W kalendarzu widoczne są wolne terminy pierwszej wizyty. Dodatkowe terminy udostępniam w czasie pierwszej konsultacji. Jestem psychoterapeutą certfikowanym przez Polskie Towarz... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W kalendarzu widoczne są wolne terminy pierwszej wizyty. Dodatkowe terminy udostępniam w czasie pierwszej konsultacji.

  Jestem psychoterapeutą certfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej i Systemowej. Jestem członkiem PTPI, PTPIS oraz PFP.

  Pracuję w nurcie psychoterapii Integratywnej Systemowej, która łączy w sobie elementy wielu nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, metasystemowa, ericksonowska, analityczna, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • J

  Spotkania z Panem Piotrem to jedna z najciekawszych, najpiękniejszych a zarazem najtrudniejszych przygód jakie miały miejsce w moim życiu, nie jestem najlepszym pisarzem ale też nie potrafię nie opisać tego co mnie spotkało.
  Moja terapia trwała rok czasu. Długo odwlekałam decyzję o spotkaniu, ale przychodzi taka chwila w życiu każdego człowieka, że już ma wszystkiego dosyć, jest zmęczony.
  Moje życie prywatne, problemy w rodzinie z którymi nie potrafiłam się pogodzić, stagnacja, związek w którym nie byłam szczęśliwa, brak odwagi do podjęcia jakiejkolwiek decyzji, brak akceptacji własnej osoby- w końcu zrozumiałam, że trzeba poprosić kogoś o pomoc.
  Przebieg terapii nie był dla mnie łatwy, ciągle tylko płakałam, była cisza, której nie potrafiłam znieść, pojawiła się wątpliwość z mojej strony ale pomimo tego wszystkiego Pan Piotr był obok mnie, czekał na mnie, aż sama będę gotowa na krok dalej. Nie wiem jak, nie wiem jaką metodą, ale udało się mnie „złamać” za co bardzo, bardzo dziękuje- to się nazywa skuteczność.
  Wreszcie przestałam się oszukiwać, a zaczęłam wsłuchiwać się w swoją osobę, w swoje myśli, ciało.
  Dzięki terapii poprawiłam stosunki z moim ukochanym tatą, zrozumiałam jaką byłam egoistką, nie doceniłam tego co mam tego, że dzięki tym cudownym osobom jakimi są moi rodzice jestem na tym świecie. Pozbyłam się nadmiernego perfekcjonizmu, stałam się bardziej asertywną osobą, zaczęłam odkrywać w sobie kobiecość, a co najważniejsze pomimo problemów nauczyłam się stawać im naprzeciw a nie użalać się nad sobą. Wiem czego chcę, co jest dla mnie najważniejsze, co sprawia, że jestem szczęśliwa:) Przestałam ścigać się z życiem, ze sobą, odzyskałam spokój - jest to dla mnie niesamowite!
  Panie Piotrze bardzo dziękuje za możliwość przeżycia tej przygody z Panem. Dziękuje za dobrą energię, którą podzielił się Pan z moją osobą, za okazaną cierpliwość, dobroć, za uśmiech!
  Dla tych którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, szczerze warto zrobić krok do przodu i poprosić kogoś o pomoc- choć wiem, że czasami nie jest to łatwe.
  Pozdrawiam:)

 • M

  Wydaje mi się, że Pan Koremba jako psychoterapeuta radzi sobie z ludźmi w depresji, natomiast nie potrafił stanąć przed wyzwaniem, które sprowadziło mnie do niego, a nie była to kwestia depresji, lecz problemu w jednym obszarze życia. Zabrakło pomysłu i woli dotarcia do sedna mojego problemu, co nie znaczy, że nie w stanie pomóc innym "przypadkom". Porównując do medycyny, łatwiej jest wykonać resuscytację u osoby na skraju życia niż poprowadzić pacjenta z chronicznym objawem. Zostawiam neutralną opinię, ponieważ nikt mi nie zaszkodził, ani nie pomógł.

