dr hab. n. med.

Piotr Dobroński

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Androlog, Chirurg

70 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizacja Europejska z Urologii (FEBU) Zapraszam: http://odwroceniewazektomii.pl/ 25 lat doświadczenia w urologii klinicznej Członek Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejscie do pacjenta, fachowy wywiad, badanie , rozpoznanie i propozycja dalszych krokow. Latwosc zamowienia wizyty przez internet i cenne przypomnienia przez sms. Punktualna wizyta.

 • A

  Lekarz z powołania. Wnikliwie bada i przegląda wyniki badań. Inni lekarze kierowali mnie od razu na in vitro a Pan szuka przyczyny złych wyników i mówi o dalszych możliwościach leczenia. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Razem z żoną staramy się o dziecko od ponad roku, Pan doktor szybko zlokalizowal potencjalne źródło problemu, przepisał niezbędne badania, przedstawił dalszą ścieżkę leczenia. Bardzo cierpliwie odpowiadał na pytania. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Bardzo rzeczowo i konkretnie, co wskazuje na wielką wiedzę i doświadczenie. Pan doc. Dobroński z miejsca zdiagnozował to, co uszło uwadze poprzedniemu lekarzowi a co w istotny sposób rzutuje na dobór dalszej diagnostyki i metody leczenia. Dziękuję i bardzo polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Do Pana Doktora przyszedłem ze stulejką. Podczas wizyty wszystko dokładnie mi wyjaśnił, przedstawił opcje leczenia. Zdecydowałem się na plastykę napletka i wyszło super. Napletek zsuwa się elegancko i wygląda jakby nic się nie wydarzyło. Sam zabieg przebiegał w fajnej, luźnej atmosferze. Cały czas miałem poczucie, że jestem w dobrych rękach. Pan Doktor świetnie rozładowtwał stres związany z zabiegiem, razem z pielęniarką opowiadali zabawne historie. Czułem się naprawdę całkiem komfortowo jak na sytuacje w której się znajdowałem. Kiedy wszystko się już na dobre zagoiło, poczułem że żyje, za co bardzo serdecznie dziękuje:)

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Do Pana doktora trafiłem po wcześniej zrobionym zabiegu, przez inny zespół lekarzy, po którym nastąpiły powikłania., co nie umożliwiało mi normalne funkcjonowanie. Korzystanie z dotychczasowych porad lekarskich spełzło na zapisywaniu kolejnych tabletek. Pan doktor podjął decyzję o przeprowadzeniu naprawczego zabiegu. Już jestem po. Czuję się doskonale. Wróciłem do normalności. Jestem przeszczęśliwy, za co bardzo dziękuję. Jestem bardzo wdzięczny. Polecam tego lekarza. Profesjonalizm, profesjonalizm oraz sympatyczny człowiek.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, rzetelne wysłuchanie pacjenta podczas wywiadu, trafne postawienie diagnozy,fachowa porada. Lekarz z dużą wiedzą w swojej specjalności, miły, kompetentny. Polecam !!!"

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Witam, zwracam się gł z pyt do Pana Dr jak uzyskać nr kontaktowy aby porozmawiać i umówić się na wizytę odn źle przeprowadzonego zabiegu przez innego lekarza usunięcia torbieli najądrza co spowodowało moją bezpłodnośc. Mam nadzieję że otrzymam jakąś pozytywną inf od Pana Dr

 • M

  Doktor Dobroński jest dobrym i doświadczonym lekarzem. Bardzo mi pomógł kierując na zabieg chirurgiczny, który sam przeprowadził. Chociaż zabieg odbył się przed miesiącem już widzę dużą poprawę w funkcjonowaniu mojego organizmu i standard mojego życia znacznie się polepszył. Polecam dr.Dobrońskiego,wizyta jest wprawdzie droga ale warto zaufać wiedzy doktora.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Borykam się z nawracającym schorzeniem skórnym prącia od ponad pół roku. Byłem u kilku dermatologów już i żaden mi jeszcze nie pomógł. Stwierdziłem, że wybiorę się do kogoś kto teoretycznie zna się na "tym sprzęcie". Pan doktor nie za bardzo był zainteresowany przebiegiem choroby. Stwierdził, że jednak musze pójść do dermatologa i on nie bardzo może tu pomóc. Zapytał mnie co mi do tej pory najbardziej pomogło i na tej podstawie wypisał mi receptę i "pan sobie tym posmaruje". Skierował mnie do innego lekarza. Na koniec "na wszelki wypadek" pobrał wymaz. A to wszystko za jedyne 400zł. Dziękuję. Nie polecam.

  Piotr Dobroński2018-01-30

  W dokumentacji zawarte jest całe leczenie miejscowe i ogólne jakie było dotychczas stosowane ("nie za bardzo zainteresowany przebiegiem choroby") , pacjent byl leczony tylko - bezskutecznie / z
  niewielką poprawą - empirycznie a nigdy w sposob celowany na podstawie wynkiu badan bakteriologicznych / mykologicznych z lekowrażliwością (antybiogramen) stąd wymaz na posiew ("na wszelki wypadek") z zamiarem ukierunkowanego leczenia. "Do dermatologa/ innego lekarza" to specjalista od schorzeń grzybiczych z powodu nietypowego wyglądu i przebiegu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizacja Europejska z Urologii (FEBU)
  Zapraszam: http://odwroceniewazektomii.pl/

  25 lat doświadczenia w urologii klinicznej
  Członek Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego 2000-2008
  Adiunkt Katedry i Kliniki Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ,
  zastępca kierownika i ordynator oddziału tej kliniki
  Nauczyciel akademicki - kształcenie przed dyplomowe w języku polskim i angielskim.
  Główne zainteresowania :zaburzenia erekcji i ejakulacji,
  choroby gruczołu krokowego (prostaty , stercza) - łagodnego rozrostu, zapalenia i raka , operacje plastyczne prącia , moszny i jąder ,chirurgiczne leczenie niepłodności męskiej ( odwrócenie wazektomii, mikrochirurgiczne operacje żylaków powrózka nasiennego,otwarte i laparoskopowe operacje żylaków powrózka nasiennego) zespolenia nasieniowodowo-najądrzowe), nietrzymanie moczu kobiet -
  leczenie chirurgiczne i zachowawcze, endoskopowe leczenie kamicy
  moczowej,nowotwory nerek, pęcherza moczowego, zwężenia cewki,

Specjalizacje

 • Urologia
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (1989)
 • Doktorat - Akademia Medyczna w Warszawie (1998)
 • Habilitacja - Warszawski Uniwersytet Medyczny (2013)

Publikacje

 • Ponad 200 publikacji naukowych, doniesień zjazdowych , rozdziałów w książkach, współautor ksiązki "Nietrzymanie moczu".
 • P. Dobroński, P. Radziszewski "Nietrzymanie moczu. Przyczyny, leczenie, profilaktyka" 2008 r.

Nagrody i wyróżnienia

 • Najlepszy doktorat z urologii 1998

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staże zagraniczne w klinikach uniwersyteckich i prywatnych w Paryżu, Wiedniu, Innsbrucku, Hamburgu, Berlinie , Nowym Jorku, Kadyksie.
 • Uczestnik wymiany naukowej Europejskiego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego.
 • Staż w Turek Clinic , San Francisco ,CA, USA