Dr hab. n. med.

Piotr Myśliwiec verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Bariatra, Proktolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: operacja bariatryczna

  Przesympatyczna, przekroczy, przemiły Pan Doktor. Super specjalista, zna się na rzeczy. Bardzo dobre podejście do pacjenta.
  Byłam operowana 20 marca 2018 r. w szpitalu USK w Białymstoku. Poprawka zabiegu z 2013 roku, która była wykonana przez innego lekarza. Pan Docent przed zabiegiem dokładnie wytłumaczył na czym polega operacja i jak mam odmienić swoje życie. Kontrola co trzy miesiące.
  Serdecznie dziękuję za przywrócenie wiary w życie.
  Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto skorzystać z usług Pana Doktora, ja z czystym sercem i sumieniem polecam.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Litwin
  Katarzyna Litwin
  Chirurg szczękowy, Stomatolog
  LEGIONOWA 9A LOK. NR 9, Białystok
  Pani Doktor to profesjonalistka, z ogromną empatią w stosunku do pacjenta. Wizyta rzeczowa, w miłej atmosferze.… więcej

  Eugeniusz Malczyk
  Eugeniusz Malczyk
  Urolog, Chirurg
  M.Skłodowskiej - Curie 24 a, Białystok
  Wspaniały specjalista, ciepły, pogodny człowiek. Dokładnie przeprowadził badanie, cierpliwie odpowiadał na moje… więcej

  Marek Ołdytowski
  Marek Ołdytowski
  Proktolog, Chirurg
  Ogrodowa 19, Białystok
  Wizyta przebiegła krótko i rzeczowo. Pan doktor szybko i fachowo przeprowadził mini zabieg i zalecił dalsze postępowanie.… więcej

  Krzysztof Kobus
  Krzysztof Kobus
  Flebolog, Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Fabryczna 20 lok 47 ( wejście od Jagienki), Białystok
  Polecam wizytę u doktora bardzo fachowo i rzetelnie podchodzi do problemu pacjenta. Tłumaczy wszystko skrupulatnie… więcej

  Piotr Bednarski
  Piotr Bednarski
  Proktolog, Flebolog, Chirurg
  Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 10a gab 64, Białystok
  Lekarz kompetentny i rzetelny. Wyraźnie wszystko wytłumaczył, rozrysował. Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
   Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, żylaków kończyn dolnych, tarczycy i przytarczyc. Jestem członkiem Zarządu Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich. Wielokrotnie wygłaszałem wykłady na temat chirurgii laparoskopowej. Jestem współautorem podręcznika: Kompendium Chirurgii Laparoskopowej oraz ponad 100 publikacji naukowych.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Usługi


  Humana Medica Omeda

  Fabryczna 39, 15-482

  Konsultacja chirurgiczna 140 zł
  Kwalifikacja do operacji 140 zł
  Zwykła wizyta od 140 zł
  Operacja jelita grubego
  Laparoskopowa operacja przepukliny
  Operacja pęcherzyka żółciowego
  Operacja nadnerczy
  Operacja żołądka
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  132 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: operacja bariatryczna

   Przesympatyczna, przekroczy, przemiły Pan Doktor. Super specjalista, zna się na rzeczy. Bardzo dobre podejście do pacjenta.
   Byłam operowana 20 marca 2018 r. w szpitalu USK w Białymstoku. Poprawka zabiegu z 2013 roku, która była wykonana przez innego lekarza. Pan Docent przed zabiegiem dokładnie wytłumaczył na czym polega operacja i jak mam odmienić swoje życie. Kontrola co trzy miesiące.
   Serdecznie dziękuję za przywrócenie wiary w życie.
   Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto skorzystać z usług Pana Doktora, ja z czystym sercem i sumieniem polecam.

  • Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: wizyta kontrolna po operacji

   Świetny specjalista. Po usunięciu tarczycy mam prawie niezauważalną kreseczkę na szyi. Mogłam normalnie mówić zaraz po wybudzeniu po operacji. Polecam go wszystkim pacjentom, którzy mają podobne problemy. Konsultacje u niego są wręcz przyjemnością. Cierpliwy, uśmiechnięty i konkretny.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pełen profesjonalizm, idealne podejście do pacjenta. Pan Docent udziela odpowiedzi na każde pytanie i potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Zabieg przeprowadzony był sprawnie i bez jakichkolwiek komplikacji. Opieka pooperacyjna także na piątkę. Serdecznie polecam.

  • J
   Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: przepuklina pachwinowa

   Pełen profesjonalizm. Chociaż mam do docenta 600km to potwierdzam warto jeździć za dobrym lekarzem. Już po pierwszej wizycie wiedziałem ze trafiłem w fachowe ręce. Chyba pierwszy lekarz który rozmawiał ze mną a nie z komputerem. I to na każdy temat. Najpierw rozwiał wszystkie wątpliwości następnie doradził wybór operacji a następnie perfekcyjnie ją wykonał. Opieka zarówno przed jak i po na światowym poziomie. Bardzo wysoka kultura osobista i ogromna wiedzą z zakresu chirurgii. Na początku marca miałem przeprowadzoną operacje przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową przez dr hab. Piotra Myśliwca. Patrząc z perspektywy czasu jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu dr Myśliwca, jego podejścia do pacjenta, optymizmu oraz zwykłej ludzkiej życzliwości. Operacja w klinice OMEDA - fachowo i sprawnie przeprowadzony zabieg, fantastyczna opieka. Wszystkim oczywiście życzę zdrowia, ale gdyby przytrafiła wam się taka sytuacja jak mi, to udajcie się do Pana doktora, a na pewno się nie zawiedziecie. Dziękuje doktorze, pozdrawiam i życzę samych sukcesów.
   Żaba Robert

  • K
   Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: operacja tarczycy

   Dołączę się do grona zadowolonych pacjentów.
   Otóż 3 miesiące temu miałam usuwany lewy płat tarczycy razem z cieśnią.Wszystko goi się cudownie, żadnych powikłań czy złego samopoczucia.
   Wczoraj byłam u swego endokrynologa ,który powiedział żebym podziękowała lekarzowi Myśliwcowi za mistrzowsko wykonaną robotę, więc - Dziękuję z całego serca .

  • I
   Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: laparoskopowa operacja przepukliny

   Chcę wyrazić swą wdzięczność i ukłon Panu doc jest Pan doskonałym fachowcem i bardzo życzliwym człowiekiem w stosunku do pacjentów. Jestem dwa tygodnie po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej,metodą laparoskopową ,czuję się doskonale.Polecam i zawsze będę polecał.Serdecznie dziękuje i pozdrawiam Adam Wróblewski

  • Lokalizacja: QmedicaUsługa: operacja

   Jestem po operacji wycięcia żylaków odbytu IV stopnia metodą Milligan-Morgana. Docent Piotr Myśliwiec to lekarz - chirurg z powołania, fachowiec, całkowity profesjonalizm, świetny specjalista i wspaniały człowiek. Brak mi słów, aby wyrazić swą wdzięczność, nie spotkałam w swoim życiu takiego miłego i oddanego swej pracy lekarza.
   Bardzo dziękuję Panu doc. za fachową i ciepłą opiekę lekarską.
   Gorąco polecam doc. Piotra Myśliwca.
   Grażyna

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rękawowa resekcja żołądka

   Po resekcji żołądka,którą przeprowadził dr Myśliwiec ponad miesiąc temu w szpitalu USK czuję się bardzo dobrze, nie miałam żadnych komplikacji. Pan Piotr jest bardzo sympatycznym i kompetentnym lekarzem,odpowiada na wszystkie pytania i szczegółowo, w przystępny sposób wyjaśnia. Lekarz godny polecenia!

  • Lokalizacja: Humana Medica Omeda

   Do dr Myśliwca zostałam skierowana na konsultacje chirurgiczną z powodu nowotworu nadnercza. Konieczny był zabieg usunięcia guza wraz z całym nadnerczem metodą laparoskopową. Już przy pierwszym kontakcie Doktor okazał się człowiekiem sympatycznym i rzeczowym. Wyczerpująco opisał przebieg zabiegu, jego konsekwencje i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Zabieg wykonany profesjonalnie, po którym szybko wróciłam do zdrowia. Po trzech miesiącach musiałam poddać sie usunięciu pęcherzyka żółciowego i bez wachania udałam sie do dr Myśliwca. Jak zwykle okazał się niezawodny. Nie tylko usunął pęcherzyk ale również zaproponował zoperowanie przepukliny pępkowej, która dokuczala mi od jakiegoś czasu.
   Jestem wdzięczna Doktorowi za nieocenioną pomoc w moim leczeniu. Za cierpliwość i opiekę w tak ciężkim czasie. Poziom wiedzy na najwyższym poziomie. Chirurgia to autentycznie pasja Doktora. Tytuł jak najbardziej zasłużony. Życzę dalszych sukcesów.
   Z wyrazami szacunku Kamila Grzybowska.

  • Lokalizacja: Qmedica

   Pełen profesjonalizm. Chociaż mam do docenta 600km to potwierdzam warto jeździć za dobrym lekarzem. Już po pierwszej wizycie wiedziałem ze trafiłem w fachowe ręce. Chyba pierwszy lekarz który rozmawiał ze mną a nie z komputerem. I to na każdy temat. Najpierw rozwiał wszystkie wątpliwości następnie doradził wybór operacji a następnie perfekcyjnie ją wykonał. Opieka zarówno przed jak i po na światowym poziomie. Bardzo wysoka kultura osobista i ogromna wiedzą z zakresu chirurgii. Pierwszy raz u lekarza poczułem że jestem pacjentem a nie numerem pesel do kolekcji. Rzadko pisze opinie w internecie lecz w tym przypadku nie omieszkam złamać swoje zasady. Jestem po zmniejszeniu żołądka metoda laparoskopową sleeve. W 2 miesiące po operacji juz 30 kg mniej. Rany i blizny pooperacyjne niewielkie. Żadnych powikłań. Dostałem szanse na drugie życie od wielkiego profesjonalisty i nie zamierzam jej zaprzepaścic. A że dzieli nas 600km - a co tam za takich lekarzem pojechał bym nawet do Chin...
   Pozdrawiam
   Jakub Mania z Wolsztyna

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG