Piotr Kleinhardt

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Medison - Lekarska Spółka Partnerska

  Bardzo miły serdeczny i rzeczowy. Odpowiada na kazde nurtujace pytania , i przede wszystkim uśmiechnięty .Polecam każdej kobiecie

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Numer kontaktowy

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  55 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Medison - Lekarska Spółka Partnerska

   Bardzo miły serdeczny i rzeczowy. Odpowiada na kazde nurtujace pytania , i przede wszystkim uśmiechnięty .Polecam każdej kobiecie

  • J
   Lokalizacja: Medison - Lekarska Spółka Partnerska

   Wspaniały człowiek, byłam na pierwszej w życiu wizycie, a stres minął w pierwszej sekundzie po ujrzeniu Pana Kleinhardta. Był on bardzo miły, sympatyczny i delikatny. Pełen profesjonalizm, a gabinet piękny. Poszłam tam z polecenia i polecam również każdemu.

  • Pan Doktor jest bardzo uprzejmy i z szacunkiem traktuje pacjentki, jednak nie potrafi znaleźć przyczyny problemu i omawia go powierzchownie. Nie docieka. Pan Doktor dużo mówi, ale nie na temat. To dobry lekarz gdy nie ma komplikacji. Jestem rozżalona i zawiedziona.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Anioł wśród lekarzy, niesamowity człowiek, a do tego prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Moja ciaze wprawdzie prowadził od 20 tyg, jednak ani razu nie miałam po wizycie jakichś wątpliwości. Zawsze rzeczowo i dokładnie wyjaśnione każde pytanie. Ponadto, podczas wizyty panuje naprawdę ciepła atmosfera, w żadnym wypadku nie ma się wrażenia pośpiechu ze strony lekarza. Gdy istnieje konieczność dodatkowej rutynowejj kontroli, doktor przyjmuje między pacjentami nieodpłatnie. USG zawsze w cenie wizyty. Z czystym sumieniem mogę plecic, byłam u wielu ginekologow jednak ten naprawdę jest jakby z innej bajki. :)

  • K

   Bez wątpienia lekarz z powołania. Wizyta jest bardzo merytoryczna i miła. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania, wszystkie czynności dokładnie tłumaczy, o wszystko pyta (dokładny wywiad lekarski). Lekarz wzbudza duże zaufanie. To jest po prostu pełen profesjonalizm. Polecam !!!

  • K

   Pan Piotr prowadził moją ciążę. Wiedziałam,że mogę właśnie jemu powierzyć pod opiekę siebie i moje dziecko.Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję za miłe indywidualne ...przede wszystkim profesjonalne podejście.

  • M

   Pan Doktor jest bardzo dobrym fachowcem, kulturalny, rzeczowy. Podchodzi do Pacjentki indywidualnie. Kojarzy twarze. Jedynym minusem jest fakt, że często się spóźnia do pracy. Czasem nie bierze nic za wizytę.

  • P

   Lekarz z powołania, zawsze otwarty na problemy pacjentek. Podczas wizyty kompetentny, rzeczowy, bardzo wysoka kultura osobista sprawia, że wizyta w gabinecie jest bezsterowa.

  • K

   Doktor Kleinhard prowadził całą moją ciąże. Przebieg bez żadnych komplikacji, choć ja, od zawsze cierpiałam na częstoskurcz,który mimo, że się uspokoił dawał o sobie znać. Każdą informację o możliwych rozwiązaniach dotyczących porodu z częstoskurczem, trzeba było z niego wyciągać. Tak naprawdę pozostawił mi decyzje o tym czy chcę rodzić naturalnie czy mieć cc. Mimo tego, że jest to miły człowiek to brakuje mu kompetencji. Ponadto, nie pracuje on na oddziałe tylko w przychodni!!!! Tego dowiedziałam sie gdy byłam przyjmowana do szpitala (umawiałam się z nim na konkretny dzień porodu, fakt przyszedł ale tylko w odwiedziny).No i ogromne kolejki przed gabinetem (choć umawiasz się na godzinę). Doktor jest bardzo sympatyczny ale szkoda kasy (70zł). Pewnie wizyta w przychodzi wygląda tak samo.

  • L

   Skuszona opiniami tez wybrałam się na wizytę. Od progu czuje się Jego poczucie humoru i Tą atmosferę.To jest to czego od dawna szukałam. Poszłam negatywnie nastawiona (złe doświadczenia i unikałam lekarzy z Gorzowa) ale bardzo szybko zmieniłam zdanie. B.sympatyczny, uśmiechnięty i od razu wzbudza zaufanie a przy tym jest bardzo dokładny i profesjonalny, żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Czujesz się tam wyjątkowo, żeby zrozumieć to trzeba to samemu przeżyć. To jest dla mnie drugi lekarz,który jest wyjątkiem od reguły. Cieszę się,że jeszcze tacy lekarze są.