 • P

  Pan Piotr jest fajnym, życiowym człowiekiem i doświadczonym, zaangażowanym psychoterapeuta. Zapisanie się do Pana Piotra było moim najbardziej trafnym wyborem na przestrzeni trzech ostatnich lat. Już po paru pierwszych sesjach zauważyłam pozytywna zmianę. Warto było się przemoc, wsiąść życie w swoje ręce i "doczłapać" do gabinetu. Zamiast kręcić się w kółko i pozwalać, aby problemy ściągały w dół. Gdybym mogła cofnąć czas, to skorzystałabym z pomocy Pana Piotra dużo wcześniej.
  Dziękuje, pozdrawiam i POLECAM ! :)

 • K

  5 to za niska skala. Naprawdę chciałbym dać więcej. U Piotra byłem w terapii ok 8 miesięcy. Ten czas pozwolił mi na lepsze poznanie siebie, ludzi mi bliskich, jak i mniej bliskich, tego co się ze mną dzieje, moje emocje jak i mój brak uwagi.
  Wszystko to znacznie zwiększyło komfort mojego życia i poszerzyło horyzonty. Teraz znacznie lepiej się czuję a kiedy jest gorzej wiem dlaczego i co najważniejsze wiem jak sobie z tym radzić. Mam nadzieję że tak już będzie zawsze a gdyby tak nie było to ponownie zaufam Piotrowi, jako że jego zaangażowanie daje poczucie bezpieczeństwa.
  Dodatkowo od 2 miesięcy odstawiłem wszystkie leki zalecane przez psychiatrę.
  BARDZO DZIĘKUJĘ ŻE SĄ TACY LUDZI!!!
  100% polecam każdej osobie!!!

 • M

  Półtoraroczna terapia była olbrzymim przełomem w moim życiu. Dzięki Panu Piotrowi i jego metodom pracy zaczęłam żyć świadomie - z każdym dniem poznaję coraz lepiej siebie oraz ludzi, którzy mnie otaczają co niesamowicie wpływa na jakość życia, poziom zadowolenia oraz satysfakcji z "tu i teraz", a nie "tam i kiedyś". Nie ma nic piękniejszego niż świadomość tego skąd się biorą nasze konkretne zachowania, dlaczego pewne osoby wpływają na nas tak a nie inaczej, a możliwość kontrolowania i zmieniania tego na lepsze jest bezcenną wartością w życiu.
  Oczywiście przez większość terapii miałam bardzo wiele wątpliwości i pytań o sens spotkań, wydawało mi się, że tylko przechodzę z problemu w problem bez konkretnych rozwiązań. Czas oraz empatyczna, spokojna i serdeczna postawa Pana Piotra nauczyły mnie jednak pokory i udowodniły, że wszystko jest ze sobą sprytnie połączone i poruszanie tak wielu kwestii jest celowe i owocne. Nauczyłam się cierpliwości oraz spokoju ducha - dostrzegłam jak piękne może być życie w harmonii i z szacunkiem do samej siebie i do tego każdego dnia dążę, za co serdecznie dziękuję!

  Polecam Pana Piotra bardziej niż bardzo :)

 • Serdecznie polecam Pana Piotra! Jest wybitnym specjalistą w zakresie ludzkich dusz i bolączek. Trafiłam na terapię z powodu zaburzeń lękowych, które wydawały mi się być największą zmorą mojego życia. Wcześniej próbowałam leczenia i przyjmowałam leki, które na chwilę mnie uspakajały i otumaniały, nie rozwiązując w istocie żadnego problemu. Panu Piotrowi udało się dotrzeć do źródła problemu i w trakcie terapii "wyszły na jaw" mój perfekcjonizm, nieodcięta pępowina, brak wiary w siebie i inne ograniczenia, które przez kilkanaście lat mnie niejako "podtruwały", a o których nie miałam pojęcia. Przez cały ten czas czułam się nieszczęśliwa, przygnębiona, zamartwiałam się wieloma niepotrzebnymi rzeczami, a przy tym udzielało się to też moim bliskim. Dzięki Panu Piotrowi zrozumiałam wiele rzeczy. Od razu powiem, że nie było to łatwe. Wymagało to ode mnie otworzenia się na wiele problemów, analizowania swoich myśli, zachowań i pewnej walki z dotychczasowymi nawykami. Zdaję sobie też sprawę, że czeka mnie ciągła praca nad sobą. Ale było warto! Każdego dnia widzę efekty pracy Pana Piotra i mojej własnej:) Dzięki Panu Piotrowi przestałam być niewolnikiem własnego perfekcjonizmu, przestałam wymagać nadludzkich rzeczy od siebie i innych, godzę się z własnymi słabościami i je akceptuję bez robienia sobie wyrzutów. Pan Piotr wykrzesał ze mnie wiele dobrych cech i zdolności, których wcześniej nie zauważałam, zaczęłam naprawdę lubić siebie samą i myśleć o sobie bardzo pozytywnie, co kiedyś było absolutnie nie do pomyślenia:) Zaczęłam wykorzystywać swoje wewnętrzne pokłady energii i zasobów i ... złapałam wiatr w żagle:) Mogę śmiało powiedzieć, że pojawiła się u mnie "nowa jakość życia". Cieszę się życiem, nie jestem już sfrustrowana, zakompleksiona i przybita. Pan Piotr ma niesamowite zdolności dotarcia do człowieka i wydobycia z jego czeluści tego, co ma najlepsze, a przy tym zapanowania nad tymi gorszymi cechami. Jest bardzo ciepłym i otwartym człowiekiem, co mnie osobiście w trakcie spotkań dawało poczucie pewnego rodzaju bezpieczeństwa i zaufania, dzięki czemu mogłam w pełni się otworzyć. Panie Piotrze, serdecznie dziękuję za pomoc, wyrozumiałość i wsparcie, a przede wszystkim za to, że dzięki Panu udaje mi odnaleźć radość i sens życia!

