Adres

Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław
Gabinet Psychoterapii Integratywnej (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
71 773.....

Moje doświadczenie

O mnie

Informacje o terapii grupowej znajdują się na końcu tej sekcji. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą European Association for Psychotherapy, Polsk...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Wrocławski
  • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Psychoterapia partnerska

270 zł


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

270 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Psychoterapia partnerska składa się z cyklu spotkań trwających 90 minut. Częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie z każdą parą - najczęściej są to 3 spotkania w pierwszym miesiącu i 2 spotkania w kolejnych miesiącach.


Psychoterapia grupowa

140 zł


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

140 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Psychoterapia grupowa jest intensywną i rozwijającą na wielu płaszczyznach formą psychoterapii. Grupy terapeutyczne (do 10 osób) trwają 6 lub 8 miesięcy i obejmują 13 h terapii miesięcznie, podzielonych na 4 spotkania każdego miesiąca (np. środy w godz. 17-20.30). Miesięczny koszt wynosi 480 zł. Pierwszy miesiąc terapii to zazwyczaj spotkanie wyjazdowe (pt-ndz - 20 h terapii, 600 zł). Terapeuta podejmuje decyzję o możliwości uczestniczenia danej osoby w terapii grupowej na podstawie wstępnych konsultacji indywidualnych.


Psychoterapia indywidualna

150 zł


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Terapia indywidualna obejmuje cykl spotkań (2-4 razy w miesiącu), a każda sesja trwa 50 minut. Decyzja o rozpoczęciu psychoterapii podejmowana jest wspólnie z terapeutą w czasie 2-4 wstępnych konsultacji.


Konsultacja

150 zł


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Celem konsultacji jest określenie obszarów jakich miałaby dotyczyć psychoterapia oraz ustalenie wspólnego stanowiska co do celu, formy, częstotliwości i czasu trwania psychoterapii. Konsultacje trwają 50 minut.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
92 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Po kilku spotkaniach indywidualnych wziąłem udział w terapii grupowej (dwukrotnie - dwa razy po kilka miesięcy) .
Jestem pod wrażeniem ilości i jakości empatii oraz uwagi jaką czułem się obdarzony przez Piotra.
Dzięki terapii grupowej uświadomiłem sobie swoją samotność, poznałem wartość jaką wnoszą inni ludzie do mojego życia, doceniłem wagę relacji i zacząłem je tworzyć w sposób nieco bardziej świadomy. Terapia grupowa była ku temu najlepszym narzędziem.
Praca z Piotrem była na tyle wartościowa, że, jakkolwiek nie planuję póki co podejmować dalszej terapii, tak na pewno wziąłbym pod uwagę powrót do niego, gdybym postanowił jednak te plany zmienić. Zdecydowanie uznaję go za godnego polecenia specjalistę w swojej dziedzinie - więc polecam gorąco!


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Konsultacja

Cenię profesjonalizm i podejście do pacjenta Pana Piotra, czas i uwagę poświęconą podczas konsultacji i spotkań.
Pan Piotr jest osobą, która na nowo pokazała mi że warto siebie zaakceptować i pokochać.
Fachowość, uprzejmość, troska o pacjenta, zaangażowanie, życzliwość, przyjazny stosunek do pacjenta.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej konsultacja (50 min.)

Spokojny, konkretny człowiek. Widać zaangażowanie i chęć pomocy. Wspiera, a to bardzo ważne. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej konsultacja 50 min: terapia indywidualna/partnerska/grupowa

Skutecznie, rzeczowo. Szybka diagnoza Pana Piotra i jasne wskazówki bardzo pomogły mi w trudnym momencie. Rzeczywiste zainteresowanie dobrem pacjenta, duża empatia. Emanuje ciepłem i spokojem. Do mnie trafił. Na 5 z plusem._____


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej konsultacja (50 min.)

Na terapię do Piotra trafiłam ponad rok temu. Uczestniczyłam w dwóch terapiach grupowych i było to doświadczenie zarówno bardzo intensywne jak i ważne, trudne i rozwijające. Po drodze miałam wiele potknięć i zwątpień, jednak nauczyłam się w tym czasie, że nie cel jest drogą, a sama droga. Że ważne jest to co się dzieje tu i teraz i że trzeba być na to uważnym. Wypracowałam dużą świadomość siebie, co pomogło mi zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Prywatnie byłam zmuszona zakończyć mało satysfakcjonujący związek; borykałam się również z depresją i bólami głowy. Zawodowo stałam się znacznie bardziej asertywna.Zyskałam trochę więcej siły i kontroli nad swoim życiem, choć ten proces ciągle jest w trakcie. Przed terapią widziałam świat i ludzi w biało-czarnych barwach: teraz dostrzegam kolory i szarości. Dużo czasu zajęło mi widzenie rzeczy i ludzi takimi jakimi są, a nie takimi jakich chcę ich widzieć. Ciągle jeszcze nad tym pracuje. Bardzo cennym i ważnym było dla mnie funkcjonowanie w Grupie: dowiedziałam się dzięki temu o sobie rzeczy istotnych, dobrych, ale i trudnych. Uświadomiłam sobie ile pracy, kosztuje nawiązanie prawdziwej bliskości z człowiekiem (ale jakie jest dobre i wartościowe) i pierwszy raz w życiu nawiązałam autentyczne, bliskie i szczere relacje z mężczyznami : bez udawania i pokazując im swoją słabość. Dalej bardzo trudno przenieść mi tę umiejętność na neutralny grunt, poza grupę, ale pracuję nad tym. Mężczyzn zaczęłam cenić i im ufać. Bardzo doceniam to, że pomimo iż jedna grupa zakończyła się ponad pół roku temu ciągle pozostajemy z Osobami z grupy w kontakcie i ich jakość nadal jest bardzo wysoka: odważę się przynajmniej część tych Osób nazwać moimi przyjaciółmi. Piotr podczas pracy wykorzystuje wiele różnorodnych technik: do mnie szczególnie trafiały metafory, ustawienia i prace podczas których wcielaliśmy się w różne role. Czasem lekcje były bolesne: prawda i szczerość są dużymi wartościami, ale często trudno się z nimi zmierzyć. Ale zawsze warto. Dziękuję za ten ważny rok z Piotrem i Grupą, a terapię u Piotra zdecydowanie polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Euro-Medica psychoterapia

Konkretnie - omawiane wszelkie problemy, nawet te, co cicho szumią w duszy.
Oryginalnie - bo za każdym razem jest różnorodne podejście.
Realnie - nie jest za bardzo słodko ani za bardzo krytycznie.
Ekscytująco - za każdym razem inaczej, nowe lekcje.
Mądrze - bo idzie się wiele nauczyć, o sobie, świecie, relacjach.
Bystro - bo widać, że rozmowa to nie zwykłe bla-bla, lecz podszyta wiedzą.
Autentycznie - ponieważ szczerze, choć czasami to boli.

Polecam p. Piotra, cieszę się, że do niego trafiłam na terapię indywidualną. Choć nie spodziewałam się takiego potencjału i bałam się, że wizyta - jeśli nie prywatna - to będzie "odbębniona".


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej konsultacja - 50 min.

Zaczęłam pracować z Piotrem ponad rok temu, w tym czasie byłam u niego zarówno na terapii indywidualnej jak i grupowej. 
Praca z Piotrem pomogła mi nie tylko poradzic sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi które doprowadziły do depresji, ale także poznlam lepiej samą siebie. Dzięki terapii grupowej poznałam tez lepiej innych ludzi, co dało mi to lepszą perespektywę na moje życie i większy dystans do siebie samej.
Z każdego spotkania wynosiłam nowe przemyślenia i uczyłam się aplikować je do życia codziennego. Jest jeszcze przede mna sporo pracy ale teraz jestem dużo bardziej świadoma swoich zachowań i emocji co pomaga mi w dużo lepszym, samodzielnym radzeniu sobie w ciężkich sytuacjach, dzięki czemu jestem silniejsza.
To że trafiłam do Piotra uważam że jest jednym z najcenniejszych i najbardziej pomocnych doświadczeń w moim życiu. Oprócz tego bycie częścią grupy terapeutycznej było dla mnie czymś bardzo znaczącym nie tylko pod względem samej pracy ale także szansy poznania niesamowitej grupy ludzi od których do tej pory (dalej się spotykamy mimo zakończenia grupy kilka miesięcy temu) uczę się nowych rzeczy o sobie i innych.
Jako psychoterapeuta Piotr jest osobą która wciaz rozwija się zawodowo i ma szeroką wiedzę w swojej dziedzinie, dzięki temu spotkania są ciekawe gdyż stosuje różne techniki w zależności od osoby i pracy jaka jest wykonywana. Jest on jednym z tych specjalistów którzy robią w życiu to co powinni, co można zauwazyc dzięki jego zaangażowaniu i pozytywnym efektom u jego pacjentów.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej konsultacja - 50 min.

