Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja psychiatryczna • Od 80 zł

Leczenie psychiatryczne • Od 80 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychiatryczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


3 Maja 65, Jarosław

Od 80 zł

Med-Jar


Specjalistyczny Gabinet Lekarski Piotr Cisek

Pozostałe usługi


3 Maja 65, Jarosław

Od 80 zł

Med-Jar

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Kierownikiem I Oddziału Psychiatrycznego Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Jarosławiu oraz Z - cą Dyrektora ds. Lecznictwa tej placówki....

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychiatria

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mając kilka lat temu kontakt z Piotrem Ciskiem spotkałem się z brakiem empatii, który przecież jest tak istotny w zawodzie psychiatry. Zostając przyjęty na oddział zamknięty usłyszałem sarkastyczną uwagę. Piotr Cisek zapytał mnie dlaczego tu trafiłem, odparłem więc że przez samookaleczenia, na co ten odparł "no to po prostu genialny miał pan pomysł"... Zaletą było to że szybko przyjął mój uzasadniony wniosek o wypisanie na własne żądanie, choć z perspektywy czasu odnoszę wrażenie, że mógłbym zostać wypisany na własne żądanie nawet gdyby mój stan był na tyle poważny że dalsza hospitalizacja byłaby koniecznością - wystarczyłoby poprawnie wypełnić wniosek i oddać Piotrowi Ciskowi.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

Witam! Obawiam się, że cierpię na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Potrafię wrócić do domu kilka razy, żeby sprawdzić czy wszystko jest wyłączone, a drzwi zamknięte. Ogarnia mnie pewnego rodzaju lęk, który zmusza mnie do wykonania danej czynności. Takich zachować w moim przypadku jest wiele więcej. Nie powiedziałam o tym nikomu, bo myślę, że uznają mnie za wariatkę. Co powinnam zrobić? Czy udać się do psychiatry? I jakie mogą być skutki nieleczonej choroby? Pozdrawiam serdecznie.

Koniecznie należy udać się do psychiatry. Konsekwencją braku leczenia zwykle jest narastanie objawów, powstawanie całych rytuałów.

lek. Piotr Cisek

Pytanie dotyczące zaburzenia osobowości

Witam. Psychiatra zdiagnozował u mnie mieszane zaburzenia osobowości. Oczekuje na psychoterapię, jednak do tego czasu bardzo frustrującym jest dla mnie to, że nikt nie może powiedzieć mi czegoś więcej, a dokładniej to sprecyzować diagnozy. Osobiście dostrzegam u siebie cechy charakterystyczne dla BPD i AvPD, jednak gdy powiedziałem o tym pani psycholog usłyszałem, że sam się diagnozuje. W rezultacie czuje się jakbym sam doszukiwał się jakiegoś zaburzenia. Bardzo chciałbym się dowiedzieć co jest wymagane do sporządzenia ścisłej diagnozy. Serdecznie pozdrawiam

Najmniej istotny jest tutaj szyld. Liczy się rozwiązywanie rzeczywistych problemów, które wynikają z dysfunkcjonalnych mechanizmów osobowościowych.

lek. Piotr Cisek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania