O nas

Zdrowy uśmiech jest gwarancją dobrego samopoczucia i pewności siebie. Wyrażanie pozytywnych emocji, rozmowy z bliskimi, budowanie relacji pozwala nam w pełni cieszyć się życiem. Zespół Eurodent stawia sobie za cel pomoc Pacjentom w dążeniu do posiadania zdrowego i wymarzonego uśmiechu.
Budujemy zaufanie naszych Pacjentów od ponad 20 lat. Opieramy się na zrozumieniu ich obaw, zapewniamy komfort i bezpieczny program leczenia.
Pracując w zespołach utalentowanych i zaangażowanych specjalistów dbamy o Państwa zdrowie i satysfakcję estetyczną. Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi metodami leczenia, innowacyjnym sprzętem i materiałami najnowszej generacji. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi.
Oferujemy kompleksowy system leczenia stomatologicznego w zakresie: stomatologii i medycyny estetycznej, stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki, stomatologii dziecięcej, ortodoncji, periodontologii, endodoncji przy użyciu mikroskopu, leczenia zachowawczego, zabiegów higienizacji, wybielania zębów, diagnostyki RTG.
Dysponujemy czterema, kompleksowo wyposażonymi oddziałami, gdzie czeka na Państwa 13 klimatyzowanych i nowoczesnych gabinetów.
Jeżeli zależy Państwu na możliwości wyrażenia swoich obaw, poczuciu bezpieczeństwa oraz przyjaznej atmosferze zapraszamy do naszych gabinetów.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (159)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Olga Żołnieruk leczenie kanałowe

  Najlepszy dentysta w Gdańsku,
  Dobre poczucie humoru ;)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogdan Makaro Inny

  Zawsze profesjonalne i skuteczne leczenie, zarówno zachowawcze, jak i protetyczne. Doktor ma pozytywny wpływ na pacjenta, zawsze czuję się zaopiekowana. Polecam z całego serca dra Bogdana Makaro i Eurodent.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Hanna Sobczak-Zagalska Inny

  Najlepsza Pani doktor na świecie!Z całego serca polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Olga Żołnieruk stomatologia estetyczna

  Najlepszy dentysta z jakim miałam do czynienia.
  Dzięki Bogu za takich lekarzy .

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Robert Burdach Inny

  Serdecznie polecam doktora Roberta! Założyłam aparat w wieku 47 lat i po dwóch latach leczenia mam wspaniały uśmiech i zęby jak nowe. Jeżeli ktoś zastanawia się czy to nie za późno na leczenie ortodontyczne, proszę zgłosić się do doktora Roberta...nie tylko naprawi zęby, ale również poprawi humor bo z każdej wizyty wychodzi się z wielkim uśmiechem na twarzy! Aż żałuję, że zakończyłam leczenie! :-)

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Stasyk Inny

  Profesjonalna i kompleksowa opieka stomatologiczna. Pani Doktor to niezwykle uprzejma osoba, stara się wszystko wytłumaczyć i wykazuje się ogromną wiedzą. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Bardzo polecam.

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Stasyk Inny

  Trafiłam do Pani doktor z polecania. Bardzo stresuje się znieczuleniem ale wszystko było delikatnie i bezboleśnie. Wszystko na wizycie zostało mi objaśnione , różne materiały i możliwości. Z całym sercem polecam. Dzięki Pani doktor cieszę się pięknym uśmiechem.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Robert Burdach Inny

  Odradzam, brak komunikacji, okazywanie wyższości, brak ustaleń co do wyboru retainera (byle szybciej i byle drożej), teraz musze się męczyć z zakładaniem nakładki (retainer ruchomy) co przeszkadza mi w życiu codziennym, wizyty co 2mies na jak najszybszą zmianę gumek bez jakiejkolwiek większej opieki, drut co 4mies, okropna dostępność, jak odkleiły mi się 2 zamki dobę i dwie po założeniu aparatu to dopłacasz i zrzucają winę na ciebie itd itd

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Robert Burdach Inny

  Miałam leczenie ortodontyczne u dr.Burdach.
  Na pierwszej wizycie powiedział, cytuje: będzie dobrze, będzie fajnie.
  Każda kontrolna wizyta trwała ok 5 min, nigdy nie sprawdzał stan moich zębów, żadnego razu nie powiedział że trzeba chodzić na higienizację. Doktor po prostu nie miał czasu bo obgadywał pacjentek.
  Jak go pytałam o stanie moich zębów mówił: bardzo dobrze. Po upływie 2,5 roku zapytałam u doktora kiedy zdejmujemy aparat, na co on mi powiedział: a co, chce Pani już zdjąć? A potem: no jeśli Pani chce to przyjdzie Pani jeszcze raz na wizytę kontrolną, a potem zdejmiemy.
  W rezultacie stracono 2,5 roku, wydano dużo kasy, stan zębów się pogorszył, zgryz się nie zmienił, górne żeby się przesunęli w lewą stronę (i to jeszcze nie wszystko). Po prostu zaczynam leczenie od zera.
  Nie polecam.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Olga Żołnieruk konsultacja z planem leczenia

  Bardzo dziękuję Pani Doktor za zaangażowanie, dokładną informację, odpowiedzi na moje pytania. Pani dr ma dobre serce i cudowne podejście do pacjenta. Nie śpieszy się, spokojnie wszystko tłumaczy i na prawdę probuje pomoc w każdej sytuacji. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Chałubińskiego 24, 80-807 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Heleny Marusarzówny 2/14, 80-288 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Kołobrzeska 39F, 80-391 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Jabłoniowa 20/9, 80-175 Gdańsk Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania