Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Próchnica
 • Paradontoza
 • Bruksizm
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Chirurgiczne usuwanie zębów


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Fluoryzacja zębów


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Konsultacja chirurgiczna


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Leczenie kanałowe


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Leczenie kanałowe pod mikroskopem


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Odbudowa zębów


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Piaskowanie


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Przegląd


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Usuwanie kamienia nazębnego


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa


Zwykła wizyta


Aleja Jana Pawła II 26, Warszawa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Dr Piotr to specjalista jakich mało. Bardzo miły, empatyczny i dokładny a przy tym delikatny. Nawet nie wiedziałam kiedy usunął mi zęba. Doprowadził moje zęby do takiego stanu że teraz nie mam obaw się szeroko uśmiechać. Przemiły lekarz i wspaniały specjalista


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: odbudowa zębów

Jaki jest doktor Piotr? Doskonałym rzemieślnik, osoba wiecznie chętna do nauki, ale przede wszystkim osobowość, empatia oraz potrzeba wspierania, rozmowy i pomocy osobie cierpiącej/zdenerwowanej swoim problematycznym uzębieniem. Oby więcej takich lekarzy kształciła Akademia Medyczna. Wielkie dzięki!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Pan doktor Lipnicki jest najlepszym stomatologiem z jakimkolwiek w życiu się spotkałam. Historia mojego leczenia zaczęła się od wyrwania ósemki, na które poszłam sparaliżowana strachem. Juz od samego początku doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył co będzie robił. Obejrzał moje zdjęcie rentgenowskie i ciagle powtarzał ze będzie wszystko dobrze. I tak było. Najlepsze jest to ze ja nawet nie czułam jak zostało mi podane znieczulenie. Do teraz nie mogę tego zrozumieć. Profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła dokładność spowodowały ze po niecałych 3 miesiącach wróciłam do pana doktora na tzw: korektę uśmiechu. I zdecydowałam się na implant ,korektę zgryzu oraz licówki. Zęby miałam starte tak mocno ze nie mogłam w pewnym momencie zjeść nawet liścia sałaty. Dziś jestem po wszystkim. Gdyby nie profesjonalne podejście Doktora Lipnickiego i jego szczere zaangażowanie to nie zdecydowała bym się nie te wszystkie zabiegi. Dziś jestem najszczęśliwsza osobą na świecie. Z czystym sumieniem polecam doktora Piotra, zdecydowanie jest to najlepszy stomatolog w Warszawie. Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to ich nie miejcie, nie traficie na lepszego dentystę w stolicy i mowie to z całkowita odpowiedzialnością.

Pozdrawiam
Ewelina


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zwykła wizyta

Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi wcześniejszymi pozytywnymi opiniami ! Prawdziwy profesjonalista i lekarz z powołania, a przy tym niezwykle ciepły i sympatyczny człowiek. Bardzo dokładny i szczegółowy, poświęca odpowiednią ilość czasu na wizytę, przedstawia wszelkie możliwe metody leczenia. Polecam z czystym sumieniem - Pan Piotr udowadnia, że wizyty u stomatologa mogą być przyjemnością :)


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Cieszę się, że trafiłam pod "lekarskie skrzydła" dr Lipnickiego. To nie tylko bardzo miły i uśmiechnięty człowiek, ale przede wszystkim niesamowity profesjonalista. Nie mam dentofobii, ale moje wcześniejsze doświadczenia spowodowały, że wizyty u stomatologów traktowałam jako przykry obowiązek i nie miałam zbyt dużego zaufania do tych lekarzy. Dzięki Panu Piotrowi całkowicie zmieniłam spojrzenie na wizyty u stomatologa.

Kompetentny, w pełni profesjonalny i (co najważniejsze!) skuteczny lekarz. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Dobro i komfort pacjenta stoi na pierwszym miejscu. Już od wejścia do gabinetu wyczuwa się życzliwe nastawienie do pacjenta i chęć pomocy. Dokładnie omawia, przedstawia możliwości. Podczas każdej wizyty otrzymywałam dokładne wyjaśnienia odnośnie obecnego, jak i dalszego leczenia. Samo leczenie odbywa się w komfortowej i bezstresowej atmosferze, bez presji czasu.