 • K

  Korzystając z okazji chciałabym podziękować Panu Piotrowi za to, że ułatwił mi odnalezienie samej siebie, swojej drogi. Dzisiaj jestem przekonana, że nie muszę kontrolować rzeczywistości ona kontroluje się sama Wcześniej próbowałam wyprzedzać zdarzenia, dociskać gazu, ścigać innych kierowców na drodze swojego życia spotykając się i tak ostatecznie na tym samym czerwonym świetle 200 metrów z biciem serca 200 uderzeń na minutę. Teraz poddaję się płynnej jeździe ciesząc krajobrazem za oknem, muzyką w tle, świadomością emocji, relacjami z współpasażerami. Mogę się zatrzymać, zrobić postój rozejrzeć się dookoła i wewnątrz.
  Odzyskałam siłę płynącą od rodziców takich jakich otrzymałam w darze od losu. Pierwszy etap- jestem zła na rodziców, że dostałam za mało, za dużo, nie tej jakości, drugi- wybaczam im, trzeci- to ja proszę ich o wybaczenie, wstydzę się, że wstydziłam się ich i swojej przeszłości.
  Cieszę się, że kolejni pacjenci Pana Piotra będą mieli okazję odbyć tak fajną lecz niełatwą podróż, warto jednak gdyż u mety znajdą pełniejsze życie i siebie.
  Dziękuję Panu za cierpliwość, wnikliwość, autentyczność, poczucie humoru i wiarę, że będzie lepiej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Piotr jest świetnym terapeutą. Ma duże doświadczenie i pomaga mi odnaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Zaproponowane przez niego zadania, wykonane rzetelnie przeze mnie już przyniosły konkretne efekty. Przede mną jeszcze sporo pracy, ale spokój, który mi coraz częściej towarzyszy, pozwala mi mieć nadzieję na trwałe rozwiązanie wewnętrznych konfliktów i rozterek. Serdecznie polecam.

 • K

  Moja terapia trwała rok. Pomimo mojego początkowego braku współpracy pan Piotr zdołał do mnie dotrzeć. Jest on człowiek spokojnym, miłym i empatycznym czym zdobył moje zaufanie. Dzięki terapii zmieniło się moje podejście do życia i problemów z nim związanych. Nauczyłam się jak mam postrzegać siebie. Podejmując decyzje o terapii byłam do tego sceptycznie nastawiona, jednak z perspektywy czasu, uważam że wiele na tym zyskałam. Z czystym sumieniem mogę polecić terapię u pana Piotra.

 • P

  Moja terapia u tego terapeuty trwała 2 lata. Jest bardzo spokojnym i godnym zaufania człowiekiem, a dla mnie miało to bardzo istotne znaczenie. Potrafi uważnie słuchać, stara się zrozumieć drugiego człowieka oraz istotę jego problemów. Jest tolerancyjny. Każda sesja była owocna. Czułam, że bardzo zależy mu na mnie i na moich postępach w terapii, co było bardzo motywujące. Wniósł wiele pozytywnych rzeczy do mojego życia i znacznie poszerzył zakres mojego myślenia. Polecam. Bardzo dziękuję.