W kalendarzu widoczne są wolne terminy pierwszej konsultacji. Dodatkowe wolne terminy udostępniam w czasie pierwszego spotkania.

Jestem psychoterapeutą certfikowanym…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W kalendarzu widoczne są wolne terminy pierwszej konsultacji. Dodatkowe wolne terminy udostępniam w czasie pierwszego spotkania.

  Jestem psychoterapeutą certfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej i Systemowej. Jestem członkiem PTPI, PTPIS oraz PFP.

  Pracuję w nurcie psychoterapii Integratywnej Systemowej, która łączy w sobie elementy wielu nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, metasystemowa, ericksonowska, analityczna, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej i SystemowejUsługa: kryzys w związku i pracy

  Witam. Trafiłem do tego terapeuty kierując się rankingiem na tym portalu i nie zawiodłem się, bardzo mocno polecam tego terapeutę. Na psychoterapię trafiłem z problemami w związku oraz małym kryzysem w pracy, została postawiona mi również diagnoza u psychiatry. Pan Piotr zaproponował terapie oraz na samym początku polecił świetną książkę nie przejmując sie żadnymi diagnozami. Terapia trwała ok 2 lat przez cały ten czas Pan Piotr z cierpliwością, szacunkiem, uwaznoscia słuchał co miałem do powiedzenia, kiedy nie potrafiłem wyrazić tego co czuje również pomagał mi i nauczył jak wyrażać swoje uczucia by być zrozumianym. Pan Piotr był przy mnie przez ten czas w trudnych i dobrych chwilach, wspierał, potrafił doradzić, dac cenna wskazówkę. Przez cały ten czas dostawalem zadania do wykonania, książki do przeczytania, a kiedy moja postawa i zachowanie nie byly odpowiednie potrafił również ustawić do pionu za co również dziekuje. Podczas terapii bylo bardzo różnie czasami miałem ochotę to wszystko rzucić, czasami czułem ze to wszystko idzie w złym kierunku, ze nie idziemy na przód, ze tylko marnuje czas i pieniądze, ale i to udało się przepracować, cierpliwość i wytrwałość oplaciły się. Jeżeli zastanawiasz sie nad psychoterapia to jeszcze raz napisze polecam bardzo mocno, nie żałuję każdej wydanej złotówki i czasu spędzonego w gabinecie u tego terapeuty. Bardzo dziekuje za nasza psychoterapię, a Tobie życzę powodzenia ! :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej i Systemowej

  Zdecydowałam się na wizytę u Pana Piotra ze względu na dużą liczbę pozytywnych opinii na temat jego pracy i skuteczności. Mój lekarz prowadzący podejrzewał zaburzenia psychosomatyczne, które miały być powodem bardzo złego samopoczucia fizycznego od kilku miesięcy. Podczas wizyty przedstawiła Panu Piotrowi moją historię, odpisałam objawy. Pan Piotr książkowo wskazał objawy zaburzeń psychosomatycznych, które miałam tylko potwierdzić. Następnie zadał kilka pytań, które napewno nie można nazwać wywiadem z pacjentem. Później przez 10 minut trenowaliśmy oddech i po wspólnym oddychaniu Pan Piotr zakończył wizytę, podsumowując, że "ludzie mdleją, to przecież normalne".
  Nie tego oczekiwałam po ok. 40 minutowej wizycie, która kosztowała 120 zł. Jestem szczerze zawiedziona wizytą u Pana Piotra.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To moja pierwsza wizyta u takiego specjalisty. Bardzo dużo nauczyłam sie podczas tego spotkania. Wcześniej od tygodnia męczyły mnie napady paniki, wykańczające, nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam i byłam przerażona. Doktor uświadomił jak wyrzucać z siebie nagromadzone emocje i jak radzić sobie z tego rodzaju atakami. Powiedział o samym mechaniźmie powstawania paniki (bardzo ważna jest świadomość z czym się walczy) oraz o technikach jej przezwyciężania. Mimo, że wcześniej nie zasięgałam rad u psychologa, panująca tam atmosfera sprawiła, że czułam się bardzo swobodnie i chyba nawet łatwiej było rozmawiać z doktorem niż z bliskimi, którzy często nie zdają sobie sprawy z powagi takich problemów. Bardzo dziękuję Panu doktorowi, za wszystkie cenne wskazówki. Myślę, że dzięki tej wizycie udało mi się uniknąć chemicznych farmaceutyków, a byłam juz na skraju (miałam przepisany przez neurologa taki specyfik, niby nie uzależnia, ale czy rozwiązuje problem, czy tylko tłumi objawy...) Ps. Dziś pierwsza w pełni przespana noc nawet bez Neospasminy, tylko na herbatce z rumianku i z zapachem olejku lawendowego :) czuję się super i myśle, że jestem na dobrej drodze, jeszcze raz dziękuję.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej i Systemowej

  Szczerze polecam terapię u Pana Piotra. Nie trwała ona długo, ale tych kilka spotkań pomogło mi spojrzeć na świat, siebie i najbliższych pod zupełnie innym kątem. Niby kilka prostych słów a tak wiele zmieniły i w perspektywie czasu muszę przyznać, że na lepsze :) wciąż uczę się siebie, swoich reakcji, ale chyba jestem na dobrej drodze. Bo mimo, że w moim życiu zaszły zmiany, momentami trudne, to wiem, że są to zmiany na lepsze. Dziękuję, a tym co się wahają mogę tylko powiedzieć, żeby przestali się wahać :) warto pod każdym względem

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej i Systemowej

  Pragnę podzielić się moimi doświadczeniami i odczuciami 3 lata po opuszczeniu na dobre gabinetu na Kwiskiej. Mimo upływu czasu wciąż odczuwam pozytywne działanie terapii u Pana Piotra, która była dla mnie jedną z ważniejszych lekcji dojrzałości i pokory. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazaną mi wówczas uwagę i pomoc. Trafiłam do Pana Piotra po różnych przebojach życiowych. Nie radziłam sobie ze sobą i relacjami z innymi ludźmi. Bywało, że bałam się wychodzić z domu, bałam się ludzi, byłam wroga, podejrzliwa i zlękniona, nie stroniłam od używek, rzucałam się w toksyczne związki. Miewałam też trochę uciążliwych objawów fizycznych, np. odruch wymiotny, uczucie omdlewania, drżenie i pocenie się dłoni. Jednym z ważniejszych przejawów uzdrowienia jest to, że po tym, jak trafiłam do Pana Piotra, dolegliwości fizyczne ustąpiły, a z niektórymi żyłam od dzieciństwa. Równie istotne dla mnie jest to, że Pan Piotr zaczął mnie oswajać z ludzkim dobrem. Uczył mnie takich prostych rzeczy, jak życzliwość, wdzięczność, pokora. Wciąż się kształcę, ale gdyby nie pomoc, chyba do końca życia byłabym zgorzkniała i roszczeniowa. Przyznam szczerze, że niektórych spraw wtedy nie rozumiałam. Miałam 23 lata i w głowie żal do całego świata za moje cierpienia, ale właśnie to jest cenne, że ta lekcja wciąż na mnie działa i mogę powiedzieć, że wszystko, co Pan Piotr sugerował na mój temat lub na temat relacji z moimi rodzicami z perspektywy czasu okazało się prawdą (a wtedy nie wszystko przyjmowałam do siebie). Reasumując - przed terapią byłam bardzo pogubiona, wręcz rzekłabym - byłam całkiem blisko dna. Po terapii - zaczęłam powoli uczyć się życia na nowo, zaczęłam realizować swoje pasje - zwiedziłam wiele krajów, w tym nawet Stany Zjednoczone, a kiedyś dostawałam paraliżu, gdy musiałam przejechać 2 przystanki tramwajem. Ograniczyłam wszelkie używki, zaczęłam o siebie dbać. A ponadto doszłam do momentu, w którym uczę się miłości do drugiego człowieka. I choć wciąż się gubię, czasem brakuje mi pokory, cierpliwości i nieraz od razu pobiegłabym do Pana Piotra, żeby wylać swoje żale, to dziś żadna porażka nie jest dla mnie końcem wszystkiego, ale ważną lekcją na przyszłość. Dziękuję. Pamela

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dzień dobry, chciałbym opowiedzieć Państwu pewną historie. Od dluższego czasu wiedziałem, że potrzebuje pomocy byłem osobą nerwową, zle radząca sobie w nowych sytuacjach z nowymi ludzmi, z niewłasciwymi relacjami z rodzicami czy wreszcie z nieudanym życiem prywatnym. Potrzebowałem coś z tym zrobić. Znajomy polecił mi Pana Piotra, długo zwlekałem z wykonaniem telefonu wynikało to przede wszystkim z obawy gdyż nie zwykłem dzielić sie problemami z "obcą osobą". Pierwsze spotkania nie należały do najłatwiejszych(dyplomatycznie to ujmując) okazało sie, że mówienie o uczuciach czy chocby o sobie były dla mnie bardzo trudne. Razem z Panem Piotrem od tego czasu odbyliśmy bardzo długą podróż, podróż trudną, pełną przeszkód zmuszająca do podjęci pewnych decyzji. Wreszcie była to podróż, która nauczyła mnie jak być prawdziwym facetem. Komfort życia które obecnie wiodę, bardzo wzrósł, uporzadkowałem relacje z rodzicami, zmieniłem toksyczne miejsce pracy na bardzo komfortowe czy wreszcie znalazłem własciwą dziewczynę i stworzyłem z Nią zdrowe relacje. Życze innym, którzy wachają się przed wizytą( sam tak miałem) aby się pozbyli oporów, to co mogą zyskać jest zbyt cenne, żeby zwlekać dłużej...