Wspaniały człowiek i rewelacyjny terapeuta. Pan Piotr nie udaje, że wszystko wie i stara się pomóc tak jak potrafi najlepiej, a jak trzeba, to również poszukuje nowych sposobów. Świetnie operuje metaforami, które doskonale do mnie trafiały i pokazywały coś dla mnie wyjątkowo trudnego do zrozumienia w prosty sposób. Najbardziej jednak pomogły mi ćwiczenia zmuszające do wejrzenia w głąb i pracy nad sobą. Polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą coś zmienić i zależy im na pracy nad swoją osobą, bo bez wysiłku nic się nie osiągnie. :)

mgr Piotr Koremba

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej psychoterapia grupowa

Na terapię grupową u Piotra trafiłam będąc zupełnie pod ścianą, z poczuciem samotności, beznadziei. Moje wyobrażenie było takie, że terapia zmieni mnie w innego człowieka. Nie mogłam być bardziej w błędzie. Terapia to czas nauki samej siebie i akceptacji tego kim jestem. To ciężka praca, zdejmowanie cegieł z muru, jaki wokół siebie zbudowałam, jedna po drugiej. To mozolna praca nad sobą, uczenie się. Rola Piotra w tym procesie jest nieoceniona. On po prostu jest, ze swoją wiedzą, doświadczeniem i kreatywnością. Jest dla mnie, dla każdego z nas w Grupie. Dla każdego jest inaczej, na innym poziomie, dostosowanym do uczestnika, do jego osobowości, wrażliwości, aktualnej sytuacji. Nie naciska, nie popędza. Jest obok, blisko. Tak, jakby trzymał za rękę, czasem lekko popychał do życia, dodawał odwagi i otuchy. A czasem brutalnie sprowadzał na ziemię. Było ciężko. Było pięknie. To co otrzymałam to zrozumienie siebie, akceptacja i przede wszystkim siła. Zmiana relacji z ludźmi, zrozumienie. Dostałam wskazówki, jak ustalać priorytety. Jak nie walczyć z całym światem, ale i ze sobą. Jak rozpoznawać emocje i akceptować je. Poukładałam siebie na nowo. Jeszcze nie jest różowo, ale nie jest już czarno. Piotr stworzył w Grupie poczucie bezpieczeństwa, zaufałam mu i On tego zaufania nie zawiódł. Jest otwartym, wrażliwym i szczerym człowiekiem. Jako terapeuta jest bardzo zaangażowany i pomocny (nie wiem skąd bierze na to siłę), ale też nie pozwala sobie wejść na głowę. Zachęca i uczy szczerości, tej najcenniejszej, bo wobec siebie. Sesje były ciekawe, emocjonalne i trudne (po spotkaniach weekendowych czasem kilka dni trwało zanim psychicznie doszłam do siebie), ale nie zabrakło humoru i zdrowego dystansu, jaki każdy powinien mieć do siebie. I na koniec... to co dla mnie bardzo ważne, na terapii poznałam wspaniałych ludzi, dzięki którym to wszystko się udało. Dziękuję za każde spotkanie. H..llywood

mgr Piotr Koremba

Dziękuję za opinię! Życzę dużo dobrego.


R
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam terapie grupowe prowadzone przez Piotra, która dla mnie okazała się ratunkiem mojego małżeństwa.
Tych kilkanaście spotkań grupowych pozwoliło mi odpowiedzieć na pytania kim jestem? czego szukam i potrzebuję w życiu? oraz odnaleźć w sobie drogę do wcześniej głęboko skrywanych emocji i uczuć.
Terapia jest najlepszym prezentem jaki dostałem do tej pory w całym moim życiu, dzięki niej czuję że stalem się lepszym - prawdziwszym człowiekiem.
Teraz wiem że do uratowania małżeństwa najpierw trzeba uratować samego siebie.
Profesjonalizm, ogromne doświadczenie i uwaga Piotra podczas sesji, spowodowała że w pełni zaangażowałem się w terapię i tym samym dużo z niej wyniosłem.
Jeżeli jesteś facetem i masz problem z pewnością siebie, asertywnością, odczytywaniem i okazywaniem uczuć to terapia u Piotra jest dla ciebie.
Uważam się za szczęściarza w tym że trafiłem do „klimatyzowanego” gabinetu Piotra.
Dziękuję

mgr Piotr Koremba

Dziękuję za opinię i zaufanie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Informacje o terapii grupowej znajdują się na końcu tej sekcji. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą European Association for Psychotherapy, Polsk...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Wrocławski
  • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

  • Psychoterapia

Staże

  • Milickie Centrum Zdrowia, Oddział Psychiatryczny

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe