dr hab. n. med.

Piotr Myśliwiec

Chirurg, Bariatra, Proktolog

110 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym. Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
  Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, żylaków kończyn dolnych (także metodą laserową), tarczycy i przytarczyc. Uczestniczę w spotkaniach Zarządu Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich. Wielokrotnie wygłaszałem wykłady na temat chirurgii laparoskopowej. Jestem współautorem
  podręcznika: Kompendium Chirurgii Laparoskopowej (w przygotowaniu do druku).

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Witam ,mimo , ze minely dopiero 2 doby od mojej operacji pragne wyrazic ogromna wdziecznosc za szczesliwie przeprowadzona operacje wyciecia prawego plata tarczycy z ciesnia 22lipca w szpitalu Humana Medica Omeda przez Pana docenta Piotra Mysliwca.Powiem szczerze ,balam sie tej operacji poniewaz nigdy nie mialam narkozy,ale wiem ,ze u gory czuawala nade mna Opatrznosc Boska ,a tu na dole Pan docent no i oczywiscie caly personel medyczny na sali operacyjnej.Dziekuje bardzo Panu docentowi za troskliwe zajecie sie przed operacja/podleczenie mojej nadczynnosci przez ktora czulam sie bardzo zle/.Jak juz wspomnialm jestem dopiero dwie doby po opercja i moje samopoczucie jest bardzo dobre ,nic mnie nie boli i nie mam potrzeby brania lekow przeciwbolowych, glos doszedl do normy ,cisnienie ,ktore bardzo mi spadlo po operacji unormowalo.Panie docencie dziekuje za wszystko ,za ogromne serce i oddanie dla pacjenta.Czeka mnie jescze sciagniecie szwow no i oczywiscie gojenie rany,ale mysle ,ze moja rekowalenscenja po operacji bedzie przebiegala dobrze.Dziekuje Panu docentowi za mile i troskliwe podejscie.po prostu brak mi slow na wyrazenie mojej ogromnej wdziecznosci i jestem wdzieczna Opatrznosci Boskiej ,ze trafilam w tak dobre rece,lekarza oddanego calym sercem dla pacjenta ,jakim jest Pan docent Piotr Mysliwiec. Panie docencie,zycze Panu przede wszystkim duzo,duzo zdrowia ,pomyslnosci w zyciu zawodowym i wszystkiego co najlepsze. Bardzo wdzieczna za wszystko Ewa Lomzy.

 • dobry

  Jestem po operacji wycięcia całej tarczycy która odbyła się 18.03.2016r .Zabieg przebiegł bez powikłań zaraz po operacji mogłam mówić. Doc Myśliwiec to dobry specjalista i troskliwy lekarz nawet wieczorem po operacji odwiedza pacjentów i pyta czy wszystko ok. Polecam jako dobrego chirurga .Dziękuje i pozdrawiam Joanna.

 • bardzo dobry

  Witam serdecznie, chciałam z całego serca podziękować za podarowanie mi szansy na nowe lepsze życie. Tak kulturalnego, wyrozumiałego, nieszczędzącego czasu dla pacjenta lekarza jak dr. Piotr Myśliwiec nie spotkałam . Zawsze dokładnie wyjaśniał to co było nie zrozumiałe dla mnie. Profesjonalnie przeprowadził zabieg po którym schudłam 25 kg. Szczerze polecam tego lekarza innym pacjentom . Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów doktorowi. Cieszę się bardzo że jestem Pana pacjentką. I jeszcze raz dziękuję za podpowiedz dla mojej córki Angeliki. Z poważanie i wyrazami szacunku Łarysa P.

 • bardzo dobry

  W marcu tego roku docent Myśliwiec usunął moją chorą całą w gruzach tarczycę.To mistrz chirurgii i wspaniały człowiek wielkiej kultury osobistej.Wszystko się pięknie wygoiło po operacji.Nie miałam żadnych dolegliwości i już prawie nie ma śladu po operacji.Dziękuję doktorze i życzę dużo szczęścia.Wdzięczna Stanisława Grzybko

 • bardzo dobry

  Jestem dwa miesiące po operacji baypass żołądka i już jest 17 kg mniej, a co najważniejsze odstawione leki od nadciśnienia- jest w normie, cukier tez - odstawiona insulina. Czuję się bardzo dobrze i ciesze się, że trafiłam do pana doktora Piotra Myśliwca. Pan doktor jest osobą serdeczną, miłą i wykazuje się wyrozumiałością i troską o pacjenta. Polecam wszystkim. Dziękuję panie doktorze i pozdrawiam Leonia z Łomży.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Piotr Myśliwiec 4 maja 2016 roku dał mi nowe, lepsze życie. Od pierwszej wizyty pokazał jak wielkie ma serce dla pacjentów. Wytłumaczył mi na czym ma polegać zabieg, jakie mogą być efekty ale też ewentualne problemy. Z uśmiechem na twarzy rozmawiał i rozpraszał wszystkie moje obawy. Jestem miesiąc po operacji baypasów żołądka a jakie już są efekty: 12,5 kg mniej; 10 cm mniej w pasie; cukier z 280 utrzymuje się na poziomie 95- 120 przy zmniejszonych dawkach insuliny ( z 5 wkłuć- 2 ) i tabletek ( z 3 dziennie na 1 ). Polecam wszystkim pana Doktora jako wybitnego specjalistę i dobrego człowieka. Mieszkam prawie 700 km od Białegostoku ale jadąc do takiego lekarza odległość jest najmniejszym problemem. Dziękuję za okazaną życzliwość. Czuję się bardzo dobrze. Życzę panu wielu sukcesów w pracy zawodowej. Pozdrawiam z wielkopolski. Z wyrazami szacunku Grażyna Lepka

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Dokładny, wnikliwy, bardzo kontaktowy. Serdecznie polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Docent Piotr Myśliwiec jest lekarzem z powołania. Trafiłam do niego z torbielą lewego płata tarczycy. Skrupulatnie objaśnił wszystkie rodzaje terapii, w tym zabiegu chirurgicznego na który się zdecydowałam w styczniu 2016roku. Zabieg został wykonany precyzyjnie i sprawnie. Blizna była/jest niewielka i w miejscu gdzie się naturalnie kwalifikuje ze "zmarszczką szyji". Polecam każdemu doc. Myśliwca ze względu na jego pełen profesjonalizm, skrupulatność i miłe usposobienie - które zmniejsza a zarazem umila niegospodarności związane z chorobą. Dziękuję Panie Docencie :)

 • bardzo dobry

  Teresa Kaszubowska Witam.W lutym miałam usunięcie lewego płata tarczycy wraz z cieśnią.Wyborem chirurga kierowałam się opiniami pacjentów. Doktor Piotr Myśliwiec to bardzo miły i kompetentny lekarz.Bardzo profesjonalne i pełne życzliwości podejście do pacjenta.Bardzo polecam i dziękuję Panie doktorze,pozdrawiam-Teresa z Zambrowa.

 • bardzo dobry

  Mija rok od chwili gdy razem z mężem oddaliśmy się w ręce doktora Myśliwca. Po wykonanym zabiegu bariatrycznym straciliśmy razem około 60 kg, a zyskaliśmy nowe życie. Mąż ma wyregulowany całkowicie cukier i pomimo całego dnia "na nogach" ma energię na wszystko. Ja opiekuję się w domu gromadą wnuków o czym jeszcze dwa lata temu nie było mowy. Cukrzyca mnie wręcz "zabijała" i bywały dni gdy miałam ponad 500 cukru. Nie wiedziałam, że żyję. Gdyby nie pan doktor nie wiem czy dziś miałabym tę przyjemność aby podziękować mu za to co dla nas zrobił.