O nas

Przychodnia Dental Fraternity powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń, wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Specjalizujemy się w kompleksowych planach leczenia oraz metamorfozach uśmiechu. Dysponujemy wszelkimi narzędziami oraz umiejętnościami, umożliwiającymi przeprowadzenie skomplikowanego leczenia z powodzeniem. Dental Fraternity to miejsce, w którym cały personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Pacjentom pełen komfort leczenia. Wyselekcjonowani lekarze różnych specjalności, własne laboratorium protetyczne, indywidualne podejście do pacjenta oraz funkcja Opiekuna Pacjenta wyróżniają nas na tle konkurencji. Dodatkowo podjęliśmy współpracę z ukraińskim zespołem specjalistów, dzięki czemu Pacjenci dotknięci wojną mają możliwość przeprowadzenia kompleksowego leczenia w komfortowych warunkach. Udzielamy świadczeń z zakresu diagnostyki RTG, profilaktyki, stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, periodontologii, fizjoterapii stomatologicznej oraz logopedii.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (97)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Rafał Dąbrowski Inny

  Serdecznie polecam dr Rafała Dąbrowskiego, rzeczowy oraz profesjonalny.
  Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Doktor wszystko mi wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania, wizyty przebiegły zgodnie z planem.
  Jak ktoś chce cieszyć się nowym uśmiechem to tylko do dr Rafala:)

  lek. dent. Rafał Dąbrowski

  Dziękuję za opinię i zaufanie. Jednocześnie gratuluję podjętego leczenia i efektów.
  Oby nowy uśmiech służył Panu na lata i nie schodził z twarzy. :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Dębińska konsultacja protetyczna

  Pani doktor Kasia to niesamowicie kompetentna specjalistka! Mimo posiadania ogromnej wiedzy - wciąż się dokształca, zdobywa nową wiedzę. Widać to na każdym etapie leczenia, na każdej wizycie, na której krok po kroku wyjaśnia zagadnienia i odpowiadana na nurtujące pytania. Ja jako pacjentka, czuję zawsze, że jestem w dobrych rękach :) Te szczegółowe wyjaśnienia, spokojna aura wokół osoby Pani doktor, uśmiech - wszystko to sprawia, że leczenie jest pozbawione stresu i strachu! U mnie wykonane został implanty oraz mosty adhezyjne - wszystko idealnie, bez żadnych niespodzianek. Mogę szczerze polecić Panią doktor Katarzynę. Jeśli ktoś chce poczuć się komfortowo, szuka lekarza, który zna się na tym co robi - to zdecydowanie dobrze trafił :) Bardzo dziękuję i polecam!

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Artur Wierciński Inny

  Bardzo polecam Pana Doktora!
  Spokojnie i cierpliwie tłumaczył wszystko czym się zajmował. Przez cały proces był bardzo zaangażowany i dokładny. W pełni profesjonalny! Jeśli nie był do końca z czegoś zadowolony, robił poprawki, tak bym była w pełni usatysfakcjonowana z efektu końcowego. Doradzał, ale też słuchał tego, co dla mnie było ważne (naturalny efekt) i pięknie dopasował pracę, by tak było. Bardzo delikatny, przy każdym moim stęknięciu przerywał pracę, utwierdzał się czy wszystko w porządku. Pomógł mi przejść przez cały proces, mimo moich sporych lęków przed takimi gabinetami.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Rafał Dąbrowski Inny

  Lekarz bardzo szczegółowo opisuje problem i podaje możliwe rozwiązania. Tworzy w gabinecie bardzo luźną atmosferę, dzięki temu cały stres związany z wizytą ulatuje.

  lek. dent. Rafał Dąbrowski

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bartłomiej Szczodry Inny

  Z powodu komplikacji po usunięciu zęba, musiałem poszukać pilnej pomocy specjalistycznej. Mój stały implantolog był niedostępny, ale na szczęście zostałem skierowany do dr. Bartłomieja Szczodrego. Choć nie byłem jego stałym pacjentem, przyjął mnie z otwartymi ramionami. Profesjonalizm dr. Szczodrego przekroczył moje oczekiwania - szybko zidentyfikował problem z gojeniem się zębodołu i efektywnie go rozwiązał. Zabieg przebiegł szybko, a co najważniejsze, bez żadnego bólu. Dr. Szczodry jest nie tylko znakomitym specjalistą, ale i osobą o wielkim sercu. Jego zaangażowanie i umiejętność troskliwego traktowania pacjentów sprawia, że serdecznie polecam jego usługi jako chirurga oraz implantologa.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Artur Wierciński konsultacja protetyczna

  Przemiły lekarz. Bardzo profesjonalny, uprzejmy.
  Wizytę uważam za bardzo udaną.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Dębińska konsultacja protetyczna

  Pod okiem pani doktor przeszedłem pełen proces rekonstrukcji pięknego uśmiechu. Implanty, korony, licówki. Efekt rewelacja. Cieszę się, że zaufałem i zdecydowałem się na full opcję. Piękny uśmiech, białe i równe zęby. Dziękuję.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Artur Wierciński Inny

  Bardzo polecam Pana Doktora. Świetnie zaplanował poprawę wyglądu zębów, dokładnie wyjaśnił co należy zrobić, żeby uzyskać najlepszy efekt. Zawsze proponował różne warianty leczenia. Poza bardzo profesjonalnym podejściem Pan Doktor ma świetny zmysł estetyczny. Efekt przerósł moje oczekiwania.

  lek. dent. Artur Wierciński

  Bardzo dziękuję za zaufanie☺️


  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Artur Wierciński konsultacja protetyczna

  Pierwsza wizyta z konkretnym ustaleniem planu leczenia i założenia licówek.... jestem dobrej myśli i napisze druga opinie na finał leczenia


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Nuno Rebordao Konsultacja chirurgiczna

  Wszystko super. Miło i profesjonalnie. Polecam doktora.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Zapłocie 21, 02-970 Warszawa Pokaż w Google Maps
Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa Pokaż w Google Maps
Signal Iduna, Allianz
Jana Pawła II 26, 00-133 Warszawa Pokaż w Google Maps
PZU Zdrowie
Wrocławska 21, 01-494 Warszawa Pokaż w Google Maps
PZU Zdrowie
Senatorska 20, 00-095 Warszawa Pokaż w Google Maps
PZU Zdrowie
Józefa Stachowskiego 1, 08-400 Garwolin Pokaż w Google Maps
PZU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania