dr n. med.

Piotr Mielcarek

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz rodzinny

55 opinii +dodaj

Umów wizytę
999 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ginekologiczne zabiegi operacyjne i laseroterapia MonaLisa Touch. Doktor n. med. Piotr Mielcarek (Ph.D.) od 20 lat prowadzi Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Intermed. Posiada… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo rzeczowy, ale przy tym miły, kulturalny i wrażliwy na potrzeby pacjenta lekarz. Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Ujął mnie także szczegółowym podejściem do tematu oraz przedstawieniem programu leczenia. Zawsze znajdzie czas, by wysłuchać i rozwiać wątpliwości pacjentki, odpowiadając na każde jej pytanie. Pan Doktor przeprowadzał u mnie laparoskopię - jestem bardzo zadowolona. Długo szukałam odpowiedniego lekarza, a każdy miał inny pomysł na plan leczenia dla mnie, zaufałam dr Piotrowi Mielcarkowi - polecam, to złoty człowiek i lekarz.

 • A

  Byłam ostatnio na wizycie u Dr. Mielcarka i jestem bardzo zadowolona. Duża kultura osobista i życzliwe podejscie do pacjentki. Szkoda ze dopiero teraz do niego trafiłam, ale lepiej późno niz wcale. Wspaniały lekarz. Można by wychwalac w nieskonczonosc.
  Polecam w 100%, ja juz napewno bede jego stało pacjentką.

 • G

  Dr Mielcarek to świetny lekarz. Na każde pytanie zna odpowiedź i zawsze dokładnie na nie odpowie. To lekarz z powołania. Bardzo polecam

 • K

  Dr.Mielcarka mozna wychwalac w nieskonczonosc.Obecnie prowadzi moja ciaze nie jest to moje pierwsze dziecko ale bardzo zaluje ze dopiero z drugim trafilam do doktora.Strasznie sie balam pojsc do lekarza-mezczyzny,ale nic bardziej mylnego.Kobiety chowaja sie przy doktorze Mielcarku.Polecam go z pelna odpowiedzialnoscia na pewno nie znajdzie sie kobieta ktora pozaluje wizyty u tego lekarza bo jest rewelacyjny pod kazdym wzgledem.Drogie panie nie zastanawiajcie sie ani chwili bo lepszego lekarza w Gdańsku nie znajdziecie.

 • I

  Sympatyczny,miło rozmawia z kobietą,wyjaśnia wątpliwości w gabinecie.Niestety ja nie mam zbyt dobrego doświadczenia co do rozwiązania sytuacji kryzysowej w prowadzonej ciąży.Chodziłam do doktora z polecenia,chciałam urodzić w wybranym szpitalu,wizyty ok.do 7m-ca,namówiono mnie na szkołę rodzenia-bo bez tego pani nie przyjmą na oddział w tej placówce,tylko kurs w tym szpitalu daje "wolne wejście".Ostatnia wizyta -urodzi pani troszkę wcześniej,ale spokojnie.Myślałam ok.,troszkę to pewnie jakieś 2 tyg.A tu szok! ciążą prawidłowa,a tu w 7 m-cu odeszły wody,rozmawiam z lekarzem w południe tel.,każe podjechać do siebie do gabinetu ok.18ej przez całe miasto w korku!będąc jeszcze na placówce szpitalnej! nie czekałam,w strachu ruszyłam ok.15-ej do umówionego szpitala,a tu okienko zamknięte przy rozwarciu na 2 palce i ciąży 34tyg.- książeczka z kursu i lekarz nie pomogły !!!!mało tego odesłano mnie własnym autem w szczycie korków do innego szpitala wiedząc,że tam nie mają miejsc.
  Cóż pomysł p.doktora moje dziecko mogło przepłacić życiem,na szczęście trafiłam na dr Sokołowską!cudna kobieta!!!i o 17-ej podziwiałam salę porodową!
  Nie wiem czy polecać,czy nie.Miło jak jest sympatyczny lekarz,ale chyba za mało,aby bezpiecznie urodzić zdrowe dziecko!

  Piotr Mielcarek2012-02-11

  W przypadku odplywania plynu owodniowego w 34 tygodniu przy objawach zagrazajacego porodu przedwczesnego nigdy nie umawiamy wizyty w gabinecie lecz kierujemy pacjentki do szpitala. Niestety w zaawansowanej ciazy nigdy nie mozna byc do konca spokojnym. Osobiscie zawsze odradzam cwiczenie w szkole rodzenia jesli stwierdzam jakiekolwiek objawy zagrazajacego porodu przedwczesnego. A przy okazji gratuluje mamie bo dzieki pomocy dr Sokolowskiej udalo sie urodzic zdrowe dziecko. I jest dla nas zawsze najwieksza nagroda. Pozdrawiam. PJM.

 • G

  Bardzo dobry ginekolog, bardzo dobry człowiek. Życzliwy, cierpliwy, delikatny.

 • G

  dr Mielcarek to kompetentny, życzliwy, delikatny, dyskretny i ludzki lekarz. Prowadził moje dwie ciąże. Zawsze cierpliwie słuchał i odpowiadał na wątpliwości. W trudnych momentach ciązy służył radą telefoniczną nawet w późnych godzinach wieczornych. Polecam z całego serca.

 • J

  Dr Mielcarek prowadzi moją pierwszą ciążę, która od początku była zagrożona. Musze stwierdzić, że to bardzo dobry, kompetentny lekarz, z dużą kulturą osobistą i życzliwym podejściem do pacjentek. Każdemu polecam dr Mielcarka.

 • P

  świetny i kompetenty specjalista. jako pacjentka mam wrazenie ,ze wizyta nie ma limitu czaowego. wyjasnia najmniejsze watpliwosci. subtelny i delikatny, tak w badani, jak w rozmowie. dobry diagnosta. roptruje organizm w calosci , nie sprowadzajac kobiety do maciccy jajnikow i piersi. leczy skutecznie i sprawnie.

 • J

  Dr Mielcarek to wysokiej klasy specjalista. Jest bardzo rozsądny i rzeczowy. Wizyta przebiega w miłej, przyjaznej i ciepłej atmosferze. Można go o wszystko zapytać, zawsze odpowie. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolnona. Polecam

Pytania pacjentów (2)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ginekologiczne zabiegi operacyjne i laseroterapia MonaLisa Touch. Doktor n. med. Piotr Mielcarek (Ph.D.) od 20 lat prowadzi Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Intermed. Posiada ogromne doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki w Klinikach Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, a także w czasie licznych staży i szkoleń zagranicznych. Poza merytoryczną wiedzą i umiejętnościami zawodowymi posiada doświadczenie w poradnictwe rodzinnym i komunikacji interpersonalnej. W latach 1993-2013 r. pracował jako asystent, a nastepnie adjunkt i starszy lekarz oddziału na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Następnie jako konsultant ginekologii oraz lekarz Poradni Ginekologii Onkologicznej w Wojewodzkim Centrum Onkologii, Poradnii LUXMED i Batlimed, a od 14 lat do dnia dzisiejszego samodzielnyc specjalista położnictwa i ginekologii w Oddziale Chirurgii Ginekologicznej Szpitala SWISSMED w Gdańsku. Prywatnie mąż i ojciec tójki dzieci.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Medycyna rodzinna

Ukończone szkoły

 • Medical University of Gdansk

Publikacje

 • Anxiety and depression in patients with advanced ovarian cancer: a prospective study. J Psychosom Obstet Gynaecol. 2016;37(2):57-67. doi: 10.3109/0167482X Epub 2016 Mar 3.
 • Doppler evaluation of external iliac vein hemodynamic changes caused by lymphocele after lymphadenectomy for cervical cancer. J Clin Ultrasound. 2006 Oct;34(8):393-7.
 • Evaluation of the antisperm antibodies in infertile couples afflicted with a cervical factor. Ginekol Pol. 2002 Feb;73(2):87-92.
 • The evaluation of forceps delivery complications Ginekol Pol. 1998 Oct;69(10):730-3. Polish.
 • Contraception and pregnancy in severe systemic lupus erythematosus: a case report Ginekol Pol. 1998 Dec;69(12):1054-8. Polish.
 • Intestinal obstruction during pregnancy Ginekol Pol. 2003 Nov;74(11):1472-5. Polish.
 • Burkitt lymphoma involving the ovaries Ginekol Pol. 2003 Jul;74(7):553-6. Polish.
 • Neoadjuvant chemotherapy in the treatment of advanced cervical cancer Ginekol Pol. 2002 Sep;73(9):807-10. Polish.
 • Paclitaxel hypersensitivity reactions in patients with advanced ovarian carcinoma Ginekol Pol. 2002 Nov;73(11):1015-20. Polish.
 • Comparison of quality of life in patients with advanced ovarian cancer treated with intraperitoneal or intravenous cisplatin and cyclophosphamide as a second line of therapy Ginekol Pol. 2002 Nov;73(11):1096-102. Polish.
więcej