dr n. med.

Piotr Kolczewski

Ginekolog

150 opinii +dodaj

Umów wizytę 644 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dr med. Piotr Kolczewski Specjalista ginekologii i położnictwa 1991 Staż podyplomowy Pomorska Akademia Medyczna 1991 Asystent w Zakładzie Patomorfologii Pomorskiej Akademii Med... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr med. Piotr Kolczewski Specjalista ginekologii i położnictwa

1991 Staż podyplomowy Pomorska Akademia Medyczna
1991 Asystent w Zakładzie Patomorfologii Pomorskiej Akademii Medycznej
1998 Specjalizacja w zakresie ginekologii i położnictwa Szpital Szczecin Zdroje
1998 Nagroda Okręgowej izby lekarskiej za egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem
1998 Prywatna praktyka lekarska KOLMED
2005 Obrona pracy doktorskiej „Polimorfizmy genetyczne w nadciśnieniu indukowanym ciążą”
2004 Asystent i z-ca ordynatora 109 Szpital Wojskowy w Szczecinie
2010 Ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie
2014 Asystent Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
2014 Konsultant w Prywatnej Klinice Artmedicalcenter

Główne zainteresowania zawodowe

Leczenie operacyjne w uroginekologii
Operacje pochwowe ( NDVH)
Techniki endoskopowe w ginekologii
Ginekologia estetyczna i rekonstrukcyjna dna miednicy

Staże i szkolenia zagraniczne

1998 Oldenburg Laparoscopy workshop
2007 Rotterdam ICS
2009 Berlin ESC
2009 Stockholm Esthetic gynecology workshop
2010 Hague ESC
2010 Toronto IUGA
2011 Prague urogynecology workshop
2011 Lisbona IUGA
2011 Glasgow ICS
2012 Pekin ICS
2012 Chalon Francja urogynecology workshop dr Emmanuela Delorme twórca TOT
2012 Czechy Urogynecology workshop Dr. P. Bartosz
2013 Berlin sacrocolpopexy workshop Szpital Św. Hedwigi Prof. R. Thun
2014 Chalon Francja urogynecology workshop
2014 Czechy Advanced laparoscopy workshop Dr P. Bartosz

Towarzystwa naukowe

Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
International Urogynecological Association
International Continence Society

Dr med. Piotr Kolczewski specjalista ginekologii i położnictwa , ordynator oddziału Ginekologii i Położnictwa 109 szpitala Wojskowego w Szczecinie . Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem operacyjnym w zakresie szeroko pojętej ginekologii operacyjnej. Działalność operacyjna obejmuje zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dna miednicy, uroginekologii, ginekologii onkologicznej i ginekologii estetycznej.
Dr Kolczewski jest członkiem międzynarodowych towarzystw naukowych tematycznie związanych z operacjami rekonstrukcyjnymi i plastycznymi w ginekologii i uroginekologii ( International Uroginecological Association, International Continence Society)
Jego doświadczenie potwierdzają nie tylko tysiące wykonanych operacji ale również udział w licznych kongresach i szkoleniach hand to hand w kraju i za granicą. Współpraca i wymiana doświadczeń z Dr Śliwińskim pozwoliła na udoskonalenie technik a tym samym efektów w zakresie ginekologii estetycznej będącej kompilacją technik chirurgii plastycznej i ginekologii rekonstrukcyjnej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie za Egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • 2013 Berlin St. Hedwig Hospital ( prof. R.Tunn) Urogynecology workshop
 • 2012 Urogynecology Workshop Dr Emmanuel Delorm (Chalon)

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam doktora, ponieważ jest osobą, która rozumie pacjenta, poważnie traktuje każdy zgłaszany problem. Uważam, że jego kompetencje są na bardzo wysokim poziomie. Doktor pomógł mi we wszystkich dolegliwościach.

