Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: Inny

  `Pann Profesor jesta bardzo uprzejmy. Nietstey młode osoby wg niego nie chorują i nie ma co "osłuchać`' pacjenta bo i tak nic nie usłyszy. niestety dla mnie lekarz okazał sie niepomocny, ale nie neguje komeptencji i doświadczenia Profesora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Profesor jest bardzo życzliwym człowiekiem, lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Leczę się już kilka lat i leczyłbym się chyba jeszcze długo, gdyby nie wizyta u Pana Profesora, który wyjaśnił mi, że moja choroba się już skończyła, pozostały po niej skutki, może niezbyt przyjemne, ale nie do wyleczenia, więc przyjmowanie dotychczasowych leków niczego już nie zmieni. Polecam innym pacjentom wybór właśnie tego lekarza.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowo, profesor starał się przekazać wszystkie informacje na temat choroby i wytłumaczyć na czym choroba polega i jak będzie przebiegało leczenie.

 • W

  Znakomity lekarz. Dwa razy uratował moją żonę od najgorszego. Ponadto dzięki Profesorowi
  żona i córka świetnie funkcjonują z chorobą astmy.Poza tym przemiły człowiek pragnący
  pomóc każdemu jak najlepiej.
  Gorąco polecam.

 • P

  Mnie trafił z diagnozą dobrał leki i jak na razie od dwóch lat jakoś żyję i w zasadzie nie wiem co to jest astma dzięki profesorze chylę czoła i polecam.

 • E

  Pierwszy lekarz, który tak na poważnie przejął się \"losem\" naszej pociechy! Fakt: bez ceregieli powiedział co robiliśmy źle i jakie ma to konsekwencje dla naszego dziecka. Ale za to, zlecił dodatkowe badania, przejrzał uważnie historię choroby, dokładnie zbadał córkę. Intuicyjnie czuję, że adres trafiony w 10! Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom dzieci z poważnymi problemami układu oddechowego.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Bardzo dobry lekarz i wartosciowy czlowiek przede wszystkim. Zna sie na rzeczy, specjalista jakich malo w tym kraju. Polecam.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • G

  Jak został dyrektorem to przestał interesować sie zdrowiem pacjentów, odradzam

 • G

  Mój mąż jest alergikiem . Jednym z objawów jego choroby , był obrzęk śluzówki . Bywało , że budziły go duszności,miewał silne boleści przełyku lub żołądka itd. Leżał w szpitalu ,odwiedził wiele gabinetów specjalistycznych prywatnych .Nikt nie był w stanie pomóc mężowi bo objawy utrzymywały się 1 do 2 godzin .Przez przypadek trafiliśmy do prywatnego gabinetu doktor Bińkowskiej w Kielcach gdzie 2 razy w miesiącu przyjmował doktor P.Kuna .To On postawił właściwą diagnozę, zastosował prawidłowe leczenie . Było to 15 lat temu ! Obecnie obrzęki Kłynkiego ,pokrzywka ustąpiły a astma nie jest tak uciążliwa . Dziękuję Panie Doktorze!!!

 • G

  Ja się leczyłam u profesora jeszcze za czasów, gdy przyjmował też w Kielcach i bardzo dobrze go wspominam:) mi też lekarze wmawiali wieczne zapalenie płuc a nawet alergie na rzeczy, na które jak się później okazalo wcale nie byłam uczulona.. dopiero profesor postawił właściwą diagnozę - oczywiście astma..

  od tego czasu minęło ponad 10 lat i mimo, że z astmy się nie wyleczę nigdy to bardzo sporadycznie sięgam po leki.. tak szczerze to nie pamiętam ile lat temu ostatnio używałam inhalatora;)

  dlatego polecam tego specjalistę Kawszystkim:)

Doświadczenie i kwalifikacje