lek.

Piotr Fudalej

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Lekarz w trakcie specjalizacji

2 opinie +dodaj

Zapraszam do Poradni Biegacza wszystkie osoby którym kontuzja lub inne dolegliwości uniemożliwiają uprawianie sportu. Tylko w mojej Poradni masz okazję skorzystać z doświadczenia specjalisty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: rozcięgno podeszwowe

  45 min konstruktywnej rozmowy na temat przyczyn mojej kontuzji i sposobów na poradzenie sobie z bólem.
  Rzadko trafia się na taki „service” u zwykłego lekarza. Może trafiłem na niezwykłego doktora?
  Polecam!!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Zaczęło się od opóźnienia wizyty wynikłego z przyczyn obiektywnych. Doktor pozostawał w kontakcie z poradnią i ze mną, wyjaśnił powody, wykazał się chęcią zrealizowania umówionej wizyty. Otrzymałem dodatkowe konsultacje. Bardzo doceniam i dziękuję.

  Sama wizyta (dwuczęściowa) przebiegła w profesjonalnej i przychylnej atmosferze, pełnej otwartości, empatii i troski. Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiewał moje wątpliwości, dzielił się doświadczeniem i "sprowadzał na ziemię" jeśli chodzi o moją wyrywność do trenowania. Zero wywyższania się czy zadufania, klimat służby, wsparcia, dzielenia się doświadczeniem. Rubaszność i poczucie humoru na propsie ;-)

  Pracuję z ludźmi, więc wiem, jakie to trudne, i tym bardziej chcę docenić: doktor nie tylko przyjął z wdzięcznością porady/konsultę swojego kolegi po fachu, ale chwalił "za plecami" jego profesjonalizm i ciągły rozwój, i uwzględnił jego uwagi w planie dalszego postępowania z kontuzją. Jako pacjent o "jakiejś tam" niezerowej wiedzy czułem się partnerem i klientem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do Poradni Biegacza wszystkie osoby którym kontuzja lub inne dolegliwości uniemożliwiają uprawianie sportu. Tylko w mojej Poradni masz okazję skorzystać z doświadczenia specjalisty ortopedii i czynnego sportowca. Jestem maratończykiem, triatlonistą, ukończyłem 3 razy zawody IRONMAN na najdłuższym dystansie.

  Każdy, kto przejawia większą aktywność fizyczną, biega, pływa, jeździ na rowerze, może potrzebować specjalnej opieki lekarza, który pomoże mu uczynić jego sportowe zajęcia efektywnymi i zdrowymi.

  Każdy może uprawiać sport. Z moją pomocą zrobi to mądrze i dla zdrowia. Tutaj nie usłyszysz porady: jeśli cię boli, to przestań biegać.

  W mojej poradni uzyskasz pomoc w każdej sprawie dotyczącej biegania, nie tylko kontuzji i urazów przeciążeniowych, ale także m.in. sposobu odżywiania, planów treningowych, a nawet doboru właściwych butów.

  Współpraca ze mną to połączenie wiedzy lekarskiej i wieloletniego doświadczenia sportowego. Dla Ciebie to najlepsze rozwiązanie. Nie musisz popełniać błędów innych ludzi, ze mną je starannie ominiesz i zrobisz krok w przód.


  Serdecznie zapraszam

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Choroby

więcej