 • bardzo dobry

  Do Pana Doktora przyszłam z moim kompleksem, który towarzyszył mi od kilku lat. Kiedy tylko weszłam do gabinetu i powiedziałam o moim problemie, Pan Doktor rozwiał wszelkie moje wątpliwości dotyczące decyzji o zabiegu. :) Badanie było bardzo delikatne, dowiedziałam się wszystkiego co wiązało się z zabiegiem labioplastyki, pan Piotr odpowiada rzetelnie na wszelkie zadane pytania. Sam zabieg wykonany super profesjonalnie, opieka na najwyższym poziomie. Pan Doktor bardzo dba o pacjentkę, często dopytuje się o samopoczucie. Jestem bardzo zadowolona i myślę, że nie będzie przesadą jeśli powiem, że poprzez zabieg Pan Doktor odmienił moje życie :) Bardzo dziękuję i polecam wszystkim kobietom wizytę u Doktora :) Bardzo zadowolona pacjentka :)

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona po wizycie u Pana Doktora, zwrócił od razu uwage na pewne aspekty na ktore wcześniej nie zwracał poprzedni lekarz. Oraz wypisał skierowanie na wyniki ktorych rowniez wcześniej sie nie mogłam doprosić poprzedniego lekarza, iz " nie widział takowej potrzeby".

 • bardzo dobry

  Wspaniali specjalista z doświadczeniem gdzie zawsze pomaga swoim pacjentka każdej kwesti medycznej i psychicznej potrafi doradzić pomoc a na dodatek wysłuchać i pomoc wskazać dodatkowe rozważania i poleca swoich przyjaciół lekarzy z innych specjalizacji

 • bardzo dobry

  Świetny diagnosta , doskonały operator, ciepły i życzliwy, godny polecenia. Wykonał mi zabieg operacyjny : plastykę przedniej i tylnej ściany pochwy oraz plastykę krocza.Zabieg dał bardzo dobre rezultaty. Pan dr wykazał się wysokimi umiejętnościami i dużym profesjonalizmem . Bardzo, bardzo, dziękuję. Wdzięczna pacjenta

 • bardzo dobry

  Doktor Piotr to wyjątkowy lekarz profesjonalista w swoim fachu i niesamowicie cierpliwy człowiek.Do pacjentek podchodzi indywidualnie,wykazuje ogromne zainteresowanie ich zdrowiem,nie żałuje czasu,potrafiący słuchać,doradzać i wspierać.Zachowanie Doktora to nadzieja na lepsze jutro. Rekonstrukcja tylnej ściany pochwy i krocza oraz korekta warg sromowych-symetryzacja została wykonana bezboleśnie na najwyższym poziomie w klinice AMC.Jestem pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego. Dziękuję Doktorze Piotrze...Izabela

 • bardzo dobry

  Po traumie jaką przeżyłam z poprzednimi ginekologami- Pan Doktor wykazał się pełnym profesjonalizmem. Badania absolutnie bezbolesne, bardzo rzeczowy i konkretny, a przy tym niesamowicie sympatyczny. Na pewno wrócę, bo wrażenie jak najbardziej na 5+!

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie świetny specjalista. Rewelacyjne podejście, miły, sympatyczny, dyskretny, kompetentny o imponującym poziomie wiedzy. Wykonana przez Pana doktora plastyka tylnej ściany pochwy i krocza okazała się "koronkową robotą". Serdecznie dziekuję i pozdrawiam !

 • bardzo dobry

  Lekarz - o którym mowię - w samych superlatywach!!!! Profesjonalista i fachowiec w swojej dziedzinie . Po porodzie naturalnym we Francji, " naprawił " i odbudował moje poczucie wartości i dzięki Panu Doktorowi - wróciłam do życia. Operacja przeprowadzona była w klinice AMC, którą rowież polecam. Opieka na najwyższym poziomie. Dziękuje Panu - Doktorze! Dorota .

 • neutralny

  pierwsza wizyta, bardzo zła wiadomość, Pan Doktor obojętny, wręcz nieprzyjemny. trochę więcej empatii nie zaszkodzi...

Najbliższe terminy:

kolejne dni