Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Generała Józefa Hallera 102 a, Toruń
Klinika Stomatologiczna DENmed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Badanie lekarskie • 50 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego specjalizujący się w dziedzinie chirurgii szczękowo – twarzowej w Klinice Laryngologii, Onkologii Lary...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Braki zębowe

Zakres porad

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Znajomość języków

  • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Generała Józefa Hallera 102 a, Toruń

50 zł

Klinika Stomatologiczna DENmed

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna DENmed Inny

Bardzo polecam doktora Kopaczewskiego,wizyta przebiegła w miłej atmosferze, podejście do pacjenta fantastyczne oraz pełen profesjonalizm. Szybko i bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolony i wrócę do doktora bez zastanowienia i bez strachu.

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zdecydowałam się na implant u Pana Kopaczewskiego. Pan Doktor bardzo przyjaźnie podszedł do mojego przypadku. Zaoferował mi leczenie, podczas gdy inni specjaliści odmówili ze względu na moją przypadłość, która może utrudniać przebieg wizyty. Zostałam szczegółowo poinformowana o całym zabiegu i czasie trwania jego poszczególnych etapów - na czym szczególnie mi zależało. Wizyty odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Poprosiłam o leczenie w pozycji siedzącej - Pan Doktor nie robił problemów (inni, a mogłoby się to wydawać dziwne - tak). Pan Doktor podczas zabiegu skutecznie zajmował moją uwagę (pytaniami, rozmową z asystentką, żartami), dzięki czemu mój problem ani przez chwilę mi nie dokuczał (nie jest to dentofobia, nie boję się dentysty). Leczenie jeszcze trwa, a ja dzięki podejściu Pana Doktora nie muszę już wybierać się do gabinetu pełna strachu i obaw. Bardzo się cieszę, że to właśnie na Pana trafiłam. Gdyby implanty nie były tak kosztowne wyrwałabym wszystkie zęby i wstawiła je u Pana :) Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. W tym fachu umiejętności to jedno, a empatia drugie. Panu Doktorowi z pewnością nie brakuje ani jednego, ani drugiego.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna DENmed Badanie lekarskie

W piątek zostałam przyjęta z bólem po chirurgicznym usunięciu 8mki, gabinet w którym wykonałam zabieg był już zamknięty, zbliżał się weekend, więc napuchnięta i w ogromnym bólu szukałam pomocy. Ku mojej radości Pan Doktor mnie przyjął, na wejściu dziękowałam za ten gest. Wizyta trwała 5min, doktor wypłukał dziąsło, włożył lek przeciwbólowych i puścił mnie do domu z receptą na Skudexę i słowami, że mnie "naćpa". Pytałam czy na pewno to wystarczy ponieważ leki pomagają mi na 2h a w miejscu wyrwania zęba nie ma skrzepu, widać gołą kość, a ból jest pulsacyjny promieniujący aż do oka i przednich zębów. Dwa razy pytałam czy to nie jest przypadkiem suchy zębodół. Dwa razy ponieważ z opisu różnych medycznych portali i rozmów ze znajomymi, którym przytrafiła się taka dolegliwość wynikało, że to jest jednak ta przypadłość. Lekarz krótko mówiąc mnie spławił z tekstem, że tak głęboko to on nie zaglądał. Weekend to była tragedia, leki działały tym razem na 4h, przeżyłam koszmar. Dziś zgłosiłam się do swojego gabinetu, gdzie zostało wykonane zdjęcie, jednak stan dziąsła jest gorszy niż w piątek, rozległe zapalenie, boli jeszcze bardziej, a to tylko dlatego, że nie został mi założony opatrunek i lek przeciwzapalny! Zostałam narażona na ból i cierpienie przez weekend, ważniejsze było wypytywanie mnie gdzie byłam wyrwać zęba i czemu nie u nich (czeka się miesiąc na termin). Brak mi słów, lekceważenie cierpiącego człowieka, brak empatii, a przecież lekarz przysięga pomagać, to była prywatna wizyta, opłacona, dziękowałam za "pomoc". Takie przykre zachowanie tylko dlatego, że wyrwałam zęba w innym miejscu i prosiłam o pomoc w klinice otwartej do 20 ponieważ mój gabinet był już zamknięty! Niestety nie wierzę by nie zauważył suchego zębodołu, jeśli ja laik widzę gołą kość patrząc w lustro i nie używając do tego narzędzi dentystycznych to tym bardziej chirurg z takim doświadczeniem ją widział. Wizyta została zareklowana a sprawa zostanie zgłoszona do Izby Lekarskiej. Pierwszy raz wystawiłam komuś negatywną opinię, tylko dlatego, że przysięga Hipokratesa zobowiązuje do pomocy, a nie do spławiłania tym bardziej jak ktoś wyraźnie cierpi. W moim gabinecie jak tylko zostało wypłukane dziąsło, został założony lek przeciwzapalny Nipas oraz opatrunek to po 30min mogłam normalnie funkcjonować... Można? Można... Dla spokoju sumienia przed wystawieniem opinii skonsultowałam się jeszcze z jednym toruńskim gabinetem u znanego i cenionego chirurga (na portalu każda opinia to 5 gwiazdek), wystarczyło, że pokazałam zdjęcie dziąsła z piątku, potwierdził suchy zębodół oraz to, że powinien zostać zaaplikowany od razu lek Nipas i założony opatrunek by zapalenie nie postępowało. Otrzymałam również odpowiedź z DENmed - pieniądze za wizytę zostaną mi zwrócone, ale o słowach przeprosin nie ma mowy, jeszcze pretensje do mnie, wstyd i żenada dla takiego gabinetu, nikt mi nie zwróci straconego czasu na ból i cierpienie, żadne pieniądze!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego specjalizujący się w dziedzinie chirurgii szczękowo – twarzowej w Klinice Laryngologii, Onkologii Lary...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Braki zębowe

Zakres porad

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Znajomość języków

  • Polski

Powiązane wyszukiwania