabiegu. Czuję się dobrze, rany się wygoiły, ból nie dokucza. Patrząc z perspektywy czasu jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu dr Myśliwca, jego podejścia do pacjenta, optymizmu (uzasadnionego :) ), oraz zwykłej ludzkiej życzliwości. Jak to wszystko wyglądało w praktyce: I wizyta w Qmedica - luźna, lekka rozmowa w przyjaznej atmosferze, za i przeciw operacji przepukliny metodą laparoskopową, krótko, jasno i treściwie. Umówienie na zabieg. II wizyta parę dni przed zabiegiem - cenne wskazówki jak i gdzie wykonać wszystkie niezbędne badania. Zajęło mi to cale 45 minut. Byłem pod wrażeniem, ponieważ w innych okolicznościach zajęłoby mi to pewnie parę dni. Operacja w klinice Omeda - fachowo i sprawnie przeprowadzony zabieg, fantastyczna opieka w pierwszą noc po zabiegu, z rana rozmowa z doktorem, wskazówki dotyczące trybu życia po zabiegu i hajda do domu. W 15 godzin po zabiegu spałem we własnym łóżku. W przyszłym tygodniu, po konsultacji z doktorem, zaczynam lekkie treningi siłowe i kolarskie. Wszystkim oczywiście życzę zdrowia, ale gdyby przytrafiła wam się taka sytuacja jak mi, to "walcie do niego jak w dym", jak mawiał klasyk, a na pewno się nie zawiedziecie. Dziękuje doktorze, pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Sławomir Rochalski

 • M
  Lokalizacja: QmedicaUsługa: operacja jelita grubego

  Podziękowanie dr hab. n. med. Piotrowi Myśliwiec

  Wdzięczność jaką czuję, trudno mi wyrazić,
  Nawet w dobrych myślach sobie wyobrazić.
  Żadnego dystansu, doktor-pacjent, wcale!
  W takiej atmosferze-czułem się wspaniale!!!
  Rodzi się zdumienie, że są tacy ludzie,
  Co z taką miłością postępują w trudzie....
  Swą wiedzą i pracą służąc bez wytchnienia,
  Zwyczajnie na co dzień w pełni poświęcenia.
  Te przymioty widzę u Pana-Doktorze,
  Przymiot "Wielkie Serce" jeszcze ja dołożę.
  Więc za operację i to "Wielkie Serce",
  Kazimierz Gutowski kłania się w podzięce.

  08.02.2017r.

 • Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: laparoskopowa operacja przepukliny

  "...Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym..." dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec , i to widać. Od pierwszej wizyty niesamowicie dobre wrażenie. Podejście do pacjenta przed jak i po operacji na najwyższym światowym poziomie. Dr Quinn, czy 'specjaliści' z Leśnej Góry mogliby się wiele nauczyć od dr Myśliwca. ;)
  Operacja przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową. Po przebytej nocy w klinice Humana Medica Omeda ( pięć gwiazdek na pięć za opiekę ) następnego dnia rano bez bólu,jedynie ze świadomością stanu pooperacyjnego poszedłem do domu. Dwa tygodnie później po konsultacji z doktorem, wróciłem do lekkich, ale jednak treningów siłowych. Wizyty kontrolne,konkretne, sprecyzowane, motywujące. Zdanie które na zawsze zostanie w mej pamięci- dziękuję Panie Doktorze :) Nie życzę nikomu problemów zdrowotnych, ale jeżeli się już zdarzy, życzę by dostał się pod opiekę dr Piotra Myśliwca
  Pozdrawiam Karol Jankowski

  dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec2017-02-16

  Dziękuję :-)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online