 • J

  Spotkania z Panem Piotrem to jedna z najciekawszych, najpiękniejszych a zarazem najtrudniejszych przygód jakie miały miejsce w moim życiu, nie jestem najlepszym pisarzem ale też nie potrafię nie opisać tego co mnie spotkało.
  Moja terapia trwała rok czasu. Długo odwlekałam decyzję o spotkaniu, ale przychodzi taka chwila w życiu każdego człowieka, że już ma wszystkiego dosyć, jest zmęczony.
  Moje życie prywatne, problemy w rodzinie z którymi nie potrafiłam się pogodzić, stagnacja, związek w którym nie byłam szczęśliwa, brak odwagi do podjęcia jakiejkolwiek decyzji, brak akceptacji własnej osoby- w końcu zrozumiałam, że trzeba poprosić kogoś o pomoc.
  Przebieg terapii nie był dla mnie łatwy, ciągle tylko płakałam, była cisza, której nie potrafiłam znieść, pojawiła się wątpliwość z mojej strony ale pomimo tego wszystkiego Pan Piotr był obok mnie, czekał na mnie, aż sama będę gotowa na krok dalej. Nie wiem jak, nie wiem jaką metodą, ale udało się mnie „złamać” za co bardzo, bardzo dziękuje- to się nazywa skuteczność.
  Wreszcie przestałam się oszukiwać, a zaczęłam wsłuchiwać się w swoją osobę, w swoje myśli, ciało.
  Dzięki terapii poprawiłam stosunki z moim ukochanym tatą, zrozumiałam jaką byłam egoistką, nie doceniłam tego co mam tego, że dzięki tym cudownym osobom jakimi są moi rodzice jestem na tym świecie. Pozbyłam się nadmiernego perfekcjonizmu, stałam się bardziej asertywną osobą, zaczęłam odkrywać w sobie kobiecość, a co najważniejsze pomimo problemów nauczyłam się stawać im naprzeciw a nie użalać się nad sobą. Wiem czego chcę, co jest dla mnie najważniejsze, co sprawia, że jestem szczęśliwa:) Przestałam ścigać się z życiem, ze sobą, odzyskałam spokój - jest to dla mnie niesamowite!
  Panie Piotrze bardzo dziękuje za możliwość przeżycia tej przygody z Panem. Dziękuje za dobrą energię, którą podzielił się Pan z moją osobą, za okazaną cierpliwość, dobroć, za uśmiech!
  Dla tych którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, szczerze warto zrobić krok do przodu i poprosić kogoś o pomoc- choć wiem, że czasami nie jest to łatwe.
  Pozdrawiam:)

 • M

  Wydaje mi się, że Pan Koremba jako psychoterapeuta radzi sobie z ludźmi w depresji, natomiast nie potrafił stanąć przed wyzwaniem, które sprowadziło mnie do niego, a nie była to kwestia depresji, lecz problemu w jednym obszarze życia. Zabrakło pomysłu i woli dotarcia do sedna mojego problemu, co nie znaczy, że nie w stanie pomóc innym "przypadkom". Porównując do medycyny, łatwiej jest wykonać resuscytację u osoby na skraju życia niż poprowadzić pacjenta z chronicznym objawem. Zostawiam neutralną opinię, ponieważ nikt mi nie zaszkodził, ani nie pomógł.

 • P

  Pan Piotr jest fajnym, życiowym człowiekiem i doświadczonym, zaangażowanym psychoterapeuta. Zapisanie się do Pana Piotra było moim najbardziej trafnym wyborem na przestrzeni trzech ostatnich lat. Już po paru pierwszych sesjach zauważyłam pozytywna zmianę. Warto było się przemoc, wsiąść życie w swoje ręce i "doczłapać" do gabinetu. Zamiast kręcić się w kółko i pozwalać, aby problemy ściągały w dół. Gdybym mogła cofnąć czas, to skorzystałabym z pomocy Pana Piotra dużo wcześniej.
  Dziękuje, pozdrawiam i POLECAM ! :)

 • K

  5 to za niska skala. Naprawdę chciałbym dać więcej. U Piotra byłem w terapii ok 8 miesięcy. Ten czas pozwolił mi na lepsze poznanie siebie, ludzi mi bliskich, jak i mniej bliskich, tego co się ze mną dzieje, moje emocje jak i mój brak uwagi.
  Wszystko to znacznie zwiększyło komfort mojego życia i poszerzyło horyzonty. Teraz znacznie lepiej się czuję a kiedy jest gorzej wiem dlaczego i co najważniejsze wiem jak sobie z tym radzić. Mam nadzieję że tak już będzie zawsze a gdyby tak nie było to ponownie zaufam Piotrowi, jako że jego zaangażowanie daje poczucie bezpieczeństwa.
  Dodatkowo od 2 miesięcy odstawiłem wszystkie leki zalecane przez psychiatrę.
  BARDZO DZIĘKUJĘ ŻE SĄ TACY LUDZI!!!
  100% polecam każdej osobie!!!