prof. dr hab. n. med.

Piotr Kołodziejczyk

Chirurg, Onkolog, Gastrolog

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 71 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

wszelkie informacje o mnie znajdziecie Państwo na stronie www.chirurg.malopolska.pl więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarskiUsługa: wizyta i/lub USG

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan prof. przeprowadził szczegółowy wywiad i cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania.
  W sposób konkretny i rzeczowy wyjaśnił prawdopodobne przyczyny moich dolegliwości i zaproponował dalszą diagnostykę oraz plan leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. profesora. Polecam

 • D
  Lokalizacja: HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarskiUsługa: konsultacja chirurgiczno/onkologiczna

  Konkretny, miły i rzeczowy lekarz.
  Spokojnie, krok po kroku wyjaśnił dalsze postępowanie oraz zasadność dotychczas przeprowadzonego leczenia.

 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: rak zoladka

  Bardzo kompetentny zna naprawdę na tym co robi pomaga ludziom potrafi pokierować bardzo ludzki i miły ma szacunek do pacjenta jak również do rodziny. Bardzo dziękuje za wszystko dużo szczęścia .Mama tez pana bardzo ceniła i mówiła to jest bardzo ludzki człowiek.Pozdrawiam córka Jadwigi S

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz uważny, dokladny, stawiający dobre diagnozy i jasno proponujący dalszysposób dalszego postępowania. Przy tym miły.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wrażenie po wizycie bardzo dobre, jest leczenie, są zalecone badania, lek już działa, żołądek nie bolał dziś jak to bywało zwykle rano.Z pewnością jak coś mi będzie kiedyś dolegało to wrócę do Pana profesora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinic

  Wizyta przebiegała w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze. Na podstawie wyników badań, Profesor przedstawił możliwości leczenia operacyjnego oraz zaproponował metodę operacji dostosowaną do mojego stanu zdrowia i wieku, uzasadniając ten wybór. Dziękuję i polecam. M.Pucułek.

 • M
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: nieprawidłowy wynik

  Pan Profesor jest bardzo sympatyczny, pozytywnie nastawiony do pacjenta i przede wszystkim pomocny. Bez problemu wytłumaczył wszystko co i jak. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo polecam!

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Prof. Kołodziejczyk to wspaniały lekarz i człowiek, podjął sie leczenia operacyjnego raka żołądka u mojej 83 letniej Mamy. Po trzech miesiącach walki i trzech operacjach niestety przegraliśmy z chorobą, ale podziwiam jego pasję i chęć walki do końca o zdrowie pacjenta, nawet , gdy my już straciliśmy nadzieję. Dla niego nie ważny jest wiek i obciążenia pacjenta , jeżeli jest tylko jakakolwiek nadzieja, podejmuje walkę. Zawsze znajdzie czas dla rodziny, żeby porozmawiać o stanie pacjęta i oczywiście nawet gdy Mama była kilka tygodni na OIOM-e , zawsze żywo zainteresowany jej stanem, profesjonalny i bardzo konkretny lekarz. BARDZO DZIĘKUJE Panie Profesorze J. Dziedzic

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinic

  Przyszłam z podejrzeniem zapalenia uchyłków na jelicie, czekałam 20minut, potem musiałam pobiec za lekarzem bo nie wiedział, że jestem. Wizyta trwała 7minut, podczas której jego kurtka leżała cały czas na wierzchu, a on nawet nie miał na sobie kitla - wyglądało jak zwykła rozmowa a nie wizyta lekarska. Nie zerknął w moją teczkę z wynikami badań (jestem 10 miesięcy po operacji żołądka), dowiedziałam się, że każdy rak jelita jest najpierw polipem, 30sekund dotykał mojego brzucha żeby stwierdzić, że badania, które mi polecił lekarz pierwszego kontaktu są ok, odmówił wykonania USG - najwyraźniej za bardzo się spieszył, polecił czytanie internetu w poszukiwaniu diety, po czym z radością oznajmił, że wizyta kosztuje 200złotych i bez tej opłaty mnie nie wypuszczą. Najgorzej wydane 200złotych ever.
  Nie polecam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo uprzejmy i opanowany. Chętnie odpowiada na pytania i stara się odpowiedzieć tak żeby można było zrozumieć o czym mówi. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie do pracy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • wszelkie informacje o mnie znajdziecie Państwo na stronie www.chirurg.malopolska.pl

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, Kraków
 • Akademia Medyczna w Krakowie
 • Kyushu Univerity, Japonia