Doktor Lipnicki poświęca każdemu zabiegowi wiele uwagi. Jest stomatologiem bardzo starannym, cierpliwie opracowuje każdy ząb. Artysta i perfekcjonista w każdym calu. Na fotel siada się z uśmiechem na twarzy i z takim samym uśmiechem schodzi się z niego.

Z sercem, uśmiechem, a przede wszystkim, z olbrzymim zaangażowaniem i cierpliwością Pan Piotr podchodzi do swojej pracy. Dla niego to nie tylko praca, ale również pasja. Delikatny, dokładny, spokojny, życzliwy. Wspaniały specjalista!

Dzięki dr Lipnickiemu moje problemy i kompleksy z powodu zębów znikną na zawsze. Zdecydowanie polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Doktor Lipnicki to najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia w swoim życiu. Specjalista na najwyższym poziomie, posiadający niesamowita wiedzę, kompetentny, konkretny, a przy tym wspaniały człowiek. Podejście do dzieci na 6+, atmosfera w gabinecie luźna, a co za tym idzie komfortowa dla pacjenta. doktorze wszystkiego najlepszego


M
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem polecam pana Piotra, naprawdę można o nim powiedzieć, że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Niezależnie od rodzaju problemu (a tych z zębami mam sporo) za każdym razem wiedział w jaki sposób może mi pomóc i robił to skutecznie. Moim głównym problemem był bardzo krzywy zgryz (krzyżowy), pan Piotr przedstawił mi wszystkie możliwe warianty leczenia i uporania się z problemem, nie poszedł na łatwiznę, naprawdę poświęcił dużą ilość swojego czasu w celu postawienia mojego zgryzu na nogi, zdecydowanym plusem było także to, że nie zmuszał mnie do zakładania aparatu ortodontycznego (jak większość dentystów), lecz zdecydował o leczeniu za pomocą deprogramatora Koisa, a następnie założeniu nakładek na zęby w celu wyrównania poziomów. Oczywiście jestem już po tych wszystkich czynnościach i żyje mi się o wiele lepiej, a sam proces leczenia był szybki i bezbolesny :). Oczywiście ekstrakcje ósemek jak i zwykłe leczenie zębów nie stanowiły problemu i były formalnością. Pomijając zdolności pana Piotra, które są niepodważalne, jest On przede wszystkim miłym i uprzejmym człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta, ponadto widać, że po prostu lubi swoją pracę i czerpie z niej przyjemność. Nigdy nie miał problemu z tym, że zadzwoniłem w celu zapytania się o jakiś drobiazg, zawsze służył pomocą. Podsumowując, naprawdę polecam pana Piotra i życzyłbym sobie żeby wszyscy dentyści podchodzili do pracy z takim entuzjazmem jak On :). Z pewnością nie zamienię tego dentysty na żadnego innego.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Z czystym sumieniem mogę polecić pana Piotra wszystkim osobom, które chcą porządnie zadbać o swoje zęby. U tego lekarza nie ma półśrodków. Wszystkie zabiegi wykonywane są z pełną precyzją i skupieniem. W swojej "karierze" leczenia zębów spotykałam na swojej drodze wielu stomatologów. Niestety każdy z nich stracił moje zaufanie np.: robiąc kanałowe w zdrowym zębie (dowiedziałam się od chirurga szczękowego), czy też mówiąc, że wszystko jest dobrze, a ząb później nie nadawał się do wyleczenia. U pana Piotra jestem w 100% pewna, że to co robi, jest uzasadnione. W razie jakichkolwiek wątpliwości wszystko tłumaczy, rozrysowuje na kartce, zrobi zdjęcie itp. Dzięki takim działaniom, jestem pewna, że kolejne wiercenie, w wcześniej wyleczonym zębie (oczywiście przez innego stomatologa) nie jest naciąganiem na kasę, jak to bywa u niektórych stomatologów. Leczę zęby u tego stomatologa chyba od ponad roku i robiłam już u pana Piotra: kanałowe wtórne, wybielanie zęba martwego oraz standardowe leczenie. Z każdego zabiegu jestem usatysfakcjonowana, aż człowiek chce się uśmiechać.

Jeżeli chodzi o atmosferę panującą w gabinecie, to naprawdę można by było spędzać tam cały dzień. Fotel w pozycji leżącej pozwala się zrelaksować, co może wydawać się niemożliwe jeżeli chodzi o leczenie zębów. A jednak, u tego lekarza wszystko jest możliwe (oczywiście pozytywne aspekty). Ja osobiście do gabinetu idę wręcz w podskokach i z zniecierpliwieniem. Tak właśnie swoją osobą pan Piotr zachęca do zadbania o swoje zęby. Inni dentyście zrażali mnie do siebie głupimi komentarzami, dotyczącymi mojego uzębienia. Tutaj nigdy nie poczułam się wyśmiana. Pełen profesjonalizm. Do pana Piotra warto przejechać jakąkolwiek ilość kilometrów. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na takiego lekarza dentystę :)

Podsumowując "Stomatolog na medal".


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ból zęba

Lekarz, który lubi to co robi, chce mu się, dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Przede wszystkim kompetentny, profesjonalny zna się na tym co robi. Bolał mnie ząb, szczegółowy wywiad oraz zdjęcie wykazało, że powodem może być krzywo rosnąca ósemka. Ekstrakcja bezbolesna, znieczulenie wykonane delikatnie ale skutecznie. Zdecydowanie polecam! Nie pójdę już do innego dentysty:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Odkąd trafiłam do doktora Piotra skończył się mój strach związany z wizytami u stomatologów. Genialny lekarz , który od pierwszej wizyty stworzył wspaniały plan leczenia i doprowadził mój uśmiech to takiego stanu o jakim marzyłam ! Idealne podejście do pacjenta, lekarz z pasją i dużą wiedzą ! Dodatkowo, gdy u boku była wspaniała Pani asystenta Edytka nawet trzy godziny na fotelu były miłe i przyjemne !
Polecam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące korony porcelanowe

  witam
  odkleila mi sie korona porcelanowa pieciu zebow wyglada to strasznie ciemne korzenie .Dodam ze korony mam juz 12 lat co robic.

  Dzień dobry,
  Proszę się udać do lekarza prowadzącego. Kolor zębów nie zawsze jest czymś niepokojącym, np zęby po leczeniu kanałowym ciemnieją. Pod pracą protetyczną i tak tego nie widać.
  Trzeba się upewnić czy owe zęby nie mają próchnicy i dalej nadają się do leczenia protetycznego.
  Pozdrawiam

  Piotr Lipnicki

  lek. dent. Piotr Lipnicki

 • Czy powinna zaniepokoić zmiana na języku?Język na przedniej ,lewej stronie wygląda jak by był ucięty i jest też bolący.
  Kolejne pytanie to zmiana na górnej wardze,widać podczas przeglądania się w lustrze powiększającym,jak by podskórne pęcherzyki,warga wydaje sie być z tego powodu jak by większa i cały czas uczucie pieczenia.

  Dzień dobry,
  Jeżeli ból języka nie minie w przeciągu 7 dni, warto to skonsultować z lekarzem. W okresie zimowym wargi są narażone na skrajne bodźce termiczne, jak i osłabienie organizmu. Dość powszechne są w tym czasie, afty i opryszczka, których początkowym objawem może być pieczenie.

  Pozdrawiam
  Piotr Lipnicki

  lek. dent. Piotr Lipnicki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Próchnica
 • Paradontoza
 • Bruksizm
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania